בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צביעות השמאל

רפאל
לפני 16 שנים • 9 באוק׳ 2007
רפאל • 9 באוק׳ 2007
כלובי כתב/ה:
אמא שלך צבועה
נמאסת

כלובי כתב/ה:
חסוך מאיתנו את הפרופוגנדה שלך ואל תקרא לאף אחד צבוע ובאותה רשימה תתאר את עצמך בתור רודף שלום שהערבים נטפלים אליו על בלי מה. אם זאת לא צביעות אז מה היא צביעות?

כלובי כתב/ה:
אין שום שנאה עצמית יש בושה גדולה שדוקא המדינה שאנשיה מציגים עצמם בתור אלה ששמו לעצמם למטרה לזכור ולא לשכוח מתנהגים כמו חיות ברבריות כובשים ומשפילים עם במשך עשרות שנים ועוד ממשיכים לחוש נרדפים.

כלובי כתב/ה:
זה מאד פשוט זאלו להחזיק אנשים בלי לתת להם אזרחות כוללת זכות הצבעה זה או כיבוש או שזה לא כיבוש ואז המדינה שמחזיקה את האוכלוסיה הזאת לא יכולה לקרוא לעצמה דמוקרטיה.

כלובי כתב/ה:
אתה קורא לי צבוע אני אומר אמא שלך ואז אתה אומר שאני יורד לפסים אישיים?

כלובי כתב/ה:
אני לא ארשה לעצמי לשתוק לשטויות שלך בכל פעם שאתה תעלה אותן כאן בכלוב ובכל פעם שתכתוב איזה תעמולה פוליטית פה שמבוססת על שקרים ועל עיוות האמת אני אגיב.
זה שאחרים נואשו מלטרוח ולענות לך זה לא אומר שתקבל פה במה לשטוח את הפילוסופיה המעוותת השקרית והמסוכנת שלך.

כלובי כתב/ה:
המציאות המרה היא שצהל עשה מעשה מסריח אבל אתה לא תודה בזה בחיים
אתה הנצורים והצודקים שעדיין בורחים מהנאצים ולמרות שהם יותר מוסריים מכל העולם עדיין משום מה שונאים אותנו. ציטטת איזה אלוף עלוב שקרן ועוד כמה שקרנים ומסיטים בדרך. תמשיך לאמין לאמיתות המופרחות שלך, אבל תפסיק לשגע את השכל כי אני לא אשתוק לשטויות שאתה מתעקש לפרסם פה כאילו שהכלוב זה איזה בטאון של נוער הגבעות.

נכון. נכון מאוד.

ואני אוסיף משלי - זו צביעות לקחת חלק מחברה ששמה לעצמה למטרה לזכור ולא לשכוח, ובאותה השעה לעמול על פיתוחם של מנגנוני הדחקה, הסתרה והכחשה של אחת התופעות האקטואליות ביותר והרלוונטית ביותר לחיינו כישראלים - הכיבוש.

זו צביעות לקחת חלק מתרבות דמוקרטית, ובאותה השעה להפעיל מנגנוני צנזורה פוליטיים באתר תקשורת קהילתי שבו מדברים על הכל. אבל על הכל. זו צביעות לחגוג פה את יום העצמאות כאירוע בלתי-פוליטי, ובדרך שהיתה מביישת גם את עורכי בטאון נוער הגבעות - לחסום שרשור שהתייחס אל יום הנכבה. זו צביעות לחולל פה אינספור דיונים פוליטים טעונים שקשורים במעמד האישה, במעמדם של ההומוסקסואלים בחברה, ביחסי דת ומדינה, במלחמת לבנון השניה, ובשחיתות השלטונית, אבל באופן דרקוני לחסום כל דבר שנוגע בפלשתינים או בכיבוש.

זו צביעות לנסות ולטהר את האתר הזה מן הכיבוש, וליצר באופן וירטואלי אווירה תל-אביבית מנוכרת של חיים בורגניים ללא פלשתנים. זו צביעות לדרוש מאיתנו להרים חומה גבוהה שתסתיר חלק מהותי כל כך מחיינו כישראלים. מהותי לא רק מבחינת האקטואליות הפוליטית והמוסרית שלו, אלא גם מבחינת ההשלכות שלו על החיים הרגשיים שלנו.

זו צביעות עליונה לפתוח מקום שאפשר לדון בו בכל דרכי הביטוי של היצר המיני - סאדיזם, מזוכיזם, השפלות, מדיקל, פדופיליה, מוטיבים של שואה וסטאלגים, אבל לאסור את אותה מיניות של שליטה שהכיבוש הוא הרקע שלה, והיא מחברת בינינו לבין הפלשתינים. לאסור את הדיון בה. לאסור את ההתעסקות בה. לאסור את האספקט הזה של המיניות שלנו, ולהשליט פה אפרטהייד.

זו צביעות לחסום את הביקורת הזו באופן אלים פעם אחרי פעם. זו צביעות להתעלם מכל כך הרבה אנשים שסובורים כי המצב הזה מעוות. זו צביעות להבטיח הבטחות שווא של דיון קהילתי בנושא רק כדי לסתום פיות. וזו צביעות לחזור ולהגיב לביקורת הזו באופן אישי, וכאילו מישהו קילל פה את האמא של מישהו אחר.

[אפשר למצוא בבלוג שלי את הדברים האחרונים שכלובי צינזר ומחק מהפורומים של הכלוב.]
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 9 באוק׳ 2007
וואו, מה קורה פה?!

בהזדמנות אשב על שמונננתתתת העמודים icon_smile.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 9 באוק׳ 2007
זה משנת 2004.
רפאל