בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"ניסיון רב בתחום" הוא יתרון או חיסרון?

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 25 ביולי 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 ביולי 2022
טרייד, לא הבנתי מה אתה רוצה מחיי. בא לך לחדד?
תקרא את התגובה שלי שוב, היא לא רכה ומלטפת ואין בה שום עמדה לגבי הרחקה או אי הרחקה מהפורומים.

מעולם (ואתה מוזמן לבדוק אותי) לא קראתי להרחיק מישהו משום מקום. וספגתי הרבה עלבונות, גם אישיים.

התגובה שלך לא קשורה אליי, אולי למשהו שאני מייצגת בראש שלך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 ביולי 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 ביולי 2022
TradeMark כתב/ה:
התגובה שלך לא הייתה עניינית, תחזור לקרוא אותה שוב אולי תמצא מה לא היה ענייני בה. אתה נותן לעצמך הרבה הנחות.

אני באופן אישי שם פס על מה שאתה חושב או לא חושב עלי, אני יודע שזה מפתיע קצת אבל בכל זאת. בפיסקה אחת טוען שהתחלת עם דיבור מלוכלך ותוקפנות מלחתחילה ובפיסקה הבאה טוען שהצד השני הוא ילד שאתה מתעב כי הגיב למה שאתה מפרסם בפרופיל שלך ויש לו דעה על זה ולכן כל זה היה בתכלס מוצדק כי "תראה מה אתה גורם לי לעשות לך"... נשמע לי כמו דגל אדום חריף מאוד. קח אחריות על עצמך, כי אתה נשמע ילדותי. לטעמי אתה גם מלא בפנטזיות גרנדיוזיות על מקומך בעולם ועל כל האנשים האלה שאתה מכיר, ודרכם הבנת את נפש האדם הבדס"מי. כמו שאמרת "מלא" אנשים כאלה אתה מכיר. אני מטיל בזה ספק גדול.

פרלין,
טוב לדעת שמעכשיו נוכל לקבוע שאם את מסכימה עם דעותיו של מישהו, אז הוא לא מטריד או מטריל או רעיל. הוא בסה"כ עושה את זה בלי כוונה והוא יכול להשתפר כי הוא מחייה את הפורום. אבל אם מישהו שאת לא מסכימה עם דעותיו יקרא לך שמנה או כל עלבון אחר, אז צריך להרחיק אותו מהפורומים לאלתר. תמיד טענתי שיש הרבה זיוף בכל גישת ה-"התנהגות הרעילה" והתפיסת של המרחבים מוגנים שאמורים להכיל את כולם ולגרום להם להרגיש בנוח, ושזה הרבה יותר קשור ללסתום פיות ולחסום אנשים עם דעות שונות. תודה לך שאת מאששת את זה.

ולא, אני לא חושב שצריך להרחיק את וויטצ', אני חושב שהוא צריך להגיד מה שבא לו איך שבא לו. גם אם לדעתי הוא מדבר שטויות.

שוב, דאנינג קרוגר קלאסי. אין לי עניין כבר לענות. רק בנוגע לזה שאני מפליץ סטטיסטיקות:
https://hellobeautiful.com/2878191/premarital-sex-marriage-virginity-virgins/
https://youtu.be/4rD8RsQH46E
ורק אומר שזה חיפוש מהיר בגוגל, רק שתדע למה אני מתחייב. סיימתי להשקיע, תחפש את התוכן שלך לבד אם תרצה משהו מעבר.
cya.