סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 באוק׳ 2022
להינות מהחיים זה קצת מוגזם גם לנורמים.
אבל תודה על הברכות ובהצלחה לך בהמשך הדרך.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
ואללה.
אני אישית לא מוכנה לדבר עם מישהו שקורא לי מטומטמת ושאת עוצמת התוקפנות שלו בדיון באינטרנט אי אפשר לחזות מראש.

מכיוון שאני בן אדם רגיל בצורה בלתי רגילה, יש לי הרגשה שרוב האנשים מרגישים כמוני. שים לב שלאט לאט פחות אנשים עונים לך.

אבל תכלס אם פתחת את הדיון כדי לדבר עם ביזארמיינד, אני בטוחה שהוא תמיד ישמח לדון איתך ביתרונות המגוונים של נשים מארצות שונות. כיסיתם רק את אירופה והעולם רחב וגדול.

סתם שתדעי, הרבה אנשים כתבו לי על זה בפרטי, זה פשוט לא משהו שתשמעי עליו כי הם יודעים כמה להתערבב איתכם זה מסרטן. לא כולם חיים ב-"עולם הרגיל" שלך, ואגב - הוא גם לא יותר טוב. האמת, בכלל לא טוב באופן כללי. עולם של אנשים שמיועדים לכישלון. ביזאר מיינד סיכם בעקיפין את מנגנון ההגנה שלכם - מביאים לפה טענה, אתם לא מצליחים להתמודד איתה ואז אתם פשוט משפילים את טוען הטענה ובמקסימום, אם תשיבו לטענה זאת תהיה תשובה צינית שאין בה אפילו רמז לתשובה נכונה (לא שיש לכם). מה שמפריע להם זה לא שאני קורא להם דבילים, גם לא לך. אני מפריע לך בגלל הלך המחשבה הברברי של "יןעןןן עני עישה והוא עמר לי עיך עני מרגישה!!!!+!1111!+!!". זה פשוט עצוב.
תהני בעולם הנורמי שלך.

שוב, הטענות שלך לא באמת רדיקליות ולא מחדשות. אתה יודע כמה שרשורים כאלה היו?

יש לי תשובה והייתי עונה לך, אבל תכלס אני פוחדת. העולם גם ככה אלים מספיק בלי לחטוף תוקפנות רעילה בפורום.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 12 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
ואללה.
אני אישית לא מוכנה לדבר עם מישהו שקורא לי מטומטמת ושאת עוצמת התוקפנות שלו בדיון באינטרנט אי אפשר לחזות מראש.

מכיוון שאני בן אדם רגיל בצורה בלתי רגילה, יש לי הרגשה שרוב האנשים מרגישים כמוני. שים לב שלאט לאט פחות אנשים עונים לך.

אבל תכלס אם פתחת את הדיון כדי לדבר עם ביזארמיינד, אני בטוחה שהוא תמיד ישמח לדון איתך ביתרונות המגוונים של נשים מארצות שונות. כיסיתם רק את אירופה והעולם רחב וגדול.

סתם שתדעי, הרבה אנשים כתבו לי על זה בפרטי, זה פשוט לא משהו שתשמעי עליו כי הם יודעים כמה להתערבב איתכם זה מסרטן. לא כולם חיים ב-"עולם הרגיל" שלך, ואגב - הוא גם לא יותר טוב. האמת, בכלל לא טוב באופן כללי. עולם של אנשים שמיועדים לכישלון. ביזאר מיינד סיכם בעקיפין את מנגנון ההגנה שלכם - מביאים לפה טענה, אתם לא מצליחים להתמודד איתה ואז אתם פשוט משפילים את טוען הטענה ובמקסימום, אם תשיבו לטענה זאת תהיה תשובה צינית שאין בה אפילו רמז לתשובה נכונה (לא שיש לכם). מה שמפריע להם זה לא שאני קורא להם דבילים, גם לא לך. אני מפריע לך בגלל הלך המחשבה הברברי של "יןעןןן עני עישה והוא עמר לי עיך עני מרגישה!!!!+!1111!+!!". זה פשוט עצוב.
תהני בעולם הנורמי שלך.

שוב, הטענות שלך לא באמת רדיקליות ולא מחדשות. אתה יודע כמה שרשורים כאלה היו?

יש לי תשובה והייתי עונה לך, אבל תכלס אני פוחדת. העולם גם ככה אלים מספיק בלי לחטוף תוקפנות רעילה בפורום.

כן, תיזהרי ממני. בשמונה בלילה, ליד סמטת הרחוב שליד הבית שלך נמצא עטלף, אבל לא סתם עטלף - העטלף הזה הוא בעצם ערפד! והערפד הזה הוא אני! תיזהרי פן אמצוץ את דמך ואת דם ילדייך האומללים!!
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
אתה יכול להגחיך, אין בעיה. אני מדברת איתך בכנות.

אבל תעזוב אותי, באמת. תראה מה קורה בפורום. בטוח שמת לב שאתה מדבר לתוך ריק. זה לא בגלל שרמת הטיעונים שלך כל כך מורכבת, זה כי אתה עושה רושם של בן אדם לא יציב שעלול להתפרץ בלי סיבה ושקשה עד בלתי אפשרי לדבר איתו לעניין. וזה עליך, לא על הסביבה. קח תגובה שלך ותראה כמה היא לא מידתית וכמה סחלה יש בה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:

אבל תעזוב אותי, באמת. תראה מה קורה בפורום. בטוח שמת לב שאתה מדבר לתוך ריק. זה לא בגלל שרמת הטיעונים שלך כל כך מורכבת, זה כי אתה עושה רושם של בן אדם לא יציב שעלול להתפרץ בלי סיבה ושקשה עד בלתי אפשרי לדבר איתו לעניין. וזה עליך, לא על הסביבה. קח תגובה שלך ותראה כמה היא לא מידתית וכמה סחלה יש בה.

את חושבת שאני צוחק?
את מוזמנת להתרחק מהחזית, אך עדיין הייתי ממליץ לך להתכונן לנשיכת ערפד קטלנית ואכזרית שתשאב ממך את כל הדם שלך. אה, ובבוקר את בטוחה, בכל זאת - ערפד.
והטיעונים שלי לא מורכבים בשיט, זה פשוט שילוב של מוח רקוב ושל זה שלא לימדו אותם להפעיל את המוח. הם אף פעם לא היו רגילים לחשוב בצורה סקפטית, להטיל ספק בכל מה שהם רואים, להסתקרן במהלך היום, לעשות את המחקר שלהם ולהיכנע לאמת. במקסימום האישה הממוצעת פה האמינה במזלות כשהיא הייתה צעירה, התבגרה, הבינה שזה בולשיט וזה היה ה-growth שלה בחיים, עכשיו היא מרגישה בוגרת ויכולה למות בשקט, אפס סקרנות אקדמית (למרות שלפתח אג'נדות מטומטמות שמבוססות על מחשבות בעלות חמש דק' במהלך היום וסרטון של שמנה לא אטרקטיבית בעליל עם שיערות בבית שחי ולהרוס עם זה מקומות זה אחלה בחלה). או שהיא לא עשתה כלום בחיים שלה חוץ מלקבל את הגוף שלה כמו שהוא ועכשיו היא שווה משהו שהוא יותר מהפלוץ שלי. בחיי, אם יצאו לי ילדים כאלה אני די אתבאס. אני אנסה לחנך את הבן שלי לסקפטיות, שתמיד יהיה סקפטי. זאת העצה הכי טובה שאני יכול לתת לו כאבא שעלתה לי לראש עד כה, כי העולם בחוץ מלא בחרא שמוכרים לאנשים פתטים כמוכם שבולעים הכול כמו בבונים. הדבר היחיד שיכול להרוס את החינוך לסקפטיות זה אם הוא יצא טיפש, ואם הוא יצא טיפש אני מניח שאוותר לו, בכל זאת הבן שלי. עדיין באסה לא קטנה.
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:

למה את ממשיכה לתת לו במה? שידבר עם עצמו.
כל תגובה שלך גוררת תגובה עוד יותר מגעילה ממנו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
Green eyed girl כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

למה את ממשיכה לתת לו במה? שידבר עם עצמו.
כל תגובה שלך גוררת תגובה עוד יותר מגעילה ממנו.

השאלה האמיתית היא למה ממשיכים לתת במה ל-pc מסרטן כמו 95% מהאתר הזה. אתם באמת הורסים את העולם והופכים אותו למקום שפחות נעים להיות בו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 באוק׳ 2022
אגב, רק בנוגע לזה שקראת לי גזען כי טענתי שרוסיות נראות יותר טוב:
https://www.youtube.com/c/QOVESStudio/videos
ממליץ על הערוץ הזה. במיוחד על הסרטונים הישנים שלו, כי הוא פשוט מעביר שם הרבה מאוד מידע בסרטון קצר, ממליץ גם להתחיל עם הסדרה של "What Makes A Face Attractive". "כל אחת יפה" זה חרטא של דבילים שלא מסוגלים לחשוב טיפה מעבר להיגיון הפרוגרסיבי השבור שמובנה במוח שלהם. זה הרבה יותר מאפשרי להסביר מה הופך בן־אדם ליפה בעינינו, פשוט צריך ללמוד את זה ולתת שם לדברים כדי להפוך את הנושא של "יופי" להרבה פחות מעומעם ולא מובן. מה גם שזה נחמד לדעת מה הופך אדם למכוער או יפה, לי לפחות זה מעניין. בלי קשר, לטעון שלקבוצות מסוימות אין אופי אוניברסלי בדברים מסוימים (בלי קשר לזה שתמיד יש מיעוט של אינדיבידואלים. אני למשל אינדיבידואל בתוך חברה ערבית ולא מפותחת יחסית, עם דגש על היחסית) זה פשוט פתטי ומראה כמה מוח זה משהו שחסר לך. כאילו כן, מזרחים זה ערבים שתירבתו אותם והם לא כל כך קיצוניים בתרבות הזאת כמו הפלסטינים למשל (בגלל זה שמתי דגש על היחסית), אבל עדיין זה ניכר בתחומים מסוימים, במיוחד בדור הראשון שהם ערבים לחלוטין לטעמי. קיצר - להכיר בתרבות זאת לא גזענות.