ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים נשואים

Bluecollar​(שולטת)
לפני שבועיים • 30 באוג׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 30 באוג׳ 2024
[quote="Bluecollar"]
FootJunky כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
TheStrider כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:
TheStrider כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:
Alpha1one1 כתב/ה:
לא הבנתי חלק משתתפים בדיון, כתבו לא לפנות אם אתה X. אז אם אתה X אל תפנה.
היא רוצה בעצם, לא יודעת שהיא רוצה, אתה נכס כי ככה ככה והזין שלך עומד ברצף בזמן שאתה שולט בה ונכנס ויוצא מכל החורים בלי לגמור לעולם.

ביקשו לכבד גבול? למה לא לכבד ולהתקדם הלאה? מעייפים. ובעיקר לא מכבד אתכם ההתפלצפות הזאת

כמה נאיביות
הדרך הכי גרועה להבין מי הבנאדם באמת, אישה או גבר, ומהם גבולותיהם, זה לקרוא את הפרופיל שלהם.
אנשים מתייחסים לפרופיל של עצמם בכלוב כמו אל חלון ראווה
שם הם מעצבים ומעצבות את דמותם כמו שהם רוצים להיתפס
בדיוק כמו באינסטגרם, רק במילים.
המרחק בין מה שכתוב בפרופילים, והגבולות בפרופילים, לבין מה שקורה בלילה, כשהשעות נוקפות, הבדידות גואה והחרמנות עולה
הוא כמרחק החרדים מהתגייסות לצבא.

אז לסיכום לדעתך זה סבבה לשים זין על הרצונות של אחרים ולהטריד אותם למרות שהם ביקשו במפורש שלא?

אסביר לך:
בפרופיל שלך כתוב שאתה שולט ושאתה סדיסט
שהגבולות שלך הם כל מה שיסוכם.
אתה יודע מה עוד כתוב? שאתה במערכת יחסים ואתה לא מחפש.

אז אדם שפעיל בכלוב, שמספר על העדפות הבדס"מ שלו בפרפיל,
הוא לא אדם שלא מחפש
הוא אדם שמחפש, ועוד איך.
אתה דוגמה רנדומלית, אך נהדרת, ללמה פרופילים זה בולשיט חח

אז לסיכום לדעתך זה סבבה לשים זין על הרצונות של אחרים ולהטריד אותם למרות שהם ביקשו במפורש שלא?

מחזקת ומוסיפה:

ולהפעיל מלחמת התשה מולו בשביל הרגע שבן האדם יהיה נואש, חרמן וישנא את עצמו?

ברור לך שזה לא מה שאמרתי, בלו.
לא חשבתי שמתאים לך להיות דמגוגית, אבל הנה.
בכל מקרה, אני מצפה ש"תחזקי ותוסיפי" גם בפעם הבאה שתלכי לפמדום,
תקלטי בחור חמוד,
וממש לא תראייני אותו האם הוא נשוי לפני שתסשני אותו ותורידי אותו לפוט פטיש.
חשבתי גם שלא מתאים לך להיות בעלת סטנדרט כפול,
אבל שוב, הנה.

מלבד זאת יש פה אלמנט שנעדר מהטענות הכה תוקפניות שלך, האלמנט הוא "הבחירה שלי". אני בוחרת לעצמי.

אני לא אחליט בשביל אדם אחר מתי לחצות גבול שלו ומתי לא בין אם פעל בתמימות ומתוך הנחות שגויות ובין אם לא.

ובוא נשאר ברמת השיח ולא ברמת התקיפה האישית.
כי אם זה קרה, לא שאני יודעת, זה לא משום שהוא היה "הו כה חתיך", אלא כי הנחתי בפשטות שכולם רווקים
amit06

אהבתי..

amit06 • 30 באוג׳ 2024
השוקע כתב/ה:
גם אצלי אף אחת לא קוראת את הפרופיל - כתוב שם בפירוש שתפנו אלי אבל אף אחת לא פונה
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 30 באוג׳ 2024
עזבתי אתכם לכמה ימים וזה מה שקורה?
כמה מבולבלים אתם יכולים להיות?
כשאתם לא עם הפרטנר או לא בסשן, אתם לא שולטים על אף אחד. משחקי שליטה מבוססים על העברת כח. אינטרנט בכלל ופורומים/צ׳אטים/הודעות פרטיות - מבוססים על עיקרון הקול השווה, מקסימום מנוי זהב.

אתם לא פה בשביל להגיד לאחרים מה לעשות. אין לכם שום מנדט לקבוע פה משהו לאחרים ולמעשה, הכח היחיד שיש לכם הוא על עצמכם. לכן אני מעריך את אלה שכתבו שהם מוחקים, חוסמים או מתעלמים. לכל אותם אלה שנהנים מלהיכשל בלחנך את הסביבה וחושבים שיש להם איזה כח או השפעה אזכיר את חוק הכבוד - אי אפשר לדרוש אותו אלא רק לקבל. אתם מוזמנים תמיד לכתוב את הרצונות וההעדפות שלכם, אבל זכרו שזו מנגינת לבכם ולא בהכרח שאחרים יזרמו עם זה.

ברגע שתבינו את זה, תהיו מתוסכלים פחות
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 30 באוג׳ 2024
teacher כתב/ה:
כשאתם לא עם הפרטנר או לא בסשן, אתם לא שולטים על אף אחד. משחקי שליטה מבוססים על העברת כח. אינטרנט בכלל ופורומים/צ׳אטים/הודעות פרטיות - מבוססים על עיקרון הקול השווה, מקסימום מנוי זהב.

אתם לא פה בשביל להגיד לאחרים מה לעשות. אין לכם שום מנדט לקבוע פה משהו לאחרים ולמעשה, הכח היחיד שיש לכם הוא על עצמכם. לכן אני מעריך את אלה שכתבו שהם מוחקים, חוסמים או מתעלמים. לכל אותם אלה שנהנים מלהיכשל בלחנך את הסביבה וחושבים שיש להם איזה כח או השפעה אזכיר את חוק הכבוד - אי אפשר לדרוש אותו אלא רק לקבל. אתם מוזמנים תמיד לכתוב את הרצונות וההעדפות שלכם, אבל זכרו שזו מנגינת לבכם ולא בהכרח שאחרים יזרמו עם זה.

זה איזה קופי פייסט מוכן מהמגירה? כי באמת לא הבנתי את המשל והנמשל
teacher​(שולט)
לפני שבועיים • 31 באוג׳ 2024
teacher​(שולט) • 31 באוג׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
teacher כתב/ה:

זה איזה קופי פייסט מוכן מהמגירה? כי באמת לא הבנתי את המשל והנמשל

אין אצלי קופי פייסט אף פעם. ובמקרה הזה אפילו לא משל.
אני סקרן מה לא הבנת במה שכתבתי. לי זה נראה הכי ברור שיש (אבל זה בטח כי אני כתבתי)
ed
ed
ed • 31 באוג׳ 2024
גבירותי הורבליות רק בין הקווים!!

כלל יסוד אתן קובעות את הגבולות שאסור לחצות!
הקווים נמתחים מתקבצים לפי ראות עינכן.
בקשה מנומסת בצאט בבלוג
שיחה במועדון/מסיבה
FootJunky
FootJunky • 31 באוג׳ 2024
Master Bruce כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:
Alpha1one1 כתב/ה:
לא הבנתי חלק משתתפים בדיון, כתבו לא לפנות אם אתה X. אז אם אתה X אל תפנה.
היא רוצה בעצם, לא יודעת שהיא רוצה, אתה נכס כי ככה ככה והזין שלך עומד ברצף בזמן שאתה שולט בה ונכנס ויוצא מכל החורים בלי לגמור לעולם.

ביקשו לכבד גבול? למה לא לכבד ולהתקדם הלאה? מעייפים. ובעיקר לא מכבד אתכם ההתפלצפות הזאת

כמה נאיביות
הדרך הכי גרועה להבין מי הבנאדם באמת, אישה או גבר, ומהם גבולותיהם, זה לקרוא את הפרופיל שלהם.
אנשים מתייחסים לפרופיל של עצמם בכלוב כמו אל חלון ראווה
שם הם מעצבים ומעצבות את דמותם כמו שהם רוצים להיתפס
בדיוק כמו באינסטגרם, רק במילים.
המרחק בין מה שכתוב בפרופילים, והגבולות בפרופילים, לבין מה שקורה בלילה, כשהשעות נוקפות, הבדידות גואה והחרמנות עולה
הוא כמרחק החרדים מהתגייסות לצבא.

אוקיי, נכון, אתה צודק, יש הבדל בין אנשים בשעה שהם כתבו את הפרופיל שלהם לבין אותם האנשים בסיטואציה אחרת. אז מה?
זה איכשהו נותן לגטימיציה בעיניך לפנות לאנשים שביקשו במפורש בפרופיל שלהם שאנשים שעונים על קריטריונים מסויימים לא יפנו אליהם?
אם כתבת בפרופיל שלך שאתה סטרייט וביקשת שלא יפנו אליך גברים, זה אומר שעדיין מותר לגברים לפנות אליך?
בחיאת.
איזה יקום זו לא הטרדה מינית מפורשת?

לא יודע איפה קראת או הבנת את המילה לגיטימציה.
כמה פעמים נשלטות כותבות על אנשים שהם שולטים בפרופיל, אבל במציאות בכלל מחפשים להיות נשלטים?
כמה סטרייטים בפרופיל פונים לגברים בצ'ט בחדר "אדונים בעבדים?
כמה פעמים סטרייטים בפרופיל ניסו לקבוע איתי באדומות ובסגולות? עם חלקם נפגשתי אגב, בכיף
כמה פעמים שולטות עם גבול לנשואים סישנו נשואים? וההיפך?
בזה עסק הפוסט, בעובדה שפרופיל הוא חלון ראווה מעוצב, כמו אינסטגרם. זה הכל.
ההקשרים שאתה עושה ועולם האסוציאציות שלך - הם שלך. לי, ולפוסט שלי, אין שום קשר אליהם.
shirazbar​(שולטת)
shirazbar​(שולטת) • 31 באוג׳ 2024
פרופיל מתאר כנראה את השאיפה שלנו.
אך בפועל זה לא שחור או לבן.
לדוג' אצלי יש גבול חזק - נשואים בשל נסיון רע בעבר. ולכן סבירות נמוכה שאחצה אותו.
לעומת זאת גבול פחות קשיח הוא בחורים צעירים. משום שיש לי חיבה כזאת. אז כן אני כותבת שזה גבול וכן פונים.
וכן קרה וכנראה יקרה.

כאן זאת הבחירה של כל אדם מה לעשות עם הפניה. אפשר לא להגיב ואפשר לחסום.

יתכן שם שגבר נשוי ירצה להחמיא או לומר משהו מתוך סקרנות / הערכה. לא רואה לנכון לסגור כל שיח. ומה שלא מתאים לי, אני יודעת היטב לסנן /לעצור.

לא צריך לעשות מזה עניין, כך אני רואה את הדברים.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 31 באוג׳ 2024
teacher כתב/ה:

אני מסכימה. אבל!

אנחנו יצורים חברתיים.
ובקיום שלנו יש צורך בסיסי מאוד לחוות כבוד, אמפתיה, ודרך ארץ ברמה הבסיסית ביותר. כשאין את זה, קשה לתפקד בחברה.

אז נכון, לא כל הרצונות שלי מחייבים אחרים. אם לא בא לי להכיר למטרות רומנטיות, ובכל זאת מתפתחת שיחה נעימה ביני למישהו, והוא מתחיל איתי, אז מוטל עלי לסמן את הגבולות ולהגיד שזה לא מתאים.

אבל אם כל מהות הפניה של אדם סותרת משהו שבפרופיל שלי כתוב בצורה ברורה שאיני רוצה, מה הקטע? אם לא נהיה מתוסכלים מהתנהלות כזו ולא ננסה למגר אותה, מה יהיה עלינו? נחיה בחברה שבה כל אחד לעצמו וממש עד תום את זכותו להתעלם מאחרים?

אני בהחלט בעד לחנך את הסביבה ולא רק לחסום, למחוק ולהתעלם.
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 31 באוג׳ 2024
אליפסה כתב/ה:

אני מסכימה. אבל!

אנחנו יצורים חברתיים.
ובקיום שלנו יש צורך בסיסי מאוד לחוות כבוד, אמפתיה, ודרך ארץ ברמה הבסיסית ביותר. כשאין את זה, קשה לתפקד בחברה.

אז נכון, לא כל הרצונות שלי מחייבים אחרים. אם לא בא לי להכיר למטרות רומנטיות, ובכל זאת מתפתחת שיחה נעימה ביני למישהו, והוא מתחיל איתי, אז מוטל עלי לסמן את הגבולות ולהגיד שזה לא מתאים.

אבל אם כל מהות הפניה של אדם סותרת משהו שבפרופיל שלי כתוב בצורה ברורה שאיני רוצה, מה הקטע? אם לא נהיה מתוסכלים מהתנהלות כזו ולא ננסה למגר אותה, מה יהיה עלינו? נחיה בחברה שבה כל אחד לעצמו וממש עד תום את זכותו להתעלם מאחרים?

אני בהחלט בעד לחנך את הסביבה ולא רק לחסום, למחוק ולהתעלם.

חינוך יכול להגיע רק ממישהו שהוא משמעותי לנו. כשמישהו פונה אלינו בפעם הראשונה, אנחנו עדיין לא משמעותיים עבורו, לפחות לא במידה שנוכל "לחנך".
אני כותב במירכאות, כי ככל שאנחנו מתבגרים כך צריך להשקיע יותר מאמץ בחינוך, הווה אומר, גאג, שוט, סרגל, סוכריה על מקל, הבנת למה אני מתכוון.
זה לא קיים בהתחלה וזה עלול להביא להרבה תסכול. צריך גם לזכור שהרבה מאוד אנשים נמצאים כאן, למרות מה שהחברה שידרה להם וכיוונה.
ויכול להיות שאנשים ששוחים נגד הזרם, ממשיכים לעשות זאת כאן.
מצד שני, יכול להיות שכולנו צריכים להתבגר icon_smile.gif
שורה תחתונה, זה צריך להגיע מהפונה ולא מזה שפונים אליו.