בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפשר גם אחרת

T O M​(שולט)
לפני 19 שנים • 29 במאי 2005
T O M​(שולט) • 29 במאי 2005
זאלופון כתב/ה:
תום, פרחח מתוסכל שכמוך, אם היית יוצא קצת מתוך האפלה היית נוכח שיצאו לא רק נגד הקביעה שזו אמת מוחלטת אלא גם נגד העובדה שהמאמר הזה הוא בראש ובראשונה שיטה די בנאלית ודהויה להאדרה עצמית ומשיכת סאביות וכן נגד העובדה שהמשפט "הרבה אנשים בכלוב שואלים אותי מה בין טנטרה לסאדו" הוא ללא ספק שקר די עלוב.
חובבן. תלמד לפני שאתה מדבר!

אני מקווה שהוא לא עיוור צבעים.
הוא​(שולט)
לפני 19 שנים • 29 במאי 2005

מזכיר לי

הוא​(שולט) • 29 במאי 2005
את הפוסטים עם חצי אדוןicon_smile.gif
רפאל
לפני 19 שנים • 30 במאי 2005

Re: בואו ותגיבו

רפאל • 30 במאי 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:

קומו צאו מתוך האפלה

"זכרתי היטב את עיניך, אך למה זה תקרוץ בהן?" (המלך ליר)

tom. כתב/ה:

מקווה שעכשיו כשזה בצבעים (בחר בצבע האהוב עליך) זה יקל עליך להבין את המשפט.

תום, אינך הוגן. כתבת זאת בכל הצבעים אבל לא בשחור. מה זה שווה?
esty
esty • 30 במאי 2005
אה עכשיו אני מתוסכלת מינית
ואללה איך לא חשבתי על זה קודם
שייקספיר
אני לא כותבת בנואשות שלך
על מנת להשיג
צא ולמד
icon_smile.gif
life of a poet​(אחר)

תציעו שיטה אחרת

life of a poet​(אחר) • 30 במאי 2005
מדוע אף אחד מכם אינו קם ומציע שיטה אחרת לסשן ראשוני עם סאבית מתחילה,
אולי בגלל שאתם מעולם לא חוויתים סשן, ואתם סתם סוג של חרמנים שיושבים כל היום מול המחשב.

בוא נראה אחד אחד מה אתם שווים, אם בכלל.
ספרו לנו, כיצד אתם הייתים מבצעים ועורכים סשן ראשון עם סאבית מתחילה.
מותר לכם גם להשתמש בדמיון, כי כנראה זה רק מה שיש לכם.

מאסטר שייקספיר

נ.ב : זאולפון - ידעתי שאתה 1.60, גוץ שמן ומכוער, לא ידעתי שאתה גם חוצפן.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 30 במאי 2005
למעשה אני אדיב מאד, עד כדי כך אדיב שאחזור על הצעתו של תום אליך לחדול לכתוב בשרשור הזה, כי אתה נהיה פאתטי יותר עם כל הודעה והודעה שלך. לא במקרה התגובות הראשונות אליך, כולל זו שלי, היו פחות או יותר ענייניות ולא תוקפניות ורק בהמשך החריפו בעקבות תגובותיך. במקום להמשיך לתקוף, נסה ליישם את תורותיך, לעשות חשבון ולברר מה עשית לא נכון.

רבים מהמגיבים לך, אגב, פרסמו בעבר תיאורי סשנים שלהם. חלקם, כמוני, גם עשו סשנים פומביים, מה שקצת סותר את טענת ה"חרמנים שיושבים כל היום מול המחשב".
אם כבר בי עסקינן, במקרה יש כאן הרבה אנשים שיצא להם לראות אותי ויודעים איך אני נראה באמת, וגם מי שרק ראה את התמונה בפרופיל שלי יכול להסיק שהתיאור שלך אותי לא כל כך מדויק.

אני מבין שאתה חש פגוע ורוצה לתקוף. אבל מאמן טנטרה כמוך, שמטיף לשליטה עצמית ולהשקעה, הייתי מצפה שישקיע קצת יותר בבדיקת העובדות שלו, ישלוט בעצמו קצת יותר ויפיק מעצמו קצת יותר מאשר הטלת בוץ של ילד בן שלוש.
מכיוון שאני כל כך אדיב, אני מוכן ללמד אותך שיעור בסיסי בהטלת בוץ: לעולם, אבל ל-ע-ו-ל-ם אל תזרוק האשמות ורפש שהמציאות מפריכה כל כך בקלות. זה רק גורם לך להיראות מגוחך ומחליש את טיעוניך, במידה והיו לך כאלה. רצוי אפילו להמנע מהאשמות שלגביהן אתה לא בטוח, ועל כן לדוגמה אני לא מכנה אותך "מאונן אינטרנט" וכדומה, למרות החשד הבהחלט סביר.

וסתם מתוך סקרנות: למה "ויליהם" ולא "ויליאם"?
esty

ז א ל ו פ ו ן :-)

esty • 30 במאי 2005
בכל הסשנים הפומביים
אתה הבאת מישו אחר
icon_smile.gif
כמה קטן וקנאי ולא מצליח להשיג אתה נשמע שייקספיר
זה כבר באמת עצוב
עליך
"מאסטר"
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 30 במאי 2005
למה אתם ממשיכים לבזבז אנרגיות עליו?!
פייה{O}

Re: תציעו שיטה אחרת

פייה{O} • 30 במאי 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
מדוע אף אחד מכם אינו קם ומציע שיטה אחרת לסשן ראשוני עם סאבית מתחילה,
אולי בגלל שאתם מעולם לא חוויתים סשן, ואתם סתם סוג של חרמנים שיושבים כל היום מול המחשב.

בוא נראה אחד אחד מה אתם שווים, אם בכלל.
ספרו לנו, כיצד אתם הייתים מבצעים ועורכים סשן ראשון עם סאבית מתחילה.
מותר לכם גם להשתמש בדמיון, כי כנראה זה רק מה שיש לכם.

מאסטר שייקספיר

נ.ב : זאולפון - ידעתי שאתה 1.60, גוץ שמן ומכוער, לא ידעתי שאתה גם חוצפן.

משתפר מרגע לרגע.
קודם כל, שייקספיר יקר, שכחת לציין שזאלופון הוא בכלל ילד טפשון בן 13 ושגם יש לו קרניים ירוקות.
חוץ מזה, לא שאתה ראוי לתגובה עניינית, אבל אנשים לא כותבים איך ראוי להיות סשן ראשון מכיוון שרוב האנשים כאן מספיק אינטליגנטים להבין שאין דרך אחת "ראויה" לסשן ראשון, ושכל אחד יעשה מה שטוב לו.
כמובן שזה חוץ מהעובדה שכולנו בכלל חרמנים שיושבים כל היום מול המחשב ובכלל לא עשינו סשן מעולם.

ועכשיו אתה מוזמן לכתוב שגם אני 1.60 גוצה שמנה וחוצפנית. בכיף.
crazzzy.gif
תאיר​(נשלטת)

אני רק שאלה

תאיר​(נשלטת) • 30 במאי 2005
אז אם מדובר בסשן ראשון עם סאבית לא מנוסה מדליקים נרות, שמים קטורת עושים לה אמבטיה עם שמנים ריחניים ומסאג' ומוסיקה של לוויתנים.

ואם מדובר בסשן ראשון עם סאבית מנוסה? שופכים עליה את השמנים הריחניים מדליקים אותם עם הנרות וגורמים לה להשמיע קולות של לוויתנים?

זה שמישהי כבר עשתה סשנים עם מישהו אחר זה אומר שעכשיו היא תהיה בשלה ומוכנה לעשות את כל אותם דברים איתך?