שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס - המלך אריה הראשון

lain
לפני 19 שנים • 17 ביוני 2005
lain • 17 ביוני 2005
מבלי להכיר איש מהכותבים
אני חושבת שנעשה עוול לסיפורו הנפלא של דוק
ושאחד מן המנהלים צריך לפצל את המשך הפוסט לנושא חדש

ולעניין עצמו
דברים חמורים נכתבו כאן
ולטעמי ,אם נכונים הם , יש לדאוג כי שמו יפורסם ברבים למען תדענה שאר הסאביות
ואילו הייתי בעלת האתר הניק הזה לא היה ממשיך להתקיים פה
יש להוקיע אנשים המסכנים ו/או מנצלים אותנו בשם הבדס"מ ויפה שעה אחת קודם.

כל זאת כמובן בהנחה כי האשמות חמורות אלו יאומתו.
Tame
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2005
Tame • 18 ביוני 2005
Lain

איך נאמת?
Matok​(שולט)

סינרגיות

Matok​(שולט) • 18 ביוני 2005
אונס = חוויה אלימה
ריב = חוויה אלימה

אם רחלי תאנוס את מייפל הרי שנוכל לאחד את כל הקולות פה בשירשור לאחד...

אחרי שבוע שבו יצאתי עם משהי ופתאום גיליתי שהיא מלכה אני מציע לבחון היטב את מי אתם באים לאנוס ...

מתוק, משועשע.
דוקטרינה​(שולט)

מקביי ומתוק - אין שום דבר משעשע בדברים הקשים שנאמרים כאן

דוקטרינה​(שולט) • 18 ביוני 2005
שום דבר משעשע אין כאן.

זה התחיל מתיאור שלי של אונס מתוכנן מראש, מבויים, עשוי עד לפרטים הקטים על ידי משהי שזה היה החלום הרטוב שלה - ואני (עם המון סיוע ממנה עצמה) הגשמתי אותו. העברתי אותו מהרעיון לביצוע. סופו של דבר, אחרי אונס של שעה ומשהו, היא הגיעה לסף גירוי מקסימאלי כמעט שניתן.

עד כאן הדברים המשעשעים שקיימים בפוסט הזה. שני אנשים נהנו מאוד ויצאו מסופקים ביותר.

מזה, אנשים בפורום הגיעו לדיון על אונס. הציגו על אחד ממשתפי הפורום, דמות של אנס. אנס אמיתי. אונס אמיתי. וזה כבר לא מצחיק בכלל. מעבר לזה שאונס זה אלימות כמו אגרוף, בעיטה, פיצוץ של סטירה - זה דבר שמנוגד לכל היגיון. בזה אין כל דבר מיני או סקסי או מפתה.

את הפוסט שלי לא פתחתי עם רצון להדליק מדורה כמו שאדם אחד חושב או מתוך רצון ללכת לשחק דוקים או לפרוש. סיפרתי ותיארתי חוויה מדהימה שעברתי.

דוק.
מייפל​(לא בעסק)

מתוק היקר

מייפל​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
באמת הצעה נהדרת.
אבל מייפל כבר נאנסה פעם אחת.
היא לא מעוניינת לחזור על החוויה.
אולי יש לך הצעה אחרת?
המלך אריה הראשון

רוצים לראות לינץ טוב

המלך אריה הראשון • 18 ביוני 2005
מאז שחר ההיסטוריה אנשים אהבו לראות דם, מעשי לינץ, הוצאות להורג פומביות, העיקר שיש דם. לא צריך סיבה, לא חשובות העובדות, כלל לא משנה אשם או שלא, העיקר שנראה את הדם של השונה מאיתנו. הרי השונה מאיתנו תמיד מפחיד.

נכון אני אדון שונה מרוב האדונים שקיימים בקהילה, נכון צורת השליטה והיכולת שלי שונה ממה שאנשים מכירים ואני גאה על כך. ברור לי שזה מעורר שנאה כלפי, רצון לראות דם. קהילה ששונה מהמקובל והרגיל בעולם ובארץ ורוצה שיקבלו את היותה שונה, לא מוכנה להשלים עם מי ששונה ממנה, את כל מי שמעיז להביע עמדה שונה מאשר חושבים "הזרם המרכזי" של הקהילה, לא רק אני גם אחרים ש"העזו" להביע עמדה חריגה זכו לקיטונות של צוננים.

אנשים אוהבים לראות דם, לינץ או הוצאה להורג פומבית, אשם או לא אשם זה כלל לא משנה, אם אתה שונה אז אוטמטית אתה אשם, אנחנו הרי לא ניתן לעובדות לבלבל אותנו. אנחנו לא זקוקים להוכחות, לא רוצים לשמוע מישהו שיעז להביא עובדות שסותרות. רוצים לראות דם.

זרונת אמרה שכל מה שהיה זה סרוב שלי להתנצל על משהו מסוים, מישהו בכלל התיחס לזה? כמובן שלא. למה שניתן לעובדות לבלבל אותנו? אבל לכל מי שמעלה "טענות" על נשים מסתוריות שכביכול נאנסו והוכו באכזריות זה הופך מיד לעובדה שלא זקוקה כלל להוכחה. למה לנו לקלקל את החגיגה על הדם? תנו לנו לראות לינץ טוב בלי שתפריעו לנו עם עובדות.

נכון, יש תרוץ טוב למה להסתמך על שמועות. הנשים נשואות ופוחדות להחשף, מה הבעיה לכתוב כאן תחת ניק? אם יש מישהי שטוענת שאני אנסתי אותה או "פוצצתי" אותה במכות. אני מזמין אותה לכתוב כאן, הרי יכולות לבוא אלף נשים ולטעון שאיתן זה לא קרה. תמיד יטענו נגדן נכון איתך לא אבל יש מישהי שכן. אם יש מישהי כזאת אני מזמין אותה לצאת בהאשמה לפחות כאן. מספיק לי שאחת תבוא ותספר זאת, כי ברור לי שאפילו אחת כזאת לא נמצאת, מלבד בדמיון של הרוקדים על הדם.

לי ברור שמי שרוצה לראות דם, שכל מי שלעובדות אין ערך בעיניו ימשיך להאמין בזה בלי קשר למה שאגיד או יגידו כל מי שהיתה איתי אי פעם. מי שחושב שיכול לגרום לי להתחבא או להתביש במה שאני, כנראה שלא מכיר אותי מספיק. עד שלא תקום מישהי ותטען זאת לפחות כאן בפורום לא אגיב יותר, תהנו מהלינץ
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
אתה יודע אריה,

כמישהי שגולשת פה לא מעט שנים בשקט, עד השנה האחרונה, נתקלתי כבר בסיפור הזה.

ואני רוצה לומר לך דבר אחד.

כשפוגעים בי, אני מגיבה בדרך אחת : משפטית!!!

השתיקה שלך, וחוסר התגובה הפורמלית שלך מסמלת בעיני רק דבר אחד.

לו הלינץ' הזה היה משולל כל יסוד, הרי היית קונה בית חדש במימון כל אותם המלעיזים.

לכן, אני תמהה על ההיתממות. האשימו אותך על לא עוול בכפך? לך תוכיח את חפותך. ואל תמכור לי שטויות על זה שיבואו ויכתבו. אם מישהו היה מאשים אותי בגניבה, הייתי לוקחת אותו לבית המשפט עד שהיה יוצא עשן ודואגת שהפרוטוקול יופיע בכל אתר אינטרנט הכי זניח.

נקודה למחשבה

בייבי
המלך אריה הראשון

תשובה לבייב

המלך אריה הראשון • 18 ביוני 2005
אני משער שגילך הצעיר וחוסר נסיון הביא אותך לכתוב זאת. שקלתי את הענין היטב כבר מזמן ואכן פניתי לעורך הדין שלי לבדוק נקיטת הליכים משפטיים. התשובה שקיבלתי היא שאכן אני יכול לתבוע לדין את המלעיזים. אבל יש בעיה. דיון כזה יארך 10-15 שנה ויתכן יותר. אם אני אדם פרטי ולא אישיות ציבורית אז מה שאני יכול לצפות לקבל על הפגיעה בשמי זה בין 10 אלף לחמישים אלף אבל הוצאות המשפט יעלו על זה. בנוסף בית המשפט שוקל את חומרת הפגיעה בשם ותועלה הטענה שאיך אפשר לפגוע בשמו של מי שאוהב להכאיב בזה שטוענים נגדו שהוא עשה זאת? מבחינות רבות זה כמו שזונה תתבע מישהו לפיצוי על אונס (לא מבחינת הצד הפללי אלא האזרחי) היא לא תוכל לצפות לפיצוי כספי כמו בתולה שתתבע על אונס. ככה שלהיכנס להליך כזה פשוט מיותר.
lain
lain • 18 ביוני 2005
מיותר?
גם במחיר השארת תוית האנס המתונססת על גבך כעת ?

תמהתני....
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
טוב אריה המלך די. באמת די.
לא רוצה להתייחס לשמועות והסיפורים עליך, רק רוצה לומר לך שבמשפט וחוק וגם במוסר כנראה אין לך הרבה מושג.
איך אתה מעז לומר שזונה לא יכולה להיאנס או להתלונן על אונס.
כמה זחוח טיפש וחסר רגישות מינימלית אתה צריך להיות כדי לומר כזה דבר.
גם זונות הן בנות אדם. גם לזונה, למרות שפרנסתה באה מתוך קיום יחסי מין בתשלום, יש את הזכות לסרב. ואם לא נענים לסרוב שלה זהו אונס. אונס לכל דבר. שעליו מגיע עונש.