צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

גלתיאה
לפני 18 שנים • 9 בינו׳ 2006
גלתיאה • 9 בינו׳ 2006
alona. כתב/ה:
גלתיאה כתב/ה:
אני שמחה שאת מסכימה מיוחדת, אבל את יודעת- אין לנו גמדים קטנים בתוך הקהילה שיעשו לנו את העבודה. מישהו צריך לעשות את זה כדי שלאנשים אחרים תהיה בכלל את האופציה של להחליט בין שני דברים.

אין לנו גמדים אבל יש בהחלט אותך.

את מוכרת כאחת שמוכנה לשקר כדי להשיג את המטרה שלך לכן מה שאת כותבת לא שווה התיחסות מעבר למה שאת מקבלת.
וגם זה לדעתי יותר מידי.
את חוזרת על עצמך ומנסה נואשות ולשווא לשכנע בצדקתך . כמו תקליט שחוק ושבור.

ידועה בשקרים שלי? רוצה לספר לנו? נורא מעניין, כי בזמנו אני קבלתי הודעות מאנשים שזה שמך השני.
כן אני כאן, ועוד איך כאן. תסבלי את זה, או שהפעם שוב תתחנני בפרטי שאני אמחוק מי את ומה את? או שזה גם שקר? icon_biggrin.gif
electro-z
electro-z • 9 בינו׳ 2006
שירשור מיותר.

מלא באוף טופיקס, כביסה מצחינה של סיכסוכים אישיים, דיאלוגים לא מכובדים ופניות ראויות לגנאי בין אדם לרעהו.

please, get a life of your own
הוא​(שולט)

ממש כך

הוא​(שולט) • 9 בינו׳ 2006
לא תורם כלום ארגז הבוץ הזה או שמע סתימה בצנרת?

כלובי?
מודעין144
מודעין144 • 9 בינו׳ 2006
ברווזת גומי כתב/ה:
מודעין144 כתב/ה:
טוב למסקנה אחת הגעתי
שאתם חבורת שפנים
ואחרי כמה וכמה הבטחות שאם יפורסם בקינק זה לא ימחק
אתם עדין לא מסוגלים לכתוב שם

144/VIP - אין צורך לתחבא מאחורי כינויים כפולים...
אז מי בעצם מאיתנו הוא השפן? icon_razz.gif

ברווזונת מאיפה לך שזה אותו אדם ???
בגלל שראית אותה כתובת אי פי ???
את תתפלאי שיש עוד אנשים שהשתמשו במחשב שלו
ואני ממש לא הוא
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2006
ואני ממש לא הוא
[/quote]

בוא נראה, אם זה לא vip, אבל את משתמשת במחשב שלו אז את mistress of death, "בת זוגתו" כפי שאת מכנה את עצמך בפרופיל...
אז בכל זאת...מי השפן? או יותר נכון, שפנה...
מודעין144
מודעין144 • 9 בינו׳ 2006
fairy כתב/ה:
ואני ממש לא הוא

בוא נראה, אם זה לא vip, אבל את משתמשת במחשב שלו אז את mistress of death, "בת זוגתו" כפי שאת מכנה את עצמך בפרופיל...
אז בכל זאת...מי השפן? או יותר נכון, שפנה...
[/quote]

אה נכון!! שכחתי אין להם חברים ?
שמשתמשים במחשב שלהם ?
אז שוב טעות זו גם לא מוד
פשוט המחשב שלי בתיקון וביקשתי מהם להשתמש במחשב
אז תגלו מעט כבוד לאנשים
ואל תסיקו מסקנות מהר מידי גם אם זו אותו אי פי
Inside your head
Inside your head • 9 בינו׳ 2006
מודעין144 כתב/ה:
ברווזת גומי כתב/ה:
מודעין144 כתב/ה:
טוב למסקנה אחת הגעתי
שאתם חבורת שפנים
ואחרי כמה וכמה הבטחות שאם יפורסם בקינק זה לא ימחק
אתם עדין לא מסוגלים לכתוב שם

144/VIP - אין צורך לתחבא מאחורי כינויים כפולים...
אז מי בעצם מאיתנו הוא השפן? icon_razz.gif

ואני ממש לא הוא

חחחחח
אילו הייתי במקומך אפילו לא הייתי טורחת להגיב להודעה שלי!
ולי נותר רק לומר:
על ראש הגנב.... icon_lol.gif

אין לי שום דרך לדעת מי זה מי.. אפילו לא ע"י קריאת IP
זה סתם היה ניחוש מוצלח icon_lol.gif
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 9 בינו׳ 2006
היה כאן אחד חכם כזה...

כתב משהו מה זה נכון :

שירשור מיותר.

מלא באוף טופיקס, כביסה מצחינה של סיכסוכים אישיים, דיאלוגים לא מכובדים ופניות ראויות לגנאי בין אדם לרעהו.

please, get a life of your own

(למען הגילוי הנאות : אלקטרו) icon_smile.gif

זרונת
ash
ash

הגיע הזמן שאני אגיב בזכות עצמי

ash • 9 בינו׳ 2006
א.הגעתי לבדס"מ ופגשתי באחד הפורומים עבד בשם סלייב אפס, ואיתו הייתי במערכת של שליטה.
ב.הייתי במסיבה כעבור חצי שנה ושם פגשתי את מאסטר אור , אני בתור שולטת בת 19, הוא בתור נישלט.
ג.שיקרתי לכל מי שהיה במסיבה היה לגבי גילי, שיקרתי גם למאסטר אור לגבי זה.
ד.בטקס הקילור דום קרוז, בעלה של ארטמיס, במהלך משחק אמת או חובה קיבל משימה והיה היחידי שהצליף בי שם, ואת זה ראו כל הנוכחים אז אין טעם לשקר ארטמיס.
ה. לאחר הקילור התייעצתי עם אחותי, האם להתוודות לגבי הגיל שלי בפניו או לא, כיוון שחששתי להתמודד עם התוצאות של השקר ולבסוף התוודתי. בתגובה נאמר לי שהקשר ביננו לא יכול להימשך והיה לי מאוד קשה לקבל את זה .
ו.לאחר כמה ימים הוא יצר איתי קשר מחדש, אמר לי ששוחח עם ארטמיס וארטמיס מוכנה לעזור ו"לקחת אותי תחת חסותה".
ז.שוחחתי עם ארטמיס בטלפון ולפי בקשתה שלחתי לה מייל בו סיפרתי על עצמי, ניפגשתי איתה בביתה, הגעתי דיי מבוהלת ומבולבלת מכל המצב הזה, ציפיתי לפגוש מישהי תומכת שרוצה לעזור לי ולתת לי אוזן קשבת.
ח.במקום זה מצאתי את עצמי בחקירה מעליבה, היא הטיחה בי שאלות משפילות, האם אני בתולה... מה הניסיון המיני שלי... ועוד שאלות רבות ומביכות שהעלתה בתוקפנות מסויימת וגרמה לי ממש לברוח משם. גם היום אם אדם זר היה חוקר אותי בצורה כזו הייתי בורחת, שלא לדבר על אז.
ט.בסוף ארטמיס ניתקה קשר איתי בטענה שהיא לא מוכנה לקחת תחת חסותה מישהי ששיקרה לה. עד היום אני מנסה להבין במה שיקרתי חוץ מאשר לגבי הגיל שלי.
י.נוסף לשיחה הזו, לאחר שהגיעו לאוזני שקרים שמפיצה עלי אור השליטה, ביוזמתי יצרתי איתה קשר טלפוני ושוב סיפרתי את כל הסיפור אבל לא משנה אילו תשובות נתתי לה בכלל, השקרים מצידה גם המשיכו כאילו לא שוחננו.
יא.הקשר ביני לבין מאסטר אור נותק עד גיל 17, חשבתי שזה כבר גיל מספיק טוב כדי שאנשים יסתמו את הפה ויפסיקו להגיד בשמי מי אני ומה אני.
יב.בזמנו גם בן מפיפ יצר איתי קשר ושאל שאלות בשיחה טלפונית וניסה לגרום לי להפנות גב למאסטר אור ו"להפליל" אותו. לאחר שגם בשיחה הזאת הבהרתי את מה שקרה, ושלא הייתה שום פגיעה, גם פה המשכתי לשמוע מצידו שקרים לגבי דברים שאמרתי לו.
יג.מעבר לאנשים האלו אף אחד לא ניסה לדבר איתי, אף אחד לא ניסה לברר את האמת, אף אחד לא חקר, לא בדק, לא הציע פוליגרף, לא הציע פגישה משותפת בה גם אני אוכל לספר מהצד שלי את הדברים.
יד.הכי מרגיז זה כל האנשים שקופצים על הטרף, גליתיאה, חתולת לילה, שאר הכוכבים, מי מכיר אותכם בכלל? מאיפה היומרה לכתוב שקרים כאילו הם עובדות מוכחות?

ועכשיו למה אני כותבת את כל זה?

כי נשבר לי!

עשיתי טעות לפני שנתיים, שילמתי עליה, אין שום סיבה שאמשיך לשלם עליה מחיר כל כך יקר גם היום.

אני לא מבינה למה אתם ממשיכים לעשות לי את זה, ממשיכים לפגוע בי, לגרום לי להרגיש שאני לא קיימת ולא חשובה, אבל מצד שני אשמה בהכל כי אני זו שיקרה לגבי הגיל שלה.

אתם במשך שנתיים מנצלים אותי בשביל גיבורים, מנסים להציל אותי לא ברור ממה ובנתיים אתם אלו שמזיקים לי.

אנשים שאני בכלל לא מכירה מעיזים לדבר כאילו הם נמצאים בתוך הראש שלי, כאילו היו שם, אין לכם זכות דיבור בכלל.

אתם קוראים לי קורבן, אבל לא מבינים שהסיבה היחידה בגללה אני קורבן היא שאתם, במשך שנתיים, לא מפסיקים לפגוע בי!

אז שיקרתי, הייתי בת 16 ולא סיפרתי, אני הצטערתי על זה במשך שנתיים שלמות... ודיי, אני רוצה את הכל מאחורי.

אני מוכנה להיפגש איתכם, לדבר עם כל מי שמעניינת אותו האמת, עם כל מי שהיה במפגש ומספר כל כך הרבה סיפורים על מה שהיה שם.

הייתי מוכנה לעשות זאת בכל מהלך השנתיים האחרונות, אבל זה לא עניין אף אחד כי לדעתכם אני שטופת מוח.

הכי עצוב זה שאני יודעת שגם עכשיו, רוב הסיכויים שתמשיכו להתמיד בשקר, לקרוא לי שטופת מוח, קורבן, לטעון שרק בעוד כמה שנים אבין את הכל. אתם תתעלמו לגמרי מהעובדה שמאחורי כל זה יש בת אדם, אתם תרמסו אותי, רק בשביל שחלילה השקר לא יתגלה.

ואתם יודעים מה? אני מאוד גאה בעצמי, כי בגיל 16 היו לי הרבה יותר ביצים מאשר לרוב הזקנים, כי כשאני שיקרתי היה לי אומץ לבוא ולהודות.

אז עכשיו אתם יכולים לבחור, או להמשיך לשחק עם החיים שלי, עם ההודעה שלי, לצטט, לפרק לגורמים, לכתוב שוב ושוב שאני שטופת מוח. או שתעזבו אותי בשקט ותמצאו חיים. אופציה שלישית היא שתתנהגו כמו אנשים בוגרים ואכפתיים ובואו ניפגש, נדבר, נלבן דברים.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 9 בינו׳ 2006
אש
לא היה קל לקרוא את מה שכתבת. אך בתור אחד שלא נמצא כאן מספיק זמן בשביל לדעת מה היה, בתור אחד שמביע דעתו על הסיפור כפי שהוא מצטייר, גם לפי מה שאת מציגה, התרשמתי שחיצי הביקורת בשרשור הזה לא מכוונים ישירות אליך. אלא כלפי מישהו אחר.
אני מסכים איתך בענין החפירות בנושא שלך. יאללה חבר'ה, שנתיים... אנחנו בני אדם, מותר לסלוח, או לפחות לשכוח.