סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חובתו של דום

ohking
לפני 18 שנים • 7 בפבר׳ 2006
ohking • 7 בפבר׳ 2006
ציטה כתב
"לנסות למנוע ולהגביל באופן בוטה כלשהוא, בת זוג מלהענות לנסיונות כאלה, גם בו יש בעייתיות רבה. וזה נושא שאני רוצה לעסוק בו טיפה יותר בפיסקה נפרדת."
מוכנה להענות לבקשה שלך ולומר לך דעתי המפורשת,
כל עוד אתה יודע שההענות לבקשה של כל אדם עלולה לפגוע בו עליך בצורה חד משמעית לעזור לו ולמנוע ממנו מימושה.
אולי בשלב הראשוני מישהו לא יבוא על סיפוק, אבל בשלב המאוחר יותר רק יודו לך.
ויש לי הרגשה שאתה מבקש הכשר בבקשה שלך לדון בסוגיה זו כן לנסות ולשכנע נשלטים/ות, להתנסיות מסוג זה.
אני מגנה כל נסיונות שכנוע מכל צד שהוא, אם יש בנו טיפה של יושר עלינו להשתמש בו ברגעים שכאלה.
צ'יטה​(שולט)

לאו מלכי

צ'יטה​(שולט) • 7 בפבר׳ 2006
לא בטוח שהבנתי כוונתך.
בכל מקרה אנסה להבהיר.
אני לא חושב שצריך לעודד נשלטים/ות, לחפש חוויות מעבר לבני זוגם. אני חושב, שצריך לכבד אותם מספיק, ולסמוך עליהם, שיודעים מה שעושים, ולא להשגיח עליהם. לתת להם להתבטא בדרכם.
המקום של להשגיח עליהם, לכפות קצת אולי, חסר קצת כבוד אליהם, לטעמי לפחות. זה שהם/ן נשלטים/ות לא הופך אותם לחדלי אישים, עבורי. נהפוך הוא.
אני מאמין בנשלטות ממקום עוצמתי, ממקום שזוכה אצלי, להערכה רבה יותר, מאשר לשלוט. לשלוט זה הרבה יותר קל. המקום שיכול להתמסר, זוכה למירב הערצתי. שם טמונה עוצמה אדירה. שם טמונות תעצומות נפש רבות יותר.
למרות האמור לעיל, נראה לי על פניו שיש קצת טעם לפגם, בגישה שאינה מונוגמית אצל נשלטים/ות. כל זאת מעצם ההגדרה של יחסי שליטה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 7 בפבר׳ 2006
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בפבר׳ 2006
מצחיק אותי איך מי שמדבר על הצביעות ועל כך שמושמעות כנגדו טענות לא ענייניות הוא גם זה שמטיח האשמות בלתי מבוססות ובלתי ממוקדות כלפי קבוצה אמורפית של דומים בדבר התעסקותם עם נשואות/מקולרות/השד יודע מה.
אם יש לך הוכחות כלשהן, הצג אותן. אם יש לך שמות - מקד האשמותיך. אם לא - אודה לך אם תחדל לזרוק הכפשות באוויר, כי אתה מבזה את עצמך.

צ'יטה - השרשור הזה אכן ראוי לתגובות ענייניות, אך שים לב מאיזו נקודה הוא החל להתדרדר ולמה. הוא דווקא התחיל בסדר icon_smile.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 7 בפבר׳ 2006
BODYGUARD(שולט){י.נ.ז.}

Re: שולטים במצוקה ?? icon_eek.gif
שני פבר' 06, 2006 7:58 pm

מאיה בי כתב/ה:
שלשום נרשמתי לכלוב
חייבת לציין 99% מהפניות היו משולטים
הכיצד ????

ברוכה הבאה מאיה...
שערי גיהנום נפתחו...
אנו עוסקים כעת בשירשור במקום אחר
שדי משעשע ביחסיות למה שאת אומרת..
ובאמת שאין קשר אליך..
אפשר לצטט אותך שם?

שלמות אינה יעד- היא דרך....

למעלה

מאיה בי(שולטת)

בהחלט
שלישי פבר' 07, 2006 12:16 pm

צטט
רק ציין לאן ?

I REST MY CASE.
צ'יטה​(שולט)

לבודיגארד ולשאר

צ'יטה​(שולט) • 7 בפבר׳ 2006
פתחתי שירשור מעניין בעושים סוויץ.
אני ברוח קרב, ועשן יוצא מנחירי.
בוא לריב איתי שם קצת.
יהיה כיף
ממתין בסבלנות​(שולט)

כמה מילות סיכום

ראשית אני מודה מקרב לב, לכל מי שענה , כתב, והעלה את דעתו.
דעתכם חשובה , גם אם היא לא כדעתי. כי אני גם לומד את הכלל דרך היוצא מהכלל. או להיפך.
תלוי מנקודת מבטי.

אז מה למדתי.
1. למדתי שרוב הרווקים מביעים התנגדות לגבי קשר בין נשואים שלא לבעליהם. הסביות עימם, בין אם הם רואים בזה שעטנאז, או צביעות, או כל סיבה אחרת, בודאי אם הם מסתכלים על מוסד הנישואין בעתיד , אם וכאשר הם יכנסו אליו.
2. למדתי שלרוב, אף אחד לא מוכן לקבל עליו כללים. אותי למדו את הפתגם "ברומא התנהג כרומאי".
אז מה אם אני נשוי, נישואי הינם בישראל, ואילו הבדס"מ הוא ברומא, ושם אני רומאי. אני ברומא מוכן לקבל עליי את הכללים של שמור לי ואשמור לך.
3. אני מאמין באמונה שלמה , לתת את חופש הבחירה לכל אחד. אינני סותם פיות לא לסאבית, ולא לדום. יכולים לדבר על כל דבר. אני לא יכול למנוע מאף אחד כלום, אבל העליתי נקודה למחשבה.

4. כתבתי את הפוסט הזה, בעקבות שיחת טלפון שהיתה לי עם דום, שדום אחר פגע בסאבית שלו, מילולית, הטרדות, וכיוצא בזה. אני אישית, הייתי פונה אליו בנימוס ואומר לו את דברי. זה ששוחחתי איתו היה מוכן לרצוח אותו תרתי משמע. ומכאן שהייתי חייב להעלות את הפוסט הזה.

5. אינני כופה, את דעותי, בניגוד לאחרים שאמרו, איני מכין רשימת חיסול או רשימה שחורה. אין לי מוסר כפול, מיוחדת זה היה לך. גם אם רעיתי היתה חלק מהעולם הזה, מן הסתם היא לא היתה בקשר בדסמ"י איתי, כי אינני מאמין בזוגיות מלווה בבדס"מ. כי בשלב מסויים, היינו מאבדים את הגבולות.

6. לכשכתבתי שהתגובות גורמות לי לחיך, זה כי פשוט הן הצחיקו אותי. ולא לא בצטערתי לקבלן נהפוך הוא , אני תמיד בעד בדיחה טובה. מי שהבין אחרת פשוט טעה בי ובגדול.

7. דר' סריינג'לאב, כבר מיד לאחר שהעליתי את הנושא תיקנתי במידית את שגיאת הכתיב, ולא לא אחסוך ממך את העברית שלי, אני מוכן להתמודד איתך בהבנה בכתיבה, או בפרשנות בלשנית של העברית על כל, סוגיה מקורותיה, וצורותיה. לעיתים תוך כדי כתיבה מהירה יוצאת טעות הקלדה, וזה בסדר במיוחד שישלי מקלדת שהמקשים בה מאד קשים, ואז לצערי ישנן טעויות, שאינני יכול להמנע מהן. לא לא תפשת אותי בקלקלתי..מצטער.

8. למדתי להכיר אנשים פה, דומים סאביות וכל מיני. לכל אחד דעה משלו. והם יכולים להיות גאים בעצמם. אבל, ויש אבל גדול, אל תנסו לכפות את דעתכם, רובכם פה צעירים ורווקים, ויש לכם עוד הרבה מה ללמוד, ועצתי אליכם. תפתחו את ליבכם ואת מוחכם כי יש מה ללמוד.

9 לגבי כל יפי הנפש.. חכו חכו אני רוצה לראות את היום בו, אחד האדונים יטריד את שפחתכם, ובסופי של דבר יקח אותה מכם. מה אז תגידו? היתה אז תהיי אחרת? וגם היא תלך ,,,ותבוא אחרת...ומעגל זה יימשך לעד?

תודה תודה לכולכם...מקרב לב..

ממתין בסבלנות.

נ.ב אם מישהו "נפגע" מעוקצנות , או מדברי ..עימו הסליחה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 בפבר׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
BODYGUARD(שולט){י.נ.ז.}
Re: שולטים במצוקה ?? icon_eek.gif
שני פבר' 06, 2006 7:58 pm

מאיה בי כתב/ה:
שלשום נרשמתי לכלוב
חייבת לציין 99% מהפניות היו משולטים
הכיצד ????

ברוכה הבאה מאיה...
שערי גיהנום נפתחו...
אנו עוסקים כעת בשירשור במקום אחר
שדי משעשע ביחסיות למה שאת אומרת..
ובאמת שאין קשר אליך..
אפשר לצטט אותך שם?

שלמות אינה יעד- היא דרך....

למעלה

מאיה בי(שולטת)

בהחלט
שלישי פבר' 07, 2006 12:16 pm

צטט
רק ציין לאן ?

I REST MY CASE.

ביקשתי ממך לתת הוכחות ושמות ספציפיים של דומים שהתחילו עם סאביות מקולרות או עם נשים נשואות מתוך הדומים שהגיבו פה.
ציטטת קטע לא קשור המתייחס לשולטת פנויה שהתחילו איתה דומים כלשהם.

Rest your case? אם כך אתם סוגרים תיקים במשטרה, לא פלא שמצב הפשיעה רק מדרדר בהתמדה.
עינבר

Re: כמה מילות סיכום

עינבר • 7 בפבר׳ 2006
ממתין בסבלנות כתב/ה:
לגבי כל יפי הנפש.. חכו חכו אני רוצה לראות את היום בו, אחד האדונים יטריד את שפחתכם, ובסופי של דבר יקח אותה מכם. מה אז תגידו? היתה אז תהיי אחרת? וגם היא תלך ,,,ותבוא אחרת...ומעגל זה יימשך לעד?

נו באמת, זה לא נעים שמישהי הייתה שלך ועכשיו היא כבר לא, אבל עדיין זכותה.
אם מישהו היה מטריד אותי ואני הייתי סובלת מזה, אדוני היה מציע את עזרתו והייתי שוקלת את זה,
תוך העדפה ברורה להתמודד עם האיש השני בעצמי.
אם מישהו היה פונה אלי הרבה וזה היה מטריד את האדון שלי, הוא יכל להתמודד עם זה בכל מיני דרכים.

לעניין המגוחך של השרשור, אני שמחה שאנשים כאן לא חושבים, שאם מישהי מקולרת, אז אסור לנסות לפנות אלייה. שנשים יכולות וצריכות להתמודד בעצמם עם פיתויים (לא עם הטרדות) ושמערכת יחסים (שליטה, חברות ו/או נישואים) שלא יכולה להתמודד במבחן קטן של ניסיון פיתוי חיצוני, לא שווה הרבה מממילא.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: כמה מילות סיכום

ממתין בסבלנות, אני מתייחסת פה לחלק מהנקודות בנאום הסיכום שלך:
2. את הבדס"מ אתה לא עושה ברומא אלא בישראל, ולכן גם הוא וגם נישואיך בישראל. גם אם יותר מגניב לחשוב אחרת.
4. אם היית פונה בנימוס ומדבר לזה שמטריד, למה לא הצעת את זה לחבר שלך? מה שטוב לך לא טוב לו?
5. חבל מאד שאתה לא מאמין בזוגיות מלווה בבדס"מ. זה דבר נפלא. אמנם אי אפשר להסתובב כאילו העולם מנוהל מפי הטבעת שלך כל היום, אבל זה נותן עומק אחר לקשר ומשמעות חזקה יותר לכניעה.
8. כנראה שלא ממש למדת משהו מהשרשור הזה אם בסיכום אתה נשאר בגישה המתנשאת של "ממרומי שנותי הרבות". גיל הוא לא פקטור לשכל. הכרתי אנשים שהזדקנו טיפשים ונחש מה- מתו ככה. אולי אם תפסיק להתחבא מאחורי גילך המופלג תצליח גם אתה ללמוד משהו.
מה שאני מקווה שרוב הצעירים כאן למדו זה איך לא להיות בעתיד לאדם שהגיל הוא כל מה שיש לו לנופף בו.
9. כשאדון יחליט להטריד אותי הוא יצטרך קודם כל להתמודד מולי, לספוג מחרצובות לשוני להכנס לרשימת האיגנור שלי ותנחש מה - ככה הוא לא יצליח "לקחת אותי".
ובאופן כללי - אם סאבית עוזבת את אדונה זה לא כי "לקחו אותה" אלא כי היא רצתה ללכת. בהחלטה להכנע לא איבדנו את שיקול הדעת והפכנו לבובות.