בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך נהייה לי ברור: "אדונים" הם ה-"עבדים"

Pluto
לפני 18 שנים • 27 ביוני 2006

לא כל מי שמחרבן עליך שולט - לפעמים הוא רק מחרבן עליך

Pluto • 27 ביוני 2006
פרח גדולה - אני אסביר לך מה אני רוצה - אני רוצה שתדעו (את, עינבר, ועוד...): בדומה לרעיון הפרויידיאני שאת חושבת על סיגר את בעצם חושבת על זין - אז הוא סוייג בפי פרויד עצמו, שאמר "לפעמים סיגר הוא רק סיגר" ... כמו גם "על אדונים ומשרתים": לא כל מי שאוסר עליך ומקלר אותך משתין עליך ומחרבן עליך הוא באמת שולט... לפעמים הוא לא שולט, הוא רק מחרבן עליך. וביום שלא תתני לו ללחרבן עליך הוא יתמוטט ויברח כמו שפן.
Pluto

ןעןד דבר... פרח גדולה והשאר - שתדעו...

Pluto • 27 ביוני 2006
עד לרגע כתיבת הודעה זו השרשור זכה ללמעלה - 2000 צפיות. ואני יכול הגיד לכם שקיבלתי הרבה פידבק חיובי ומחזק לדברים שכתבתי כאן... למעט מבקרות קולניות בודדות באתר שמרגישות שבצעקתן הן מייצגות את הכלל: יש כאן עוד מלא אנשים (שלא נמצאים בחזית הבלה-בלה)... שאומרים לי שאני צודק לגמרי וחזק ואמץ על האומץ! השרשור הזה עזר לכמה טובים וטובות להבין - של כל מי שחירבן עליהן ואסר עליהן היה באמת ראוי... עזר להן להבין שטעו... icon_idea.gif
פעם פרח​(נשלטת)

Re: ןעןד דבר... פרח גדולה והשאר - שתדעו...

פעם פרח​(נשלטת) • 27 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
פרח גדולה - אני אסביר לך מה אני רוצה - אני רוצה שתדעו (את, עינבר, ועוד...): בדומה לרעיון הפרויידיאני שאת חושבת על סיגר את בעצם חושבת על זין - אז הוא סוייג בפי פרויד עצמו, שאמר "לפעמים סיגר הוא רק סיגר" ... כמו גם "על אדונים ומשרתים": לא כל מי שאוסר עליך ומקלר אותך משתין עליך ומחרבן עליך הוא באמת שולט... לפעמים הוא לא שולט, הוא רק מחרבן עליך. וביום שלא תתני לו ללחרבן עליך הוא יתמוטט ויברח כמו שפן.

לא זכור לי שהבעתי את דעתי לגבי נושא השרשור,
ולכן קשה לי להבין כיצד אתה מתיימר לדעת מה אני חושבת עליו.

Pluto כתב/ה:
עד לרגע כתיבת הודעה זו השרשור זכה ללמעלה - 2000 צפיות. ואני יכול הגיד לכם שקיבלתי הרבה פידבק חיובי ומחזק לדברים שכתבתי כאן... למעט מבקרות קולניות בודדות באתר שמרגישות שבצעקתן הן מייצגות את הכלל: יש כאן עוד מלא אנשים (שלא נמצאים בחזית הבלה-בלה)... שאומרים לי שאני צודק לגמרי וחזק ואמץ על האומץ! השרשור הזה עזר לכמה טובים וטובות להבין - של כל מי שחירבן עליהן ואסר עליהן היה באמת ראוי... עזר להן להבין שטעו... icon_idea.gif

וואוו, חייבים לגייס אותך לקו החם ולתת לך אות הוקרה
איזה יופי שבאת להציל את כל הסאביות המסכנות והתמימות
באמת, כל הכבוד לך.

תגיד משהו... ככה בינינו...
מצאת מישהי ?
עינבר

לפרח גדולה

עינבר • 27 ביוני 2006
פרח גדולה כתב/ה:
וואוו, חייבים לגייס אותך לקו החם ולתת לך אות הוקרה
איזה יופי שבאת להציל את כל הסאביות המסכנות והתמימות
באמת, כל הכבוד לך.

תגיד משהו... ככה בינינו...
מצאת מישהי ?

צר לי מאמי, אבל למי שבקו החם,
אסור להיות בקשר מיני או זוגי במשך שנה
עם מי שהם עוזרים לו,
אז לא כנראה שלא נוכל גייס אותו לשם.

האמת, זה נורא נחמד שפלוטו יודע מה זה לא דום,
חבל שאין לו מושג מה זה דום ומה זה כן בן אדם.

אני יכולה להבטיח לך דבר אחד,
להינצל מדום פוגעני בשביל אחד כמו פלוטו,
אני לא מאחלת לאף אחת.
גלתיאה
לפני 18 שנים • 28 ביוני 2006
גלתיאה • 28 ביוני 2006
חחח פלוטו, אתה בכלל בודק לפני שאתה מגייס את פרויד להסברת טיעוניך?
מה השטויות האלו? icon_smile.gif

פרויד אמר את המשפט " סיגר הוא לפעמים רק סיגר" אחרי הרצאה שנתן על קבעון אוראלי,
ואחד מידידיו העיר לו במשובה על עניין עישון הסיגרים שלו. זה כל הסיפור.
השלב האוראלי הוא בגיל ינקותי, שהאזור מתעורר עם פעולת היניקה והוא מקור לסיפוק.
שום זין ושום נעליים, אלא אם כן אתה חושד שתינוקות יונקים מפנטזים על זין.

מה הקשר לכל זה ולבדסמ, ולזה שמישהי זרקה אותך מהפרטי שלה?

מת על השפלות פומביות פלוטו, הוא מוכן לגרור את כל הבלוגים והפרופילים
בכלוב, לא מספיק לו אלפיים ציפיות למלעון, העיקר שאת הסיגר שלו
הוא יחטוף ובגדול icon_twisted.gif
Pluto
לפני 18 שנים • 29 ביוני 2006

ה- "אדונים" הם למעשה ה-"עבדים" של החרדות

Pluto • 29 ביוני 2006
גלתיאה כותבת:
"לא זכור לי שהבעתי את דעתי לגבי נושא השרשור, ולכן קשה לי להבין כיצד אתה מתיימר לדעת מה אני חושבת עליו."

יש כאן שני עניינים: (1) קשה לך להבין ; קשה לי להתיימר - גלתיאה - אף אחד כנראה לא מסוגל לדעת מה את חושבת - כולל את עצמך - כנראה שאת בכלל לא חושבת... שזאת מחשבה שלי - אופטימית - כי מי יודע לאיזה תהומות ביטוי היינו עלולים להחשף, אם היית מתנסה בפעילות הקוגניטיבית הזו של חשיבה. (2) גלתיאה, (וגם עינבר) אתן לא מביעות דעתכן בנושא השירשור, שירשור בנושא הכותרת נועד כדי לקבץ דעות בנושא - icon_biggrin.gif

ולכן (מפאת הבעת דעות שלא בעניין השרשור) הנה סיכום המחצית (דעות):

עינבר:
"יש בניינו אנשים חכמים וטפשים, בעלי ידע ומודעות וכאלה שלא"

Aiko(נשלטת) - בעקבות הציטוט מהבלוג של עינבר:
נכון, לא כל אחד (אדון/שולט), אבל חלקם דווקא כן. אנחנו יודעים את זה, תודה.

godisafemale(לא בעסק):
האנטומיה של הדחף לשלוט בנויה מחולשה. (עכשיו יקפצו עלי כל הרינות והדליות השמוליקים והזרובבלים)... לדעתי ביחסים צריך מנהל. או מנהלת. מי שמנהל יותר טוב המפתחות אצלו.
בבדס"מ כמשחק? אם השולט קבע אין מסנג'ר אז לא תהיה ארוחת בוקר, אם קבע שרצים למים ערומים אז אוכלים מולים.

teacher:
האיסור על נשלטת להיות בקשר עם העולם החיצון (מסנג'ר למשל)
"אני לא מאמין בלאסור תקשורת מתוך פחד בגידה או עזיבה. זה פתאטי וחלש,
ולא מעיד על שליטה אלא על חולשה.

ללא גבולות:
לא ממזמן יצא לי להיות עם דום , לא בקטע בדסמי אבל הרגשתי שמה שהיה שם משקף את מה שקןרה לו עם שפחות .... הוא מתזז סביבי ואני על הגב... וזה די דומה לקטע שלי עם עבדים ....אני יותר "עובדת" מהם . וול.. לא בבמלכתי

לירוי :
אז ככה בסופו של דבר כל סאבית מחפשת קשר רציני לחיים משותפים עם גבר ולא עם שולט.
אז נכון היא נהנת מכל רגע עם השולט שלה,אבל ברגע שהיא תמצא את האחד בשבילה,
לא השולט ולא אבא של השולט יגיד לה מה לעשות,עם מי לדבר ועם מי ללכת.
אין פה עניין של אסור ומותר.(חומר למחשבה).

Dom_Quixote:
בנושא העקרוני, פותח השרשור צודק בעיניי. "דום" שאוסר על הסאבית שלו לדבר עם גברים, אוסר עליה שיהיו לה ידידים, לא רוצה שתיצור כל קשר, ולו ידידותי, עם אחרים בקהילה (בפרט דומים) - מוכיח יותר מהכל כמה חסר ביטחון הוא, וכמה הוא לא בשליטה. נאמר פה בצדק - אם אתה כזה גבר, אם אתה כזה שולט, אם אתה יודע מה אתה עושה - הסאבית שלך לא תרצה מישהו אחר, גם אם תדבר עם מאות גברים. אם הדרך היחידה שלך למנוע ממנה לעזוב אותך זה לכלוא אותה לחלוטין בבית - כנראה שאתה לא שולט מי יודע מה, אם בכלל. כליאה זו לא שליטה, להפך. כל אחד יכול לאסור ולכלוא. צריך גבר שבטוח בעצמו, שולט אמיתי, כדי להתיר.

בוקשו ממני לא לחלק מחמאות למגיבים
אז אני מביא את הדברים בשם אומרם.
פעם פרח​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 29 ביוני 2006

Re: ה- "אדונים" הם למעשה ה-"עבדים" של הח

פעם פרח​(נשלטת) • 29 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
גלתיאה כותבת:
"לא זכור לי שהבעתי את דעתי לגבי נושא השרשור, ולכן קשה לי להבין כיצד אתה מתיימר לדעת מה אני חושבת עליו."

ש כאן שני עניינים: (1) קשה לך להבין ; קשה לי להתיימר - גלתיאה - אף אחד כנראה לא מסוגל לדעת מה את חושבת - כולל את עצמך - כנראה שאת בכלל לא חושבת... שזאת מחשבה שלי - אופטימית - כי מי יודע לאיזה תהומות ביטוי היינו עלולים להחשף, אם היית מתנסה בפעילות הקוגניטיבית הזו של חשיבה. (2) גלתיאה, (וגם עינבר) אתן לא מביעות דעתכן בנושא השירשור, שירשור בנושא הכותרת נועד כדי לקבץ דעות בנושא

אבל אני כתבתי את זה ולא גלתיאה...
צחוקים איתך פלוטו rffl.gif

ואני חייבת להגיד שאני שוקלת להיעלב
נראה לי שאתה מנצל את חוסר יכולתי לחשוב (אחרי הכל, אני נשלטת) כדי להאריך את השרשור הזה.
באמת לא יפה מצידך לנצל את חולשותיה של סאבית חלשה שלא מסוגלת לחשוב בשביל עצמה...
עינבר
לפני 18 שנים • 30 ביוני 2006

Re: ה- "אדונים" הם למעשה ה-"עבדים" של הח

עינבר • 30 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
בוקשו ממני לא לחלק מחמאות למגיבים
אז אני מביא את הדברים בשם אומרם.

באמת,
אז למה אתה פלוטו מצטט משפטים בודדים
ולא מצטט את כל מה שאותם אנשים כתבו?

אולי מני ש...
פלוטו מתעקש להמשיך ולחנך אותנו, כי רק הוא יודע יודע מה העיקר ומה התפל.
הוא מתעלם מהעובדה שבפורום כל אחד יכול להגיב את דעתו, המלאה בנוגע למה שנכתב.
פלוטו טורח לנסות ולהשכיח מאיתנו שיש לו אג'נדה נסתרת בדיון התיאורטי, כביכול.

וזה כבר שווה ציטוט, אז אני אצטט את עצמי מראש:
עינבר כתב/ה:
את הטרול מאפיינים גסות רוח (עלבונות), בוז לנושא הפורום (אנטי אדונים)
וחוסר בגרות (חזרה על חצאי ציטוטים)
Jake​(שולט)
Jake​(שולט) • 30 ביוני 2006
פלוטו,

מה שאני מבין מאורך השרשור והתעקשותך להמשיך ולדשדש בו הוא שכנראה הפוסט שלך מתאים יותר לפורום היכרויות - שם אולי תמצא שולט ראוי (:
Pluto

השולט שחירבן במכנסיים

Pluto • 30 ביוני 2006
Jake - האחרון ששלט בי היה אבא שלי, בגיל 10. והשולט האחרון שצפיתי בו (אני לא מעולם הבדס"מ) חטף כאלה מכות (לא ממני, כמובן - אני נגד אלימות כל עוד לא מדובר בהגנה עצמית), שהוא עשה את צרכיו במכנסיים... ה"גיבור הגדול" התגלה כנמושה בחוץ למשחק... שה"כוח" המדומה שלו לא היה מובן מאילו. כל עוד הוא קיבל את ה"כוח" על מגש של כסף, הוא הרשה לעצמו להשתמש בו... ברגע שגבר אמיתי נכנס בו - המעפן חירבן במכנסיים...

במקום להתעסק בי, עדיף שתתעסק בסוגיית הפתיחה.............למשל - תוכל להתייחס לדעתה של godisafemale שכתבה באחד הפוסטים הקודמים:
"
godisafemale(לא בעסק):
האנטומיה של הדחף לשלוט בנויה מחולשה. (עכשיו יקפצו עלי כל הרינות והדליות השמוליקים והזרובבלים)... "