בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רדיו הכלוב - הסוף?

קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 4 ביולי 2006

הצעה לסדר.

קליבר​(שולט) • 4 ביולי 2006
א. מה לעשות כדי שתהיה מוזיקה .
יש תחנות רדיו אינטרנט רבות , אני מניח שחחלק יהיה מוכן להעביר את השידור גם לכאן , לכלוב , ולתת לאנשי הכלוב זמן שידור .
ב. אקו"מ
זהו "איגרון די מילטנטי , שיגרום בסוף לכולם לא לשלם או לא להשמיע מוזיקה ישראלית , ראו את מאבק ה-די ג'יי ס בעקבות ההסכם בין אקו"מ ובעלי האולמות , אקו"מ יקבלו כסף , בעלי האולמות יקבלו כסף והדי ג'ייס יעמיסו את העלות על בעלי השמחה .
ג. האמנים שנדפקים
מכל המוזרויות שלי , אנ יחייב להתוודות שאני קונה דיסקים מקוריים , כלומר לא צורב , כי אני כך תומך באמן שאני מעריך . ( אתניקס כן , אתניקס) כולם יודעים שאין בעיה לצרוב ולהוריד מקאזה וכד' , אבל זוהי גניבה .
הערכתי מאד את "הכלוב ששילם בכלל לאקו"מ , כי אתרים רבים משמיעים מוזיקה ולא משלמים כלום . אז האמנים בכל מקרה ידפקו כי הנה ירד עוד משלם אחד מהליסטה .
מUחדת
מUחדת • 4 ביולי 2006
ריפרף כתב/ה:
מה זה השטויות האלה?

מעבר לעלבון האישי שיש בהתחסדות הזאת יש כאן אמירה שאני לא מוכן לקבל, ולא מוכן שלאנשים
החשוכים האלו יהיה הכח להגיד לי מה לשמוע ואיפה.

בקיצור נראה לי שאקום הצדקניים האלו מתים בעצמם לאיזה חפץ ארוך שמן ומאסיבי בתוך הכושלאמא שלהם
פחדנים
גמדים

ועוד להתיימר לייצג אמנים

[B]להעמיד אותם מול הקיר ולרסס

אני מציע את אנשי אקו"ם תמורת גילעד שביט
חוצפה של דמגוגיה שמזמן לא ראינו[/b]

ריפרף, על פרופורציות שמעת?
ללא גבולות'

קצת על אפליה

ללא גבולות' • 4 ביולי 2006
מתוך הנחה שהאישור לשידורים נפסל בגלל תוכן האתר נשאלת השאלה האם זה המקום להלחם ?
האם המלחמה להכרה צריכה להתחיל כאן .
יש הטוענים כי יש צורך בשינוי חברתי על מנת להלחם מלחמות כאלה ויש הטוענים שהמלחמות הללו הן הן שיוצרות את השינוי החברתי .
פס"ד דנילוביץ היה פס"ד הראוי לציון במלחמתם של הקהילה ההומו לסבית בארץ. בפס"ד הוכרו זכויותיו של בן זוגו של דייל באל על (או אולי אחדד "פרסר") . נראה כי היה שם שילוב של השינוי החברתי יחד עם הסוגייה עצמה שגרמו יחד לשינוי המבורך.
אני מבינה את הצורך ל"התלונן " ולהביע את עמדות האנשים בכלוב בסוגייה אך אני סבורה כי החלק העיקרי כאן הוא החלק הפרודוקטיבי .
ראשית יש לבחון בצורה ברורה את הסיבה להפסקת האישור ואם אכן יש רקע בדסמי לבחון האם זאת המלחמה הנכונה .
האם זאת מלחמה צודקת ? אם אכן הסיבה היא תוכן האתר אז אין ספק
אבל האם זאת המלחמה שאתם רוצים להלחם בה ? האם כאן יש להשקיע את כל המאמץ.
נראה לי שהדבר המרכזי ש"מרגיז" את כולם זה שינוי הסטטוס קוו שהיה נהוג...דבר שפעם היה מותר הפך אסור , תחושה של ללכת אחורה אבל לדעתי האישית ייתכן והתודעה הציבורית לא תתעצב בעקבות הנושא הזה .
ולכן , כן תשמיעו קול , תעשו רעש ותנסו להלחם אבל אל תשכחו שאת המלחמה ה"אמיתית " כאן כל אחד מאיתנו צריך לעשות בחלקתו הקטנה ומשם אט אט יצמח השינוי .
עינבר

אני מבינה שזה כואב

עינבר • 4 ביולי 2006
ואני מאמינה שיש 3 אופציות לפעולה:

1. קמפיין תקשורתי מסודר,
הסכנה בו שהגישה של אק'ו"ם עלולה לקבל יותר לגיטימציה מהגישה שלנו.
נדמה לי שיש קשרים אישיים בין אנשי אקו"ם לבין אנשי התקשורת.
יכול להיות שתהיה הגברה של הדעות השליליות של אנשים לגבי BDSM.

אבל אם זה יצליח, אז זה ישפיע לטובה, שדבר כזה לא יקרה בעתיד.

2. הפעלת כח פוליטי על אקו"ם,
לבחון מי בעלי ההשפעה באקו"ם, על אקום ובכלל ולשכנע אותם לשנות את דעתם.

3. פעולה משפטית, בהקשר לזכויות שלנו, זה שורש זמן ידע וכסף.

שתי הפעולות דורשות זמן , אנרגיה ואירגון,
אבל אני לא מאמינה שעצומה תשנה משהו,,
למי אכפת אם בעצומה רשומה עינבר או שרון?

צריך לפעול בתבונה. בנחישות, לא להתייאש.

אני מבינה שזה כואב, אבל צריך לפעול מהראש ולא מהרגש.
תוקפנות וזריקת בוץ , לא תשנה את ההחלטה של אקום.
במיוחד לא אם נתקוף אחד את השני ואת הרעיונות שעלו כאן.
fentazi​(נשלטת)

תחשבו רגע

fentazi​(נשלטת) • 4 ביולי 2006
אני לא רוצה חלילה לגרוע מחשיבות העניין, אך השאלה האמיתית פה היא,למרות כל התגובות הנזעמות, מי פה באמת מוכן ללכת הלאה? להגיד מילים אלו בפומבי? לחשוף את עצמו לקהל הרחב?
המטרה היא נעלה,פה אין ספק,אין מקום במדינתינו לאפליות (למרות שהן חיות ומלבלבות)
אך כמו בכל מאבק למען זכויות שאי פעם התקיים, את הפרות יקטפו רק אלו שיהיו אחרינו פה, ואנחנו נתגלגל בתוך בוץ תקשורתי וחברתי.

אז השאלה פה חברים מי מוכן להכנס לזה?
נוריתE

שתי שאלות "תם"

נוריתE • 4 ביולי 2006
בעיקבות התגובה הלא רישמית של אק''ום בווינט

1. למה הם חיכו שנה וחצי לכסף ורק עכשיו החליטו לסגור?(בעקבות הטענה על החוב כביכול)
2. שנתיים כמעט הרדיו משדר ואף אחד מהם לא ניכנס לשמוע
ולבדוק למי ניתן רשיון?(על ההטעיה כביכול בקשר לתוכן האתר)

דיברתי עכשיו על זה עם ג'י (המאסטר שלי שהיה)
ועידכנתי אותו והוא שואל את אותן שאלות....
כלובי

מכתב אקו"ם לכלוב, ותגובת הכלוב

כלובי • 4 ביולי 2006
מעולם לא התקבלה מאקו"ם דרישה לתשלום התמלוגים. כל רשימות ההשמעה נשמעות אצלינו ואין בעיה להסדיר את עניין התמלוגים תוך 24 שעות.

יתר על כן, במכתב שנשלח מאקו"ם לכלוב לא הוזכר בכלל עניין התמלוגים אלא עניין הפעילות הבלתי הולמת המתנהלת באתר. להלן קטעים מהמכתבים של אקו"ם לאתר הכלוב וקטעים ממכתב התגובה.

עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}

אז מה קורה פה בעצם ....?

מצד אחד : אקו"ם טוענים שלא קיבלו כסף. אמנים רבים בארץ חיים רק מתמלוגים. רדיו הכלוב משדר שירים ישראליים רבים של אמנים שאינם מופיעים, ורק דרך תמלוגים הם יכולים לקבל תמורה למוסיקה שלהם.

אני לא ראיתי בכתבה את כלובי אומר שהוא כן! שילם תמלוגים בצורה מסודרת ( אני מתכוון בכתבה
בYNET ולא פה באתר) , מה שעושה תחנת רדיו חוקית, אם זה באויר, בכבלים או באינטרנט. לאקו"ם יש מלחמה קשה מאד וארוכה עם עברייניי תמלוגים כמו תחנות (גם חוקיות) רדיו פיראטיות , אולמות שמחה, פאבים ובתי קפה ובאירועים שונים.

מצד שני : אם מה שאקו"ם טוענים הוא שיש כאן עניין של ביזוי יצירות האמנים כיוון שזה אתר של סאדו מאזו בהחלט יש פה מקרה של פגיעה על רקע מיני, למרות שלא נראה לי כי טענה כזו תחזיק בבית משפט.
כמו שזה נראה לי כרגע העניין יגרר זמן מה עד שיתישבו כל ההדורים וכלובי יפריך את הטענות על אי תשלום ואקו"ם יתרככו עקב הקמפיין התקשורתי שממתין להם מעבר לפינה
.

חשוב להשתמש באנשים הטובים שיש לנו ובכוח התקשורתי שלנו כדי לבאר בצורה נכונה את השרץ ולהחזיר את רדיו הכלוב לרשת ומיד !

עמק
me-worship-u

פרסום על הבוקר גם ב WALLA

me-worship-u • 4 ביולי 2006
http://e.walla.co.il/?w=/1000/934435

הגבתי גם שם (ME)