לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

Venus in Furs​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 29 בנוב׳ 2006

Re: ירוק עמוק

Venus in Furs​(מתחלף) • 29 בנוב׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
כן, ברור...

יותר מזה, צריך להשביע את בעלי המועדונים ומארגני המסיבות, ולהחתים אותם בחתימת דם, על התחייבות חד משמעית להשתמש במכשיר מהסרט 'גברים בשחור' שמוחק את הזיכרון, על כל אחד שיוצא מאחת המסיבות, כדי שחס וחלילה לא יוכל לזהות את המשתתפים האחרים. למען משנה זהירות כדאי שמעכשיו המסיבות יערכו במקום סודי שאפילו המארגנים לא ידעו מה הוא עד הרגע האחרון, ושיהיה חושך מוחלט במהלך המסיבות. כל משתתף יחתום על חוזה בו הוא מתחייב לדיסקרטיות מלאה, ויפקיד ערבות בנקאית בסך 40000 ש"ח למקרה שהוא בכל זאת יזכור משהו אחרי שישתמשו עליו במכשיר.

כמו כן, הכניסה למסיבות תהיה אסורה ללא רעלה ו/או מסכה שמכסה את כל הפנים, ותאסר כניסת אנשים שמארגן המסיבה לא מכיר אישית למסיבה .

ואולי כדי ללכת על בטוח, פשוט ירו בסוף כל מסיבה בכל הנוכחים. דגים מתים לא מדברים.

קל לקחת דברים לאבסורד, במקום לתת תשובה ענינית ומוסמכת.

אין לי שום בעיה בחשיפה מול אנשים אחרים שבאים למועדון או מסיבה בדסמית - כי כך החשיפה הדדית.

כשהחשיפה היא של תמונה שלי המפורסמת ברשת, לאחר שנכללתי בפריים של אחד מהצלמים שבלע המועדון מאשר להם לצם או על ידי עיתונאי/רכילאי שהוא מביא כדי ליחצן את המועדון (וכל אלו כבר קרו לפני המקרה הנוכחי) - זו כבר איננה חשיפה הדדית או בהסכמה מודעת.

זה איננו מבחן נאמנות לדאנג'ן - למה שלא תתנו לעמוס להגיב על מדיניות הפרטיות של המועדון שלו?

סו.... אני מתרגש. ניסיתי להימנע מהרגע הזה, בו אני אצטרך להתווכח עם דן קפ. כנראה שזה הגמר. הו וול. היר גווז.

אני מסכים עם האבחנה שאתה עושה, ברור שלקחתי את זה לקיצוניות למטרות שעשוע. לא נראה לי שאני או מישו אחר 'מפריעים' לעמוס להגיב. יכול להיות שהוא כבר אמר את מה שהיה לו להגיד. מעבר להכל, אני ממש לא מדבר בשם אף אחד, אפילו לא בשם עצמי.

שוב, נדמה לי שאין שום ויכוח בהשקפה העקרונית בין העמדה שאתה מיצג לבין זו של עמוס. אתה טוען שלא נעשה מספיק, ואולי אתה צודק. בעיני, בשיפוט הערכי הכולל, עצם זה שיש מועדון בדסם ישראלי, כבר ארבע שנים, זה סוג של נס. עד כמה שידוע לי, עוד אף אחד לא נפגע מעשית אי פעם כתוצאה מצילום. זה בטח גם אומר משו.

אם אתה כל כך רוצה תגובה אישית מעמוס, למה אתה לא פשוט מדבר איתו? למה זה חייב להיות בשירשור?
009​(אחר)
לפני 17 שנים • 29 בנוב׳ 2006
009​(אחר) • 29 בנוב׳ 2006
icon_wink.gif

009

מאסטר הבית של מועדון הדאנג'ן

נשיקת לילה טוב מהשמנמוך..............
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 30 בנוב׳ 2006

על מה אנחנו מדברים - תזכורת

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 בנוב׳ 2006
אנחנו מדברים על כך שהדאנג'ן חוזר פעם אחר פעם על אותן שגיאות, באותו דפוס - יש צלמים, יש עיתונאים, יש חשיפה של אנשים שלא נתנו מראש את הסכמתם לחשיפה, שחשבו שמועדון בדסמ יכבד את זכותם להיחשף רק פנים אל פנים מול מי שבאו אף הם למועדון.

וכן - זה כבר קרה ביותר מאירוע אחד, עם יותר מצלם אחד, כך שלדאנג'ן קשה לטעון שלא ידעו, ועוד יותר קשה להסביר למה זה קורה שוב ושוב.

וכן, שוב אני נשאר עם התחושה שבעל הדאנג'ן מתיחס לחברי הקהילה הבדסמית כתפאורה למועדון שלו.

ומה לעשות, אצל F ואמילי, שכמה אנשים טרחו להשמיץ ולטעון לקונספירציות - כשיש צלם באירוע, הוא נמצא בחדר נפרד, כך שרק מי שרוצים צילום כמזכרת מהאירוע מצטלמים.

ומה כבר הדאנג'ן צריך לעשות?
לא הרבה, מסתבר - להגדיר את המועדון כשטח פרטי שבו חלים כללים מסוימים, להודיע מראש כשאמור להיות כיסוי של המדיה באירוע, להגביל לצלמים את זוויות הצילום, ובאירועים לסגור פינה אחת כפינת צילום.

הנה כמה פינות בתמונות שצולמו על ידי הצלם האחרון של הדאנג'ן להמחשה (הפנים של אלו שנחשפו הומרו במסיכה אחידה, כדי לשמור על פרטיותם. העובדה שתמונות אלו היו נגישות לי מראה את הקלות הבלתי נסבלת של החשיפה שהדאנג'ן מאפשר לבאים בין כתליו)

תרגיל למתקדמים - אתם מוזמנים לבקר באתר של ניקוס, זה ממסיבת הביקיני מספטמבר השנה ולגלות בו סרטון וידאו שחלקים ממנו צולמו בדאנג'ן וגלרית תמונות, שאף חלק מהן צולמו בדאנג'ן ולהחליט מה שוות הצהרות המדברות על שמירת הפרטיות ועל צילום רק של הדוגמניות...
פרטים כאן http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=157972#157972
Venus in Furs​(מתחלף)

dan kap vs. venus in furs , round II

Venus in Furs​(מתחלף) • 30 בנוב׳ 2006
כל הצילומים שהבאת (סחטיין על ההשקעה) הם סביב הבמה, במרכז האקשן והפלאשים. לגבי השרשור למתקדמים, לא היה לי זין להתחיל לחפור, אבל יש אחלה כוסיות בדף הראשון, ואז ראיתי שמתווכחים.

עכשיו, האם היית מוכן להסביר לי, בצורה הרהוטה, הפשוטה, והחכמה שלך, למה זה כל כך מובן מאליו שאמורה להיות דיסקרטיות במועדון סאדו? זו תחושה שמלווה אותי לאורך כל השרשור... שכאילו ברור לאנשים שאמור להיות מגה-דיסקרטי במועדון סאדו. במה הדאנג'ן שונה מהTLV או האברקסס, שאני בטוח שיש שם אחוז לא פחות גבוה של נשואים והורים?

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

עד איפה ההיתממות יכולה להגיע??

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 30 בנוב׳ 2006
בדיוק כמו שהומואים ולסביות לא כולם ממהרים ל"צאת מהארון".
לא כולם חפצים לשתף את כל העולם אשתו ואחותו במה שקורה בחדר המיטות שלך.
מסובך לא?
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 30 בנוב׳ 2006
כן, אבל לא מדובר על צילומים מחדר המיטות שלך, אלא על צילומים (תיאורטיים) שלך כקהל במועדון.
פייה{O}

Re: dan kap vs. venus in furs , round II

פייה{O} • 30 בנוב׳ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
למה זה כל כך מובן מאליו שאמורה להיות דיסקרטיות במועדון סאדו? זו תחושה שמלווה אותי לאורך כל השרשור... שכאילו ברור לאנשים שאמור להיות מגה-דיסקרטי במועדון סאדו.

שאלה קצת תמימה.
למרבה הצער אנחנו חיים במציאות בה יש תווית מסוימת על סאדו מאזוכיזם.
נכון שמי ששופט אנשים לפי העדפה מינית הוא פרימיטיב צר אופקים ואידיוט, אבל כרגע זו המציאות ולכן הרבה אנשים לא היו רוצים שיוודע במקום העבודה שלהם למשל איך הם משחקים במיטה.
סיפור פקידת הסעד שלך (שעד עכשיו מזעזע בעיני) מדגים את זה מצויין.

מסיבה זו נראה לי הגיוני שלמועדון בדסמ יהיה אינטרס כלכלי להבטיח את הפרטיות של המבקרים בו.
אם לא יהיה בטחון בדיסקרטיות כלשהי, הרבה אנשים פשוט יפחדו לבוא והמועדון ידפק.
אז ברור שאין כאן דיסקרטיות טוטאלית, ותמיד אפשר לפגוש מישהו שמכירים בפנים או ליד,
אבל לכל הפחות אפשר לצפות שלא לגלות במקרה תמונות חושפניות באינטרנט.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2006
חלאס , אתם אומרים אותו הדבר 10 פעמים .
הייתה טעות , תוקנה , הופנמה , אני לא מבין עכשיו על מה הויכוח ?
אוליי אתן לכמה ממכם כליי נשק וזה יגיע למוות ,כי זו נראת לי המטרה של כמה מפה .
צאו מזה , צאו מהשינאה .
פייה{O}
פייה{O} • 30 בנוב׳ 2006
air כתב/ה:
אוליי אתן לכמה ממכם כליי נשק.

מה יש לך להציע בדיוק? icon_twisted.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

טעות שחוזרת שוב ושוב

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 30 בנוב׳ 2006
air כתב/ה:
חלאס , אתם אומרים אותו הדבר 10 פעמים .
הייתה טעות , תוקנה , הופנמה , אני לא מבין עכשיו על מה הויכוח ?
אוליי אתן לכמה ממכם כליי נשק וזה יגיע למוות ,כי זו נראת לי המטרה של כמה מפה .
צאו מזה , צאו מהשינאה .

air, הטעות הזו קרתה כבר לא מעט פעמים בדאנג'ן - הייתי מצפה שאחרי הפעמים הקודמות בעלי המקום כבר ידעו זאת.

ולא - אין כאן שינאה, או כוונה לפגוע בך, כשם שאין כאן מבחן של נאמנות לדאנג'ן.

בעיני, יש כאן דיון על הזכות לפרטיות יחסית בתוך מועדון, על הזכות להיחשף אך ורק מול מי שבחרו להיחשף באותה מידה, על החובות של מי שמנהל מועדון בדסמי, על הזכויות של מי שבאים למקום שמגדיר את עצמו כמיועד לקהילה הבדסמית.