בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה נוראית

אמטרסו​(שולטת)
לפני 17 שנים • 5 בדצמ׳ 2006
אמטרסו​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2006
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
אנשים... נדין, שהכינוי שלה בכלוב הוא psycho bitch, היא מנהלת האירועים של הדאנג'ן, והיא זו שכתבה כאן בשרשור את התגובה הרשמית של המועדון, שעתיים אחרי שהשרשור נפתח. בשורה אחת: הסשן הופסק באמצע, והבחורה לא תעבוד יותר במועדון, לא בסשנים פרטיים ולא בסשנים פומביים. מה יותר ברור מזה?

ליידי מוד, את כותבת מאוד יפה (וארוך, כמו שהזהרת. לי יש בעיה דומה), אבל נדמה לי שהגילוי הנאות מחייב היה שתצייני, שאת עצמך מלכה בתשלום שעובדת בסטודיו BDSM Israel. אז הנה ציינתי זאת עבורך. לשירותך תמיד.

אני מסכימה שליידי מוד כתבה יפה מאד. icon_smile.gif
הפניות ברובן היו לאנשי המועדון ולא לבחורה.
רובנו הזדעזענו מסיפורו של שטן וחשבנו שפעם עלול להתרחש אסון ופגיעה חמורה יותר אם לא ינקטו אמצעים.
כעו"ד אתה בוודאי יודע שבמקרה של אסון חלילה ופגיעה רצינית מלבד האפשרות הלא נעימה של תלונה במשטרה על תקיפה כלפי מי שמבצעת את התקיפה ושל חקירה פלילית ואישום פלילי יש אפשרות של תביעת נזיקין.
במקרה של תביעת נזיקין דווקא המועדון יהיה ראשון ברשימה.
אתה מכיר את תאוריות "הכיס העמוק" של השפיטה בישראל. icon_smile.gif
לכן בטווח הארוך שטן פעל לטובת המועדון.

אני חושבת שתגובה של מנהלת הארועים מתקבלת כתגובה רשמית אבל בתגובה הראשונה נאמר רק שהבחורה מושעית עד לבירור.
אני מניחה שהתגובות המשיכו כי הכותבים רצו להבין מה העלה הבירור אחרי שכולנו קראנו את הפרופיל והבנו את הסיכונים.

Psycho Bitch כתב/ה:
הסשן נערך תחת פיקוח והשגחה
וכאשר נראה כי יש בכך צורך - הוא הופסק.

המועדון מודע למצב ומטפל בו
ועד לבירור מעמיק של הדברים
פרינסס אליס לא תבצע סשנים מטעם מועדון הדאנג'ן
לא בהופעות פומביות, ולא בצורה פרטית.

נדין

מכיוון שכתבת שהברור הסתיים ואנשי המועדון הבינו שיש סיכון בהמשך פעילותה זו של הבחורה לי נראה שהלקחים הופקו.

שטן, אני מקווה שאתה מחלים. היה קשה לקרוא שעדיין כואב לך והצלקות ישארו כנראה לתמיד.
בפעם הבאה הזהר יותר ותודה על מה שכתבת.
אולי מנעת פגיעה רצינית בגופו ובנפשו של מישהו אחר.
kaly
kaly • 5 בדצמ׳ 2006
אחרי 9 דפים אני חושבת שהגיע הזמן שתדברו יותר על הפקת לקחים.

לא כל מי שקוראת לעצמה פרינסס/דומית/מלכה היא באמת כזו{אותו דבר חל על בני המין השני}

אנשים מגיעים לתוך עולם הבדס"מ ממקומות שונים ולא תמיד המקום שמביא את אותו האדם הוא המקום הנכון{למשל "דומית" שנאנסה ומרגישה צורך לגמד את כל הגברים סביבה כדי להתנקם או משהו בסגנון}

אז לפני שאתם" עבדים מסורים וכנועים לשירותך", תלמדו להכיר את הדומית שאתם הולכים לשרת נאמנה,ואולי יחסך ממכם מפך נפש.

עד כאן "60 שניות למחשבה" icon_cool.gif
Lady Mod​(שולטת)
Lady Mod​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2006
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
אנשים... נדין, שהכינוי שלה בכלוב הוא psycho bitch, היא מנהלת האירועים של הדאנג'ן, והיא זו שכתבה כאן בשרשור את התגובה הרשמית של המועדון, שעתיים אחרי שהשרשור נפתח. בשורה אחת: הסשן הופסק באמצע, והבחורה לא תעבוד יותר במועדון, לא בסשנים פרטיים ולא בסשנים פומביים. מה יותר ברור מזה?

ליידי מוד, את כותבת מאוד יפה (וארוך, כמו שהזהרת. לי יש בעיה דומה), אבל נדמה לי שהגילוי הנאות מחייב היה שתצייני, שאת עצמך מלכה בתשלום שעובדת בסטודיו BDSM Israel. אז הנה ציינתי זאת עבורך. לשירותך תמיד.

מאחר וכלובי ביקש ממני בעבר להסיר את עובדת היותי מלכה בתשלום

מהפרופיל ובטח שלא להעלות את זה בכללי {והנה אתה גורם לי לעבור עברה icon_lol.gif }

כיוון שהוא אינו מעוניין בפרסום מלכות בתשלום.

ניסיתי לכתוב את זה מבלי לציין זאת מפורשות ..

מי שהינו צרכן של מלכות בתשלום אני מניחה שיודע,

כל התגובה שלי באה מנקודת מבט של שולטת שהיא גם מלכה בתשלום..
{אגב זה כן מושחל לי בפרופיל מבלי לציין איך ניתן לתאם סשנים}

חבל שאתה עושה לי שרות {מצויין ותודה icon_smile.gif} אבל לא בודק לפני כן איתי למה לא ציינתי זאת {שוב לבקשתו המפורשת של בעל האתר..} בטח לא לציין איפה ניתן לתאם איתי...

אגב לי לא חסרה התגובה של המועדון או בעליו וגם לא הלנתי על כך כיוון שלא נעלמה מעיני תגובתה של נדין,
Psycho Bitch כתב/ה:
הסשן נערך תחת פיקוח והשגחה
וכאשר נראה כי יש בכך צורך - הוא הופסק.

המועדון מודע למצב ומטפל בו
ועד לבירור מעמיק של הדברים
פרינסס אליס לא תבצע סשנים מטעם מועדון הדאנג'ן
לא בהופעות פומביות, ולא בצורה פרטית.

נדין

שאגב לא אמרה שפרינסס אליס אינה עובדת יותר במועדון אלא שהיא מושעית עד לברור הדברים

כניסה מהירה לאתר מלכות הדנג'ן מראה את פרינסס אליס כאחת ממלכות הצוות לבחירתך..

לי דווקא מאוד חסרה תגובתה של אליס .

קרו כבר מקרים של מלכות שטעו ופגעו שלא בכוונה.

תמיד יש אפשרות ללבן את הדברים ולנסות לתקן / לפצות.

ההתעלמות שלה {ללא קשר למועדון} מכל הנושא כאילו אינו נוגע לה, מעוררת בי כמה מסקנות..
Princess Alice​(שולטת)

שלום לכולם.

Princess Alice​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2006
שלום לכולכם!
מצטערת (מאוד) על תגובתי המאוחרת, אך לדעתי הסתדרתם די טוב גם בלעדיי - בלשפוט ובלהוסיף שמן למדורה שרובכם לא הייתם נוכחים לה מלכתחילה. הרי הכי פשוט להיסחף אחריי עדר של כבשים, כמה עלוב...
כעת אני כאן, ולא בשביל לבקש סליחה או לנסות להתנקות בפניכם או בפניי הנשלט הבכיין והנוטה להתלונן על רוב המלכות המופיעות בחייו.
אני כאן בשביל לספר קצת על עצמי ועל השתקפותיי על מה שאנו קוראים לו בדס"מ, ולאחר מכן להגיב לתגובותיכם.
כל הקשור לד"ר שטן כפי שהוא קורא לעצמו - הוא נהג בטיפשות רבה וקיבל את עונשו כראוי.
אינני מתכוונת להתחרט על שום דבר מכיוון שאיני חשה את אשמתי בעניין!
כהקדמה: הנני בת - אדם ישירה ביותר, וכל מי שמכיר אותי יודע זאת היטב, לכן אדבר בישירות רבה מבלי להתחשב אם זה יעליב חלק מכם או לא.
מישהי אמרה: "כך לא נוהגת מלכה אמיתית!"
יקירתי, אם הנך רגילה להיות סמרטוט - תמשיכי! אני לעומתך לא רגילה לשקרים, מרידות והבטחות שווא מצד הנשלט! אני שומרת על כבודי עד הסוף, ולא מעניין אותי באיזו צורה יגיבו האחרים, גם הם לא מעניינים אותי כלל כאשר העניין נוגע לכבודי העצמי!
הנני אדם שלם עם עצמי ולא זקוקה לחינוך או השקפה של מישהו אחר על מעשיי או החלטותיי.
השטן היה מקולר לי ולא עמד בהבטחותיו, יותר מזה - דיברנו הרבה ודי הבנו אחד את השניה, ולא מדובר רק בקריאת הפרופיל שלי - שבו מצויינות עובדות חשובות ביותר בנוגע לסשנים עימי.
דיברנו על נושאים אישיים היוצאים גם ממסגרת הבדס"מ... חבל שלמרות הכל הוא לא הבין אותי אלא כתמיד "שיחק אותה"!
לכל אלא אשר מצאו הזדמנות ללכלך על מועדון הדנג'ין: אני לוקחת את כל האחריות על עצמי בלבד, מצידי אעזוב את המקום למען שמו הטוב של המועדון, אעזוב... בלי בושה וחרטה כלשהי על הלב, אני לא פורשת ולא מרימה את ידיי - אני גאה להיות חלק מן המועדון ואם עזיבתי תטיב למועדון אעשה זאת למענו.
אם כי אף אחד לא דורך עליי, ולא ידרוך לעולם!
אני אשאר להיות אותה אחת - פרינסס אליס, מי שהייתי לפני ומי שאשאר להיות גם אחריי, ואף אחד לא יקבל את סליחתי אם הוא איננו ראוי לכך!
אני זו שמודה בטעויותיה ומבקשת סליחה כאשר מודעת לטעויותיי - אבל הפעם אין סיבה שהודה בטעות כלשהי, אם כי האדם שכביכול "נאנס" על ידי לפי דבריו – הוא שחקן ולא יותר מזה, ואולי אפילו זו עוד פרסומת לטובתו(?).
מצידי שימצא תחום אחר למען משחקיו, אני לא נוהגת לשחק משחקי סאדו לחובבנים, יש לי את החוקים שלי והם ממש לא רחוק מחוקי בדס"מ.
חשוב שהנשלט יכבד את מלכתו, עם הכבוד בא כל השאר (גם מצידה של המלכה).
ומי עוד מאוכזב מכל העניין הזה?... נפל עליי עוד נשלט עלוב נפש, שחקן צבוע, בכיין!
נמאס לי מחוסר הרציניות הזו כלפי עולמו של הבדס"מ האורגנלי! נסו להיזכר במציאות של עולם בו התשוקות והפחד מעורבים יחדיו.
האולם רובכם שחקנים?...
כמה מאכזב לקחת אחריות על נשלט חלש גוף ונפש, נשלט שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו ותמיד מוצא סיבה על מה להתלונן בכל פעם, כמה מחליא!
ולמה אני צריכה להיות כמוהו? הרי אני יודעת בדיוק מה אני רוצה, והנשלט תמיד מודע לכך מסיבה כלשהי - מכיוון שאני תמיד אומרת לפני הסשן - מה אני רוצה ולרוב גם נוהגת באדיבות יתר ושואלת גם אותו מה הוא רוצה.
כל מה שקשור ל CBT- שהשטן לא אוהב במיוחד - זאת הייתה ההשתקפות של הבטחת השווא שלו!
ושישים לב לדבריו כאשר הוא אומר לי: "תעשי כל מה שבא לך!"
צריך לדבר, כך נוהגים בני - אדם, זה מה שמפריד אותנו מן החיות שגם הם מתקשרות לפעמים.

וכעת כמה עצות לשטן היקר לכם כל-כך:
1.תמצא לך מישהי חובבנית כמוך, מישהי שראויה לאחד כמוך - שחקנית. מישהי שלא תרצה שתפגין כבוד כלפיה, הרי "לא כל מלכה שמחזיקה בשוט היא מלכה!" - לא כל אחת ראויה לכבודך, לזה התכוונת, לא? לדעתי כל אחד צריך להפגין כבוד לשני, הרי קודם כל כולנו בני - אדם, ובכל אחד מאיתנו יש משהו מיוחד במינו, כל אחד מאיתנו - אדם אינדיבידואלי בפני עצמו החושק בכבוד כלשהו. כעת כל הקשור למלכה - זה כאשר היא לא רק זו שמחזיקה את השוט בידיה, המלכה מתחילה בנשמה וממשיכה בכבוד העצמי שלה ואהבה אמיתית למה שהיא עושה.
המלכה לא תרשה להעליב את עצמה, המלכה לא תרשה לדרוך על עצמה ולא תבלע שקרים והבטחות שווא, כאשר היא מאמינה בך - נפתחת בפנייך - בוטחת בך ואתה - לא מעריך זאת ומשחק איתה משחקים - זה פוגע בה, זה מאכזב אותה, מכאיב לה - אז למה אתה מצפה בתמורה?!...
2.תפסיק להתבכיין ולעשות לעצמך פרסומות על חשבונם של אחרים, או שאולי זאת הגנה עצמית כלשהי עבורך?... אתה נשברת ולא פעם אחת, אז כנראה שזה לא התחום שלך. טעית בדרך ילד, תתחיל להיות רציני ותעשה משהו שבאמת יתאים לך, לך תשחק באיזה סרט זול! הרי זה כל מה שאתה מסוגל - להעמיד פני סובל, שחקן מעולה לדעתי - חבל שתבזבז את זמנך על משהו אמיתי כל כך.
3.אם בכל זאת תחליט להישאר בתחום ותמצא מישהי שבאמת שווה יותר מכל אלה אשר ניסית ללכלך עליהן - תפגין כבוד, עמוד במילתך ותסבול בשבילה באהבה אמיתית ורצון להישלט, כי אם לא - אתה לא שווה כלום! ישנם הרבה כמוך - ונילים.
ואם אתה אחד מאלו אשר נקראים - ונילים - אז אתה מחפש להיות לא הנשלט, אלא משהו אחר... ואת זה לא תמצא באף מלכה שקוראת לעצמה מלכה!

תודה לכל אלא אשר הגיבו בהגיון להודעתו של השטן ולא שפטו אותי מאחוריי גבי אלא המתינו לתגובתי שלי.
ותודה לוונוס, תודה לך יקירי!
המלט
המלט • 5 בדצמ׳ 2006
Alea jacta est
sssssss
sssssss • 5 בדצמ׳ 2006
במשפט אחד:
זה מה שקורה כשנותנים לשני ילדים לנהל סשן
dragon fly
dragon fly • 5 בדצמ׳ 2006
נענש כתב/ה:
במשפט אחד:
זה מה שקורה כשנותנים לשני ילדים לנהל סשן

לא חושב שזה נכון במקרה הזה.כן אומנם הגיל שלהם צעיר וכו.
הבעיה היא לא בגיל,הבעיה היא יותר מורכבת.אידיאולוגיה וראייה שונה של הבדסם במהותו.
חוסר ההתחשבות בנשלט כפרנטר שווה כח ועניין לסשן וכו
אבל אני חושב שכבר טחנו את זה מכל הכיוונים.
יש פה בעיה רצינית ועמוקה יותר.
חלק רואים אותה וחלק לא.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 5 בדצמ׳ 2006
כל מה שקראתי זה ליכלוכים מיותרים וממש לא מעניינים.

עדיין לא הבנתי למה זה הגיע למצב שאנשים היו צריכים לחלץ אותו ממך?

מה , כי הוא שחקן ?
זאת באמת התשובה שלך ?

אגב, זאת שכתבה לך "כך לא נוהגת מלכה אמיתית!" יודעת על מה היא מדברת. כי היא מלכה אמיתית.

ודרגון , אכן הבעיה עמוקה יותר.
ישנם אנשים שחיים בפנטזיה וקשה להם להתמודד עם המציאות.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 5 בדצמ׳ 2006
פרינסס אליס היקרה .
תודה על תגובתך האמיצה הרהוטה ,והמכובדת .
אמרתי לכם ,שמדובר בבחורה מיוחדת ,ונעימת הליכות .... icon_rolleyes.gif
זוכרים?
ולאותם כמה כאן שהשמיצו ,והישתמשו במילים פוגעות דוגמת ,פסיכית .... selfbeat.gif
הפינקס פתוח ,והיד רושמת ...... computer.gif

כמוכ' ,לא נוקט עמדה לכאן ,או לכאן .לא היתי נוכח ,לא ראיתי ,לא שמעתי .... dance.gif
מעבר ,לעובדה ששני הנוגעים בדבר ,אנשים יקרים . icon_razz.gif

כואב את כאבך ,דר' icon_redface.gif
וכואב את עלבונך ,פרינסס . icon_redface.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי דצמ' 06, 2006 12:31 am, סך-הכל נערך פעם אחת