ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתמרנים בין שולט לבעל?

נוריתE
לפני 14 שנים • 24 בדצמ׳ 2009
נוריתE • 24 בדצמ׳ 2009
בזהירות רבה, מאוד.כמו בכל רומן מחוצ לנישואין למעשה,
מאוד בזהירות.
ותחשבי אם שווה לך , בפוטנציה לעבור סיפור מאוד מכוער ,עם בעלך
במידה והוא יגלה שאת משתעשעת מאחורי גבו, ולא משנה, מה הרצונות והכמיהות הכמוסים שלך.
והוא יגלה בסופו של דבר, אם הוא לא טיפש גמור ואני מניחה,שהוא לא.
ברווזן​(שולט){פרהנטו}
לפני 14 שנים • 24 בדצמ׳ 2009
BLOOODY, לא צריך לתקוף.
לא ראיתי את תאריך השירשור. אני עוד חדש כאן. ויש דרך יותר עדינה להגיד דברים כאלה.
וזה לא שבאתי לפתור בעייה לאף אחד. הצעתי את דעתי הכנה, מניסיוני האישי, ותו לא.
למה יש לך בעייה עם זה?
Bloody
לפני 14 שנים • 25 בדצמ׳ 2009
Bloody • 25 בדצמ׳ 2009
אין לי בעיה עם זה.
פשוט אני בעד לבדוק את טמפרטורת המים לפני שקופצים לבריכה. ובכלל, לבדוק האם יש מים.
by force
לפני 14 שנים • 25 בדצמ׳ 2009
by force • 25 בדצמ׳ 2009
היתי באותו מצב רק מהצד השני ארוסתי לא יודעה שאני גם בענין ויצרה קשר עם מאסטר(מה שהיה מיוטר)
נסי בצורה עדינה לבסר את זה לבעלך עם אתם נשואים חייבת להיות לכם תקשורת טובה האמיני לי יש סיכוי שעוד תופתאי
AngelFire​(שולט)
לפני 14 שנים • 8 בינו׳ 2010

Re: שלוש עיצות פלא לאשה נשואה

AngelFire​(שולט) • 8 בינו׳ 2010
ראובן כתב/ה:
מאכזב לראות כי רוב המגיבים בוחרים להגג על משמעויות מוסריות של ניאוף, במקום להבין כי מדובר ברצון כן של אישה אמיתית להיטיב וליהנות מכל העולמות. להלן שלוש עיצות פלא בדוקות, לאישה נשואה הרוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה:

1) חשוב לזכור כי בעלך הוא ראש וראשון, העוגן ומקור הכוח - ממנו את הולכת ואליו את שבה. לפיכך, בטרם את הולכת לשולט שלך, דאגי כי בעלך מרוצה ומסופק - מה שנקרא, ''עשי לביתך''. המשמעות היא שעליך לשים לב לכל רצונותיו, ולמלאם, כתנאי מקדים לשאר רצונותיך. מבחינה מעשית זה אומר שאסור לך להגיע למצב בו את 'לא נותנת' לבעלך, ואת כל מרצך משקיעה בשולט. דאגי כי הבית יהיה נקי ומסודר, הארוחות מוכנות במועדן, הילדים (אם ישנם) מטופלים ואהובים, והעיקר - בעלך מבסוט ממך - הוא מרגיש שאת שם בשבילו, הוא מרוצה ממך מבחינה מינית, זוגית, ביתית וחברית. רק לאחר כל אלה, תוכלי להרשות לעצמך לגנוב חתיכה של אושר זר בלב שלם.

2) גם כשאת עם השולט שלך, זכרי מי מחכה לך בבית. המשמעות היא - לשמור על בעלך מכל משמר, הן מפני פגיעה או גילוי מכוער, הן מפני מחלות מין ו/או הזנחה. מבחינה מעשית הדבר כרוך במין בטוח, זמינות לבעלך בכל רגע נתון בטלפון וכו'. ישנו עוד דבר נוסף, חשוב מכל: השתדלי שגם בעלך יהנה מהדברים אשר השולט שלך מלמד אותך (בפעם היחידה שהרשיתי לעצמי להיכנע לקסמיה של אישה נשואה, עמדתי על כך שהיא תיישם את הדברים שהיא למדה אצלי, גם עבור בעלה) כך, אם השולט שלך מלמד אותך טכניקות מסויימות (כגון עינוג אוראלי אקזוטי, עיסוי, הגשה יאותה של שתייה ואוכל, הקראה, שירה או כל ביטוי אמנותי אחר, או אפילו מצליח לגמול אותך מווכחנות מיותרת) - זכרי להביא מיומנויות אלו גם הביתה, לרווחתו של בעלך האוהב ומחכה לך. בשפה נקייה זה נקרא win-win situation - כלומר, כולם אמורים להרוויח מאקט הניאוף שלך, כולל כולם (ולא בכדי, כאשר הייתי עם אותה נשואה, היא חלקה לי מחמאה כבירה. היא אמרה: ''ראובן, מאז שאני באה אליך, אני כבר לא צועקת על הילדים'').

3) היי אלגנטית. ישנן דרכים להתענג על אישה נשואה, מבחינת שליטה פיזית, באופן שאינו משאיר סימנים. ישנן אפילו דרכים מסוימות להצליף באישה, מבלי שהדבר יותיר סימנים. זה תלוי במיומנות של השולט שלך, ובכל מקרה, עליך להקפיד שתוכלי להמשיך ולהגיש לבעלך את גופך ואת עצמך, מבלי צורך להסתיר דבר מה כגון סימנים, עייפות או קוצר רוח (מה שאומר שאיני מסכים עם רננה, ההולכת ברוורס כל פעם שבעלה נכנס לחדר, פן יראה את הסימנים על ישבנה : )

עד כאן עיצות פלא. הדבר החשוב ביותר הוא להתנהל ללא רגשות אשמה, משום שאלו אינם מועילים, ורק הופכים את כל העונג הנפלא, לו את זכאית מעצם היותך אישה, למכוער. היי גאה ומתוקה, ועשי אך טוב לשני הגברים החושקים בך (בדיוק כפי שדובדבן אמרה).

מאחל לך עונג,
ראובן

צר לי לאכזב אותך אבל עם כל הכוונה הטובה היא בפירוש מרמה משהו שממש בוטח בה.
אתה יכול לומר הכל ולעטוף כל דבר באריזה יפה ואפילו מהממת, עדיין מי שבוגד או בוגדת בבן בת הזוג מרמה.
לא רק זה ברגע הגילוי הנבגד/ת ירגישו חשופים ומושפלים, ככל שתנסה לקחת את זה לכל כיוון שתנסה נכנס גורם זר ללא רשות לחיים פרטיים של אדם זה או אחר.
יש רק דרך אחת והיא לשוחח עם בן הן/ת הזוג ואחרי זה להחליט, בקשר עמוק כמו נישואין החלטות מהסוג הזה מתקבלות ביחד.
ממש קל כאשר זה דבר שאתה ממש רוצה, אבל בוא ונראה כיצד תרגיש אם נשלטת שלך למשל תלך עם שולט אחר כיון שהוא מוכן לנסות דברים שאתה לא מוכן לנסות.
אני בטוח שתהיה לך הרגשה נפלאה מכך שמאחורי הגב שלך היא הלכה עם אדם אחר, ותמיד תחשוב על מי היא חושבת כאשר אתם יחדו עליך אולי עליו?
לי זה לא קרה ואם יקרה אני בפירוש אשחרר את הנשלטת או האשה בלי לחשוב פעמיים כיון שכך הכאב יעבור מהר יותר.
מה שמתואר בשרשור הזה זה אגואיזם טהור.