לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תגידו לא הגזמתם קצת 80 שקל

dragon fly
לפני 16 שנים • 30 באוק׳ 2007
dragon fly • 30 באוק׳ 2007
lady_in black כתב/ה:
[B][B]תהיתי אם להגיב בשרשור הנ"ל או לא...
וכשראיתי את ההתלהמות אודות תלונתו של אלון ב החלטתי שכן להגיב
כי באמת שלא ייתכן שתיווצר סנקציה של שתיקה בנושא הנ"ל
באופן אישי אני מאוד אוהבת את המועדון כמו שהבליינים הקבועים שבו יודעים
וכן, פעם הייתי מגיעה כל יום שלישי וכל שבועיים בערך גם בימי חמישי
מוציאה את הכרטיס חבר שלי מהארנק
ובבר מזמינה מינימום 6 כוסות בירה לערב
כך שהדאנג'ן לא היה מקופח ממני נראה לי icon_wink.gif

אבל...
לאחרונה התמעטו הביקורים שלי במקום
אמנם לא פתחתי פוסט על זה וזעקתי
אמנם לא התבכיינתי והשתוללתי כי זה לא מטיבעי
אבל בהחלט המחירים שהשתנו גרמו לי קצת להיעלם...
בערב כשזוג מגיע ומוציא רק בתור התחלה (ולא אני לא מחשבת עלויות דלק ולבוש וכל השטויות האלה כי באמת אני לא מבינה איך החברים פה הגיעו לחישובים על בגדים ואיפור ושיער icon_lol.gif )
אזי בתור התחלה לכניסה לזוג ביום טוב זה 100 ש"ח וביום קצת יותר יקר:להלן: 80 שח כניסה: זה 160 שח כניסה ומדובר רק בהתחלה.
אני לא צריכה לציין את העובדה שהמקום לא מכליל לפחות שתייה ראשונה עליו
ואם אני רוצה לשתות את המינימום 3 כוסות בירה שלי ששווין הוא בערך 15 ש"ח דהיינו 15 פי 3 =55 שח והבן זוג שלי במידה ושתה כמוני -דהיינו עוד 55 שח..

ולסיכום באופן ממוצע ערב במועדון שווה 160 שח כניסה כולל בנוסך מינימום 110 שח עלות השתייה=270 שח

בממוצע בערב יוצא בסביבות ה300 שח לא כולל כמובן הוצעות נלוות שלא ראוי בעיני להכלילן
וובכן,המינימום שהייתי מצפה אחרי הוצאות שכאלה הן שאכן ארגיש שהיה שווה להוציא כל שקל במקום. ולא לשמוע תירוצים על מזגן שהתקלקל כשאני בבגדי ויניל וצריכה להיצמד למאוורר.. מה לעשות שכשמוציאים 300 שח בערב למועדון לא בא לך לשמוע תירוצים על מזגן?

לפיכך ביקוריי התמעטו במידה רבה וזה באופן אישי
ואגב, לא ראוי להשוות מועדונים אחרים למועדון הספציפי הזה כי מועדונים אחרים מציעים דברים שונים וזה לא בהתאם למועדון הנ"ל , מלבד זאת נכון שאי אפשר להתלונן במועדונים אחרים אבל כמו כן רבים מהמועדונים האחרים שלא ניתן להתלונן אצלם נופלים בבוא העת אם הם לא מספקים את רצונו של הבליין.
באופן אישי, כשאני מגיע למועדון אחר והתחושה היא שלא קיבלתי תמורה הולמת לכספי או למה שהובטח לי אני לא אגיע לשם בשנית כי יש מספיק מועדונים ופאבים לבלות בהם .

סיבה נוספת שאין בגינה להשוות בין מועדון זה לאחרים הוא שמועדון זה משתתף כחלק פעיל בקהל הבליינים שלו כאמור בניגוד למועדונים האחרים.

זה בסדר גמור להתלונן כשמשהו נראה לך לא ראוי וחופש הביטוי בהחלט ראוי שיהיה פעיל.
הפעלת סנקציית הצנזורה בכוח מילולי אלים היא שלא ראויה לתרבות דיבור בכל המשתמע מכך.
לכן שוב באופן אישי, אני מסכימה עם אלון ב והשאר בנושא עלויות הבילוי במועדון והעלאת השרשור אבל בנושא האמור הייתי מצפה יותר מהבעלים לענות מאשר מהבליינים הקבועים
.
[/B][/B]

15 פי 3 זה 55?איפה למדת את זה?
יש לי המון כסף פנוי את יכולה להכפיל לי אותו ב3 בצורה כזאת? icon_lol.gif icon_lol.gif
הכל בהומור ליידי.
קוואבנגה​(אחר)

Re: הקיץ הקץ על הפוסט הנ"ל.

קוואבנגה​(אחר) • 30 באוק׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
ידוע שאני קורא מחשבות ונכנסתי לראשם של מנהלי המקום:

בהחלטה משותפת הם יגיעו למסקנה שלא רק שלא תשלמו כניסה ועל שתיה אלא אף יעניקו לכם מענק השרדות של 200 ש"ח מתי שתגיעו ובכל פעם שתגיעו.
ליבם נכמר עליכם והם על סף בכי.
האמת שגם אני.

ההנהלה מכה על חטא על כך שאין לכם מה לאכול ובמיוחד מה ללבוש, ההנהלה מודה שלקתה בעיוורון זמני ולא ידעה שעליה לשרת את הקהילה על כל מחסורה קרי צרכים קיומים כמו שכר דירה ודלק למכונית, ההנהלה לא שיערה שמצפים ממנה לתרום לקהילה כל דבר שזה לא יהיה ובלבד שאנשי הקהילה יהיו מרוצים ומחוייכים.
ההנהלה אף תפנהלמועדון הנו לימיט כדי להקים קופה משותפת ולהקצות 50 אחוז מההכנסות לצרכי הקהילה השונים.
יש רק בעיה אחת.
ממה יהיו הכנסת?
ההנהלות ימכרו דמעות תנין של בליינים בש"ח?
אולי יסחרו במילים הריקות שלהם?
או שבעצם, שימכרו כל מה שיש להם ובלבד שיהיה לאותם אנשים איפה לבלות ובחינם אין כסף?
אולי בעצם שימכרו את גופם?

לא נראה לי.

אני מניח ששתי ההנהלות ישרדו חבר קהילה כזה או אחר וביננו? הם כבר שורדים אותם שכן רוב רובם של המלינים בכלל לא מגיעים לאותם המקומות.

בהודו נדמה לי אומרים משפט כזה:
תנו לכלבים לנבוח ולשיירה לעבור.

תנבחו, תנבחו, זה משחרר.

לא יאומן, איזה ניגון חוזר.
מחזור פעילות בקהילה הזו מתקצר ממחזור למחזור.
מה שמצחיק זה שתמיד אותם אנשים חוזרים על אותן מילים, לא משנה אם הפעם הם מעודדים את ההוא או את האוייב שלו, אבל יש משפט שכולם תמיד ישתמשו בו.
הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

טוב, מעניין כמה זמן יקח עד שנקרא פוסטים סוחטי דמעות בסגנון הנאומים של המפונים מההתנחלויות בזמן ההתנתקות, על כך שלא סתם עוד עבד אחראי על הרס הבית של הקהילה, קטסטרופה יכתוב גם עליו פוסטים עוקצניים, אמילי תחזור לנו-לימיט וכולם ידברו על הקונספירציה העסיסית שנעשתה על גבם של חברי הקהילה.

beer.gif אני אשב פה ואמשיך לצפות, זה משעשע יותר מ"נשואים פלוס", אפילו שמתחיל למחזר את עצמו באותה מידה.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 30 באוק׳ 2007
גם במסיבות שעשיתי בחינם לא היו מספר כל כך רב של תגובות כמו בשירשור הזה ומה שעוד יותר מוזר שגם שהשבוע נותנים לכם אפשרות למחיר כמעט אפסי(או אפסי בכלל) השבוע בדאנג'ן ו... אין כל כך תגובות ....
באו לקראתכם ופיצו אתכם על התלונות שלכם , הקשיבו לכם והתחשבו בכם .
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=21117
אני רוצה לראות עכשיו את כל המתלוננים בשירשור הזה באים ומפרגנים אבל זה לא יקרה .
נראה לי ששחכתם מה זה גם לפרגן או מאידך שיותר קל למצוא ולחפש את הלא טוב במקום לבוא ולהנות ..
אלון ב​(נשלט)

Re: הקיץ הקץ על הפוסט הנ"ל.

אלון ב​(נשלט) • 30 באוק׳ 2007
קטסטרופה כתב/ה:
ידוע שאני קורא מחשבות ונכנסתי לראשם של מנהלי המקום:

בהחלטה משותפת הם יגיעו למסקנה שלא רק שלא תשלמו כניסה ועל שתיה אלא אף יעניקו לכם מענק השרדות של 200 ש"ח מתי שתגיעו ובכל פעם שתגיעו.
ליבם נכמר עליכם והם על סף בכי.
האמת שגם אני.

ההנהלה מכה על חטא על כך שאין לכם מה לאכול ובמיוחד מה ללבוש, ההנהלה מודה שלקתה בעיוורון זמני ולא ידעה שעליה לשרת את הקהילה על כל מחסורה קרי צרכים קיומים כמו שכר דירה ודלק למכונית, ההנהלה לא שיערה שמצפים ממנה לתרום לקהילה כל דבר שזה לא יהיה ובלבד שאנשי הקהילה יהיו מרוצים ומחוייכים.
ההנהלה אף תפנהלמועדון הנו לימיט כדי להקים קופה משותפת ולהקצות 50 אחוז מההכנסות לצרכי הקהילה השונים.
יש רק בעיה אחת.
ממה יהיו הכנסת?
ההנהלות ימכרו דמעות תנין של בליינים בש"ח?
אולי יסחרו במילים הריקות שלהם?
או שבעצם, שימכרו כל מה שיש להם ובלבד שיהיה לאותם אנשים איפה לבלות ובחינם אין כסף?
אולי בעצם שימכרו את גופם?

לא נראה לי.

אני מניח ששתי ההנהלות ישרדו חבר קהילה כזה או אחר וביננו? הם כבר שורדים אותם שכן רוב רובם של המלינים בכלל לא מגיעים לאותם המקומות.

בהודו נדמה לי אומרים משפט כזה:
תנו לכלבים לנבוח ולשיירה לעבור.

תנבחו, תנבחו, זה משחרר.

תגיד לי קטסטרופה מה כואב לך ממתי אתה דואג להכנסה של מנהלי המקום ממתי אתה הבעלים של המקום ?
תפסיק לזיין את המוח אני עוד בטעות יחשוב שאתה הבעלים או שיש לך אחוזים בהכנסות
אותך כבר שמענו וזיינת לי את המוח{טוב זה מה שאתה יודע לעשות אתה מתפרנס מזה}
אני עדיין ממתין לתגובה של מנהלי המקום
AIR​(נשלט)
air כתב/ה:
גם במסיבות שעשיתי בחינם לא היו מספר כל כך רב של תגובות כמו בשירשור הזה ומה שעוד יותר מוזר שגם שהשבוע נותנים לכם אפשרות למחיר כמעט אפסי(או אפסי בכלל) השבוע בדאנג'ן ו... אין כל כך תגובות ....
באו לקראתכם ופיצו אתכם על התלונות שלכם , הקשיבו לכם והתחשבו בכם .
אני רוצה לראות עכשיו את כל המתלוננים בשירשור הזה באים ומפרגנים אבל זה לא יקרה .
נראה לי ששחכתם מה זה גם לפרגן או מאידך שיותר קל למצוא ולחפש את הלא טוב במקום לבוא ולהנות ..

הנה אלון ב. קיבלת תשובה , מוזר מה כל כך מפריע לך icon_rolleyes.gif וזה אפילו נהיה קצת מחשיד

ואם עכשיו תגיד שאני לא ההנהלה אז שוב אכתוב את הלינק באותו פוסט שלא תגיד ש ...

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
ממה שראיתי, הכניסה אינה חינם, אלא 40 ש"ח, וחינם לחברי מועדון בלבד.

מי שבא בשלישי מקבל כניסה חינם בחמישי. ואם אני לא רוצה לצאת פעמיים באותו שבוע? אז לא בדיוק קיבלתי כניסה חינם.

מה שכן, הכניסה בשלישי היא בכל זאת במחיר שפוי, ונותר רק לברך על המגמה, ולקוות שתימשך.
AIR​(נשלט)
Aimee כתב/ה:

מי שבא בשלישי מקבל כניסה חינם בחמישי. ואם אני לא רוצה לצאת פעמיים באותו שבוע? אז לא בדיוק קיבלתי כניסה חינם.

מה שכן, הכניסה בשלישי היא בכל זאת במחיר שפוי, ונותר רק לברך על המגמה, ולקוות שתימשך.

icon_rolleyes.gif

כבר אין לי מילים
קטסטרופה{Adonai}

הם ענו לך כבר.

קטסטרופה{Adonai} • 30 באוק׳ 2007
ריד מיי ליפס:
הם ענו לך כבר ואתה אפילו לא הבנת.

נו, שויין, אני יכול לעזור בהרבה אבל בטח לא בהחדרת בינה במוחות חלולים כאלה או אחרים.
lady inBlack
lady inBlack • 30 באוק׳ 2007
אייר תודה על הבאת הלינק באמת לא שמתי לב אליו מאחר והוא קבור הרבה מתחת לשרשור הזה icon_wink.gif

באמת סחטיין על המחיר כניסה 40 שאפוו
אבל הערה קטנה-באופן אישי אני לא מתכוונת לחדש את הכרטיס חבר מאחר ומלפני מספר חודשים הוצאתי את הכרטיס וכרטיס חדש תוקפו יהיה לפי הבנתי עד 2008 אז אישית לפי חישובים שלי לא משתלם לי להוציא עכשיו 2 כרטיסי חבר לי ולבן זוג שלי-

אגב אייר, אתה כמדומני עשית מסיבות בצפון אז ציפית לקהל בליינים מהאזור הנ"ל , ועוד המסיבות שעשית היו נופלות על ימים של מסיבות נוספות מאותה הסצינה. אז בלי תלונות... icon_cool.gif

וכן מותר להביע דעה ולא כל תלונה משתמעת כבכיינות ! בינתיים המתבכיינים היחידים הם הללו שמגוננים בשאת נפשם על עיקרון סתימת הפיות שחלילה הבועה הוורודה שלהם לא תתנפץ!

מילה אחת לדרגון פליי--העיקר שאתה נהנה icon_biggrin.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
air כתב/ה:
Aimee כתב/ה:

icon_rolleyes.gif

כבר אין לי מילים

אז אולי באמת כדאי שתשתוק? icon_rolleyes.gif