ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו לא טוב קורה כאן

בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 16 שנים • 29 באוק׳ 2007
מצטרף לדבריו של mass production. נכון, כל האתר הזה עוסק בתכנים של אלימות, ועם זאת, אני חושב שרוב רובם של האנשים הנמצאים כאן יודעים יפה מאוד את ההבדל בין המשחק הב.ד.ס.מי בגבולות המותר והשפוי לבין הדברים שדולי כתבה בבלוג שלה.
זה קצת מזכיר לי את הנסיונות חקיקה בנוגע להטרדה מינית. נכון, קצת קשה לנסח את חוקים בעניין, אבל אפשרי ועוד איך שאפשר! ובדיוק כמו בנושאים אחרים שבהם אפשר והכרחי לעשות הבדלות, כמו לדוגמא בין סמים קלים, לקוקאין והירואין, למרות שהניסוח שלהם הוא לא פשוט.
ואולי אם בנאדם יבין שהוא עלול להיתבע לדין על החרא שהוא מפרסם כאן הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא מפרסם אותו.
אגב, לדולציניאה שלנו - תגידי כשפירסמת את הדבר הזה, לא חשבת לרגע שאת גם קצת מסכנת את בעלי האתר כאן?
ואגב, אני מציע שנתחיל כולנו להירגע עם השירשור הזה. זה קצת עושה לי בחילה, ומזכיר לי, שוב סליחה על האנאלוגיה הפוליטית, את "הקלטת לשחרור יגעל עמיר". למה בכלל לתת לזבל הזה במה?..
יום טוב לכולם.
מUחדת

"אל תתנו להם רובים.."

מUחדת • 29 באוק׳ 2007
כלובי כתב/ה:
הבעיה היא שכשמיהו מורחק מכאן לא מעניינת אתכם סיבת ההרחקה, מה היה, מה היו החוקים באתר. מעניין אתכם להפוך אותו לשאהיד ואת כלובי לחובב מנויי זהב או מעדיף כנופיה כזאת או אחרת. ואם דולי תעוף, מה ישאר מזה? אני אגיד לכם.

היא תהפוך ל"לוחמת חופש שנונה" שפרסומיה "אמנם מזעזעים לעיתים אך היה לה את האומץ להגיד את האמת בפרצוף", "תורמת חשובה לדיון הבדס"מי שעל אף שלא הסכמתי פעמים רבות עם דעותיה, היתה לה דרך מעניינת להביע אותם" ועוד קשקושים שאתם חוזרים עליהם שוב ושוב לגבי הגאון פגוש הגאון רפאל ועוד כמה גיבורי תרבות שלכם. מה יצא איפוא מלהעיף או לצנזר את דולי אם לא שרשורי אכזבה שוק הלם ותדהמה וקריאות להחליף את כלובי בחבורת אנשים מחבריכם שידעו לעשות צדק כמו שצריך.
בהמשך זה יהפוך להיות שנון הומוריסטי קורע תיגר ותעוזתני לכתוב אדם לרעהו "דפ"ר", לטבל כתיבתכם בכמה אימרות פוליטיות ככה כדי להתגרות ועכשיו אולי תוסיפו לתבשיל ה"הומוריסטי" קצת התעללות בחסרי ישע ככה כדי ללכת על הגבול ולשחק אותה ממש קולים בכלוב.

הטיפול בעניינה של דולי נעשה ברגישות ותוך מחשבה על פי המצפון ושיקול הדעת שלנו ועל פי הדיון הענייני והחשוב שמנוהל פה.

ראשית ולמען הגילוי הנאות- את רפאל הכרתי רק דרך הדברים שכתב, אינני חברה שלו מחוץ לאתר ולכן הטענה לפיה מדובר ב"בחבורת אנשים מחבריכם" שאני מגנה עליה, לא נכונה ואף מטעה.
גיבור תרבות? זו הדרך שלך להתמודד עם העובדה שאתה אכן נוהג באיפא ואיפא?
אם שמת לב, לא הזכרתי בהודעה שלי את רפאל, כיוון שהוא אינו הנושא אלא רק מהווה דוגמה הפוכה, דומה ושונה לחלוטין שהתרחשה רק בזמן האחרון.

הסובלנות בה אתה מקבל את התנהלותה של דולי, שחורגת בהרבה מהנורמות המקובלות שניראה שעדיין ישנן באתר (ואפילו לא זקוקות לחוקים לשם כך) לא פחות מתמוהה.
החשש שמא מישהו יכתוב שכלובי שוב לא בסדר?
אתה יודע כמובן שתמיד יהיו את אלו שיהיה להם מה להגיד (אני! אני!)- ואי חסימתה של זו בגלל הטענה המוזרה הזאת היא לא פחות ממשונה, כלובי.

עזוב את רפאל ואת זה אני ושכמותי קדושים מעונים המתגודדים בקבוצות קטנות וצדקניות-
מדוע אתה בוחר לטפל בעניינה בכזו רגישות?

הרגישות שאתה מגלה כלפי המקרה, כמוה כהסכמה עם דבריה, דרכה והתנהלותה הבזוייה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 29, 2007 12:25 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
venus in our blood​(שולטת)

Re: בחייאת זומזום...

venus in our blood​(שולטת) • 29 באוק׳ 2007
עוגיעוגי כתב/ה:
מדהים אותי כל פעם מחדש איך אנשים נהנים להוציא דברים מהקשרם ולקחת כל פוסט לכוון שמתאים להם במקום להתרכז בנושא שלשמו התכנס הפוסט.
אולי היה מתאים לחבר את פוסט פרויד-בן-זונה לפוסט הזה ולהראות איך כלום כאן לא קשור בכלל לבדס"מ וכל מה שיש כאן זה אגואים שצפים...

בחיי, התפתיתי לקחת את זה עוד יותר רחוק ולהכנס בבודי על שנאתו לחצילים ואז גם היינו הופכים את זה לשרשור מתכונים.
לי אישית די ברור שכל מה שדולי רצתה לספר זה כמה היא יפה-מחוננת-אשכנזיה ושות' בע"מ אבל אנחנו מדברים על התוצאה הסופית.

אני מודה ומתוודה שנושא פנטזיות האונס מעורר בי בחילה ואינסטינקטיבית בא לי לשדך את כל המפנטזים לאיזה אנס שאני מכירה ולשאול אותם איך היה, ולהנות מלראות אותם הורסים לעצמם את החיים, אבל זו כנראה הפנטזיה שלי.
למרות כל זאת, אני יכולה להבין שזאת פנטזיה ואני בטוחה שיש הרבה אנשים שנגעלים מהפנטזיות שלי.

לו רק דולי היתה כותבת שזו פנטזיה שלה, הייתי איכשהו יכולה לחיות עם זה, כי יש משהו בריא בלפרוק אגרסיות על הנייר במקום על אנשים.
אבל היא לא עשתה את זה, להפך- היא מתעקשת שמדובר בסיפור אמיתי ונורא מהכל, גם היום, עשרים שנה אחרי, היא גאה במה שהיא עשתה ולא מתחרטת.
ומה שהיא עשתה,
לא קשור לבדס"מ – בשום צורה פנים ו
אופן!

ואם מישהו מתחרמן מזה זו בעיה שלו אבל אני מסרבת לתת לגיטימציה להתעללות באנשים ואני לא רואה שום סיבה שהאתר הזה ייתן אישור כזה ולשמחתי עשו לזה סוף.

אז לכל מעריצי החצילים/זהבה גלאון/דולי כותבת מאממם והיא הכי יפה ואשכנזיה-אתם סתם מקנאים בה/יחי הפנטזיות הכי חולניות שיש/היא קורבן פנימיות - תודה רבה לכם, אבל השטויות האלה פשוט,
לא רלוונטיות!

אהה, יקירתי, כמה שאת צודקת
אלא שבדיוק על זה היא בונה את ה..''סו- קולד - רייטינג '' שלה.

זו לא הפעם הראשונה ובטח לא האחרונה.

גם הנשלט שהיא(כביכול?באמת?) השאירה בו ''מזכרת'' הוא מנחותי העם, מן הסתם..

ודולי..

איזה מזל שיש לך ''חיים'' כך שאת לא צריכה להשפריץ פוסט כל כמה שעות..
ווסטה
ווסטה • 29 באוק׳ 2007
אולי אני תמימה, אבל אני לא רואה דבר טוב אם היה נכתב שזאת פנטזיה שמחכה למימוש.

הסיפור היה על דבר שאירע לפני חצי יובל שנים. אני חושבת שהכתיבה יכלה להראות שהיא מתמודדת עם העבר והתגובות יכלו למנוע מקרים דומים, כי הם יכולים לקרות לכל זונה מסכנה בבורסה או בחוף תל ברוך.

הרבה פעמים אנשים כותבים כאן שהם רוצים לממש פנטזיות ומממשים אותן בסוף.

פנטזיה כזאת היתה מבהילה אותי כי היא יכולה להתבצע במקום להיות בעבר הרחוק.

הפוסט הזה היה יכול להביא גם לשאלה אם מותר לנו לקבל הסכמה של נשים כאלה ואם אנחנו לא חייבים להגן עליהן.

במקום זה שואלים אם להעיף את האישה, שכתבה מה עשתה לפני חצי יובל שנים, ויש אנשים שכותבים שיש הסכמה במקרים כאלה.

בעיניים שלי זה הדבר העצוב ביותר שקרה כאן.
כלובי
כלובי • 29 באוק׳ 2007
אני אשמח אם הדיון יתפתח להצעות ניסוח מתאימות. אני חשבתי אולי להוסיף:

אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות בלתי סבירה ו/או שאינה נעשית בהסכמה כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה.

אני מודע לבעייתיות בניסוח, מהו "בלתי סבירה?" בכל מקרה ישאר מקום שיקול דעת מסויים מצד העורך בכל מקרה ומקרה.

אני אשמח עם אנשי העט ולא רק הם יתרמו לדיון הזה.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 29 באוק׳ 2007
ווסטה,

ומה אם מדובר בדפוס מסויים, ב''פנטזיות'' או אירועים שאינם נחלת הילדות הרחוקה ?

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=15354&highlight=%E4%E7%E8%E0+%E5%F2%E5%F0%F9%E5

הדבר העצוב באמת, שיש אנשים שמסתובבים כאן, תחת אצטלת הBDSM , ולא מבדילים בין עולם השליטה לבין התעללות\ רוע ואכזריות נטו.

אנשים שמחליטים על דעת עצמם, ללא קשר לצד השני (או להסכמתו).

שולט, בעיניי, בכל אופן, ואין זה משנה מאיזה מיגדר\צבע\ גזע\לאום , אמור להיות לפני הכול בעל שליטה עצמית.

כשם שנשלט , חייב לקחת מידה מסויימת של אחריות על עצמו.
ווסטה
ווסטה • 29 באוק׳ 2007
כלובי כתב/ה:

אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות בלתי סבירה ו/או שאינה נעשית בהסכמה כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה.

אני מודע לבעייתיות בניסוח, מהו "בלתי סבירה?" בכל מקרה ישאר מקום שיקול דעת מסויים מצד העורך בכל מקרה ומקרה.

בקריאה פשוטה אני חושבת שהתוספת הופכת את הסעיף לגרוע הרבה יותר.
נובע ממנו שיש אלימות סבירה באתר או אלימות בהסכמה, בשעה שרוצים לטעון שבדסמ הוא אך ורק מין בהסכמה.
אם מקיימים אותו יותר חזק או פחות חזק, הוא אינו אלימות, אלא מין בהסכמה.

לכן בקריאה פשוטה הייתי משאירה את:
אין לפרסם כל חומר או מידע אשר מעודד אפליה, שנאה או אלימות כנגד אדם אחד או קבוצה, לרבות בגין השתייכותם למגזר, לגזע, לדת או לאומה."
אם פעם ישאלו על פוסט של מין יותר חזק הם צריכים להוכיח שזאת אלימות ולא סקס חזק בהסכמה.

הסכמה היא מילת המפתח, שלפי דעתי לא היתה, במקרה שתואר פה.

פייה,
אני מקבלת את הערתך שאתם מכירים אותה. אני דיברתי רק על הפוסט הזה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 29 באוק׳ 2007
כלובי כתב/ה:

אמרתי לך שלא הייתי מחליף איתך כיסאות כלובון....

ההצעה הטובה והנכונה שקיבלת היתה בנושא התיעצות עם משפטן.

זה חמוד נורא שיש לנו מה לומר בנושא אולם לכל אחד ואחת יש שמפניה אחרת..

טענתי בשלב מוקדם יותר שאונס, למשל, הוא מקום של אלימות נוראה ואם מישהו

יפרסם בלוג שכך חלם וזו הפנטזיה שלו? ימחק לו/לה?

לך להתייעץ עם עורכי הדין.
ווסטה
ווסטה • 29 באוק׳ 2007
האמת שלא צריך להתיעץ עם משפטן. צריך להתיעץ עם עו"ד, שעוסק בתחום הזה ממש.
בין שני הנוסחים:
בקריאה פשוטה ניסוח, שמודה במפורש שיש באתר אלימות במידה סבירה או בהסכמה, יכול להביא רק רע.

אם האתר עצמו מודה באלימות "הסבירה" ובהסכמה, יש כאילו הודאה בעובדה.

בדסמ צריך להיות מין בהסכמה. לא אלימות. בכל פוסט יש צורה של פרקטיקה מינית
.
ווסטה
ווסטה • 29 באוק׳ 2007
פרט למה שאמרתי מה הבעיה של כלובי לאסור אלימות מכל סוג שהוא להטיל את האחריות על הכותבים במקום עליו?

לא מספיק שכותבים באתר צריך להטיל את האחריות עליו? כלובי לא גננת ולא יכול לשמור על כל אחד.
כשיראו לו פוסט של אלימות, שחורגת מהדברים המקובלים, הוא יכול למחוק ועד אז הוא לא מרשה אלימות ומטיל את כל האחריות על הכותבים בעצמם.

עד שכלובי יתיעץ עם עו"ד מה הבעיה שלו להוריד מעצמו את האחריות לפוסטים אלימים ולהטיל אותה על הכותבים? כשהוא אוסר משהו הוא מסיר מעצמו אחריות.