שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמתיות .

Tobias​(אחר)
לפני 16 שנים • 24 בפבר׳ 2008
Tobias​(אחר) • 24 בפבר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
אותם זבובים נוצצים משומנים ועטויי נוצות נשרים

האם אלו במקרה....זבובים אינדיאנים?
icon_lol.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 בפבר׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
...וכמה ניקים מוכרים! בכל פעם שנשפך קצת דם, ואותם זבובים נוצצים משומנים ועטויי נוצות נשרים עטים אל העורק הראשי...

לא בכל פעם, רק כשזה מוצדק*. מתחסדים ונעדרי סקינטלציה אינם מסוגלים להבין את ההבדל, אבל נדמה לי שרוב האנשים כאן קולטים אותו בחוש.

* מוצדק: כמובן סובייקטיבי, וקצרה היריעה למנות מה כן ומה לא. לצורך העניין, אדם שבטוח שתפקידו בעולם הוא לחנך את הנייטיבס ולהראות להם בהתנשאות מהי תרבות/מוסריות/שליטה אמיתית - כמעט תמיד מוצדק לסייע לו בריפוי תסביכי הגדולה שלו.

LOL עד כדי כך היא איימה עליך עד שלא יכולת להתעלם ו/או לראות בזה חולשה? [אני לא רוצה לחשוב שאכן הרחת את החולשה ולמרות זאת (או בגלל) בחרת לזרות מלח על המקום הרופס].
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 בפבר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
...וכמה ניקים מוכרים! בכל פעם שנשפך קצת דם, ואותם זבובים נוצצים משומנים ועטויי נוצות נשרים עטים אל העורק הראשי...

לא בכל פעם, רק כשזה מוצדק*. מתחסדים ונעדרי סקינטלציה אינם מסוגלים להבין את ההבדל, אבל נדמה לי שרוב האנשים כאן קולטים אותו בחוש.

* מוצדק: כמובן סובייקטיבי, וקצרה היריעה למנות מה כן ומה לא. לצורך העניין, אדם שבטוח שתפקידו בעולם הוא לחנך את הנייטיבס ולהראות להם בהתנשאות מהי תרבות/מוסריות/שליטה אמיתית - כמעט תמיד מוצדק לסייע לו בריפוי תסביכי הגדולה שלו.

LOL עד כדי כך היא איימה עליך עד שלא יכולת להתעלם ו/או לראות בזה חולשה? [אני לא רוצה לחשוב שאכן הרחת את החולשה ולמרות זאת (או בגלל) בחרת לזרות מלח על המקום הרופס].

ראית פעם את הסרט "דוגוויל"? סרט מעולה, שאחד המסרים שלו הוא שאין כמעט שום דרך בה אפשר להתנשא יותר מעל אדם מאשר למחול לו על הכל מפני שהוא חלש ומטופש ואין לצפות ממנו ליותר. הראה לי אדם שנוהג כך לעתים קרובות ואראה לך אגו-מניאק.

ובעניין קרוב, אדם שמפרש כל התנהגות בלתי ידידותית כתגובה לאיום הוא אדם שמאד לא הייתי רוצה לחיות בעולמו הקטן והפרנואידי, אפילו אם הוא מפזר LOL-ים על כל צעד ושעל בניסיון לגרום לעצמו להראות נונשלאנט.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: זה לס פול

זיקית כתב/ה:
"לס פול" מה אומר המושג הזה?"

זה לס פול :

http://en.wikipedia.org/wiki/Gibson_Les_Paul

איגנורנטים חסרי כל אנדרסטנדיג שכמותכם!

אה חחח היא התכוונה לגיטרה חשמלית גיבסון לספול .למרות שאין בהכרח מנגנים עליה עצב.
Brave Dwarf
זאלופון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

ראית פעם את הסרט "דוגוויל"? סרט מעולה, שאחד המסרים שלו הוא שאין כמעט שום דרך בה אפשר להתנשא יותר מעל אדם מאשר למחול לו על הכל מפני שהוא חלש ומטופש ואין לצפות ממנו ליותר. הראה לי אדם שנוהג כך לעתים קרובות ואראה לך אגו-מניאק.

ובעניין קרוב, אדם שמפרש כל התנהגות בלתי ידידותית כתגובה לאיום הוא אדם שמאד לא הייתי רוצה לחיות בעולמו הקטן והפרנואידי, אפילו אם הוא מפזר LOL-ים על כל צעד ושעל בניסיון לגרום לעצמו להראות נונשלאנט.

גם אני מאיים עליך עד כדי כך? (-: LOL שכחת את ה- חה חה חה...
בחיית זאלופון... נונשלאנט? אמשלך. אני סוציומט. ליצן.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 24 בפבר׳ 2008
ציטוט: אני סוציומט. ליצן.
[

כזה ליצן?

icon_eek.gif
Brave Dwarf
יש לך אולי גם תמונה של סוציומט?

"להתנשא יותר מעל אדם מאשר למחול לו על הכל מפני שהוא חלש "

זאלופון, אני מבין שגם בחיי יומיום אתה נוהג לבעוט בראשם של אלו החלשים ממך. לרגע לא טענתי, אגב, שהיא טיפשה. לא כי היא לא, אלא כי להבדיל ממך, כנראה, איני מכיר אותה.
IvoryDom
לפני 16 שנים • 25 בפבר׳ 2008

גמד ונילי ?

IvoryDom • 25 בפבר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
יש לך אולי גם תמונה של סוציומט?

"להתנשא יותר מעל אדם מאשר למחול לו על הכל מפני שהוא חלש "

זאלופון, אני מבין שגם בחיי יומיום אתה נוהג לבעוט בראשם של אלו החלשים ממך. לרגע לא טענתי, אגב, שהיא טיפשה. לא כי היא לא, אלא כי להבדיל ממך, כנראה, איני מכיר אותה.

תכף תבקש אתר בדס"מי בלי מכות וירטואליות

בלי השפלות

בלי ירידות אישיות.

סופסוף נהייה מעניין, ליצן הכפר הביא לייצנית חצר להסביר מהו בדס"מ נקי וכיצד יש לנהל
פרוטוקול בדס"מי כהילכתו, ההמונים רוקעים ברגלים וזורקים עגבניות
רק הגמד החליט להיות ונילי. שערוריה
IvoryDom

שאלה של סקרנות

IvoryDom • 25 בפבר׳ 2008
בתור נשלטת של אדון שי ומומחית בענייני שליטה

האם אדון שי שולט בתגובותיך בשירשור ?
למדתי מחברה שלי
למדתי מחברה שלי • 25 בפבר׳ 2008
לפעמים יש לי הרגשה, שחלקנו כאן קצת כמו ה"סורגות" - בתקופת המהפכה הצרפתית. שהיו יושבות בשורה הראשונה של הצופים כאשר היו עורפים בגיליוטינה את ראשיהם של כל מי שעיצבן את האספסוף, סורגות ומריעות לתליין. ...רק תנו לנו קצת אקשן ויאללה בלגאן ( אם לצטט את אחד מותיקי האתר... ) מישהו זרק מילה, מישהי ענתה ו ---יאללה בלגן. האמת קצת חבל כי לפעמים יש באמת דברים שכדי לשמוע עליהם איזה מילה או שתיים דווקא של מי שלא חושב כמו כולם. רק מה - הסגנון , והעצבים ......... הופכים את זה לחוויה קצת מעייפת.

ולמען הסר ספק - אני ממש לא מכירה אישית אף אחד מהמגיבים כאן , ככה שכולם מוזמנים להעלב באותה מידה...........