צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשמע מעניין - אשה אנסה עשרה גברים

ניקי666 niki
לפני 15 שנים • 30 ביוני 2009
ניקי666 niki • 30 ביוני 2009
משחק המסירות שאת מדברת עליו נקרא דיאלוג ,כל עוד הוא מתנהל בכבוד הדדי אין רע בו ,להיפך זאת מטרת הפורום החלפת דעות ..אני תמהה על העובדה שאת מתעצבנת מניהול הדיאלוג ,כי אם אינך נלהבת ממנו הרי אני צודק כי את נלהבת ממונולוג שבו את מטיפה את דעותייך ומתעצבנת מדעות שאינן דומות לשלך ..

לשאלתך ,בעולם שלי לא קיימת קוטביות של ניצחון והפסד כך ששאלתך כיצד נראה עולם הנצחון שלי איננה רלוונטית ,העולם שלי מורכב בשאיפה כמובן מדואליות והרמוניה אך אין זה אומר כי אינני מספיק גמיש כדי להתאים את עצמי לאמונה של אדם אחר .

שוב ,כולנו מבינים שהמעשה הנל הוא בניגוד לחוק והנזקים שהוא גרם לקורבנות גדול ,אך אין זה סותר את העוררות המינית של פותח השרשור לאחר שנחשף לסיפור ,האם את סמכות לקבוע על פי איזה אמות מידה ועל פי איזו פנטזייה ראוי שתהיה עוררות מינית וזקפה ?,האם את סמכות לקבוע כי הזקפה הזאת בלתי מוסרית או בניגוד לחוק או שעוברת על נהלי האתר ,גישה מסוג זה מצתאימה למשטר האייטולות באירן ששם המילים המלומדות של רמיסה וסקילה מקבלות משנה תוקף .
Morticia
לפני 15 שנים • 30 ביוני 2009
Morticia • 30 ביוני 2009
niki 666 כתב/ה:
משחק המסירות שאת מדברת עליו נקרא דיאלוג ,כל עוד הוא מתנהל בכבוד הדדי אין רע בו ,להיפך זאת מטרת הפורום החלפת דעות ..אני תמהה על העובדה שאת מתעצבנת מניהול הדיאלוג ,כי אם אינך נלהבת ממנו הרי אני צודק כי את נלהבת ממונולוג שבו את מטיפה את דעותייך ומתעצבנת מדעות שאינן דומות לשלך ..

לשאלתך ,בעולם שלי לא קיימת קוטביות של ניצחון והפסד כך ששאלתך כיצד נראה עולם הנצחון שלי איננה רלוונטית ,העולם שלי מורכב בשאיפה כמובן מדואליות והרמוניה אך אין זה אומר כי אינני מספיק גמיש כדי להתאים את עצמי לאמונה של אדם אחר .

שוב ,כולנו מבינים שהמעשה הנל הוא בניגוד לחוק והנזקים שהוא גרם לקורבנות גדול ,אך אין זה סותר את העוררות המינית של פותח השרשור לאחר שנחשף לסיפור ,האם את סמכות לקבוע על פי איזה אמות מידה ועל פי איזו פנטזייה ראוי שתהיה עוררות מינית וזקפה ?,האם את סמכות לקבוע כי הזקפה הזאת בלתי מוסרית או בניגוד לחוק או שעוברת על נהלי האתר ,גישה מסוג זה מצתאימה למשטר האייטולות באירן ששם המילים המלומדות של רמיסה וסקילה מקבלות משנה תוקף .

ניקי, אתה לגמרי מכניס לי מילים לפה ומתעלם מדברים רבים שאני כן אומרת

אני לא סמכות בענייני מה מעמיד לך או לאחר את הזין
אני כן בעלת זכות לומר את דברי

הפסקה הראשונה שלך מבחינתי קצת טרחנית על גבול הדווקא - אני לא מבטלת את דברך - אני מבקשת להבין את דברי כראוי ולא לבטלו - זה הכל

מעבר לכך, הדיון נהיה לי טרחני לא כי אני מעדיפה מונולוג הכופה את דברו על כלל המשתתפים באיראן אלא כי נדמה שיש קושי להבין את כוונתי
כשבתכלס?

אם כולנו מסכימים על כך שהמעשה מגונה אז אין כאן בכלל ויכוח
והפוסט הנ"ל אינו דן בפנטזיה כי אם בשימוש הציני במציאות איומה למען קידומה

טרחני לי להמשיך ולהסביר את עצמי - תקרא מחדש את הפוסט כולו עם תגובות של עוד אנשים ומאחלת לך מכל הלב שתבין

בשום מקום בדברי לא התייחסתי ללגיטימציה של פנטזיה
כי אם ללגיטימציה של סיפורי זוועה שאינם קשורים כמייצגים קהילתיים

ואנא ממך, אל תנהג כבת יענה באשר למשתתפים שלא ראו בזו סיפור מעורר פנטזיה כי אם דוגמא משובחת לפאמדום איכותי

בהצלחה והמשך יום נעים icon_smile.gif