שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מטרידה בקשר ל"נשלטים" באתר

עלומה​(אחרת)
לפני 15 שנים • 14 ביולי 2009
עלומה​(אחרת) • 14 ביולי 2009
רק לידע כללי
אני לא מלכה icon_lol.gif
ואני בכלל אוהבת נשים.
אז ההצעות המרובות עקב הפוסט, אנא...
המלט

Re: קריאה אחרונה למורטישה

המלט • 14 ביולי 2009
מובל כתב/ה:
הבן אדם הגיב לגופו של עניין על אותן נשים שלפתע פתאום מחליטות שהן גובות כסף וללא שדיברו על כך מראש , (כן דרך נוחה להתפרנס) . הוא בשום מקום לא ציין כי מדובר בכל נשות האתר ,
אלא רק באותן נצלניות והעיר בצדק שזה מקומם .

אמרתי פולניות בתגובה להתבטאות שלך "ככה זה כל הנשים זונות " , כדוגמא וניפוח דברים מעבר לפרופורציה ,בנוסף ציינתי שגם אני פולני ולכן לכאורה אשם בגזענות עצמית .(רק להראות לך עד כמה טענתך מגוחכת)

אף אחד לא דיבר על צבע עור , על מראה או מאפיינים חיצוניים , אלא על ההתקרבנות והגזמה בסגנון רק שאמות יהיה לי שקט וכדומה . בקשר לתימנים תצטרכי לשאול גברים מן העדה ,יכול להיות שיש פה כמה כאלה ,אך אני אשאיר לך את מלאכת החיפוש .

ציינתי את ההבדלים בין החלפת דיעות בפורום בארץ לעומת פורומים מקבילים בשפות אחרות ועל הנטיה הישראלית לתקוף מי שחושב אחרת , אז מספיק להינהעל על מילה ספציפית שלא כוונה ישירות אליך .

ובתגובה לפניה האישית שלך אליי במייל כן זה המקום להגיב להסביר ולפרסם דיעות על נשים שולטות גם אם הם אינן מוצאות חן בעינייך ואינך מסכימה להן . כל אחד רשאי וזכאי להגיב בפורום זה כרצונו להביע דיעה , ולבאר , כולנו יחד קובעים מהו הנושא של הפורום ,מפריע לך ,תתמודדי .

צפה פגיעה אדומה
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 ביולי 2009
מילא אם פה ושם מישהו היה טוען שאני מטומטם אז הייתי עוד מאמין אבל עכשיו, כשכ...ולם אומרים שאני מטומטם, זה קצת מריח לי מקונספירציה. (וודי אלן)