לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

Morticia
לפני 14 שנים • 1 באוק׳ 2009
Morticia • 1 באוק׳ 2009
המלט כתב/ה:
fog כתב/ה:
לא בדיוק - זה כמו ללכת לדיסקוטק בקיבוץ שלך, שמאוד מאוד מרוחק, שיש רק מקום אחד שאפשר ללכת אליו בסופש, ואחר כך להתלונן שמתחילים איתך שיכורים.

בהחלט לגיטימי.

בסדר. אני מוכן להניח שהכלוב הוא כמו דיסקוטק בקיבוץ מרוחק ואין כלום מסביב. השיכורים אינם
חלק מהדינמיקה הקבוצתית? הם כן. המחשבה שרק בגלל שאין אלטרנטיבה אחרת בחורה יכולה
לצפות כאן לפניות רהוטות ורעננות מגברים ממש ממש שווים שלא רואים לנגד עיניהם רק את הסשן
הבא -- מה פתאום! -- אלא דווקא מחפשים זוגיות משמעותית וחיי נצח מלאי תוכן מתובלים בפטיש
מקורי -- זו מחשבה נאיבית להדהים. אני חושב שצריך להיות טיפש/ה ברמות על כדי להתעלם ממה
שקורה כאן מסביב ולחיות באיזשהו ללה-לנד רעיוני. דווקא משום שאין אלטרנטיבות, דווקא משום שזה
הדיסקוטק היחידי בצ'כונה -- דווקא משום כך מתקבצים לכאן כולם -- כ ו ל ם - החארות, המניאקים,
המרירים והמריירים, שונאות הגברים הסופניות, דבות מתוסכלות, רופאים, עורכי דין, כוסיות על,
סטודנטים וסטודנטיות -- סבאים, סבתות - וכולם רוצים קצת נחמה, גם אם תמורת קצת (או הרבה)
כסף. אני מציע להפסיק לצקצק במקהלה -- אז הציעו למישהי כסף, סו פאקינג וואט.

סו פאקינג סיי ת'יס נקסט טיים סאם אסס קומפליינס אבאוט אול דה הוקרס...!

או בעברית פשוטה: טוב שהן כאן כל הנצלניות האלה
ואם אפשר לנתב את הפניות השכונתיות אליהן ולכבד נשים שבאו במטרות מעט יותר נעלות מכסף - איכשהו הסתננו ועברו ת'סלקציה המגה זונות האלה - אוכלות חינם חארות
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 באוק׳ 2009
המלט כתב/ה:
המחשבה שרק בגלל שאין אלטרנטיבה אחרת בחורה יכולה
לצפות כאן רק לפניות רהוטות ורעננות מגברים ממש ממש שווים שלא רואים לנגד עיניהם רק את הסשן
הבא .... זו מחשבה נאיבית להדהים. אני חושב שצריך להיות טיפש/ה ברמות על כדי להתעלם ממה
שקורה כאן מסביב ולחיות באיזשהו ללה-לנד רעיוני.

... אני מציע להפסיק לצקצק במקהלה -- אז הציעו למישהי כסף, סו פאקינג וואט.

לא כל מי שאומרת "לא נעים לי מה שאתם עושים" היא בהכרח טיפשה, או חייה בללה-לנד, או מתעלמת ממה שקורה כאן.

יכול להיות שפשוט ממש לא נעים לה מאיך שגברים פה באתר מתייחסים אליה. והיא רוצה להביע את זה.

הבעיה הנותרת היא, מה הבעיה *שלך* עם זה שהיא תביע את זה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אוק' 02, 2009 12:55 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
[quote="fog"]
המלט כתב/ה:
fog כתב/ה:

לצפות כאן רק לפניות רהוטות ורעננות מגברים ממש ממש שווים שלא רואים לנגד עיניהם רק את הסשן
הבא .... זו מחשבה נאיבית להדהים. אני חושב שצריך להיות טיפש/ה ברמות על כדי להתעלם ממה

לא כל מי שאומר "לא נעים לי מה שאתם עושים" היא בהכרך טיפשה, או חייה בללה-לנד, או מתעלמת ממה שקורה כאן.

יכול להיות שפשוט ממש לא נעים לה מאיך שגברים פה באתר מתייחסים אליה. והיא רוצה להביע את זה.

חומר משובח למחשבה ושאלה נהדרת!
icon_razz.gif
המלט
המלט • 1 באוק׳ 2009
fog כתב/ה:
המלט כתב/ה:

לא כל מי שאומרת "לא נעים לי מה שאתם עושים" היא בהכרח טיפשה, או חייה בללה-לנד, או מתעלמת ממה שקורה כאן.

אוי נו באמת. אין לי שום בעיה שאף אחד יביע שום דבר. הטיעון הזה של "מה הבעיה שלך שהיא
תביע" מדרדר כל דיון לשפל תהומי, ולמעשה סותם את הגולל על כל נסיון להחליף דעות. למעשה,
לשיטתך, כל שרשור יכיל רק פוסט אחד - של זה שפתח אותו, וכולם ישתקו, כי הוא בסה"כ מימש
את זכותו להביע משהו. אבל זה לא ככה, כי מתפתח לו דיון. ובדיון הזה אתה מוצא הרבה דעות, וכל
אחת מהן לגיטימית באותה מידה, חוץ מאלה של מורטישה.

אתה יודע, פוקו טוען שאין בעצם אמת, אלא יש משטר של אמת. בכל זמן יש איזשהו חלק בחברה,
הזרם המרכזי ששולט בידע ובשפה, שכמו שוטר טוב קובע מה נכון, מה אמיתי, מה מותר להגיד
ומה אסור. האינטלקטואלים, מהצד השני, הם אלה שמאתגרים את השלטון;
שמראים לו שאפשר אחרת; שאין אמת, יש רק אמונה; שמשטר האמת זמני וחולף. ולמה אני מספר
לך את כל זה? כי כאן בכלוב יש משטר אמת קלאסי: יש גבולות ברורים וקשיחים עד כדי תיסכול של
מה מותר, מה אסור, מה SSC, מה לא, וכל אחד מייד מתוייג וממודר על ידי שוטרי האמת למגירה
המתאימה. היית אולי מצפה מאתר של סוטים לרמת פתיחות גבוהה יותר, אך לא. מלכות בתשלום
הן סוג ב'. להציע כסף זה NO-NO, NO-GO. אני שונא כל מיני שוטרי ושוטרות אמת. כל אחד כמובן
יכול להביע את דעתו -- אבל זו טאוטולוגיה שחוקה שכשמישהו אומר לי אותה אני מבין שנסתתמו
טיעוניו.
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
המלט כתב/ה:

מתפתח לו דיון. ובדיון הזה אתה מוצא הרבה דעות, וכל
אחת מהן לגיטימית באותה מידה, חוץ מאלה של מורטישה.

פוקו טוען שאין בעצם אמת, אלא יש משטר של אמת. בכל זמן יש איזשהו חלק בחברה,
הזרם המרכזי ששולט בידע ובשפה, שכמו שוטר טוב קובע מה נכון, מה אמיתי, מה מותר להגיד
ומה אסור. האינטלקטואלים, מהצד השני, הם אלה שמאתגרים את השלטון;
שמראים לו שאפשר אחרת; שאין אמת, יש רק אמונה; שמשטר האמת זמני וחולף. ולמה אני מספר
לך את כל זה? כי כאן בכלוב יש משטר אמת קלאסי: יש גבולות ברורים וקשיחים עד כדי תיסכול של
מה מותר, מה אסור, מה SSC, מה לא, וכל אחד מייד מתוייג וממודר על ידי שוטרי האמת למגירה
המתאימה. היית אולי מצפה מאתר של סוטים לרמת פתיחות גבוהה יותר, אך לא. מלכות בתשלום
הן סוג ב'. להציע כסף זה NO-NO, NO-GO. אני שונא כל מיני שוטרי ושוטרות אמת. כל אחד כמובן
יכול להביע את דעתו -- אבל זו טאוטולוגיה שחוקה שכשמישהו אומר לי אותה אני מבין שנסתתמו
טיעוניו.

מדהים איך אתה מביא את פוקו להסביר את הטיעון שלך אבל לגמרי מתמם לגבי היותך בדיוק כזה שוטר אמת שתורם למשטר אמת זמני וחולף באשר לטענתך הפשיסטית יותר מכל דבר למען האמת לעיל

הטענות שלי אינן לגיטימיות כי...?
ככה בא לך?
icon_smile.gif

בפני עצמך לפחות אתה מודה שאתה צבוע ומתחסד?

גם אני לא כל כך חובבת שוטרי אמת - חבל שאתה בוחר להיות כזה
במיוחד לא בהתחשב בעובדה שהאמת שלהם (במקרה זה שלך) כלל לא אמיתית ואכן מצביעה על רמת פתיחות מאוד נמוכה
(שלא נדבר על אישיות חסרת סובלנות, כבוד ונימוס לזולת במהותה ושלא יודעת לשלוט בחולשות שלה ולא מפסיקה למשוך בצמות של האישה שפשוט משום מה לא יוצאת מהראש שלה... זה מדהים כמה אני מעסיקה לך את המחשבה - איך המצב שם למטה? זה לא יקרה - תרגע)

ציטוטים של אפלטון אולי יותר יתאימו לך...
אי זוגי
אי זוגי • 1 באוק׳ 2009
אז מסכמים שהמילה "שקל" היא, בעצם, ראשי תיבות ל- שולטות קלות להשגה?

ממש משחק סכום אפס מה שקורה כאן : האפס (הנשלט) מעניק סכום (כסף) בשביל המשחק (סשן)
האדון אבישי
האדון אבישי • 1 באוק׳ 2009
יש נשלטות המעונינות לשלם כסף לשולט?
החל מ2500 ומעלה icon_biggrin.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 1 באוק׳ 2009
המלט, כל הכבוד לך. פוקו זה להשתמש בתותחים כבדים בשביל למחוץ יתוש טורדני, אבל אני שמח שאני לא היחידי כאן שחרד לאופי הדמוקרטי של הפורום ולתרבות הדיון. פוג ממש לא מצליח להבין שהעניין כאן הוא לא התוכן של הדברים שנאמרים אלא הצורה שבה השיח הופך למייאש אלים ומגעיל.
האיום על הדמוקרטיה המחשבתית הוא לא ממחשבה זו או רעיון זה אלא מהדרך, מהדוגמטיות המופגנת ומהדמגוגיה הבוטה.

לפעמים אדם אחד בודד מסוגל להרוס לכולם את המסיבה, אין הרבה מה לעשות כנגד זה. בגין הוריד את הפוליטיקה לרחוב, פוקו מת מאיידס ואנחנו צריכים לאכול פה לאקרדה מדון קישוט וסנשו פאנשה.
Morticia
לפני 14 שנים • 2 באוק׳ 2009
Morticia • 2 באוק׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:

לפעמים אדם אחד בודד מסוגל להרוס לכולם את המסיבה

חופשי...

זה לא מה שהתכוונת לעשות כששוב סטית מהנושא המרכזי כדי להתעסק בי באובססיביות האופיינית שלך ובאינסוף הבעיות שיש לך אתי?

כי לאחרונה אי אפשר לדון בכלום פה בפורום מבלי לזכות בזינוק הזה שאתה מתעקש להקפיץ מעוגת הבוץ שלך...
עבד מנטלי
לפני 14 שנים • 2 באוק׳ 2009

חוסר נימוס

עבד מנטלי • 2 באוק׳ 2009
אנדרפוט
הכינוי שלך את מורטישיה יתוש טורדני מגעיל דוחה ואין מקומו במקום כמו הכלוב.
הוא מזכיר לי עליליות דם מזמנים חשוכים יותר ויותר מכל הוא מצביע עליך מאשר עליה.
כולי פליאה שעורך הכלוב לא מגיב על העלבות חוזרות ונשנות מסוג זה.
השנאה היוקדת אליה כנראה מעבירה אותך על דעתך,ווהשפה הכביכול מליצית בה אתה משתמש לא יכולה להסתיר זאת.
תוגובותיך לא ענייניות וחבל.
אני בטוח שתגובתי זו לא תשנה את התנהגותך.אולי היא אף תגרום לך לנקום בי. אך אינני יכול שלא להגיב ולהגן על חבר או חברת הכלוב (אפילו שאינני מכירם אישים) המביעים את דעתם וזוכים לקיטונות של גועל בלתי פוסקים וללא סיבה נראית לעין.