בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אישה יכולה להגיד לא!!!!

רורשך​(שולט)
לפני 14 שנים • 6 בנוב׳ 2009

Re: טוב עכשיו הבנתי מה גרם לכל הבלגן

רורשך​(שולט) • 6 בנוב׳ 2009
wrong naughty girl כתב/ה:
מורדת כמו שאמרת אין לך ניסיון בדסמי ונקודת המבט שלך היא כשל אדם שמסתכל על זה מבחוץ.
אז אני אנסה להסביר משהו על הקשר בין שולט לנשלטת.
קודם כל הקשר הזה נובע מהסכמה ואמון. השולט מקבל רק את מה שהנשלטת נותנת לו ולא יותר.
האחריות של השולט היא לשמור על הנשלטת וזה צריך להיות אצלו במקום ראשון עוד לפני ההנאה שלו.
אין כאן שום מקום לאובדן שליטה מצד השולט או להסחפות. לדוגמה שולט לא יעשה סשן כשהוא שיכור או כשיש משהו שמפריע לו לקרוא את התגובות של הנשלטת כמו שצריך.
כמו כן חייבת להיות תקשורת מלאה בין הצדדים שולט לא יחליט על דעת עצמו למשל למתוח גבול של נשלטת ההחלטה צריכה להיות שלה ואז על השולט לעשות זאת בדרך שלא תגרום לנזק או טראומה.
במצב תקין השולט הוא הנותן המשקיע הדואג והמטפל והנשלטת היא המקבלת.
מבחינת שולט אם הנשלטת יצאה בהרגשה לא טובה זה אומר שהסשן היה כישלון. חלק גדול מההנאה של השולט זה מהתחושות של הנשלטת והגבהים שהיא מגיעה אליהם.
מילת בטחון בכל מקרה אצל שולט זה קיר לא משהו שנתון לדיון.
זה פחות או יותר תאור של יחסים תקינים בין שולט ונשלטת (לפחות לדעתי).
מה שאת מתארת זה אדם רע שניצל בחורה בצורה הגרועה ביותר. זה נכון שהבדסמ הקל עליו לבצע בה את זממו אבל אני בטוחה שגם ללא בדסמ אותו אדם היה מעולל דברים רעים לבחורות.
באותה המידה הוא היה יכול להשתמש בסם אונס או כל דבר אחר שהיה מונע ממנה להתנגד ומקשה עליה להתלונן.
אנשים רעים יש בכל מקום ואולי כאן בכלוב אפילו יותר מהרגיל (על אף שאני לא מאמינה בזה).
אז כן השולטים כאן ניכנסו למגננה כי עשית איזה חיבור בין שליטה וניצול של נשים שמבחוץ נראה מאוד קל אבל מבפנים לגמרי לא הגיוני.
חברה שלך עברה משהו מאוד רע שנגרם לה ע"י אדם מאוד רע שהשתמש בבדסמ כתירוץ אבל אין שום קשר בין זה ובין שליטה ובדסמ.

מסכים עם כל מילה.
בכלל, נראה לי שמורדת הביעה דעתה בתוקפנות יתר משהו, וחבל.
אם רוצים להבין, צריכים לבוא ממקום של למידה, לא התקפה.
מורדת וvelox{velox}

מורדת וvelox{velox} • 6 בנוב׳ 2009
מורדת כמו שאמרת אין לך ניסיון בדסמי ונקודת המבט שלך היא כשל אדם שמסתכל על זה מבחוץ.
קודם כל הקשר הזה נובע מהסכמה ואמון. השולט מקבל רק את מה שהנשלטת נותנת לו ולא יותר.
האחריות של השולט היא לשמור על הנשלטת וזה צריך להיות אצלו במקום ראשון עוד לפני ההנאה שלו.
אין כאן שום מקום לאובדן שליטה מצד השולט או להסחפות. לדוגמה שולט לא יעשה סשן כשהוא שיכור או כשיש משהו שמפריע לו לקרוא את התגובות של הנשלטת כמו שצריך.
כמו כן חייבת להיות תקשורת מלאה בין הצדדים שולט לא יחליט על דעת עצמו למשל למתוח גבול של נשלטת ההחלטה צריכה להיות שלה ואז על השולט לעשות זאת בדרך שלא תגרום לנזק או טראומה.
מבחינת שולט אם הנשלטת יצאה בהרגשה לא טובה זה אומר שהסשן היה כישלון. חלק גדול מההנאה של השולט זה מהתחושות של הנשלטת והגבהים שהיא מגיעה אליהם.
מה שאת מתארת זה אדם רע שניצל בחורה בצורה הגרועה ביותר. זה נכון שהבדסמ הקל עליו לבצע בה את זממו אבל אני בטוחה שגם ללא בדסמ אותו אדם היה מעולל דברים רעים לבחורות.
באותה המידה הוא היה יכול להשתמש בסם אונס או כל דבר אחר שהיה מונע ממנה להתנגד ומקשה עליה להתלונן.
אנשים רעים יש בכל מקום ואולי כאן בכלוב אפילו יותר מהרגיל (על אף שאני לא מאמינה בזה).
אז כן השולטים כאן ניכנסו למגננה כי עשית איזה חיבור בין שליטה וניצול של נשים שמבחוץ נראה מאוד קל אבל מבפנים לגמרי לא הגיוני.
חברה שלך עברה משהו מאוד רע שנגרם לה ע"י אדם מאוד רע שהשתמש בבדסמ כתירוץ אבל אין שום קשר בין זה ובין שליטה ובדסמ.

יקירתי

אמנם לא עברתי סשן כפי שאנשים פה מגדירים לפחות סשן שאינו תוך כדי מסגרת יחסים זוגיים או כזה שמצריך מילת ביטחון . במיוחד סשן כזה שאני תלויה בידיו של אחר. אבל כן אני מבינה את כל נושא יחסי השליטה.

זה לא מה שגרם לכל הבלאגן דברים שנאמרו ע"י נאמרו תוך חשיבה והבנה כוללנית .ואפילו התייעצות ושמיעה מנשים על מה שעברו.

אני מאמינה שיש פה מקרים רבים של ניצול נשים ופגיעה . ולצערי אני לא מדברת באוויר.

אני לא באה ויוצאת ואומרת הכל שחור ואין פה אנשים טובים.

אני חושבת פשוט שיש פה בעולם הזה גבול דק מאוד והרבה גברים שאינם שולטים על עצמם מנסים לשלוט על האחר. וזהו מצב מסוכן מפני שיכול להוביל למקרים של טירוף וחוסר שליטה ריגעית.

אני אתן לך ציטוט של גבר שולט מהאתר לצערי זה לא הציטוט היחידי שקיבלתי באתר לכן אני דואגת עכשיו יותר מבעבר .

"אם את לוקחת ערס או טמבל ישראלי ממוצע
שגם ככה רואה כלגיטימי לדחוף לבחורה אלכוהול
כדי לטשטש אותה ואז הולך בקלות יותר
אז אל אחת כמה וכמה, כשהוא רואה פה בחורה שנדלקת מזה שהוא אומר שיקלל וירביץ לה וכו
אין לו שכל בקופסא
הוא מתבלבל"

" ופשוט הבין שיש בכלוב בנות שהסיכוי שיקרה משהו מיני איתן גדול יותר
ושמותר לעשות יותר
אז אני לא אומר שזה לגיטימי
או תקין
אלא שברור שזה קורה והרבה"

"חחח
די נו
את נכנסת למוד של קריז
ולא משנה מה אני אומר
את רק מתעצבנת עוד
כולה אמרתי שבנות בכלוב יותר בקטע של מין
מבחורות ממוצעות
ולגבר שאולי מחוץ לכלוב אין סיכוי להשיג סטוץ
בכלוב הוא יכול
למה?
כי הוא מזיין את השכל שהוא שולט
מפליק
מושך בשיער
מזיין
וזהו
מגניב
הוא הולך ומספר לחברים
וגם הם נכנסים לאתר"

אני אתן לך תגובה נוספת

"אני לא האיש , אבל אני יוכל להגיד לך שתמיד יש כזו שמועה שרצה בגלל מישהיא מתוסכלת "

אז אני מצטערת אני יכולה לשבת ולצטט לך מספר רב של תגובות.. אז כן אני לא שקטה ורק בגלל שאני חשה בליבי שמשהו לא תקין.ואני אדם שהולך עם תחושת ליבו גם אם זה נגד הזרם וגם אם לעיתים לאנשים לא נוח לשמוע.

כמו שאמרתי בעבר מה שאני רואה מכאן לא רואים משם. וכמות התגובות שקיבלתי מעלה בי חשש כבד.אני יכולה להגיד לך שהרבה הופתעו מתמימותי ואף הסבירו לי שמקראים כאלה קורים המון. חלקם אנשים שאני בקשר מחוץ לעולם הזה ולכן אני מכבדת את מילותיהם. אכפת לי מאנשים הן אם זה גברים והן אם זה נשים . ואני רוצה לוודא שהם חשופים לכל המידע האפשרי את הטוב כולם מעלים פה אולם את הרע כמו בכל העולמות והקהילות מנסים לטאטא מתחת למיטה.

וזה בסדר לדבר על זה ןזה נכון לספר ולתריע על סיטואציות שכאלה.ולא צריכים להתרעם על כך.

אני מאחלת לך רק טוב יצא לי לשוחח עימך ואני יודעת שהלב שלך במקום הנכון
Morticia

Morticia • 6 בנוב׳ 2009
רורשך כתב/ה:

מסכים עם כל מילה.

אני בהחלט מסכימה ואין מבחינתי שום ספק שמדובר ביצר אנושי אכזר ורע
שאינו קשור בשום צורה לשליטה
או לפחות לא לפרקטיקות שליטה מיניות העונות לקלישאה הנוראה הזו ע"ע SSC
(תשמעו, אחרי הכל ועל אף אינוס ורציחות עמים שלמים לחלוטין בניגוד לרצונם ובלי שום ראובן שיסביר להם שהם בעצם נהנים מהניצול deep down inside, הנאצים באמת שלטו באירופה...)

בנוסף, לא נראה לי שבכלל משנה אם מתבוננים על הדבר שנעשה במסגרת כביכול בדס"מית כונילים מהצד, כמזוכיסטים מהרצפה או כשולטים מנטאליים מהתקרה
כל אחד מגיע למקום הזה מהנטיות הפרטיות שלו
(עוד מין כזו קלישאה נוראה...)

אבל לאור תגובתך לתגובה החכמה הנ"ל
ומאחר ואני לא כל כך מצליחה להבין את הצורך להתקיף אישית את פותחת הפוסט
הרשה לי להציע לך ראשית לחנך את עצמך לשיעור אותו ביקשת להעביר כאן כרגע
ונסה אולי אתה ללמוד שיש אנשים שכאב וטראומה מוציא מהם תוקפנות
אם תצלח אולי תוכל ליישם משהו ולהעביר מסר חינוכי אמיתי בדמות מחסור בהתקפה על הכותבת וסגנונה מצדך...

ובכלליות, גם לאישה וגם לגבר מותר לומר לא
ואפילו יותר מזה - מותר להם לומר כן ולשנות את דעתם - זכותם

(כמובן שמן הראוי שיכבדו את האחר בכנות ובמידת הצורך הסבר אבל בכל מקרה על האחר לקבל את דרכם ובחירתם)

שתהיה שבת של שלום וכבוד בין בני אדם לכולם
מורדת וvelox{velox}

מורדת וvelox{velox} • 6 בנוב׳ 2009
Morticia כתב/ה:
רורשך כתב/ה:

מסכים עם כל מילה.

אני בהחלט מסכימה ואין מבחינתי שום ספק שמדובר ביצר אנושי אכזר ורע
שאינו קשור בשום צורה לשליטה
או לפחות לא לפרקטיקות שליטה מיניות העונות לקלישאה הנוראה הזו ע"ע SSC
(תשמעו, אחרי הכל ועל אף אינוס ורציחות עמים שלמים לחלוטין בניגוד לרצונם ובלי שום ראובן שיסביר להם שהם בעצם נהנים מהניצול deep down inside, הנאצים באמת שלטו באירופה...)

בנוסף, לא נראה לי שבכלל משנה אם מתבוננים על הדבר שנעשה במסגרת כביכול בדס"מית כונילים מהצד, כמזוכיסטים מהרצפה או כשולטים מנטאליים מהתקרה
כל אחד מגיע למקום הזה מהנטיות הפרטיות שלו
(עוד מין כזו קלישאה נוראה...)

אבל לאור תגובתך לתגובה החכמה הנ"ל
ומאחר ואני לא כל כך מצליחה להבין את הצורך להתקיף אישית את פותחת הפוסט
הרשה לי להציע לך ראשית לחנך את עצמך לשיעור אותו ביקשת להעביר כאן כרגע
ונסה אולי אתה ללמוד שיש אנשים שכאב וטראומה מוציא מהם תוקפנות
אם תצלח אולי תוכל ליישם משהו ולהעביר מסר חינוכי אמיתי בדמות מחסור בהתקפה על הכותבת וסגנונה מצדך...

ובכלליות, גם לאישה וגם לגבר מותר לומר לא
ואפילו יותר מזה - מותר להם לומר כן ולשנות את דעתם - זכותם

(כמובן שמן הראוי שיכבדו את האחר בכנות ובמידת הצורך הסבר אבל בכל מקרה על האחר לקבל את דרכם ובחירתם)

שתהיה שבת של שלום וכבוד בין בני אדם לכולם

לא יכלתי להגדיר את זה בצורה טובה יותר icon_smile.gif
רורשך​(שולט)

ובכן

רורשך​(שולט) • 6 בנוב׳ 2009
לא הייתה כאן התקפה.
הייתה כאן הצעה בונה ואמיתית, לאחר הרבה זמן שראיתי את מהלך העניינים ואת הגישה הכוללת.
בכל מקרה, אני לא רואה צורך להתחיל פייט כמו בפוסטים אחרים.
דעתי נאמרה, ועומדת בעינה. זה הכל.
בהצלחה עם זה. icon_wink.gif
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 6 בנוב׳ 2009
יש כמה דברים שמפריעים לי עקרונית בכל השרשור הזה.

אחד- התבססות על השערות כעל עובדות.

האם בקהילת השליטה יש אחוז גבוה יותר של מקרי תקיפה מינית מאשר בקהילה הונילית?
האם נשים פה באמת חשופות יותר לאנסים?
האם נשים פה באמת יותר בקטע של מין?

כל אלו השערות, לא עובדות.
להציג אותם בתור עובדות מוכחות חוטא להמון המון אנשים.

דבר שני.

למה להכליל רק לגברים?
אם אנחנו שמים פה הבדלה בנושא הטרדה מינית בזמן אקט של שליטה לבין הטרדה מינית "רגילה",
אז דווקא פה המקום שיש אחלה שוויון בנושא.
גבר קשור לא יכול לעשות יותר מאישה קשורה, אם מחליטים לעשות לו דבר שהוא לא רוצה במצב כזה.

מפריע לי נורא כל נושא "הגברים" פה.
יש כאן השמצה נוראית של גברים והצגתם ממש כמפלצות.
הרבה מהתגובות של הגברים פה לא נלקחו לתשומת לב ולהבנת הנקרא וישר הותקפו.
ובסופו של דבר,
אם אתן מעבירות תחושה פה שכל גבר הוא אנס בפונטציה, ושאתה לא יכול אפילו להשתתף בנושא כי אתה בחיים לא תבין, כי אתה גבר, ואתה רע, אז אתן רק מנציחות ומגבירות את המעגל הזה כי הגבר שאכפת לו וטורח לשאול ולנסות להבין היום, לא יטרח מחר.
והפרטנר שלכם בנושא הזה, שהוא 50 מהאוכלוסיה יהפוך להיות אפטי ומריר לנושא, כי מה לו ולזה.
הרי ממילא מה שהוא לא יעשה, הוא אנס בפונטציה, חרא שרק רוצה לזיין, עלאק שולט שיגיד לך את כל המילים הנכונות בשביל להשיג כניסה למכנסיים שלך, ובכלל הוא לא פנוי אליך רגשית כי יש לו בדיוק קורס במיזוגניה.

אז באמת שנשבר לי מכל זה.
האמפרי
האמפרי • 6 בנוב׳ 2009
היא יכולה היא יכולה.
בואו נגמור עם זה.
Morticia

Re: ובכן

Morticia • 6 בנוב׳ 2009
רורשך כתב/ה:
לא הייתה כאן התקפה.
הייתה כאן הצעה בונה ואמיתית, לאחר הרבה זמן שראיתי את מהלך העניינים ואת הגישה הכוללת.
בכל מקרה, אני לא רואה צורך להתחיל פייט כמו בפוסטים אחרים.
דעתי נאמרה, ועומדת בעינה. זה הכל.
בהצלחה עם זה. icon_wink.gif

אין לי שום פייט אתך בנאדם
אני פשוט קוראת את חלק מהתגובות שהגיבו כאן לפותחת השרשור ונראה לי שלפחות לגבי חלקן בצדק התעורר בה זעם
הבחורה מספרת פה על חברה טובה שנפלה קורבן למעשה חולה ומשוגע
זה לא דבר קל

אתה קראת את חלק מהדברים שאמרו לה כאן?
אני חושבת שאין פה מקום להתגונן עלינו כעסקני בדס"מ כמו לצאת במדיניות הסברה נבונה לגבי המרחק בין זה לבין המקרה

אבל אמת היא שהרבה פעמים קשה להזדהות עם הקורבן
לדעתי זה נובע מהקושי להזדהות עם התוקף
מה שמוביל לסוג של הדחקה
ומהמקום הזה אפשר רק לנסות ולהבין כמה קשה להיות במקום של הקורבן
ולא לעשות לו עוד יותר קשה
זה הכל
icon_wink.gif

tebayes כתב/ה:

דבר שני.

למה להכליל רק לגברים?
אם אנחנו שמים פה הבדלה בנושא הטרדה מינית בזמן אקט של שליטה לבין הטרדה מינית "רגילה",
גבר קשור לא יכול לעשות יותר מאישה קשורה, אם מחליטים לעשות לו דבר שהוא לא רוצה במצב כזה.

ובסופו של דבר,
אם אתן מעבירות תחושה פה שכל גבר הוא אנס בפונטציה, ושאתה לא יכול אפילו להשתתף בנושא כי אתה בחיים לא תבין, כי אתה גבר, ואתה רע, אז אתן רק מנציחות ומגבירות את המעגל הזה כי הגבר שאכפת לו וטורח לשאול ולנסות להבין היום, לא יטרח מחר.
והפרטנר שלכם בנושא הזה, שהוא 50 מהאוכלוסיה יהפוך להיות אפטי ומריר לנושא, כי מה לו ולזה.
הרי ממילא מה שהוא לא יעשה, הוא אנס בפונטציה, חרא שרק רוצה לזיין, עלאק שולט שיגיד לך את כל המילים הנכונות בשביל להשיג כניסה למכנסיים שלך, ובכלל הוא לא פנוי אליך רגשית כי יש לו בדיוק קורס במיזוגניה.

אז באמת שנשבר לי מכל זה.

תשמע, אני לא יודעת איפה כתבו שזה קורה יותר בבדס"מ מבמקומות אחרים אבל אין ספק שזה מקום "נוח וטוב" לנצל למטרות כאלה דברים
תכלס אישה יכולה גם ללכת בסמטה חשוכה ולפגוש איזה פסיכופת משוגע

ואני בכלל מאחלת לכל בני האדם לעולם לא לפול לכזה דבר, גם אם הם אפילו בקופידון לא גולשים...

עדיין מסופר פה על מישהי שחוותה חוויה נוראה, על ידי מישהו הפעיל כאן באתר ככל הנראה וצריך להתייחס לדברים כמו שהם
אנחנו לא בית משפט כאן ואף אחד לא מבקש הוכחות והרשעה
זה לא אומר שצריך להתפשר על מתנות האמפתיה שניחנו בהן כבני אדם

באשר לגברים, ראשית הוזכר כאן שגם גברים יכולים לפול קורבן למעשה פשע ורשע
הוזכר כאן גם שגברים אפילו פחות מתלוננים על כאלה מעשים מנשים
(ונראה לי שלוחמה אמיתית באי הצדק הזה של נשים כלפי גברים כביכול תהיה דווקא בעידוד גברים לא להתבייש להודות בנפילתם קורבן לאונס ושאר תחלואים)

וזה מזכיר לי שאני רק לפני כמה חודשים דיברתי כאן עם מישהו באתר והוא סיפר לי שהוא הכיר כאן איזו מלכה, נשואה, הגיע לביתה - שניהם היו בקטע של סשן סאדו כזה
נאמרו כמה גבולות, נקבעה מילת ביטחון
אבל בפועל היא קשרה אותו כך שהוא לא יכול להשתחרר ובאיזה שלב הכניסה לחדר את בעלה שחדר לו לישבן בשמחה גדולה בזמן שהיא צחקה

הוא בכה, הוא צעק מילת ביטחון, היא עברה לו על כל הגבולות
זה לא עניין אותה

אונס פר-אקסלנס
זו שולטת? זו חולת נפש מסוכנת!

ואמרתי לו
ושאלתי אותו למה הוא לא מתלונן על כזו אישה

הרי בורות לחשוב שזה לא פגע בו בשום צורה, מעבר לכאב הפיזי באותו רגע...

אז מעבר לבושה הידועה של גבר להודות בנפילתו קורבן לכזה מקרה
אתה יכול לתאר לעצמך את התגובות שהוא היה מקבל כאן לו הוא היה מספר זאת בפורום?
icon_rolleyes.gif
Tobias​(אחר)
לפני 14 שנים • 7 בנוב׳ 2009
Tobias​(אחר) • 7 בנוב׳ 2009
אני יכול מורטישה.
תאמיני לי שאני יכול,
בגלל זה אני כל כך רוצה שיהיה שינוי בנושא הגברים כמו שנוצר לאורך תקופה ארוכה והמון מאבק שינוי בנושא נשים.

רק לאחרונה נפתח בפעם הראשונה מסלול לימודי מגדר לגברים.
ואני חושב שהדרך עוד מאוד ארוכה בנושא.

בתגובה שלי אני התייחסתי להמון דברים שנאמרו לאורך כל השרשור שקטנה ידי מלהביא כל ציטוט כרגע, מאחר ואלו משפטים ופסקאות מהמון המון מלל.

גם התגובה של הגמד האמיץ אגב, לא הייתה תגובת אנטי, וחבל לי שמעט מאוד הבינו את זה.

לגבי נושא השרשור עצמו.
האמפתיה קיימת ולא הולכת לשום מקום.
אף אחד פה לא אומר "מגיע לה! מה היא חשבה לעצמה מסתובבת עם סוטים"
להפך.
רק שבערך עד הדף החמישי שישי וכו לא היה ממש מובן מה קרה.
אחר כך זה הובהר להלכה.

הנושאים האלו כל כך טעונים רגשית.
שכל אמירה גוררת גל הדף של התגוננות, אנטגוניזם, או סתם פשוט התנגשות בין פרשנויות אישיות.

אז אם צריך להבהיר את זה שוב
אני אבהיר את זה שוב.

הייתי נותן הרבה בשביל שמה שקרה לבחורה שהייתה קורבן לאונס, לא היה קורה.
ואני מאחל לה המון כוחות נפש בשביל לשקם את עצמה ולהמשיך הלאה בצורה הבריאה ביותר שאפשר.

כל שאר הדברים שלי היו מכוונים כלל לא לנושא האונס, אלא לפרשנויות ולתגובות האישיות שהתפרסמו פה ושהיו לדעתי הרסניות בהמון צורות.
בת אדם
לפני 14 שנים • 7 בנוב׳ 2009
בת אדם • 7 בנוב׳ 2009
tebayes כתב/ה:

דבר שני.

למה להכליל רק לגברים?

ובסופו של דבר,

אז באמת שנשבר לי מכל זה.

אני אישית פשוט מאמינה שאם בן אדם נגיד נמצא עם בחורה שנמשכת יחסית לאונס,
אז הגבול דק יותר בין אונס אמיתי,לבין המשחק שהם משחקים.
או אפילו ברמה של כניעות שמשם אני נגיד מגיעה,
אם אני אהיה עם מישהו שאני רוצה להכנע לו,ולעשות כל דבר שירצה גם אם אני אישית לא רוצה כל כך...אז הגבול בין מה שאני ל-א מוכנה לעשות,לבין מה שאני לא רוצה לעשות דק יותר.

הגבול דק יותר ,ולכן קל יותר לחצות אותו.
זה מה שאמרתי.
טבי,לא אמרתי שאתה לא מבין.

אמרתי שמי שבוחר להגיד כאן,ובדרך כלל זה דברים מה לעשות-
שהיא צריכה להתלונן וזו הדרך שלו להגיב לדבר כזה-
שסך הכל רואים בפירוש שהבחורה שהעלתה את הנושא רוצה מענה לרגשות שלה,
היא פוחדת,כועסת או כל דבר שאתה תראה מההודעה.
היא רוצה לשמוע דעה,או רגשות של אנשים אחרים.
לא דעה משפטית.
לא הצעות להגיש תלונה
הבחורה שעברה את האונס תבחר בעצמה אם ללכת להתלונן או לא.
ותאמין לי מה שיגידו לה כאן לא יגרום לה לקום וללכת.
היא צריכה להחליט מבפנים שהיא רוצה.