צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד אישה

גברים​(שולט)
לפני 14 שנים • 26 בנוב׳ 2009

Re: והנה דוגמא חיה לכך!

גברים​(שולט) • 26 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Tulle skirt כתב/ה:
פאקין הל,שיט,בלאט!
אתה שוב עושה את זה!!!
שוב מגיב לדברי אחרי שהוצאת אותם לחלוטין מההקשר המקורי שלהם , ואז שוב י אתה מגניב איזה סיפור אישי משובב נפש שישכיח את זה,שרק יוכיח לכולם שאחרי הכל אתה בסהכ ככ אנושי ונוגע ללב בפשטות שלך.
אני שואלת ברצינות עכשיו,אתה באמת לא מודע לזה?
כי אם אתה באמת ובתמים סובל מקשיי הבנה כאלו או אחרים,אז אני מתנצלת,מכל הלב.
אבל הרבה יותר סביר בעייני שאתה יודע בדיוק מה אתה עושה.
ואני לא יודעת אם זו הוודקה הזולה,או שבאמת עיצבנת אותי סופית עכשיו,אבל אני אשכרה מתוסכלת,באמשלי,אתה באמת מתסכל אותי.

מותק. אחרי שהלשון שלך תתנוון בתחת של אלו שאל תוכם הכנסת אותה. ותביני שהעובדה שהם צועקים HO MAMA בכל פעם שאת או שכמותך מתלטפים להם בפי הטבעת, אינה מהווה אחריות לחברות אמת. תביני שגם אם לעיתים אני בוטה, ונשמע לא מי יודע מה מלבב. אני תמיד אומר את האמת.

ילדים, מבלי לנקוט עמדה בוויכוח האידיאולוגי החשוב הזה, אפשר לבקש מכם לא לעשות כל כך הרבה רעש כאן בין שתיים לארבע. אתם יודעים, אנחנו הזקנים צריכים את מנוחת הצהריים שלנו כדי שהכל יעבוד כמו שצריך בסשן הערב.
זאלופון​(שולט)

זאלופון​(שולט) • 26 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Tulle skirt כתב/ה:
פאקין הל,שיט,בלאט!
אתה שוב עושה את זה!!!
שוב מגיב לדברי אחרי שהוצאת אותם לחלוטין מההקשר המקורי שלהם , ואז שוב י אתה מגניב איזה סיפור אישי משובב נפש שישכיח את זה,שרק יוכיח לכולם שאחרי הכל אתה בסהכ ככ אנושי ונוגע ללב בפשטות שלך.
אני שואלת ברצינות עכשיו,אתה באמת לא מודע לזה?
כי אם אתה באמת ובתמים סובל מקשיי הבנה כאלו או אחרים,אז אני מתנצלת,מכל הלב.
אבל הרבה יותר סביר בעייני שאתה יודע בדיוק מה אתה עושה.
ואני לא יודעת אם זו הוודקה הזולה,או שבאמת עיצבנת אותי סופית עכשיו,אבל אני אשכרה מתוסכלת,באמשלי,אתה באמת מתסכל אותי.

מותק. אחרי שהלשון שלך תתנוון בתחת של אלו שאל תוכם הכנסת אותה. ותביני שהעובדה שהם צועקים HO MAMA בכל פעם שאת או שכמותך מתלטפים להם בפי הטבעת, אינה מהווה אחריות לחברות אמת. תביני שגם אם לעיתים אני בוטה, ונשמע לא מי יודע מה מלבב. אני תמיד אומר את האמת.

ומה האמת? שאתה מנגח את טול באופן מכוער בגלל שפעם, לטענתך, היא הגיבה בבלוג שלך וכינתה את אשתך "זונה זמנית"? טענה שהיא, אגב, מכחישה, וכמי שחווה את הנטייה שלך לסלף את דבריהם של אחרים, אני נוטה להאמין לה. ואת הסיפור הזה למדתי ממש עכשיו, כשנכנסתי לרשימת ההודעות של סושי-בדימוס כדי לברר עד כמה באמת מסובך לאתר תגובה עניינית שלה, ומצאתי שרשור מרתק בשם "ארץ החלומות", שאני ממליץ עליו לכל חובבי הג'נטלמניות והעברית היפה. וגם כמה תגובות ענייניות מצאתי, ובלי קושי יוצא דופן.
שוסי
שוסי • 26 בנוב׳ 2009
והאבסורד הכי גדול בכל העניין הוא, שהוא אפילו לא טורח לשמור על עקביות מינימאלית לגבי טענותיו השקריות.
פעם זה"כינית אותה זונה" ובאחרת זה"אמרת לה שהיא זיון חולף".
אבל תכלס כבר יצא לי מכל החורים(ונוספו חדשים בנתיים)השרשור הזה.

הלאה.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 26 בנוב׳ 2009
זאלופון כתב/ה:
ומה האמת? שאתה מנגח את טול באופן מכוער בגלל שפעם, לטענתך, היא הגיבה בבלוג שלך וכינתה את אשתך "זונה זמנית"? טענה שהיא, אגב, מכחישה, וכמי שחווה את הנטייה שלך לסלף את דבריהם של אחרים, אני נוטה להאמין לה. ואת הסיפור הזה למדתי ממש עכשיו, כשנכנסתי לרשימת ההודעות של סושי-בדימוס כדי לברר עד כמה באמת מסובך לאתר תגובה עניינית שלה, ומצאתי שרשור מרתק בשם "ארץ החלומות", שאני ממליץ עליו לכל חובבי הג'נטלמניות והעברית היפה. וגם כמה תגובות ענייניות מצאתי, ובלי קושי יוצא דופן.

לא, האמת היא שקיפוד הים היא זו שהעלתה את הניק שלי כאן ולא אני את שלה, הרבה לפני שהספקתי או רציתי לקרוא את השרשור. אם בא לך לגלגל (אתה הרי כל כך שקדן אז תסתדר מבלי שאצייר לך כבשה) אתה מוזמן.

ואמת נוספת, שנכון, מה לעשות, כשמישהו מבקש ממני משהו, ועוד אישית, הוא מקבל. גם כי אני נורא נדיב וגם כי אני נהנה מהשטויות האלה. מודה.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 27 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf • 27 בנוב׳ 2009
ואתה יודע מה, אני אשיב לך גם לעניין. (לא בשבילך, כי אתה ואני כבר מזמן סגרנו שאנחנו כלואים באינפנטיליות של גן רינה. מימים בהם אתה בנית קובות מבוץ ואני דרכתי עליהן רק כדי לראות איך אתה מתעצבן. ואין זה משנה כרגע מי מבין שנינו אשם בכך שלמרות הנתונים, מעולם לא הצלחנו לנהל אשכרה שיחה. אני מניח שאני כי אז, בגן רינה, התחלתי ראשון).

זה לא משנה אם אתה מאמין לי או לאו באשר לאשר ולמה שנאמר באותו מקום. כפי שאתה רואה, גם כאן (אם גלגלת) איני רודף אותה. אז אולי בשרשור שהזכרת הגזמתי בתגובתי, כאשר ל:

"קראי את
תרבות מטריארכלית באוקיינוס השקט
מבט חדש על עדויות ישנות / אבנר שץ

ותקבלי גרסא נוספת לבני תל אביב בחולצות ורודות הנענים בחדווה לקריאות "היי כוסי" ומבלים את רוב יומם בויכוח על השאלה באיזה מרכך כביסה יש לחפוף את השיער.

סליחה. תוקנתי - קונדישיונר."

שרשמתי לפותח הפוסט הגיבה במילים:
"אתה אפילו לא מנסה להסוות את ההומופוביה שלך,
כ"כ לא יאה לדום קשוח ומסוקס במעמדך."

ומתוך זיכרון קצר איך הגיעה לבלוגי והגיבה שם בשני ניקים שונים. כי אחרי שהראשון קיבל תגובה משועשעת, הרגישה שלא פגעה מספיק. שלחתי אותה להזדיין עם חמש מאות קיפודים ג'ינג'ים עם קוקיות. אני לבטח הייתי אמור ללחוץ את ידה ולזיין מישהו בתחת לעיניה כדי להוכיח שההומופוביה ממני והלאה. אחרי הכל, אתה, זאלופון מהווה דוגמא נהדרת לזה הפוסח על פגיעות ישירות בך. (למען הסר ספק, זו שפוגעת, כן לא לשווא בלשון נקבה, ביקר לי, תחטוף כפליים כאשר תתעסק אתי. לחילופין, אם לא תתעסק, לא תחטוף. ולרוב אשכח את ניקיה בחלוף שלושים ימים).
Anjelina{Eliphal}
Anjelina{Eliphal} • 27 בנוב׳ 2009
Excuse me Zalo i have been told by my husband and and Master (i am proud to call Him as such) that your english is excellent but still i will do my best to be perfectly clear...I do not like being woken up to sit back and read filth from a friend of yours...she really needs to learn to control her tongue...you say she cannot hurt another but what did she do to us was hurtful, spiteful and vindictive...
a rule of thumb dear Zalo...IF YOU HAVE NOTHING CONSTRUCTIVE TO SAY THEN IT IS BEST WHEN YOU SAY NOTHING AT ALL
You want to take a knife to someone do it to me before you even look to Eli...I am his just as that fithy bitch is just a friend of yours...watch her closely she may do the same behind your back...and without your knowledge If you care for her teach her a little bit of manners and courtesy... i have a tendancy to strike back and not nice when provoked
at the moment i am feeling very provoked in that she is feeding you her lies without you paying attention to what goes on around you
Your dried up prune of a friend over there was the only negative bitch in the entire post... might i suggest you take her tail and put it out of the reach of the sun and others...i would hate to see her shrivel up with the heat...would you like a direct link to the comments of the said post mentioned please do request i would be honored to provide.
Eli and i have nothing to hide

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=197707&blog_id=8003

icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Brave Dwarf
LOL
בחיי תרנגולי הודו, שלושת הסמיילים המפחידים בסוף היו בלתי צפויים.
הגמד נופל מתחת לכיסא.
ומת
מצחוק.

כן בה. ובדיוק בה. אם מישהו יפגע... אני אשב בשקט ואמתין לראות איך היא מזיינת לו את הצורה.

ואתה, dear Zalo, תציץ בלינק אותו צירפה ושים את הפרח שלך במקומה. ואותך, למרות הקובות, במקומי.
Morticia
Morticia • 27 בנוב׳ 2009
fog כתב/ה:
כלכך הרבה תגובות,
אז היא כנראה באמת זיון חולף.

פוג!
בשביל מישהו עם קצת יותר שליטה עצמית, למה ככה פתאום לחטוא לעצמך?
איך אתה היית מרגיש אם מישהו היה כותב ככה על אשתך?
icon_eek.gif

לבחורה יש איזה קושי לפרגן וצורך לעקוץ, מסתבר
ויש אנשים שהיא נהנית להיטפל אליהם, סתם כי משעמם לה או כי היא שתתה וודקה
אז נכון - אפשר להגיב פחות ולא לתת לה את כל התשומי שהיא מזנה עצמה עבורו
אבל אני יכולה גם להבין למה זה מעצבן ועד כמה זה חסר גבולות - כמו שראית, גם אני אחרי אלף שתיקות נכנסתי בה לרגע פה
(זה כי הבחורה שמעולם לא פגשה אותי ולא יודעת עליי דבר החליטה עלי שאני שמנה וככה בא לה לספר לעולם. נכון, לא נכון? זה לא באמת מעניין אותה וכנראה שיותר חשוב לה להיות חראית עם העולם...)

אבל לומר לבנאדם שאשתו היא זיון חולף???
הגזמת...!
בשביל מה ככה להתלכלך?
Brave Dwarf
fog כתב/ה:
כלכך הרבה תגובות,
אז היא כנראה באמת זיון חולף.

וזה כי מה? כי מכיוון שקוראים לך ערפל, כי כאשר אתה מביט בתוך לבי הוישרים שלך מנקים לך את הזבל מנשמך?

כי אתה בוחר לעמוד לצדה של זו שכאן, בשרשור זה, סיננה מבין שיניה "אנושי" לעומתי משל להיות אנושי, זאת קללה. חייה עם זה. מגיע לך. בערפל.