בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המעמד הגבוה

Morticia
לפני 14 שנים • 23 בינו׳ 2010
Morticia • 23 בינו׳ 2010
פוג, דוגרי, כל מה שכתבת לי נשמע כמו הסתלבטות אחת גדולה שלא ברור לי מה ניסית להשיג עמה.

אני בחיים שלי אמרתי שאין מקום לפנטזיות מזוכיסטיות?
אני בחיים שלי טענתי שיש אדם בעולם שאין לו צרכים אגואיסטיים?

עם מה בדיוק בדברים של הנרקיסיסטיים הפשיסטיים אתה מסכים?

ומה זה פאמדום מורטישאני בדיוק?
פרשנות לקויה מתוך שיח חירשים על חשבון אישה שרובכם כאן כלל לא מכירים ואפילו לא מנסים?

חוץ מהפנטזיות המזוכיסטיות שלך, אתה חושב שאולי אפשר להותיר מקום גם לכמה דעות, מחשבות וצרכים של נשים?
או שאולי זה בסדר מצדך לזרוק אותנו ממטבח המזוכיסטיים ולצאת מהסרט שמישהו ככה באמת בחיים האמיתיים?

כשחושבים על זה, זה מצחיק

כאילו, אנשים בעלי אימפוטנציות קשות באים ודורכים לכל מי שיש בו און חזק על הביצים
נו...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Morticia כתב/ה:
פוג, דוגרי, כל מה שכתבת לי נשמע כמו הסתלבטות אחת גדולה שלא ברור לי מה ניסית להשיג עמה.

פרשנות לקויה מתוך שיח חירשים על חשבון אישה שרובכם כאן כלל לא מכירים ואפילו לא מנסים?

חוץ מהפנטזיות המזוכיסטיות שלך, אתה חושב שאולי אפשר להותיר מקום גם לכמה דעות, מחשבות וצרכים של נשים?
או שאולי זה בסדר מצדך לזרוק אותנו ממטבח המזוכיסטיים ולצאת מהסרט שמישהו ככה באמת בחיים האמיתיים?

כשחושבים על זה, זה מצחיק

נו...

פרקטיקה בדס"מית שנשענת על הובלה נשית לא תוקפנית, שאינה מכילה מזוכיזם. זה פמדום מורטישיאני. בערך. נראה לי. קשה לי לזרוק הגדרה ככה בלי לחשוב על זה יותר לעומק. אולי את תעזרי?

חוץ מזה, אני מסכימה עם הרבה מאד דברים שכתבת, אבל ההודעה הזאת - לדעתי זה לא יפה מה שעשית כאן.
Morticia
Morticia • 23 בינו׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

כשחושבים על זה, זה מצחיק

נו...

פרקטיקה בדס"מית שנשענת על הובלה נשית לא תוקפנית, שאינה מכילה מזוכיזם. זה פמדום מורטישיאני. בערך. נראה לי. קשה לי לזרוק הגדרה ככה בלי לחשוב על זה יותר לעומק. אולי את תעזרי?

חוץ מזה, אני מסכימה עם הרבה מאד דברים שכתבת, אבל ההודעה הזאת - לדעתי זה לא יפה מה שעשית כאן.

מה לדעתך עשיתי?
כי אולי זה לא היה בכוונה...

אני מעולם לא שללתי קיום מזוכיסטי בפרקטיקה הבדס"מית שלי
אני פשוט לא משרתת מזוכיסטים ומזוכיזם לא מהווה חלק דומיננטי משליטה המובלת על ידי
וגם אינסוף הפרשנויות החוטאות שעושים לי לא תמיד יפות
(למשל: אני לא מזוכיסטית)

אבל באמת למה התכוונת שעשיתי כאן שלא היה יפה?
מה שאמרתי לפוג?
בשיא הרצינות אני שואלת
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Morticia כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

כשחושבים על זה, זה מצחיק

נו...

מה לדעתך עשיתי?
כי אולי זה לא היה בכוונה...

אני מעולם לא שללתי קיום מזוכיסטי בפרקטיקה הבדס"מית שלי
אני פשוט לא משרתת מזוכיסטים ומזוכיזם לא מהווה חלק דומיננטי משליטה המובלת על ידי
וגם אינסוף הפרשנויות החוטאות שעושים לי לא תמיד יפות
(למשל: אני לא מזוכיסטית)

אבל באמת למה התכוונת שעשיתי כאן שלא היה יפה?
מה שאמרתי לפוג?
בשיא הרצינות אני שואלת

לא אמרתי ששללת קיום מזוכיסטי, אלא שהפרקטיקה לא מכילה מזוכיזם. מה, לא ככה? מזוכיזם הוא לא חלק מהפרקטיקה. הוא חלק מעולמם של אנשים אחרים. אנשים שאינם מורטישיאנים icon_smile.gif "מזוכיזם לא מהווה חלק דומיננטי משליטה המובלת על ידי" - זו לא שלילה, אלא אמירת "זה לא בשבילי", שזה לגיטימי כמובן.
לכל אחד מאיתנו יש את הדרך שלו, פשוט הדרך *שלך* משכה מספיק תשומת לב בשביל לקבל מילה. אני בשיא הרצינות חושבת שזה נורא מגניב. ואם אנחנו לא מבינים משהו בגישה הכללית זה יהיה נהדר אם תסבירי.

כן, אני חושבת שדיברת לא יפה לפוג. הוא תמיד פונה אלייך עם המון כבוד ורוגע ואני חושבת שהתגובה שלך אליו הייתה מנמיכה ולא אדיבה בכלל. זה לא מגיע לו.

אני גם חושבת שהשימוש בכינויי גנאי מוריד פלאים את הרמה של דברייך. נרקיסיסטים פאשיסטיים, למשל, זה צירוף מילים שניתן היה, לטעמי, לוותר עליו.
אלימלך
אלימלך • 23 בינו׳ 2010
תסלחו לי שאני מתפרץ לדיון הפילוסופי פמדומי היפה הזה.
אבל...בחייאת ראבאק, מה זה זה פמדום מורטישיאני?
עם כל הכבוד למורטישה, ומגיע לה הרבה הרבה הרבה כבוד!!!
מורטישה לא המציאה את הפמדום, ומורטישה לא מנסה להמציא פמדום חדש,
מורטישה בסך הכל מנסה להגן על הפמדום הקיים ,
פצדום שבו נשים שולטות, וגברים עושים את רצון הנשים(נמאס כבר לחזור על זה).
פאמדום שמכיל גם אקטים בדאסמיסטים, אבל לא רק.
אתן הן אלו שיוצרים פמדום חדש,
אתן הן אלו שחושבים שהפמדום הוא פנטזיה של הגברים.
אתן הן אלו שהחלטתם שבפמדום הנשים עושות לגברים מה שעושה את זה לגברים.
אתן הן אלו שחושבים שאפשר לדבר בבוטות לנשים שלא מסכימות לפמדום שלכם.

אבל קטונתי מלהגן על מורטישה,
וכמו שפוג אמר פעם- אף אחד לא יכול להגן על מורטישה יותר טוב ממנה.
Morticia
Morticia • 23 בינו׳ 2010
שוב תודה אלימלך
מאחר ואני חולקת עמך את העייפות, אתה מוזמן לבוא לישון אתי...
icon_smile.gif

(ותגיד להמלט שלא רק לו מותר לשלם לאחרים כדי שיעשו בשבילו בדיוק מה שהוא רוצה icon_wink.gif)

יולי, רוב מה שאמרת עלי זו פרשנות שלך שלא כל כך נכונה עליי
בוודאי לא מדוייקת

מה שהתכוונתי לומר הוא שבדיוק כמו שעל אף שאני מודעת שכל אחד מאתנו יכול להיות אגואיסט לפעמים, אני לא נותנת לאגואיזם מוחלט על גבול החולני לנהל את דרכי, כך גם לגבי מזוכיזם

מי כאן היה אתי במיטה ולא סיפר לי???

אין לי שום בעיה ומעולם לא צינזרתי יצר מזוכיסטי אצל גבר שהיה בקשר אינטימי אתי
אני גם ארחיק לכת אם אומר שאין לי לעולם הבלחות סדיסטיות
אבל אני ממש לא רואה רק מזוכיזם מול העיניים כחלק משליטה וזה לא מה שמנהל אותי

לפני הכל אנחנו בני אדם ואם יצר שלנו שולט בנו עד הפרעת אישיות, יש לי עם זה בעיה
להרבה אנשים יכולה להיות עם זה בעיה, את יודעת...

תביני מזה מה שאת רוצה
באמת מעייף כל הזמן להסביר את עצמי
אבל אנא אל תכניסי מילים בפי

בקשר לנרקיסיסטיים פשיסטיים - זה היה להבדיל אלפי הבדלות מבני אדם עם יצרים מזוכיסטיים המעודדים פלורליזם
וכן, סליחה אם המילים קשות אבל יש בהן מן האמת לצערי

בנאדם אומר פה למישהי שתצא מהמטבח ותתחבר למציאות רק כי המזוכיזם שלו מוגבל לפנטזיות שלו וזכותו לדרוך על הפאמדום, לירוק על כבוד אנושי ולהיות חזיר שוביניסטי, לצד כל מי שמעז להעיר לו?)

אף אחת לא כאן על תקן שק החבטות של האימפוטנט המצוי, סליחה
זה נשמע לך כמו קללה?

ובאשר לפוג - וואלה, בנאדם שאני מאוד מעריכה ואוהבת. בטח אין לי כוונה לפגוע בו ואם ככה זה היה נשמע אז סליחה. לא קראתי את דבריו יפה כמו שנדמה לך שהתכוון.
אולי אני טועה.
גם זה קורה

שיהיה שבוע נפלא
icon_smile.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

מורטי

את יודעת מה, אולי באמת נסחפתי עם הרצון שלי להשמיש את הביטוי. זה היה נשמע לי מגניב.

בכל מקרה צודקת, לא לעניין לשכתב את המילים שלך להגדרות. סורי על זה.

והמזוכיסטים שלנו פה, את לא מחמירה איתם קצת? בסך הכל מבטאים את עצמם. גם אם לא טובה בעינייך הדרך בה הם עושים את זה, נראה לי מיותר לרדת עליהם עד כדי כך.
Morticia

Re: מורטי

Morticia • 23 בינו׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
את יודעת מה, אולי באמת נסחפתי עם הרצון שלי להשמיש את הביטוי. זה היה נשמע לי מגניב.

בכל מקרה צודקת, לא לעניין לשכתב את המילים שלך להגדרות. סורי על זה.

והמזוכיסטים שלנו פה, את לא מחמירה איתם קצת? בסך הכל מבטאים את עצמם. גם אם לא טובה בעינייך הדרך בה הם עושים את זה, נראה לי מיותר לרדת עליהם עד כדי כך.

מאחר ובאמת עייפתי
ומאחר וג'ון לנון קורא לי קצת להקשיב לו
(ואת מבינה אז תביני icon_wink.gif)

המזוכיסטים פה הם לא שלנו
ודורכים לא מעט על כל מי שמבטא את עצמו אחרת מהם
את קוראת את חלק מדברי הנאצה שאני נאלצת להתמודד אתם?
שקייסי נאלצה להתמודד אתם היום משום שפתחה את פיה ואמרה את דברי חכמתה?

אני לא באתי ואמרתי OFF WITH THEIR HEADS

אני אמרתי "קראו לילד בשמו"
ותשאירו גם מקום לדומינטריקסז וסאבים מחוץ לעולם האגדות הפרטי בין כל בעל מחשב מפונק ומפוחד לבין הזין הקטן ועוד יותר מפוחד שלו...

(אם את באמת חושבת שזה בסדר לשתוק לכמות העלבונות, השנאה והבוז שחלק מהפנטזיות כאן מייצגות על נשים אז את שולטת! אבל לפחות לא פמיניסטית... שזו באמת הקללה הכי נוראית שנכתבה כאן בין כל השורות... icon_rolleyes.gif)
Eta Carinae

Re: מרי ג'יין,

Eta Carinae • 23 בינו׳ 2010
קייסי כתב/ה:
Eta Carinae כתב/ה:
קייסי כתב/ה:

כמו שהיטיב לתאר זאת המלט, מדובר בכמיהה. זו מהות הפנטזיה. הכמיהה היא ערטילאית, נשגבת, גדולה מהחיים. ערגה להתאיין באפסות מוחלטת מול יישות על-אנושית. אנדרפוט קרא לה יפה 'טוטם'. אתה לא מתמזג עם אלוהות. אתה סוגד לבלתי מובן, לבלתי מוגדר ולבלתי מושג שבה.

התעתוע שחוות שולטות, כשהן נתקלות בכמיהה הזו, הוא ההנחה שניתן לגזור ממנה התנהלות תואמת במישור הפרקטי. זה לא יקרה, כי לא די בכך שאין שולטת אמיתית בסוג הפנטזיה הזה, אלא שאין בה אפילו אשה. "האשה", לצורך הענין, היא יישות אקראית ומקרית לחלוטין. באותה מידה היא יכלה להיות קיר, עמוד בבגדי עור, סנדל או מכונית.

למרות שאינני מבין דבר בפסיכואנליזה מודרנית (מודה שנכשלתי בקורס),
אולי כדאי לשאול את גואל רצון איך מנצלים את זה במישור הפרקטי/
נדמה לי שהוא עשה עבודה לא רעה icon_smile.gif

לא הבנתי את הקשר, בונבוןicon_smile.gif

גואל רצון לא היה זה שניצל את הכמיהה של נשים לסגוד לדמות אלוהית, למטרותיו הפרקטיות (לזיין אותן ולהביא איתן ילדות. ואז לזיין את הילדות שלהן)?
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 24 בינו׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 24 בינו׳ 2010
Morticia כתב/ה:

..

להבהרה - לא הייתה בהודעה שלי אפילו שמץ של הסתלבטות עלייך.ואם זה מה שגרמתי לך להרגיש, קבלי התנצלותי הכנה. גם אני כמו יולי חשבתי שהשם מגניב, ויכול לשמש את כל אלה שחושבים שפמדום אכן פרושו שימת צרכי האישה השולטת מעל לצרכים של הגבר. יולי הבינה את ההודעה שלי כפשוטה. וההגדרה שלה נראתה לי נכונה ולעניין. סתם, רצינו להחמיא לך על הדרך.

אבל, כמובן, אם את סבורה או חוששת שייעשה בשם שלך שימוש יותר לרעה מאשר לטובה, אז לא נשתמש בו פשוט.

ליתר שאלותייך: אני מסכים עם דבריו של אנדרפוט על זה שרצוי שפנטזיות מיניות של גברים נשלטים יקבלו ביטוי נרחב כאן בפורום (כמו למשל זו שהוא העלה בשרשור הזה) מהמון סיבות. גם אני מילואמניק שמן וקרח, במובן זה (ושלא תבינו לא נכון - קייסי אהבתי מאוד את הדימוי). מותר לנו לפנטז, להחליף חוויות, וכו'.ובאותה נשימה אני לא מסכים כלל עם הדרך שאנדרפוט ואחרים מתייחסים לנשים כאן. ואני נלחם בכל כוחי על כך שבפורום הזה יינתן כבוד לנשים באופן גורף. כן. גורף. וכולי תקווה ששיח חרשים עדיף שלא יהיה.