אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקה במהלך סקס

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 21 ביולי 2010
נורית יקירתי,
אבל זו בדיוק הנקודה שלי: אם כבר מחליטים לעשות את הדבר המטומטם הזה, צריך לקבוע חוקים מאוד מאוד נוקשים. למשל, בכל שניה או שתיים להגיד לנחנק/ת לפתוח ולסגור את יד ימין. אם הוא לא יעשה זאת - להרפות מיד.
דליה26
לפני 13 שנים • 22 ביולי 2010

היי נורית, את אומרת שהקטע של להרגיש נשלטת....

דליה26 • 22 ביולי 2010
היי נורית, את אומרת שהקטע של להרגיש נשלטת מעניין, אבל לא הקטע של חניקה, ואת אומרת אפשר הרי לקשור למישהי עיניים ושהפרטנר או המאסטר יוביל אותך לכביש עם תנועה סואנת, ואז תרגישי נשלטת כי חייך תלויים בו. אבל זה לדעתי לא אותו דבר ולא דומה, כי אני למשל הייתי בכלל סקרנית לגבי התחושה ואיך זה להרגיש נחנקת בהקשר של "פנטזית האונס", וידוע שאונס של אישה (ובכלל) זה דבר מגעיל ונתעב ביותר, אבל בכל זאת אומרים וידוע שלרוב הנשים יש את פנטזית האונס והן לא פעם נהנות לפנטז אותה בראש, אבל זה לא אונס אמיתי, כי מכירים את הפרטנר וזה בתכנון ובהסכמה ויודעים שזה רק משחק וסימולציה. וכך אני הגעתי לזה, הייתי סקרנית להכנס לפנטזית האונס, הוא שאל אותי איך בדיוק נעשה את זה, אמרתי לו אני נכנסת לחדר, אתה מתחבא מאחרי הדלת ואורב לי, ובמפתיע תוקף אותי וחונק אותי כדי להתגבר עלי, רק שלא תיכננו את זה בזהירות מספקת ונסחפנו, והחניקה היתה אולי תוקפנית או חזקה מדי.

אבל האמת אני עדיין סקרנית, בטח יש איזה דרך לחנוק מבלי לגרום כל כך מהר להתעלפות, כך שאולי זה עניין של לנסות את זה בזהירות ובעדינות.
galit23a
לפני 13 שנים • 6 באוג׳ 2010

שלום דליה, ראיתי את מה שכתבת כאן, אחרי המון זמן שלא....

galit23a • 6 באוג׳ 2010
נכנסתי לאתר ולפורומים כאן, נראה לי שלשתינו היתה בדיוק אותה נגיד תקלה בזמן שניסינו משחקי חניקה. אני יודעת עכשיו שזה לא בדיוק קשור לנושא סאדו ולא בנושא האתר הזה, ולכן גם דברים ששאלתי וכתבתי עליהם כאן לא התקבלו יפה (בדרך כלל).

אבל בלי קשר עם כל התגובות המסתייגות, אם את עדיין סקרנית לגבי משחקי החניקה ורוצה לנסות שוב ובלי לראות כוכבים ושחור ולבן ולהתעלף, כי גם לי זה קרה בפעם הראשונה, ואם את התגברת על הטראומה מזה ורוצה לנסות שוב אבל בבטחון וידע, אז ה'טיפ' שאני יכולה לתת לך הוא מאד מאד פשוט ונכון : תראי, מה שקרה לך לראות בעיניים כאילו לבן ושחור וניצוצות וכוכבים ואת אומרת שגם התעלפת לשניה או שתיים זה לא קשור בכלל לחוסר אויר מהחניקה, זה בסך הכל תוצאה של הפרעה לזרימת הדם הרגילה לראש, וזה כי בזמן החניקה נלחצו לך העורקים שבשני הצדדים של הצוואר.

אני לא יודעת אם אצל כולם כולם שני העורקים האלה נמצאים ועוברים בדיוק בדיוק באותו מקום, וגם לא תמיד רואים אותם, אבל בעיקרון הם עוברים בשני הצדדים של הצוואר, והאמת גם לחץ לא ממש חזק על שניהם ביחד מפריע לזרימת הדם הרגילה - אז פשוט מאד דבר ראשון תנסו חניקה רק ביד אחת, כי ביד אחת אין שום סיכוי ששני העורקים בשני הצדדים ילחצו ביחד בבת אחת באותו זמן, ושהפרטנר שלך ירכז את עיקר הלחיצה מקדימה, על הצד הקדמי של הצוואר ולא על הצדדים, מה שמשפיע ומפריעה רק לנשימה, ומהנסיון שלי זו חניקה בטוחה לגמרי ללא שום סכנה של התעלפות. ואם קצת כואב בלחיצה רק מקדימה, אז מנסים תנוחה ולחיצה קצת שונה, הכי מתאים נראה לי במקום הגבוה ביותר על הצוואר. האמת שאם הבנת את הרעיון , אפשר לנסות גם חניקה בשתי ידיים, רק שבחניקה בשתי ידיים יש נטיה ללפות את הצוואר מסביב סביב ולהדק את הידיים, וזה גם מפעיל לחץ על שני העורקים האלה שבצדדים , אבלבסך הכל אפשר וצריך להביא בחשבון ולזכור שלא להפעיל לחץ שילחץ על שני הצדדים של הצוואר , ולא ילחץ שם על שני העורקים שלוקחים דם לראש. אם תקפידו על זה תראי שזה לגמרי פשוט ובטוח ובאמת לא בעייתי ולא מסוכן בכלל. ביי, בהצלחה דליה . אם בא לך, אז אחרי שתנסו תגיבי ותספרי מה היה.

אגב, כאן בפורומים לא מתמצאים, אבל בחו"ל יש אינספור פורומים שעוסקים בנושא ואנשים ממש מתמצאים והם מצד אחד זהירים מאד ומצד שני לא היסטריים. בייי icon_smile.gif
דליה26
לפני 13 שנים • 12 באוג׳ 2010

תודה על הטיפים גלית , בהזדמנות באמת ננסה...

דליה26 • 12 באוג׳ 2010
את מה שהצעת. חסר לך אבל שזה לא עובד ואני שוב מתעלפת, די מפחיד icon_redface.gif
אבל גם מסקרן לנסות. תודה גלית icon_smile.gif
shilla​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 12 באוג׳ 2010
shilla​(נשלטת) • 12 באוג׳ 2010
בעניי זה כמעט הדבר העוצמתי ביותר ,,זה נתינה טוטאלית !נתינת האויר מסמלת לי את החיים .
דליה26
לפני 13 שנים • 13 באוג׳ 2010

נכון שילה, בהחלט מסכימה איתך, שיש כאן את הקטע....

דליה26 • 13 באוג׳ 2010
והצד של לתת אמון מוחלט במישהו, כשיש צל של סכנה מרחפת, וזה יוצר תלות ואינטימיות וקשר חזק, ויש פה לדעתי גם צד ארוטי משמעותי, הרבה חושבים שהצוואר זה מקום ארוטי בגוף, אז נכון שיש כאן איזה ניגוד כמעט אבסורדי כי לחנוק בצוואר זה משהו אלים מאד ומסוכן (מסתבר icon_surprised.gif ), אבל זה עדיין ארוטי. אם עושים את זה עם פרטנר מוכר ולא בקטע טלים. וכשסומכים על הפרטנר שחונק, הכל נראה אחרת והצד האלים או המפחיד כמעט ולא קיים.

אבל אצלי זה הכל עדיין בתאוריה ובפנטזיה, כי אפשר להגיד שבפעם הראשונה שניסיתי ראיתי ניצוצות ולבן ושחור וכנראה שדי מהר התעלפתי או נרדמתי, לא יודעת להגדיר את זה מבחינה רפואית, אבל מיד התעוררתי.

נקווה שהטיטפים של גלית נכונים ויעבדו, שווה לנסות.
BelGoat​(שולט)
לפני 13 שנים • 16 באוג׳ 2010

חניקה לא חייבת להתבצע על הגרון

BelGoat​(שולט) • 16 באוג׳ 2010
בסופו של דבר חניקה יכולה להתבצע ללא מגע בגרון בכלל
הרי יש רק 3 חורים שדרכם נכנס האוויר
וזה מאד קל לגרום לבחורה להעתיק נשמתה icon_smile.gif

כמובן הדבר מסוכן וצריך להיות בשליטה מוחלטת במצב (משני הצדדים)
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חסימת כניסת אויר היא פחות בעייתית, כי שם יש לנו הרבה יותר שליטה על המצב, והחנק הוא הדרגתי. מרחב הטעות קטן יותר.
אבל האפקט הוא לא אותו אפקט. התחושה הפיזית שונה לגמרי.
(גילוי נאות - אני לא בקטע של חניקות, הסיכון גדול לי מידי)
Bent

Re: תודה על הטיפים גלית , בהזדמנות באמת ננסה...

Bent • 16 באוג׳ 2010
דליה26 כתב/ה:
את מה שהצעת. חסר לך אבל שזה לא עובד ואני שוב מתעלפת, די מפחיד icon_redface.gif
אבל גם מסקרן לנסות. תודה גלית icon_smile.gif

תנסי שלא, הטיפ הספציפי הוא אווילי.

אין בעיה להגיע לעורקים ביד אחת, במיוחד יד של גבר על צוואר אישה קטנת מימדים.

ויש פורומים שאומרים שאכילת חרא זה נהדר, יש כאילו שטוענים שהם בנו של ישו, ויש כאילו שרק מזהירים ומזהירים. חדשות לי עבורך, העולם לא יחרב מחר עם את תפגעי, למעשה אף אחד גם פה לא יזיל דמעה, סה"כ עוד טמבל שלא קרא את הוראות ההפעלה, חשב שהוא יודע. לא יקשרו את זה לכלום בעיתונות והיחיד שיצא מזה דפוק לכול החיים זה הגבר שיחנוק אותך שנייה אחת יותר מדי.

את רוצה ללמוד, תחפרי לבד, הדוגמא של .,לי זה לא קרה., היא לא מספיק טובה ללא ביסוס, במשחקי קצה החוכמה היא לא לבצע סטסטיקה, אלא ללמוד למנוע את המקרה לפני שהוא קורה.

לדוגמא: סטסטית לא הייתי מעורב בתאונת דרכים עד היום, זה אומר שאת רוצה לנהוג איתי כשאני שיכור ?

אלוהים אין גבול לתמימות?

ניקה היא מסוכנת, אני האחרון שיניף את דגל האסור, להיפך, תעשי, באמת, תעשי ותהני ברכתי לך, אבל אחרי שתקראי באמת את המידע, תעברי על המידע ההפוך לדעתך. תלמדי אותו. למצוא מידע שמחזק רק צד אחד זה ללמוד?

אוף, אני עייף אחרת כנראה לא הייתי מוציא מילה פה.