אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד מיוחד

Beta Male
לפני 13 שנים • 30 ביולי 2010
Beta Male • 30 ביולי 2010
קראתי את העמוד הראשון ואת זה האחרון. לא ידעתי שרבנו משה בן מימון התעניין בבדסמ,תודה שחידשתם לי. אפשר תקציר לאיך הגעתם משם לכאן? לגבי איך הצלחתם לריב אני מוותר,אתם תמיד מצליחים בסוף
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
little pet כתב/ה:
קראתי את העמוד הראשון ואת זה האחרון. לא ידעתי שרבנו משה בן מימון התעניין בבדסמ,תודה שחידשתם לי. אפשר תקציר לאיך הגעתם משם לכאן? לגבי איך הצלחתם לריב אני מוותר,אתם תמיד מצליחים בסוף

בשימוש בעבדים מיוחדים, יש ליטול ידיים לפני השימוש.
אלימלך
אלימלך • 30 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
[Brave Dwarf"[quote"

מה זה משנה? זה קצת משנה את הסילוף שסילפת את פנייתי הקודמת אל Cauchy. ואם השרשור הזה כבר הפך למשהו כל כך חינוכי אסביר לך גם למה זה אסור. זה אסור מאותה סיבה מפאתה אם תגיבי עכשיו עניינית לשרשור הזה ולא אסכים עם דעתך וארשום לך "תגידי את לא המטומטמת ההיא שכתבה ככה וככה בשרשור של מוישלה? אז עדיף שתשמרי את דעותיך לעצמך" תגובתי תהיה מעשה מכוער/אסור.

כי אם נורא בוער בעצמותיי להודיע לך על טמטומך עקב מה שרשמת שם, אלך לשם ואנהל עמך ויכוח בנדון עד שלשונותינו תשתרבבנה מפינו ותגיע השעה שלי ללכת לעבודה.

אפרופו סילופים,
אולי יאיר את עיננו כבודו ויסביר מה ענייני בתגובתו זו של עבד צעיר וחלק לפותחת השרשור (ושבעטיה בסך הכל התבקש לשמור על בינתו במקומה).

עבד צעיר וחלק כתב/ה:
איזה פוסט תמוה...
נגיד שהתשובה כן.
ונגיד שהיא לא.
מה זה נתן לך?

נשגב מבינתי... (ובינתי היא 138).

וסתם הערה קטנטנה- לא יאה לכנות אשה כ מטומטמת בפורום שליטה נשית, גם אם זו רק דוגמא.

אתה אותו אחד שהתלונן קודם לכן על כך שזוזה סאמאראגו כותב צפוף מדי (?!) ב"על העיוורון", ונשגב מבינתך למה לא חילקו את הציטוט שלו לכמה פיסקאות ולמה לא פיסקו אותן מחדש - נכון ?
האמן לי, עדיף לבינתך שתשמור על עצמה ואת עצמה בדלת אמותיה.

אלימלך, אני הרבה פחות "כבודו" מ- אלימלך. ואם תואר ה"שולט" מביך אותך או לחילופין מאלץ אותך לקרוא לי בשמות כבוד ציניים, אסיר אותו. כי אינו חשוב. חשובה היא הערתך ה"קטנטנה" בסילוף קט - לאף אחד לא מגיע להקרא מטומטם או אידיוט באף פורום, רחוב, או משעול חיו.

אבל, לעומת זאת, אם אתה נהנה מהעובדה ששרשורים בפורום אותו, כך נדמה לי, אתה מכבד, הופכים למלחמות. הרי שזו זכותך. כפי שזו זכותי להמשיך ולהעיר בכל פעם מחדש כשמשהו מתקמט בי עם פתיחתו ולמראן.

אגב, לא משנה כמה אני שם על השולחן, אתה הרי יודע שתנצח בסופו של דבר. אז ותר לי עד שאתייאש. (-:[/quote]

Brave Dwarf , עדיין לא הסברת מה היה ענייני בתגובתו של שולט צעיר וחלק ושבעטיה נתת את הדוגמא שציטטתי ממך.

תואר "שולט" לא מביך אותי, הוא פשוט לא קיים לדידי בפורום שליטה נשית.
ואם הוא באמת לא היה חשוב לך לא היית שם אותו מלכתחילה.( לא יודע למה, אבל יש לי דה ז'ה וו על הפיסקה האחרונה)

אשמח מאד באם תראה לי דוגמאות בהן נהנתי משרשורים ההופכים לקרבות,
אני משתדל מאד ללמוד מטעויותיי.

זכותו של כל אחד להגיב ולהע\איר, אבל חובתו להיות הוגן בתגובתו.

אין בי צורך לנצח, ומצידי שתקרע לי את הצורה כל עוד אתה שומר על כללי המשחק בפורום שליטה נשית.

נ.ב
כשקוראים את התגובות האחרונות של הנשים בשרשור הזה אפשר בקלות לראות את האור בקצה האופק....
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 ביולי 2010
לקרוע לך את הצורה?
)-: למה לי? אני אוהב את הכלוב, הוא ה"כיף". ולקרוע צורה, זאת עבודה.
להגיד למישהו מבלי להתלהם שאיני מבין את הטעם בשרשור שהוא פתח? נו אז מה? אז אולי יסבירו לי למה כן יש טעם ואולי יגידו לי: לא מבין? דלג שרשור (בכלוב האוטופי שלי, אבל לא כאן)
לגרש מכאן את השולטים? זה לתת לגיטימציה לגירושן של הנשלטות משם. שאלת אותן אם הן מעוניינות להסגר בפורום הזה בלבד?
להתנפל על בנאדם ולהגיע למשה רבנו כפי שאמר ליטל פט (ואני בתגובותיי הראשונות) נראה לי מיותר.
ולמחוק את התואר אותו שמתי כדי למקם את עצמי במרחב למרות שהבאתי את הנשלטת מהבית ואיני מחפש? כן אני אחשוב על זה. נדמה לי שכבר מכירים אותי כאן מספיק. אולי אשנה ל"שפחה נרצעת" זה צריך להיות מעניין.
אלימלך
אלימלך • 30 ביולי 2010
Brave Dwarf, תגובתו של עבד צעיר וחלק אולי לא היתה מתלהמת אך היא היתה מזלזלת (ולדעתי, זה לא פחות גרוע) ולא עניינית.
ולכן לדעתי הדוגמא שנתת (כולל ה"ברכה" שהבאת שם) לא היתה במקום.

Brave Dwarf, אתה אמרת שהתואר שולט מביך אותי, ואני הסברתי לך שלגבי דידי (לגביי בלבד) התואר (תואר, לא בני אדם, תואר) "שולט" לא קיים בפורום שליטה נשית,
ומזה אתה הגעת למסקנה על גירוש שולטים, שמגרשים את הנשלטות, שמסכנות אין להן לאן ללכת ...
האמת... rffl.gif קרעת אותי. רק לך הפתרונים לקנוניה הזו.

Brave Dwarf, אף אחד לא ביקש ממך למחוק את התואר, אתה הוא זה שטענת שהתואר אינו חשוב.
אתה רוצה לשנות ל"שפחה נרצעת" ? גם טוב, לך על זה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 30 ביולי 2010
התפלק לי אלימלך התכוונתי לשולטות.

ואם אתה חושב שלא הסתובבתי במשך מספר חודשים תחת תואר "נשלטת" אז אתה טועה. אבל אז התחיל אתי איזה שולט מפחיד שקרא לי כלבה ודרש ממני לעלות למסנג'ר ולעמוד על ארבע. שקלתי האמת לבצע רק כדי לראות את הפרצוף שלו כשיראה איזה גמד מקועקע מכף רגל ועד ראש ניצב על ארבע ונוהם לקראתו, אבל ויתרתי. במחשבה שניה, רק בשביל זה היה שווה להתקין את המסנג'ר הזה. זאת הייתה יכולה להיות אחלה חוויה.

כן אני מניח שהיה בה זלזול אגב, אני לא סותר את זה. כמו שאמרתי, אם שווה אח"כ להכנס לפורום ולראות אותו מפוצץ במריבות אז סבבה. אני הרי לא קובע פה. וגם לא רוצה. אני אישית, הייתי אחושילינג מבליג או מלווה את הבחור לשרשור אחר ואת האנרגיות שומר לשרשורים כמו זה של אנדרפוט על ריקודים.
בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 31 ביולי 2010
בכוח המוח{Aion} • 31 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
התפלק לי אלימלך התכוונתי לשולטות.

ואם אתה חושב שלא הסתובבתי במשך מספר חודשים תחת תואר "נשלטת" אז אתה טועה. אבל אז התחיל אתי איזה שולט מפחיד שקרא לי כלבה ודרש ממני לעלות למסנג'ר ולעמוד על ארבע. שקלתי האמת לבצע רק כדי לראות את הפרצוף שלו כשיראה איזה גמד מקועקע מכף רגל ועד ראש ניצב על ארבע ונוהם לקראתו, אבל ויתרתי. במחשבה שניה, רק בשביל זה היה שווה להתקין את המסנג'ר הזה. זאת הייתה יכולה להיות אחלה חוויה.

כן אני מניח שהיה בה זלזול אגב, אני לא סותר את זה. כמו שאמרתי, אם שווה אח"כ להכנס לפורום ולראות אותו מפוצץ במריבות אז סבבה. אני הרי לא קובע פה. וגם לא רוצה. אני אישית, הייתי אחושילינג מבליג או מלווה את הבחור לשרשור אחר ואת האנרגיות שומר לשרשורים כמו זה של אנדרפוט על ריקודים.

ביננו,אליפל, זה לא מצחיק שדווקא מי שמזלזל פורץ בבכי תמרורים על הלבנת פניו ברבים,
ואז מצטט ממקורותינו עד כמה הדבר גרוע יותר מרצח?
למה בעצם אסור להאכיל אותו בדיסה אותה הוא מנסה להאכיל אחרים?

ולמה אתה, יוצא נגד אלה שכך עשו, אבל לא נגדו שכך עשה מלכתחילה?

שנינו יודעים שמי שרוצה שיתייחסו אליו בכבוד וברצינות, צריך להתייחס כך לאחרים,
שדומה מושך דומה, ושההתנהלות של "עין תחת עין" היא התנהלות אנושית.

ובסיום דברי אשאל - היאך אתה מבקש ממישהו לא לחנך מישהו אחר, הרי ברגע שאמרת את הדברים, אתה עצמך הוא המנסה לחנך אותו.

זאת ועוד - לחשוב שאתה טוב יותר ומוסרי יותר מאחרים, היא סוג של יהירות. כולנו לוקים בה, השאלה היא כמה אנחנו מודעים לכך, ומרסנים את אותו יצר הרע.
מנגד, אתה יכול להנות מההתכתשויות והצורך לנצח בהן, אבל אל תהא בעיניך מוסרי וטוב יותר מן האחרים - בבחינת אבירם של חלשים.

מי שחלש שלא יכנס למלחמות באיזורים בהם הוא חלש, וימצא דרך להשתמש באיזורים בהם הוא חזק כדי להגיע למחוז חפצו - במקרה הזה אני מדברת על עבד חלק, שהוא וכחן, עקשן וייללן אבל כשדבריו אינם מתקבלים, הוא שולח את כולם לגיהנום.
שידבר לעניין, ואם יטעה יקבל זאת, כולנו טועים לעזאזל, יתקרב וילמד איך עובדים הדברים כאן, יסגל לעצמו הומור, גם עצמי, ובא שלום על ישראל. או הכלוב. או הגיהנום.

אני יודעת שאתה עושה את זה ממניעים טהורים, גמד, אבל הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות.
שא ברכה }{
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 31 ביולי 2010
לא חינכתי ולא דרשתי להתייחס אליו בכבוד בכוח המוח. החיים אינם שחור ולבן, מסתבר יש להם הרבה מאוד מן האפור ומי שמכיר אותי, יודע שלא אחת (ואפילו לא זיליון) בעברי הלא רחוק הייתי מתלהם ונכנס באנשים ולא מניח לקורטוב של אפשרות לחלוף לידי מבלי שאשתלח ב"אשמים".

את יכולה לקרוא לזה "בגרתי". אני עדיין לא יודע מה גרם לאותו שינוי מטורף שהתחולל בי. וזה גם לא חשוב. הרצון שלי והבקשה הכנה שלי לא הפוך שרשורים למלחמה, לא להתנפל על אנשים וכן להניח לדיונים להתנהל, היא אישית ומגיעה ממני לא כאג'נדה אלא כצורך בו ניתן להתחשב וניתן שלא.

אני חושב שכתבתי כאן די הודעות וניסיתי להסביר די פעמים מכל הזויות האפשריות מדוע זה חשוב לי. מפליא אותי שאת, פותחת השרשורים האולימפית, אינך מבינה את מה שאני אומר. מצד שני אני בהחלט יכול לתאר לעצמי מצב כאשר האדם אינו מכבד את המקום בו הוא בעצמו משתמש למען להביע את דעתו. יכול לתאר, יכול להבין וכמובן גם להתיחס לאותו אדם בהתאם.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 31 ביולי 2010
הטיעון 'לא הבנתם את דברי' לא חדש לנו, ואין בו מספיק בכדי לשכנע. מה שבכוח אומרת הוא שאתה בדיוק כמו כולנו משתתף בדיונים/ויכוחים ורוצה להביע את דעתך. ההבדל הוא שאתה טוען שדעתך היא מוצדקת ודעתנו היא נסיון לחרחור ריבים והריסת הכלוב.

ספציפית פה בשרשור התקיים דיון ביני לבין עבד. דיון שאינו בנושא הפוסט אך דיון שאינו ריב. לא אני ולא הוא קללנו אחד את השני על אף הפסים האישיים של הדיון.

אתה בחרת לנסות להפסיק את הדיון הזה תוך האמירה שזה לא בסדר לחנך (אני יודע שלא רשמת מפורשות שזה לא בסדר לחנך, אבל אני גם יודע להבין ציניות). למרות זאת הדיון ביני ובין עבד המשיך. כשראית שאני מגיב לעניין, ומודה בטעות שמצאת אצלי, המשכת להגיד לנו להפסיק בדיוננו. ואז העלאת כמה נקודות שאתה היית שואל (לא ברור באיזה סיטואציה) אבל לא באמת שואל.

בסופו של דבר הצלחת לחרחר ריב אוף אוף טופיק מה שנקרא. ריב זה לא פגם ולא היה קשור לדיון עם עבד ובוודאי לא היה קשור למטרת הפוסט. האם פה נתת למשהו לעבור לידך בלי להגיב? אולי רק לטיעונים שהוכיחו את טעותך.

בקיצור: אנחנו (אני וכל מי שמרגיש שהוא באותה משבצת) מכבדים את המקום ואת הדוברים האחרים במקום. הטענה שאנחנו לא מכבדים הינה בלתי מבוססת.

Brave Dwarf כתב/ה:
לא חינכתי ולא דרשתי להתייחס אליו בכבוד בכוח המוח. החיים אינם שחור ולבן, מסתבר יש להם הרבה מאוד מן האפור ומי שמכיר אותי, יודע שלא אחת (ואפילו לא זיליון) בעברי הלא רחוק הייתי מתלהם ונכנס באנשים ולא מניח לקורטוב של אפשרות לחלוף לידי מבלי שאשתלח ב"אשמים".

את יכולה לקרוא לזה "בגרתי". אני עדיין לא יודע מה גרם לאותו שינוי מטורף שהתחולל בי. וזה גם לא חשוב. הרצון שלי והבקשה הכנה שלי לא הפוך שרשורים למלחמה, לא להתנפל על אנשים וכן להניח לדיונים להתנהל, היא אישית ומגיעה ממני לא כאג'נדה אלא כצורך בו ניתן להתחשב וניתן שלא.

אני חושב שכתבתי כאן די הודעות וניסיתי להסביר די פעמים מכל הזויות האפשריות מדוע זה חשוב לי. מפליא אותי שאת, פותחת השרשורים האולימפית, אינך מבינה את מה שאני אומר. מצד שני אני בהחלט יכול לתאר לעצמי מצב כאשר האדם אינו מכבד את המקום בו הוא בעצמו משתמש למען להביע את דעתו. יכול לתאר, יכול להבין וכמובן גם להתיחס לאותו אדם בהתאם.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 1 באוג׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 1 באוג׳ 2010
עבד צעיר וחלק כתב/ה:
איזה פוסט תמוה...
נגיד שהתשובה כן.
ונגיד שהיא לא.
מה זה נתן לך?

נשגב מבינתי... (ובינתי היא 138).

היה צליל זילזול... אל, אל תזלזל בז'בוטינסטי.
אולי הוא באמת אחלה גבר, כמו ששולטת צעירה אומרת, אבל הפעם לא יצא טוב.