צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חרדי בחוף ים מעורב

Dago
לפני 14 שנים • 30 במאי 2010

Re: מצד שני כשאני חושבת על זה

Dago • 30 במאי 2010
ציטוט:
דאגו יקירי,
אני מבינה שאתה יותר רגיש לעניין הזה כי זה נוגע לך אישית. אבל אנא, שים לב: אתה לא עושה את זה בסתר, אפילו הדגשת את זה. אני מדברת על אלה שאומרים משהו אחד ופועלים בדרך אחרת. למיטב ידיעתי, ואנא תקנו אותי אם אני טועה, זה נכנס לקטגוריה של צביעוּת.

אני יודע יקירתי, ובגלל זה ערכתי את ההודעה, תיקנתי כמה דברים שכתבתיicon_smile.gif
Dago
Dago • 30 במאי 2010
RIR כתב/ה:
Dago כתב/ה:
RIR כתב/ה:
ברור שעולות בי שאלות ללא הרף, לכן הלכתי ללמוד פיזיקה.

בהצלחה ריר!, בהחלט מקצוע לא קל.
לא מזמן קראתי ספר על אלברט איינשטיין ותורת היחסות, לא ידעתי שאיינשטיין חווה בעצמו אנטישמיות.
תודה תודה! אולי לא קל, אבל בהחלט מתגמל.
וכן, אלברט אינשטיין בהחלט סבל מאנטישמיות. כמו מדענים דגולים רבים אחרים בתקופה זו, חלקם יהודים וחלקם תומכי יהודים (או סתם לא גזענים). כולל כאלה שקראו, בתמימות, לא לערב בין מדע ובין פוליטיקה. icon_confused.gif

מה שלא מסתדר לי.... הרודן הזה נהג להאזין למלחין יהודי, ובכל זאת טבח ביהודים, זה משהו שלא הבנתי.
טוב אנחנו סוטים מהנושא..
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Dago כתב/ה:
ציטוט:
דאגו יקירי,
אני מבינה שאתה יותר רגיש לעניין הזה כי זה נוגע לך אישית. אבל אנא, שים לב: אתה לא עושה את זה בסתר, אפילו הדגשת את זה. אני מדברת על אלה שאומרים משהו אחד ופועלים בדרך אחרת. למיטב ידיעתי, ואנא תקנו אותי אם אני טועה, זה נכנס לקטגוריה של צביעוּת.

אני יודע יקירתי, ובגלל זה ערכתי את ההודעה, תיקנתי כמה דברים שכתבתיicon_smile.gif
סבבה. icon_smile.gif (*חיבוק*)
Dago

Dago • 30 במאי 2010
RIR כתב/ה:
Dago כתב/ה:
ציטוט:
דאגו יקירי,

סבבה. icon_smile.gif (*חיבוק*)

בכיף icon_biggrin.gif
Dago
Dago • 30 במאי 2010
RIR כתב/ה:
Dago כתב/ה:
טוב אנחנו סוטים מהנושא..
נו, אתר של סוטים. למה אתה מצפה?

חהההה איך ידעתי שזו תהיה תגובתך icon_lol.gif
לקקני 1

למה סוטים?

לקקני 1 • 30 במאי 2010
למה אתם רואים עצמכם כסוטים?
אם אנחנו נראה עצמינו כסוטים,איך נדרוש מאחרים שלא יתיחסו אלינו ככאלו?
Dago

Re: למה סוטים?

Dago • 30 במאי 2010
יאלללה כתב/ה:

תסתכל על זה ככה, בכל אדם חבוי הצד האפל , וזה בסדר icon_biggrin.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: למה סוטים?

יאלללה כתב/ה:

1. סוטים אינה מילת גנאי, לפחות לא בעיני. סוטים = סוטים מהנורמה, לא עושים את מה שהרוב עושים. או, לחילופין, עושים את מה שהרוב לא עושים.
עהובדה היא שרוב החברה בה אנו חיים אינה בדס"מית, כך שאנחנו אכן סוטים מהנורמה.
2. כאמור, אני לא רואה בזה שום רע. אני סוטה מהנורמה, אין לי שום בעיה עם זה. אם כבר,הנורמה היא זו שתצטרך להתמודד. icon_smile.gif