שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אבא-עבד" סיפור שליטה של בת באביה

מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 17 ביולי 2010

Re: רגע

לבטוב כתב/ה:
לבטוב כתב/ה:
לא קראתי את הסיפור ואינני מתכוון לקרוא אותו מכיוון שיחסי מין בתוך המשפחה פסולים ואסורים בתכלית האיסור ואפילו שזה בהסכמה,עצם שימוש באב למטרת שליטה ,יש בה סממן מיני.
עצם קריאת הסיפור הינה פגיעה (ואפילו שזאת פנטזיה וסיפור דמיוני שכתוב ברהיטות והאייכות האופיינית לפולו) באני מאמין שלי ובאינטגריטי שלי.
איתכם הסליחה אבל עצם הרעיון מגעיל אותי.
יפה. ראית את האזהרה שפולו טרח לשים בתחילת השרשור, לא קראת את הסיפור, הרעיון מגעיל אותך - עד כאן נראה לי בסדר גמור. אתה רואה סיפור שלא מוצא חן בעיניך - אתה לא קורא אותו. נשמע הגיוני.
השאלה היא, האם עצם פרסום הסיפור כאן הוא מעשה פסול.

לבטוב
לדעתי זה עבר את הטעם הטוב וראוי היה שלא לפרסם אותו
"גבול הטעם הטוב" הוא עניין מאוד אישי. אתה לא רוצה לקרוא - אל תקרא. מישהו אחר כן רוצה לקרוא - והוא כן יקרא.
מה אני אגיד לך? בעיניי, רומני משרתות וסיפורי אהבה רומנטיים דביקים הם הרבה מעבר לגבול הטעם הטוב. ובכל זאת, אתה לא רואה אותי יוצאת בקריאה לאסור על הפרסום של כאלה.

לבטוב כתב/ה:
לבטוב כתב/ה:
אשאל אתכם שאלה: האם סיפור פנטזיה דמיונית של פדופיליה היה מחרמן אתכם וראוי היה להיקרא ,ראוי היה לכתוב עליו פנטזיה נחמדה?
תלוי. אם זה היה על כמה נערים צעירים שנשלטים על ידי אשה מבוגרת מהם - אולי.

לבטוב:
רגע,אישה מבוגרת ונערים צעירים זה לא ניצול קטינים? וזה תקין?

האם זה לא שווה למבוגר שמנצל נערות צעירות והופך אותם לשפחות?

גם זה פסול וגם זה פסול
שאלת מה היה מחרמן אותי. סיפור על אשה מבוגרת ועל נערים צעירים היה מחרמן אותי, כי זה בדיוק מה שאני אוהבת. סיפור על גבר מבוגר ועל נערות צעירות לא היה מחרמן אותי, כי זה לא עושה לי את זה. ככה פשוט.
להבדיל אלף אלפי הבדלות, לו הייתי קוראת בעיתון על ניצול מיני של נערים/נערות ע"י מבוגרים/מבוגרות, או ההיפך, או על כל סוג כלשהו של ניצול, מיני או לא מיני - זה היה מפריע לי. למה? כי זה משהו שקרה באמת. פנטזיה זה משהו אחד, מעשה זה משהו אחר.

גילוי נאות: פעם שנאתי כל כך מישהי עד שרציתי לרצוח אותה. הייתי מפנטזת על זה לפעמים, מימיינת את התהליך לפרטי פרטים. האם באמת הייתי הולכת ועושה את זה? עובדה שלא.
Beta Male
Beta Male • 17 ביולי 2010
לא הבנתי,מה רע בניצול קטינים?
little pet כתב/ה:
לא הבנתי,מה רע בניצול קטינים?
שאתה כבר מזמן לא אחד מהם. icon_twisted.gif
Beta Male
ריר,עקרון מתמטי מוכר וידוע גורס כי לפעמים 32 קטן מ-31. למשל גבר בן 32 הוא הרבה הרבה פחות זקן מבחורה שהגיע לגיל המקשיש של 31
את צריכה ללמוד את היחסות הזו,את לא לומדת פיזיקה אחרי הכל (כבר 9 שנים בערך)
little pet כתב/ה:
ריר,עקרון מתמטי מוכר וידוע גורס כי לפעמים 32 קטן מ-31. למשל גבר בן 32 הוא הרבה הרבה פחות זקן מבחורה שהגיע לגיל המקשיש של 31.
כל עוד זה מנחם אותך, לא אהרוס לך את הפנטזיה הקטנה והיפה שלך.

ישששששששששששש, אני זקנה!!! יש!!!111אחתאחת
Beta Male
icon_twisted.gif
Morticia
Morticia • 17 ביולי 2010
ריר ופוג, התגובות שלכם מלמדות אותי שאתם לא כל כך מבינים את מה שאני כתבתי.

זה גילוי עריות שמגעיל את חלקנו
לא ממש משנה בין מי למי, כל עוד יש קרבת דם בין המשתתפים

ופוג לשאלתך, אותה הצטדקות שאתה מציע לא תשנה את הגעלותי מגילוי עריות, לא

האם להסיק מכך שבחרת להגיב לי שאתה מודע לעובדה שהצהרתך עליי כצדקנית רק כי סייגתי את פתרונך ככזה זה הרבה בולשיט?

icon_lol.gif

(זהו, עכשיו אם תסלחו לי, מרגיש לי אישית שמה זה מיציתי את הנושא ומרגיש לי סופר מטומטם להתווכח עם אנשים שמנסים לשכנע אותי שפנטזיות על גילוי עריות זה הכי בסדר בעולם כי פה זה אתר של סוטים אבל כאלה שאף פעם לא באמת מתכוונים... וואלה, אני חושבת אחרת, שיבושם לכם על שככה אתם חושבים)
לבטוב​(לא בעסק)

Re: רגע

לבטוב​(לא בעסק) • 17 ביולי 2010
RIR כתב/ה:
לבטוב כתב/ה:
לבטוב כתב/ה:
לא קראתי את הסיפור ואינני מתכוון לקרוא אותו מכיוון שיחסי מין בתוך המשפחה פסולים ואסורים בתכלית האיסור ואפילו שזה בהסכמה,עצם שימוש באב למטרת שליטה ,יש בה סממן מיני.
עצם קריאת הסיפור הינה פגיעה (ואפילו שזאת פנטזיה וסיפור דמיוני שכתוב ברהיטות והאייכות האופיינית לפולו) באני מאמין שלי ובאינטגריטי שלי.
איתכם הסליחה אבל עצם הרעיון מגעיל אותי.
יפה. ראית את האזהרה שפולו טרח לשים בתחילת השרשור, לא קראת את הסיפור, הרעיון מגעיל אותך - עד כאן נראה לי בסדר גמור. אתה רואה סיפור שלא מוצא חן בעיניך - אתה לא קורא אותו. נשמע הגיוני.
השאלה היא, האם עצם פרסום הסיפור כאן הוא מעשה פסול.

לבטוב
לדעתי זה עבר את הטעם הטוב וראוי היה שלא לפרסם אותו
"גבול הטעם הטוב" הוא עניין מאוד אישי. אתה לא רוצה לקרוא - אל תקרא. מישהו אחר כן רוצה לקרוא - והוא כן יקרא.
מה אני אגיד לך? בעיניי, רומני משרתות וסיפורי אהבה רומנטיים דביקים הם הרבה מעבר לגבול הטעם הטוב. ובכל זאת, אתה לא רואה אותי יוצאת בקריאה לאסור על הפרסום של כאלה.

ריר
יש הבדל בין רומני משרתות וסיפורי אהבה דביקים לסיפור על יחסים בתוך המשפחה
פרסום של סיפור של יחסים בתוך המשפחה,איננו עוד רומן .

לבטוב כתב/ה:
לבטוב כתב/ה:
אשאל אתכם שאלה: האם סיפור פנטזיה דמיונית של פדופיליה היה מחרמן אתכם וראוי היה להיקרא ,ראוי היה לכתוב עליו פנטזיה נחמדה?
תלוי. אם זה היה על כמה נערים צעירים שנשלטים על ידי אשה מבוגרת מהם - אולי.

לבטוב:
רגע,אישה מבוגרת ונערים צעירים זה לא ניצול קטינים? וזה תקין?

האם זה לא שווה למבוגר שמנצל נערות צעירות והופך אותם לשפחות?

גם זה פסול וגם זה פסול
שאלת מה היה מחרמן אותי. סיפור על אשה מבוגרת ועל נערים צעירים היה מחרמן אותי, כי זה בדיוק מה שאני אוהבת. סיפור על גבר מבוגר ועל נערות צעירות לא היה מחרמן אותי, כי זה לא עושה לי את זה. ככה פשוט.
להבדיל אלף אלפי הבדלות, לו הייתי קוראת בעיתון על ניצול מיני של נערים/נערות ע"י מבוגרים/מבוגרות, או ההיפך, או על כל סוג כלשהו של ניצול, מיני או לא מיני - זה היה מפריע לי. למה? כי זה משהו שקרה באמת. פנטזיה זה משהו אחד, מעשה זה משהו אחר.

פנטזיה שאת חולמת עליה ביחידות,נקרא לזה פנטזיה מחרמנת של לפני השינה,גם לי זה קורה וכיף.אבל פרסום פנטזיה של יחסים בתוך המשפחה ברבים ,לדעתי לא תקין ויסלח לי פולו שאני כותב כך.

גילוי נאות: פעם שנאתי כל כך מישהי עד שרציתי לרצוח אותה. הייתי מפנטזת על זה לפעמים, מימיינת את התהליך לפרטי פרטים. האם באמת הייתי הולכת ועושה את זה? עובדה שלא.

שוב מה שאת חולמת ומפנטזת בראשך לבדך זה טבעי
אלימלך
אלימלך • 17 ביולי 2010
מה שלי מפריע בכל הסיפור פה,
שרבים מהמבקרות אפילו לא קראו את הסיפור.

אני מאמין שכל אחד היתה נפגע אם היו מבקרים אותה מבלי לקרוא בכלל את מה שכתב.

אתם לא רוצות לקרוא אז אל תגיבו.
אתן רוצים להגיב אז לפחות תנו את המינימום כבוד לכותב וקיראו,
ויכול להיות ולבד תראו שהביקורת שלכן לא צודקת.
אתן רוצים להגיב על הנושא ולא מעונינות לקרוא מאחר וזה מגעיל אתכם,
אז תפתחו פוסט בנושא הגועל שבגילוי עריות בעולם הבדסמ ושם תתפלספו כמה שתרצו.

ולגבי הסיפור עצמו לא הכוס תה שלי, אבל לא הבנתי על מה הרעש.
קראתי סיפורים לא פורנוגרפיים וראיתי סרטים הוליוודים הרבה יותר אקסטרימים מהסיפור הזה.
Lola'{Partial}

אני שוב מרגישה

Lola'{Partial} • 17 ביולי 2010
שבוחרים כאילו "לא להבין"

מה שמפריע לי בכל העסק הזה הוא שיש הבדל בין השטות שפורסמה כאן לבין מהות האתר.
אני לא אומרת שיש סיפורים על פדופיליה, גילויי עריות, רציחות.... שאני לא אקרא בעתיד-

העניין הוא

מה הקונטקסט שלהם.

אם מטרת הסיפור היא לפאר ולעורר מינית אז אני מצטערת אבל משהו ממש לקוי פה.

נופך של כאלו דברים צריך להיות שלילי נקודה!

לא להעלות אותו כאן על במה וכביכול לגרות את כולנו מינית.
כל השאלות המטומטמות האלו של אם היה מדובר באמא ובנה או בצעירים ומבוגרת, וואלה ממש לא רלוונטי. לא קשור לכלום.
זה שאני החלטתי לא ללכת כמו אהבלה אחרי העדר ולכתוב לפסיכופט הזה שבחים על הסיפור ה"כל כך סוחף שלו" נועד לבטא את האמת שלי ולא לעורר את כל ה"מכובדים" באתר הזה להטיף לי ביקורת עך איך יכול להיות שאני חושבת את מה שאני חושבת.
תכלס- זה לא באמת קשה להבין.
גילויי עריות זה איכס בטירוף
לפדופילים צריך לכרות את הגפיים והבולבול
ולרוצחים מגיע עונש מוות בייסורים.
ככה חושבת, זה מה יש.

אני גם, בדומה מאוד למורטישה, מיציתי מאוד את הדיון הזה.
אני חייבת להוסיף שביומיים האחרונים דעתי על האתר הזה הוכתמה.
4 שנים אני כאן ולא חשבתי שאני אגעל להיות כאן.
אז תמשיכו עם השבחים המזוייפים שלכם, תמשיכו עם ההצטדקות המיותרת הזו,
ובקיצור המשיכו לעשות את מה שאתם עושים טוב- להיות נבובים ואטומים.
לילה טוב.