בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש דרך להגן על עצמי ממחלות כשאני יורד למישהי?

מפנק בכיר​(נשלט)
לפני 14 שנים • 22 ביולי 2010
מפנק בכיר​(נשלט) • 22 ביולי 2010
אנשים אוהבים להקטין ראש בחיים.זה הופך את החיים לנוחים יותר.אני משתדל שלא.
אני חושב שזה לגיטימי ביותר לבקש מבן/בת הזוג לעבור בדיקה רפואית בתחילת הקשר
ומחזק את הדברים שאמרה שולטת צעירה.
don kishot​(נשלט)
לפני 14 שנים • 22 ביולי 2010

ובכן..

don kishot​(נשלט) • 22 ביולי 2010
אולי במקום לדבר כל כך הרבה תלכי להיבדק עוד היום ותעדכני אותנו בתוצאות?

ואם תוכלי לצרף את תוצאות הבדיקה,כולנו פה מאוד נודה לך מקשקשת צעירה.(סליחה,שולטת צעירה).
meniman​(נשלט)
לפני 14 שנים • 23 ביולי 2010
meniman​(נשלט) • 23 ביולי 2010
טוב, במקרה של המגיב האחרון, הוא כנראה היה מת להיות דון קישוט, ג'נטלמן הוא לא...

אני אישית לא מבין איך אפשר להסתכל בסכנה של איידס ושאר המחלות בעיניים ועדיין להסתכן. אני גם בעד בדיקות רפואיות (דורש בדיוק שעה מהזמן שלכם, כולל נסיעה), ובעד להפוך את זה לנורמה בקהילה.
Morticia
Morticia • 23 ביולי 2010
אני חושבת שמעבר לכך שדון קישוט הביע עוד דוגמא מיני אלף לזלזול בנשים שרווח כאן באתר בקרב גברים רבים
יש דרך ארוכה, אפילו מאוד, בין להכנס למגע מיני אינטימי עם כמה זרים הבאים ליד לבין קשר רומנטי זוגי עם אדם ספציפי

מי שהנורמה שלו היא לרדת לזרה אחרי זרה בשירותים של מסיבה - אולי מוטב לו שיבדק טרם ידבק
(שלא נאמר ידביק)

מי שהנורמה שלו היא לקיים יחסים מיניים אינטימיים עם אדם עמו יש לו קשר מעט יותר עמוק
וואלה, שיעשה לעצמו את סדר העדיפויות מה יותר חשוב לו

אישית, לא אלך עם אדם רק בגלל שהוא לא חולה ולא אפסול גבר שמוצא חן בעיניי, מחוץ לקונטקסט של זר בשירותים במסיבה, רק בגלל שהוא לא הביא לי דף עם תוצאות בדיקה
יש לי צרכים עמוקים בהרבה מכל האופציות שהועלו בפוסט ההזוי הזה.
יורד לחתיכה עם שוט

אני אומר

יורד לחתיכה עם שוט • 23 ביולי 2010
אם אתה יורד למישהי אתה מקבל בזה חיסון לכל מיני מחלות רעות.

בפרט אם יש לה שוט והיא "מברכת" אותך בכל מיני ברכות.
בלוסום​(לא בעסק)

הענין הוא,

בלוסום​(לא בעסק) • 23 ביולי 2010
שמזלזלים בהיתכנות בהידבקות במחלות מין, ועד שכולנו נבין שזה ענין מאוד קריטי ומאוד חשוב, אנשים ימשיכו להדבק ולהדביק.
תודה לאל שיש אנשים עם מודעות, אני מודה שלא היתי אחת מהם עד שנתקלתי בכמה שהפכו להיות חברי וידידי הקרובים.
סקס זה דבר מבורך - אבל הבריאות שלי "קצת" יותר חשובה.

ושלכם?
המלט

אין יותר ענווה בעולם?

המלט • 23 ביולי 2010
שולטת צעירה 21 כתב/ה:
אני חושבת שפותח האשכול הוא אדם מאוד אחראי שאכפת לו מעצמו ומהבריאות שלו ולא מתכוון לזרוק את זה לפח בעקבות חרמנות רגעית, בניגוד לרוב הכותבים פה...

אני אישית, לא נותנת לאף אחד לרדת לי עד שאני רואה שהוא עבר בדיקה למחלות מין כמה שיותר עדכנית לפני שהוא בכלל מתקרב אליי...
בלי קשר דיברנו אתמול ארוכות ועושה רושם שפותח האשכול הוא בין הבודדים (ואני יכולה לספור אותם על יד אחת) שעברו את הסלקציה שלי. וסתם שתקבלו פרופורציות - מאתמול בערב עד עכשיו קיבלתי יותר מ-300 (!!) פניות.
יש פה הרבה זבל אבל בתוך כל זה הצלחתי לדלות כמה אנשים נדירים ומדהימים שעונים על שלושה קריטריונים עיקריים:

1. נראים ממש טוב.
2. יודעים להתנסח כמו שצריך.
3. יש להם אישיות מדהימה.

כמה שהקריטריונים נשמעים בנאליים, אין פה כמעט אנשים כאלה...

מבלי להיכנס לקלילות הדעת (שולחת מי שיורד לך להיבדק??) המאפיינת את המלל שאת מייצרת, אני חושב שיקח לך טיפ טיפה יותר משלושה שבועות (שזה הזמן בו את נמצאת כאן) לעמוד על טיבם של "רוב הכותבים פה".
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 23 ביולי 2010
מה שמוזר לי זה שפותח השרשור בחר לפרסם את המוצר הזה דווקא בפורום הבנות על הבנים. כאילו, יש כאן מישהו שאוהב בכלל קנלינגוס?