ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להתערב?

קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 22 באוג׳ 2010
קיפופיף​(מתחלפת) • 22 באוג׳ 2010
[quote="Primary"]
עבודת מאסטר כתב/ה:

אבל, אם מישהו היה מתערב לי בסשן ברמה של לנסות לעצור אותי פיזית, הוא היה מוצא את עצמו מקופל על הרצפה.

משפט מאוד מאוד מסוכן. ורחמי-לא על הסאבית שלך-אלא על אדם שמסוגל לחשוב ככה.
מותר לעשות טעויות, וכמו שנאמר כאן-עדיף מליון טעיות מאשר התעלמות אחת יותר מידי .

(כמו למשל, בסופ"ש האחרון שאורחי מועדון "ונילי" בהרצליה התעלמו לחלוטין מברמן שמשקה בלי גבולות ילדה בת 16 ושומרים שזרקו אותה החוצה בלי הכרה. הרי זכותה של הנערה לשתות,מה עשה הברמן רע? בסך הכל מילא את רצונה...)
מה עם תרבות בסיסית כמו "אני מודה לך על הדאגה,אבל אנחנו יודעים מה אנחנו עושים?"
דום או לא-רק כבוד תוסיף לך התנהגות אנושית.
אם אתה בוחר לעשות סשנים במקום ציבורי- אתה צריך לקחת בחשבון איזשהו נתון זניח כמו "הציבור"...
נ.ב
מאחלת לך לנסות "לקפל" משהיא כמוני. האחרוןן שניסה- עדיין בשיקום.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 22 באוג׳ 2010
אז בעצם התחלת הודעה בגינוי אלימות וסיימת אותה בצורה אלימה ?
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 22 באוג׳ 2010
1) אם אני עושה סשן פומבי, זה לא לשם הנאת הציבור. אני לא שליח הציבור.
את, כציבור, מתפקדת כתפאורה עבורי.

2)
אוויר לנשימה כתב/ה:

נ.ב

לא תודה. בוצ'ות מפחידות אותי.

3) בפעם הבאה שאראה בחור מצליף בבחורה עם גרזן, אני מניח שאעצור אותו. אבל אם הולכים לכיוון הזה אז כל הדיון עקר. השאלה היתה האם מתערבים בזמן סשן, לא בזמן ניסיון לרצח.
קיפופיף​(מתחלפת)
עבודת מאסטר כתב/ה:

א- תקרא את הפרופיל שלי, הדדיות-זה שם המשחק. אני תפאורה עבורך-ואתה "התוכנית האומנותית" עבורי.
איש חכם אמר פעם "אתה יכול להתעלם מהסביבה-אבל תהיה מודע לכך שהיא לא מתעלמת מימך"
אישית,לא מתענינת בפומבי, ובדרך כלל-לא נמצאת במקומות שזה קורה בהם. אבל והיה ואקלע-והאינטואיציה שלי (שאני נוטה לסמוך עליה בעיניים עצומות בכל מקרה) תגיד לי שיש פה בעיה-אני אתערב ועוד איך.

2)
אוויר לנשימה כתב/ה:

נ.ב

לא תודה. בוצ'ות מפחידות אותי.

ב- המלצה למשך חייך, ידידי היקר, אף פעם אל תיתן למבנה גוף חיצוני להטעות אותך. גם בחורות נשיות שבריריות למראה (כמוני למשל? מממ, היית מת לדעת...) ואפילו, רחמנא ליצלן, סטריוטיות למופת, יכולות להיות אילו שאף אחד , כולל לא אתה, לא יכול עליהן.

3) בפעם הבאה שאראה בחור מצליף בבחורה עם גרזן, אני מניח שאעצור אותו. אבל אם הולכים ,לכיוון הזה אז כל הדיון עקר. השאלה היתה האם מתערבים בזמן סשן, לא בזמן ניסיון לרצח.

ג- לא צריך גרזן, מספיק שאני אראה בחור בוגר קושר בעדינות משהיא שחשודה כקטינה (או ההפך, אשה בוגרת עם קטין) - אני לא אפנה לD/M אלא למשטרה.
ותתפלא-יש דומים שעוברים את הגבול, בעיקר כשמדובר בסשן מזדמן ולא בבת זוג קבועה, כך שהתקשורת לא לגמרי נקיה בינהם או כשיש הפרשי גילאים ניכרים.
עם כל הכבוד (ויש כבוד) לBDSM- יש חוקים אנושיים שלא עוברים עליהם.
קיפופיף​(מתחלפת)
[quote="tebayes"]אז בעצם התחלת הודעה בגינוי אלימות וסיימת אותה בצורה אלימה ?[/quote

הגנה עצמית זאת אלימות?
אם הבחור מאיים ב"קיפול" שיקח בחשבון שזה הוא שעלול למצוא את עצמו "מקופל"
סיימנו עם הסמנטיקה הזאת? תודה.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 22 באוג׳ 2010
האמת שלא,
כי הוא לא איים, הוא אמר מה הוא יעשה במקרה ומישהו ירים עליו יד פיזית.
זה נכלל אצלי בהגנה עצמית בדיוק כמו שאת אמרת.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 באוג׳ 2010
אחרי שתמכתי נמרצות ועם סייגים מעטים (נזק פיזי קריטי ומיידי) באי-התערבות, אני רוצה לומר עוד משהו.

מישהו פה נתן את דעתו על כך שמדובר, בסך-הכל, בסיטואציה ציבורית, חברתית ופומבית? אדם או זוג שלקחו על עצמם לבצע אקט אינטימי בפרהסיה, צריכים גם לקחת אחריות ולהבין שעשויות להיות הפרעות, בין אם זה "תביא לה יותר חזק!", "נראה לי שאתה קצת מגזים" או סתם מישהו שבא, מפליץ והולך. אני לא אומר שזה נאה, בסדר או מתורבת, אבל גם להרביץ למישהו קשור כשאנשים אחרים מסתכלים זה לא בדיוק ההגדרה של תרבות גבוהה.

אז בלי תלונות על אף-אחד מאלה. לא נאה לכם? הישארו בבית, לשם כבר אי-אפשר להיכנס ללא רשותכם או צו מבית-המשפט.
Tobias​(אחר)
לפני 14 שנים • 23 באוג׳ 2010
Tobias​(אחר) • 23 באוג׳ 2010
מקבי כתב/ה:
אחרי שתמכתי נמרצות ועם סייגים מעטים (נזק פיזי קריטי ומיידי) באי-התערבות, אני רוצה לומר עוד משהו.

מישהו פה נתן את דעתו על כך שמדובר, בסך-הכל, בסיטואציה ציבורית, חברתית ופומבית? אדם או זוג שלקחו על עצמם לבצע אקט אינטימי בפרהסיה, צריכים גם לקחת אחריות ולהבין שעשויות להיות הפרעות, בין אם זה "תביא לה יותר חזק!", "נראה לי שאתה קצת מגזים" או סתם מישהו שבא, מפליץ והולך. אני לא אומר שזה נאה, בסדר או מתורבת, אבל גם להרביץ למישהו קשור כשאנשים אחרים מסתכלים זה לא בדיוק ההגדרה של תרבות גבוהה.

אז בלי תלונות על אף-אחד מאלה. לא נאה לכם? הישארו בבית, לשם כבר אי-אפשר להיכנס ללא רשותכם או צו מבית-המשפט.

פעם אחת אתה מפליץ באמצע סשן של מישהו, וישר זה מגיע לפורום...
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 23 באוג׳ 2010
ציטוט: פעם אחת אתה מפליץ באמצע סשן של מישהו, וישר זה מגיע לפורום...

לא נורא, יש פה הרבה פלצנים.
newoldone
newoldone • 23 באוג׳ 2010
מקבי כתב/ה:

בוודאי שהייתה התייחסות:

עבודת מאסטר כתב/ה:

אתה מבין, בבדסמ ההחפצה היא עניין כל כך טריוויאלי, שקבוצת בני האדם שבווניל נקראת "קהל" הופכת כמובן מאליו להיות "תפאורה". אז אם לא מתאים לך להיות אחד החפצים שבשימושו של עורך הסשן, אולי אתה לא במקום הנכון....