ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל מילה מיותרת

T O M​(שולט)
לפני 13 שנים • 5 בספט׳ 2010
T O M​(שולט) • 5 בספט׳ 2010
אותם אמנים היו בשמחה מופיעים בעזה מול פלשתינאים.
"למען השלום", "להביא את הדו קיום" הם היו אומרים.

כאשר כל אחד יודע שאם היה בא לשם בגפו, ללא הסדר כלשהוא
הוא לא היה יוצא משם חי.

אבל אריאל לא נוח להם מצפונית....
תושבי אריאל מפריעים להם בעין.
לא הפלשתינאים שמחפשים להתיר את דמם.
הם ילדים טובים ואנחנו אלה שמפריעים(עלק) לתהליך השלום.

אפילו אם חס וחלילה יהיה איזה פיגוע בתוך תיאטרון,
אפשר לסמוך על אנשי התיאטרון והשחקנים שיאשימו (רובם) את התושבים באריאל
ודומיה מאשר את הפלשתינאים. יגידו שתושבי אריאל עדיין מפריעים לתהליך השלום
(תוך התעלמות עשרות הפיגועים שמאכילים אותנו הפלשתינאים...)

ישנם אנשים שכל כך רוצים שלום, שלא מעניין אותם שהצד השני לא רוצה את אותו דבר
ושהשלום עבורו זה לקחת את כל שטח מדינת ישראל ולזרוק את היהודים לים.
הם החליטו שיהיה שלום ולעזאזל המציאות. ניצור עולם דמיוני אם צריך.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 5 בספט׳ 2010
Tom. כתב/ה:
אותם אמנים היו בשמחה מופיעים בעזה מול פלשתינאים.
"למען השלום", "להביא את הדו קיום" הם היו אומרים.

כאשר כל אחד יודע שאם היה בא לשם בגפו, ללא הסדר כלשהוא
הוא לא היה יוצא משם חי.

אבל אריאל לא נוח להם מצפונית....
תושבי אריאל מפריעים להם בעין.
לא הפלשתינאים שמחפשים להתיר את דמם.
הם ילדים טובים ואנחנו אלה שמפריעים(עלק) לתהליך השלום.

אפילו אם חס וחלילה יהיה איזה פיגוע בתוך תיאטרון,
אפשר לסמוך על אנשי התיאטרון והשחקנים שיאשימו (רובם) את התושבים באריאל
ודומיה מאשר את הפלשתינאים. יגידו שתושבי אריאל עדיין מפריעים לתהליך השלום
(תוך התעלמות עשרות הפיגועים שמאכילים אותנו הפלשתינאים...)

ישנם אנשים שכל כך רוצים שלום, שלא מעניין אותם שהצד השני לא רוצה את אותו דבר
ושהשלום עבורו זה לקחת את כל שטח מדינת ישראל ולזרוק את היהודים לים.
הם החליטו שיהיה שלום ולעזאזל המציאות. ניצור עולם דמיוני אם צריך.

כמה שאתה צודק,

אבל,
זה לא האנשים שכל כך מחפשים שלום, זה אותם אנשים שתמיד יחפשו על מה ואיפה להתלונן, אותם אנשים שאין להם שום מושג בהיסטוריה של העם שלהם עצמם, שום מושג על מה שבאמת הולך כאן במדינה חוץ מהחממה שלהם במרכז העיר(ולא משנה כרגע איזו).

בוא נגיד, אנשים כאלו שגרים במדינה עם יותר דגש עם ערכים וחשיבות לערכים לא בטוחה שהיו פותחים את הפה כ"כ הרבה כדי שגם אחרים ידעו את הדעות שלהם נגד המדינה...

אני אופטימית ומאמינה שמתישהו יהיה ראש ממשלה שיבין שהם הבעיה האמיתית שלנו כרגע, הבוגדים, העוכרים והתומכי אויב שגרים בנינו.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 בספט׳ 2010
אני אופטימית ומאמינה שמתישהו יהיה ראש ממשלה שיבין שהם הבעיה האמיתית שלנו כרגע, הבוגדים, העוכרים והתומכי אויב שגרים בנינו.[/quote]

כמה טוב לראות אופטימית אמיתית מפציעה בינינו!
אופטימיזם, חברים, היא תכונה של חוזים אמיתיים. של אנשים בעלי שיעור קומה. אנשים שמרחיקים ראות.
והנה טקארה שלנו הקטנה, טאקרה שרבים מאיתנו (ובהם אני, מודה ומתוודה!) חשבו שהיא גזענית פשוטה ודי טיפשה, מראה לנו שהיא בעצם אשת חזון. כמו הרצל בשעתו על המרפסת, כמו בן גוריון בנגב או אולי, מדויק קצת יותר, כמו היטלר בכלא, גם טקארה שלנו מרחיקה ראות. אם תרצו, אין זו אגדה.
אם תרצו, שמאלנים עוכרי ישראל שכמותכם, יום אחד כולכם תמצאו את עצמכם בכיכר השוק עם הלולאה סביב הצוואר. אוחחח! איזה חזון!

ובקשר לדיון עצמו: אני לא יודעת כמה חכמה הבחירה הזו של האמנים על רקע הדה-לגיטימציה ההולכת וגדלה של ישראל. אבל אני באופן אישי תמיד מתמלאת גאווה ולבי מתחמם בי כשאנשים פועלים על פי צו מצפונם. ואני אלחם על זכותם (הברורה מאליה) לעשות כך.
Beta Male
Beta Male • 5 בספט׳ 2010
פרלין יקרה 10x2.gif

וטום,גאון,אף אמן שהוא לא מתאבד לא היה מגיע לעזה אבל העיקר שהכנסת להם,הסמולנים.
אף אמן לא תומך בחמאס המרצח
תודה שהחלטת שכל הצד השני רוצה אותנו בים,זה מתאים ונוח לימין. כנראה שמכיוון שזה קו המחשבה שלהם הם מרשים לעצמם להניח שאותו דבר מתרוצץ גם במוחם של כל האנשים בצד השני

כמובן שמתנגדי המהלך כולם נמצאים היום בחברה טובה ביחד עם אחמניג'אד ונאסראללה שכבר טענו שאין לאבו מאזן מנדט לויתורים (מוכר מאיפשהו,לא?). השאלה הגדולה היא מי ינצח. לא בין הישראלים לפלסטינים אלא בין המתונים לקיצוניים. הרי היום האינטרס של הקיצוניים מכל צד זהה בעצם והוא ילווה בכמה שיותר דם ובלאגן

וכן,טאקארה,באמת תסבירי לנו בפרוטרוט איך את רוצה שאותו ראש ממשלה יטפל באותם בוגדים ועוכרים...
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 5 בספט׳ 2010
פרלין כתב/ה:
אני אופטימית ומאמינה שמתישהו יהיה ראש ממשלה שיבין שהם הבעיה האמיתית שלנו כרגע, הבוגדים, העוכרים והתומכי אויב שגרים בנינו.

כמה טוב לראות אופטימית אמיתית מפציעה בינינו!
אופטימיזם, חברים, היא תכונה של חוזים אמיתיים. של אנשים בעלי שיעור קומה. אנשים שמרחיקים ראות.
והנה טקארה שלנו הקטנה, טאקרה שרבים מאיתנו (ובהם אני, מודה ומתוודה!) חשבו שהיא גזענית פשוטה ודי טיפשה, מראה לנו שהיא בעצם אשת חזון. כמו הרצל בשעתו על המרפסת, כמו בן גוריון בנגב או אולי, מדויק קצת יותר, כמו היטלר בכלא, גם טקארה שלנו מרחיקה ראות. אם תרצו, אין זו אגדה.
אם תרצו, שמאלנים עוכרי ישראל שכמותכם, יום אחד כולכם תמצאו את עצמכם בכיכר השוק עם הלולאה סביב הצוואר. אוחחח! איזה חזון!

ובקשר לדיון עצמו: אני לא יודעת כמה חכמה הבחירה הזו של האמנים על רקע הדה-לגיטימציה ההולכת וגדלה של ישראל. אבל אני באופן אישי תמיד מתמלאת גאווה ולבי מתחמם בי כשאנשים פועלים על פי צו מצפונם. ואני אלחם על זכותם (הברורה מאליה) לעשות כך.[/quote]

לא יפה פרלינה, לא יפה ולו בגלל שאנחנו לפני החגים.
לא יפה פרלינה לרדות באדם טיפש באשר הוא שכן אף אחד לא בחר להיוולד טיפש.
לא יפה פרלינה לכנות את היצור ההוא שם למעלה כגזענית בזמן שאת, אני ושאר העולם יודעים שאין לה בכלל מושג מה אומרת המילה גזענות.

מה שכן, אני לא מבין מי יטפל בנו, ה"סמולנים", בזמן שרוב חיילי צ"הל (ואני לא מתכוון לשקמיסטים היינו, רוב המגיבים כאן) בכלל בעצמם "סמולנים" שבלית ברירה מבצעים את מה שהם מבצעים כי "פקודה היא פקודה".
את מי ישלחו עלינו, את חיילי ש"ס? את המתנחבלים המופקרים שחכמים ו"חזקים" רק על בני מיעוטים?
אני רוצה לראות מי יעז לבוא ולגעת בי או בחבריי השפויים.
רוצה לראות ולא אראה לצערי.
למה?
קחו לדוגמא את המגיבים פה שחושבים שהם גזע עליון בזמן שרק מתחילה איזו מלחמה ועפים להם טילים באוויר הם רצים לאבא ולאמא למקלט ומקוננים איזה חארות הערבים האלה.
החתול שלי מפחיד אותי יותר מהם.

אל תתרגזי פרלינה, אל תתרגזי.
הם עשבים שוטים שיודעים שברגע שיהיה שלום עם הגזע הנחות לדעתם, הם יודעים מצוין שאז נעבור לקרב הבא, הקרב על השפיות, קרב שגם בו נזכה ונמחץ את האוייב החלש הזה ומי שלא ימצא חן בעיניו לגור במדינה שפויה, ליברלית ונאורה מוזמן בכייף לעבור לגור בוונצואלה.
צ'בס ישמח לקבל אותם.

חג שמח בייב ושנה טובה.
T O M​(שולט)

אתם באמת חושבים שברגע שלא יהיו התנחלויות יהיה "שלום"? שהדרישות יפסקו?
הדרישות רק גדלות מיום ליום ונהיות חוצפניות יותר ויותר.

עד מתי תהיה האמונה העיוורת הזאת בשלום? כמה שנים אתם צריכים בשביל להתפכח?
אף אחד לא בעד מלחמה אבל כשהמציאות זורמת לכיוון הזה, ויש נושאים שאי אפשר
להתפשר עליהם (חלוקת ירושלים) אז הכיוון הוא לא טוב אבל לפחות מכירים בו
ומתמודדים בהתאם.

כאשר הסכם אוסלו נכשל, היו כאלה מהשמאל שהתפכחו. אבל מנגד קם פלג
שהלך לשמאל קיצוני, כי הוא פשוט מסרב להאמין שהחלום שלו נפל, נגוז, נופץ לרסיסים.
מסרב להאמין שהפלשתינאים דפקו את העסק ומתחיל להאשים רק את האנשים בעם שלו
כל פיגוע הופך להיות עבורם "מעשה של ייאוש כי מרגישים בכיבוש. הם מסכנים"
כל נסיון לעצור דברים כאלה הופך להיות עבורם "פגיעה בזכויות אזרח ופגיעה בחסרי ישע"

אז כן, להגיד על פיגועי טרור שצריך להבין אותם כי הם תחת כיבוש ומנגד לקרוא להחרמת התנחלויות או החרמת המדינה מהיבטים אחרים גם (כלכלה, הופעות מחו"ל וכו') זה בעיני
לשתף פעולה עם החמאס. הרי לא יכול להיות שכל שדבר שאנחנו עושים זה "פשע לא מוסרי"
וכל פעם שהם תוקפים אז "צריך להבין אותם" ולא לפעול כנגדם. זו מגמתיות שחוזרת על
עצמה בקרב השמאל הקיציוני שוב ושוב.
T O M​(שולט)
הנסיון של השמאל לעשות שלום בכוח מזכיר נסיון של אדם לבנות פאזל גדול
כאשר ידוע לו שחסר חלקים. זה עדיין לא מונע מהשמאל להרכיב שוב ושוב
את הפאזל וכל פעם להתפלא מחדש שחסר חתיכות. אבל הם עדיין אופטימיים
שיום אחד הפאזל יהיה שלם. תמשיכו להרכיב.

אגב, בקשר לכובש/נכבש:

1) לנו אין מדינה אחרת ללכת אליה. אם נתפנה לאן נלך?
הרי ברור שהערבים רוצים את כל המדינה. הם לא מסתירים זאת.
כל פעם שנותנים שטח או מפנים מקום - הם דורשים עוד מקום.

2) גם ארה"ב זה שטח כבוש. האינדיאנים היו הראשונים על האדמה הזאת.
בוא נגיד לאינדיאנים שיש להם קייס להעיף את כל האמריקאים משם....

רוב רובו של העולם הזה נכבש, כל פעם ע"י מישהו אחר.
אימפריות קמו ונפלו, ערים קמו והוחרבו.
זו דרכו וגם ההיסטוריה של העולם בו אנחנו חיים.
אז לשחק על הקטע של הכובש הוא לא רלוונטי.
מה עוד שאין מקום אחר ללכת אליו.

ואחרון אך לא חביב,
אבו מאזן הפרטנר שלנו לשלום:

מתוך ויקיפדיה:

מחמוד עבאס הידוע בכינויו "אבו מאזן"

בתחילת שנות השישים היה בין מייסדי הפת"ח, לצד יאסר ערפאת. לאורך השנים
הוא היה פעיל בהנהגת המאבק הפלסטיני. בין היתר עסק בהקמת ארגון ספטמבר השחור
והיה אחראי על נושא הכספים בארגון.לפי טענת מחמוד דאוד ע'ודה ("אבו דאוד"), ראש ארגון ספטמבר השחור ומתכנן טבח הספורטאים באולימפיאדת מינכן, בספרו האוטוביוגרפי,‏עבאס דאג למימון הפעולה,אך אין לטענה זו אישור ממקור אחר.

מכיוון שהשמאל הקיצוני לא מאמין ליהודים אלא רק לערבים, אז הנה הודאה של אבו דאוד
על מימון רצח הספורטאים בידי אבו מאזן, הפרטנר שלנו לשלום.

ועוד מאבו מאזן:

בשנת 1982 סיים עבאס את לימודי הדוקטורט בהיסטוריה בברית המועצות באוניברסיטה ע"ש
לומומבה, תחת הכותרת "הקשרים בין הנאציזם לציונות בין השנים 1933–1945", שכללה מוטיבים של הכחשת השואה; בין השאר אוזכרה בה דעתם של אלו הסבורים שמניין הנספים בשואה היה קטן בהרבה מהמניין המקובל.בעקבות העבודה
פרסם גם ספר בשם "הפן האחר: הקשרים הסודיים בין הנאצים להנהגת התנועה הציונית".

הפרטנר של השמאל הקיצוני הוא מכחיש שואה, אבל בשבילם הוא יותר אמין מכל יהודי אחר.
Cauchy{Venus Blue}

לתשומת לב

Cauchy{Venus Blue} • 5 בספט׳ 2010
אני מבין את התסכול הגדול על כך שקיימים אנשים שמכירים את הטענות שהצגת, לרוב משכילים יותר, ועדיין נשארים בדעתם.

כאשר אני נתקל במצב כזה בו אני לא מבין איך אנשים חכמים ומשכילים לא מגיעים לאותה מסקנה כמוני, אני מנסה להבין אותם. (כמו למשל ימנים חכמים). לרוב אני מוצא שהדעות שלנו לא כאלה שונות.

תנסה לקרוא את הטקסט שלך ותבדיל בין עובדות לבין אמירות חסרות הוכחה. לכל טיעון מוסרי, תבדוק האם אין טיעונים דומים בצד השני.
Beta Male
Beta Male • 5 בספט׳ 2010
כמות השטויות פה,יא אללה
יואיל נא טום/תום לומר לי היכן דיברתי על שלום פה. אז לא,אינני מאמין שבשלב הזה יפרוץ השלום באיזורנו,יותר מדי כוחות קיצוניים פשוט לא יתנו לזה לקרות. שלום כרגע אכן נראה לי כאשליה של השמאל הקיצוני בלבד אך אין שום קשר לזה שמוכרחים לצאת מהשטחים ומיד.בהסכם או בלעדיו. כל יום של דיכוי עם אחר גורם לשנאה גדלה והולכת,לחוסר לגיטימיות של ישראל בעולם וסופו שיביא לחרם בדיוק כמו על משטר האפרטהייד בדרום אפריקה. במצב הזה עוד נתגעגע לחרם של דורון תבורי ודרור קרן...

אגב חלוקת ירושלים,שכחת לציין שאבו דיס היא סלע קיומנו. אחדות ירושלים ובעיקר ניפוחה היא הבלוף הגדול ביותר שנעשה בארץ הזו מאז ומעולם. ישבו שני אלופים אחרי 67' (גנדי וצ'יץ'),ציירו מפה והכניסו תחת "ירושלים" כל מה שזז בערך. טוב שלא סיפחו לשם את בית שמש באמת

וחלאס כבר לתת דלק לטיעוני החמאס עם ה"יש להם 22 מדינות" הנדוש הזה. זה בדיוק מה שטוען החמאס,רובנו באנו לכאן לפני כ-60 שנה מעשרות תפוצות וראוי שנחזור לכאן
מקווה שרוב אוכלווסיית שני העמים מספיק הגיונית ומחושבת כדי לא להתעסק עם הבולשיט הזה ולהבין שצריך פתרון שפוי ומעשי. לא מעניין מה היה ומי נכבש ומה נכבש,ישראל ליהודים,פלסטין לערבים. סה טו

במאמר מוסגר אני חייב לציין את הראיון הדוחה עם ראש עיריית אריאל בו הוא מצווח ומגלגל עיניים כמיטב המסורת הימנית ומתנגד כמובן לחרם שלטענתו בא על רקע פוליטי (בחיאת אמק,חשבתי שעל רקע טרמו דינאמי) ובתוך כך מכריז שהוא מחרים כל אירוע זיכרון לרבין משום שהוא מתעב אותו מבחינה פוליטית. נו שוין,הימין מעולה באיפה ואיפה
T O M​(שולט)
אז אתה לא מאמין בשלום אבל אתה חושב שצריך לצאת מהשטחים ומייד. סתם ככה
לא, בעצם לא על סתם, לצאת כדי שמדינות אחרות יאהבו אותנו icon_biggrin.gif

יש לי חדשות בשבילך: יש מדינות ספציפיות שאף פעם לא יאהבו אותך.

אגב, גם מסירת שטחים ופינוי חלק מההתנחלויות לא גרם למדינות בחו"ל לאהוב אותנו
יותר מאשר קודם, אז אתה רק משלה את עצמך שאם תמסור כמה שיותר - תקבל כמה
שיותר אהבה.

המציאות דווקא מראה שמכבדים יותר מי שיש לו עקרונות וכבוד ולא מתרפס בפני כל דבר.
החרם שיש עלינו כרגע הוא בגלל ההתרפסות שלנו שגורמת לנו להתנצל על כל דבר שאנחנו עושים במקום להגיד בצורה הכי דיפלומטית בנוסח נעים ופלצני:
"עשינו זאת ואם לא מוצא חן בעיניכם - תקפצו לנו"
האירופאים מומחים בזה.

ההתנצלות החוזרת ונשנית היא שמציגה אותנו כפאתטיים.