סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט מדבר

מUחדת
לפני 13 שנים • 3 במרץ 2011
מUחדת • 3 במרץ 2011
בטי בום כתב/ה:
fog כתב/ה:
תסלחנה כל גבירותיי הנכבדות פה,
ובלי לזלזל ביכולתיי שלי בציד ג'וקים, שפיתחתי עד לדרגת אומנות (מי אמר לכלוא ג'וק חי מתחת לפומפה, ולזרזף לו K300 לאט לאט, ולראות כמה הוא שורד, ולא קיבל?):

כל בחורה שיודעת לצוד ג'וקים יותר טוב ממני ישר עושה לי את זה בטירוף.

נעים מאד בטי,
בלי להרוג, תופסת ברגליים, פותחת חלון וזורקת החוצה.

*בטי שלא נגעלת מג'וקים אבל גברים ששונאים נשים ונשלטים מבחילים לי את הנשמה

נשלטים זה הכי תיקן גרמני.
אי אפשר איתם ואי אפשר לחסל אותם.

(מיו, יו"ר אגודת אדם לאדם תיקן, סניף ברלין)
L איה
L איה • 3 במרץ 2011
fog כתב/ה:
ובלי לזלזל ביכולתיי שלי בציד ג'וקים, שפיתחתי עד לדרגת אומנות (מי אמר לכלוא ג'וק חי מתחת לפומפה, ולזרזף לו K300 לאט לאט, ולראות כמה הוא שורד, ולא קיבל?):

כל רווקה תל אביבית המתגוררת בקומת קרקע משאירה לך עשן.
אלו בדרום העיר, גם יודעות לבעוט בעכברושים בכף רגל חשופה ומטופחת.
ועוד לא אמרנו מילה על עלמות החן השריריות, שבכל ליל ירח מלא
חובטות ומצליפות עם מטאטא בעצים מלאי עטלפים,
שעל אף עיוורונם מצליחים תמיד לחרבן רק על המרפסת.
ההבנה ששכני בדרום העיר היו צופים במחזות אלו במבטים פעורים
רק כי היו פטישיסטים חרמנים, ולא בגלל שחשבו שאני פסיכית,
פשוט מחממת את הלב...
ליל תענוגות,
ליבנת.
underfoot
underfoot • 3 במרץ 2011
המלט,

החיים הם לא מחזה בעיני כי אפשר להנות מטרגדיה יוונית טובה או משיר דכאוני של רדיוהד, אבל חיים טראגיים זה פיכס רציני ולא מהנה וגם דיכאון זה די גועל נפש.
אני מנסה להבין למה אני כל כך דפוק תוך כדי שאני מזהה איזה חלקים בהתנהגות שלי הם אכן דפוקים ואילו הם לגיטימיים. אני חושב שיש הרבה זיוף בבדס"מ ובעיקר שקר עצמי, חוסר כנות וסוג של התנתקות מהמציאות לטובת איזושהי מציאות מומצאת, ילדותית ושלא יודעת שובע.
יכול להיות שהגדרות מתמטיות ושימוש בלוגיקה פשוטה וחזקה אינן יכולות להקיף את הסוגיה שכן מדובר פה בהתחזות, בדבר מה מזויף שמתחזה לדבר מה אמיתי, לרגשות לא אותנטיים שמתחפשים למשהו כנה.

יכול להיות שהקומפולסיביות שלך היא בסך הכל עוד תכונה מסך התכונות שמרכיבות אותך ושבסך הכל, וברוח הפסיכולוגיה החיובית, אתה מבסוט ומרוצה. אני יודע שהקומפולסוביות שלי מאמללת אותי, מונעת ממני כל סיכוי לקשר רציני ארוך טווח ושולחת אותי לרחוב, לחפש בדלים של סיגריות אותן אוכל לעשן בדוחק. יכול להיות שיש לעבד כוח ויכול להיות שיש אנשים שאינם עבדים שהם אומללים, אבל אני יודע שבשבילי באופן פרטי יש משהו דפוק בתשוקה המינית הזאת, משהו חולה שמשאיר אותי תמיד, אבל תמיד, עם אגם שחור בקרקעית הבטן. וזה לא אשמה או חוסר קבלה עצמית, עשיתי את כל הסיבוב מסביב, וכבר אין לי שום בושה או צורך להסתיר את זה מהסביבה או איזה חלום להיות "נורמטיבי", אני פשוט חושב שבדס"מ זה עולם די דפוק בשבילי. הוא עושה לי הרגשה נעימה וחמימה של ריגוש אבל אחרי הריגוש אני קר ומסריח ובודד. זה קצת כמו להשתין במיטה.

מרי ג'יין,

אני מתקשה לראות מסירות אינטימיות ואהבה בתוך האובססיה של העבד למלכתו, זה לא בהכרח שלילי אבל זה גם לא מסירות ואינטימיות. יש שני סוגים ילד בתוכי, האחד רוצה מישהי כמוך כבת זוג, בחורה מדהימה וחכמה אך גם אירוטית ואניגמטית - אנא תני לי להכיר אותך טוב יותר ואז לעשות לך ילדים ולדאוג לך כל החיים. והילד השני רוצה פשוט שתעשי בו שימוש, רוצה מפגש אקראי, להיות הפראייר שלך, השותף למשחקי מיטה מרגשים ומעוררי זעזוע.

בשני המקרים יש התמסרות, אינטימיות ואהבה והערצה, אבל רק במקום אחד מדובר בדבר מה אמיתי. בסוג טהור של ילד, שבאמת מעוניין בך כאדם ולא רק כסמל סקס, שהוא ילד שרוצה להתבגר לצידך ולגדול. הילד השני רוצה להשאר ילד קטן ומושתן, הוא מוכן לשקר עד מחר לגבי מסירות אהבה ואינטימיות, אפילו לעצמו הוא ישקר, וגם לך, ופה יש לדעתי סכנה בהונאה עצמית, היעדר מודעות, הדחקה ושאר עיניינים שמאפיינים אנשים קומפולסיביים שמכורים לכל מיני תחליפים.

יכול להיות שאני הרבה יותר שמרן מכדי שאוכל להרשות לעצמי את סוג המיניות הזה, ואולי אני מבקש להצמד לאיזו שפיות או רעיון של שפיות ובריאות נפשית שאולי כלל אינם קיימים בעולמנו, אבל דבר אחד אני יודע - אני רוצה את האישה שלי שתהיה לצידי ואיתי ושבתוך הקשר האינטימי הזה תהיה משפחה, מין, אהבה והשלמה.
Morticia
לפני 13 שנים • 4 במרץ 2011
Morticia • 4 במרץ 2011
תגיד פוגי, למה זה שבחורה שיודעת לכסח ג'וקים עושה לך את זה בטירוף?
כי זה לא אופייני?

מה רע לאהוב נשים בשל היותן פשוט נשים?

ושלא תבין - אני פה לא יותר מדי סטריאוטיפית
בת דודה שלי
שגרה דווקא בשכונה תל אביבית צפונית
מרימה אותם באצבע ומועכת אותם עם השנייה.

אני, כשאני רואה את זה כמעט מתעלפת.

אתה יודע מה עושה לי את זה בטירוף?

גבר שמציל אותי מג'וקים בלי לעשות לי כאב ראש...

icon_smile.gif

(חוצמזה הפוסט הזה לוקח מקום טוב בתחרות הפוסטים הניאנדרטלים ואני כנראה כבר לעולם לא אבין למה כל כך הרבה ג'וקים אוהבים לכתוב עוד ועוד בפוסטים שכאלה. בא לי למחוץ אתכם. פוג... התעשה עבורי את העבודה השחורה? תודה)
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 4 במרץ 2011
אנדרפוט,
אתה מספיק בוגר כדי להבין שזה מה יש. אין אחרת.
תעשה תרגיל מחשבתי, תחשוב על הומוסקסואל בדרום ארה"ב, שמתייסר עם הנטייה המינית שלו, ואף הולך למחנה נוצרי שימיר אותו להטרוסקסואליות, כי הרי הומוסקסואליות היא תועבה, היא סתם משחק מזוייף בין גברים, היא לא אמיתית כמו זיון מיסיונרי בין בילי בוי לנורמה ג'יין, ובמחנה הוא עובר שטיפות מוח אינטנסיביות כדי להפוך לבילי בוי. האם לא היית מעדיף בשביל ההומוסקסואל שינסה ללמוד לחיות עם הנטייה שלו ולקבל אותה? לדעתי זה יהיה הצעד הראשון ליצירת זוגיות. החיים הם החיים, אין מה לעשות, זרום עם זה. :-).
קייסי
קייסי • 4 במרץ 2011
יולי והמלט, תודה.

underfoot כתב/ה:

אני חושב שיש הרבה זיוף בבדס"מ ובעיקר שקר עצמי, חוסר כנות וסוג של התנתקות מהמציאות לטובת איזושהי מציאות מומצאת, ילדותית ושלא יודעת שובע.
יכול להיות שהגדרות מתמטיות ושימוש בלוגיקה פשוטה וחזקה אינן יכולות להקיף את הסוגיה שכן מדובר פה בהתחזות, בדבר מה מזויף שמתחזה לדבר מה אמיתי, לרגשות לא אותנטיים שמתחפשים למשהו כנה.

מדהים לראות איך החוויה הבדסמית נחווית אחרת כל כך אצל אנשים שונים. מה שמתפרש אצלי כמשחקיות, המצאה, יצירתיות, תיאטרליות, גיוון האינסופי - ומשדר לי חופש, חזרה לתום הילדות, מרחב מחיה, מתיחת גבולות וחירות מעכבות, מתפרש אצל אנדרפוט כזיוף, כהתחזות, כחוסר כנות וכאינפנטיליות גרגרנית.
כנראה שבדסמ הוא סוג של הליכה לוליינית על חבל. כפסע בין מימוש תשוקות מסופק ומאושר לבין תהומות של ייאוש, אומללות והנצחת חסכים.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 4 במרץ 2011
קייסי,
בדס"מ בשבילך ובשביל אנדרפוט (ואותו הדבר גם בשבילי) הם שני דברים שונים בתכלית, באותו האופן שהוויה לעומת התנסות משעשעת הם דברים שונים לחלוטין.
קייסי
קייסי • 4 במרץ 2011
צ'ארנוחה כתב/ה:
קייסי,
בדס"מ בשבילך ובשביל אנדרפוט (ואותו הדבר גם בשבילי) הם שני דברים שונים בתכלית, באותו האופן שהוויה לעומת התנסות משעשעת הם דברים שונים לחלוטין.

אני מסכימה שפנים רבות לבדסמ, ושהבדסמ של כל אחד מאיתנו שונה.

אך אם היתה כאן רמיזה לכך שאצלכם הוא מהותי ואצלי הוא בגדר התנסות משועשעת, הרי שזו טעות גדולה.
אצלי בדסמ הוא לעיתים התנסות משועשעת ולעיתים הוויה. כשאני בקשר שליטה ממושך, שיש בו אלמנטים של אהבה, אינטימיות וזוגיות, מובן שאיני מתייחסת לפרטנר שלי בבדיחות הדעת. אני נקשרת אליו כפי שהוא נקשר אלי ומתנהל ביננו מאבק כוחות שיוויוני למדי כמו במערכות יחסים אמיתיות, בדסמיות או לא.

אם כבר, דוקא ההתייחסות של אנדפוט לעצמו כשולט, כפי שהיטיב לאבחן בשרשור זה, חרף היותו מרמס עקבים ומלחך זוהמת מדרכות, נובעת מזה שאצלו אין את המחויבות הזו לשולטת מסוימת.

להיפך, הוא מגורה מכך שהוא נבעט לדרכו בחוסר ענין. כשמתעורר ענין מצידה, שחורג מהענין שיש לעובר אורח בשלולית הבוץ שדרך בה באקראי - מתפוגג אצלו הענין המיני.

הוא תמיד "שולט" בסיטואציה ספציפית, כי הוא לא באמת תלוי או נזקק לשולטת מסוימת. הוא תלוי ונזקק, לכל היותר, בדחפיו.

מה שעולה מזה, לדעתי, הוא שכוח אינו תמיד סינונימי לאושר. אתה לכאורה בעל הכוח לטאטא את הסיטואציה מעל פניך, אבל זה לא מזכה אותך באושר. אתה לא באמת מסתכן, לא באמת מחלץ את השולטת שמדליקה אותך ממעמדה האינסטרומנטלי (בעיניך) כאביזר סגידה. אתה לא מסתכן באובדן כוח, אבל אתה לא מאושר.
המלט
המלט • 4 במרץ 2011
מUחדת כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
fog כתב/ה:

נעים מאד בטי,

בטי, פוג, מU,
חברים, רומאים, איכרים,
קייסי, אנדרפוט, צ'ארנוחה,
המלכה-האם-התיקנית, מורטישה.

בראשית דבריי אני רוצה לקרוא לשלום עולמי בין כל בני האדם. תודה. תודה. תודה לכם.
תודה גם לאגודת אדם לאדם תיקן (סניף היידלברג) שהזמינה אותי לשאת דברים בפורום מודבר זה. מיד מרגישים
שאין כאן תיקנים. אני מבקש להדגיש כי את המשפט של בטי (מת עלייך, נשמה), "בטי שלא
נגעלת מג'וקים אבל גברים ששונאים נשים ונשלטים מבחילים לי את הנשמה" אפשר אמנם
לפרש כפי שפירשה מU, יושבת הראש הנכבדה ויפת התואר. זאת אומרת, אפשר לפרש כאילו
נשלטים מבחילים את הנשמה של בטי (מת עלייך, נשמה), בעוד שלמעשה, מתוך היכרות קרובה
עם הנשמה הפועלת, כוונתה של בטי הייתה שגברים ששונאים נשים ושונאים נשלטים -- הם הם
אלה שמבחילים לה את הנשמה הטהורה שלה. (מת עלייך, נשמה ). לפיכך יש לתקן, בכל הכבוד,
את עמדתה התיקנית של יושבת הראש הנכבדה שנכנס לה תיקן לראש וגרם לה כאילו לזרום עם
זה שבטי כאילו אמרה שהיא שונאת נשלטים, כאילו. וכולנו נעשה תיקון ושלום גלובלי. תודה.
תודה.
קייסי
קייסי • 4 במרץ 2011
המלט כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
fog כתב/ה:

נעים מאד בטי,

בטי, פוג, מU,
חברים, רומאים, איכרים,
קייסי, אנדרפוט, צ'ארנוחה,
המלכה-האם-התיקנית, מורטישה.

בראשית דבריי אני רוצה לקרוא לשלום עולמי בין כל בני האדם. תודה. תודה. תודה לכם.
תודה גם לאגודת אדם לאדם תיקן (סניף היידלברג) שהזמינה אותי לשאת דברים בפורום מודבר זה. מיד מרגישים
שאין כאן תיקנים. אני מבקש להדגיש כי את המשפט של בטי (מת עלייך, נשמה), "בטי שלא
נגעלת מג'וקים אבל גברים ששונאים נשים ונשלטים מבחילים לי את הנשמה" אפשר אמנם
לפרש כפי שפירשה מU, יושבת הראש הנכבדה ויפת התואר. זאת אומרת, אפשר לפרש כאילו
נשלטים מבחילים את הנשמה של בטי (מת עלייך, נשמה), בעוד שלמעשה, מתוך היכרות קרובה
עם הנשמה הפועלת, כוונתה של בטי הייתה שגברים ששונאים נשים ושונאים נשלטים -- הם הם
אלה שמבחילים לה את הנשמה הטהורה שלה. (מת עלייך, נשמה ). לפיכך יש לתקן, בכל הכבוד,
את עמדתה התיקנית של יושבת הראש הנכבדה שנכנס לה תיקן לראש וגרם לה כאילו לזרום עם
זה שבטי כאילו אמרה שהיא שונאת נשלטים, כאילו. וכולנו נעשה תיקון ושלום גלובלי. תודה.
תודה.

תודה לנציגנו בסניף היידלברג. אכן, דבר דבור על אופניו.

בברכה, קייסי, סמנכ"לית תוכן והדברה, אדם לאדם תיקן, סניף סובב עפולה

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 04, 2011 2:18 pm, סך-הכל נערך פעם אחת