בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהאדון אומר לך " תגלחי את ראשך יקירתי "

ozs​(אחר)
לפני 13 שנים • 31 במרץ 2011
ozs​(אחר) • 31 במרץ 2011
הכול תלוי בך...
אים אתם בשלב הזה של הקשר...אז לחי אל זה...
אל תעשי בחיים!!!! משהוא שקשה את צלולה בדעתך היית מתחרטת אלו....!
אבל מצד שני אני מכיר המון נשים שממש יפה להן שער קצר....icon_smile.gif
תחשבי טוב טוב אים עצמך אים זה הדבר הנכון בשבילך!...ואחרי זה תחשבי אל כול העולם...!
בהצלחה...נשמע שהוא בחור מעוד חכם... icon_cool.gif
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 1 באפר׳ 2011
Lakshmi​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2011
gili כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

אדונה מתעמק בפרשת אישה יפת תואר ומשם הגיע הרעיון ולכן כתבתי את מה שכתבתי

"בטרם יוכל לקחת את יפת-התואר לאשה, חובה עליו לאפשר לה לבכות את ביתה ואת הוריה, מהם נאלצה להפרד, וייתכן אף שהומתו בידי העומד להיות בעלה"
ומכיוו שאדונה מאד עסוק אחרונה בהתעסקות ביהדות נתתי דוגמאה את גיסתי הדוסית.

בטי ובתיה
קודם כל תודה על התגובות
כמו שניסתי להסביר, מהרגע שאדוני העלה את הבקשה, זה לא קשור אליו יותר
זה הפך לעניין שלי עם עצמו
הוא לא הבטיח לי כלום בתמורה ואני לא ביקשתי
זה צריך להגיע (מבחינתי) ממקום של לעשות את זה בשבילי למענו
ולא להיפך

אממ..זה בהחלט עניין בינך לבין עצמך ולכן אני לא בטוחה שאני מבינה איפה השאלה פה?
איך דעת קהל תעזור לך בקבלת החלטה?
שלגי
שלגי • 1 באפר׳ 2011
כל הרעיון רומנטי להפליא בעיני. אבל זאת רק אני כנראה.

בשל כל מיני שיקולים פרקטיים בחיים, זה משהו שעבורי הוא מחוץ לתחום ומי שמכיר אותי מבין את ההשלכות.
אבל אלמלא היה זה כך ואילו הייתי במקום המתמסר שלך - סביר להניח שהייתי עושה את זה.

ושומו שמיים,לא בשביל עצמי אלא בשביל עצמי - כי הוא מבקש. כי בעיני - כשהוא מבקש (והיה אחד כזה) - זאת הסיבה הטובה ביותר שיש.
גברים​(שולט)

Re: כשהאדון אומר לך " תגלחי את ראשך יקירתי "

גברים​(שולט) • 1 באפר׳ 2011
[quote="gili"]
כששמעתי את עניין גילוח הראש ישר אמרתי לו , בלי לחשוב קודם - כמו שאופייני לי - שלגלח את שיער הראש נשמע לי כמו הקרבה אישית נעלה, מהסוג שהייתי רוצה שיהיה לי. אבל אין לי. אדוני חשב רגע ואמר: ואם הייתי מבקש ממך לגלח את שיער ראשך כדי להראות את כניעתך כלפי, אביגיל? האם היית עושה את זה?
[quote]

נקרא לי שאמרת כאן כמה דברים.

הראשון – לבצע מיוזמתך אקט שיעיד על התמסרות עמוקה על ידי גילוח שערות ראשך.

השני – להחליט אם לתת לאדונך את הזכות לקבוע מה יהיה גורלם של שערות ראשך.

לגבי הראשון, נדמה לי שלא כדאי שתפתיעי את אדונך באקט התמסרותי מרהיב שכזה. לא בטוח שהוא יעריך אותו כמו שאת מצפה (:

לגבי השני – אני מניח שאם תחליטי לעשות את המעשה ולמסור לידיו את זכות ההחלטה, לא תעשי אותו כדי להביע את "כניעתך" בפניו ולכן הסיבה של "להביע את כניעתך כלפיי" היא סיבה שטחית מדי ואני מניח שלא רק אליה הוא כיוון.

אני חושב שמדובר במשהו הרבה יותר עמוק מ"כניעה". מכיוון שהדבר כל כך קשה לך, ומכיוון שאת עושה את האקט מרצונך החופשי (ראי כמה את מתלבטת) ולא כי הוא "הכניע" אותך, הוא מביע לטעמי אלמנטים של "התמסרות עמוקה" או "נתינה/שיוך עמוקים של עצמך, לו". אני מניח גם, שמכיוון שהוא מגיע ממקום של רצון חופשי, יש בו עוצמה מאוד חזקה, יש בו מסר מאוד עמוק של עומק ההתמסרות שלך – קודם שלך כלפי עצמך ורק אח"כ שלך כלפיו.

בשורה התחתונה, מה שנמדד כאן הוא רמת הביטחון והאמון שאת נותנת באדונך, לגבי ניהול אספקטים מסוימים בחייך. האם את בוטחת בו שיידע מה טוב לך, לפחות כמו שאת יודעת ויותר. האם את מבינה שהוא לא באמת נביא ואלוהים ושיכול שתבוא נפילה גדולה ? האם את בוטחת בו מספיק כדי לדעת שאם זה יקרה ותהיה נפילה, הוא יהיה שם בשבילך ברגעים הקשים ובמשברים שאולי יבואו אחרי ותוכלו לנצל אותם כדי לצאת מחוזקים ? האם את חושבת שאת תעמדי במבחן של נפילה ותקבלי את ההחלטה שלו בדיעבד, באהבה, למרות הנפילה ?

אם התשובה היא כן – שבי על הכסא, תני לו את המספריים ותני לו להחליט אם הוא רוצה לגזור או לא. (כי את הרי סומכת עליו שיידע טוב לפחות כמוך, מה נכון לך)

בסופו של דבר, אם תחליטי לעשות את זה, (לא לגזור, אלא לתת לו את המספריים ואת זכות ההחלטה) אני חושב שזה יהיה בשבילך, לא פחות מאשר בשבילו. אם זה יעשה בלב שלם, ויש אדם ראוי בצד השני, אני מניח שתתמלאי בהרגשת סיפוק וגאווה עצומים על עומק ההתמסרות שהגעת אליה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 1 באפר׳ 2011
היית שמה כיסוי ראש לו הייתם מתחתנים?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בתיה, נראה לי שהסיפורים האישיים דווקא מספקים עוד זווית.

גילי, אני מברכת אותך על האומץ (אני יודעת כמה קשה זה לוותר אחרי שהדברים נאמרו בקול רם. לפעמים יותר מאשר לגלח את הראש).
בריזיט

גילי

בריזיט • 1 באפר׳ 2011
בעיני, כשיש ספק - אין ספק.

שבת נעימה
שרמומית
שרמומית • 1 באפר׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
היית שמה כיסוי ראש לו הייתם מתחתנים?

מה הקשר לקרחת?