שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובי!!!!!!

flashback{ג"ו}
לפני 13 שנים • 6 באוג׳ 2011

Re: חכמים בלילה

flashback{ג"ו} • 6 באוג׳ 2011
kohinoor כתב/ה:
flashback כתב/ה:
בתור מנויית זהב בעבר ואחת שהגיעה בהווה למסקנה המאד מורכבת, מפתיעה וכלל לא אלמנטרית ש-וול, שיט הפנס, אני מציעה לערוך מגבית. כל אחד מחברי הכלוב יתרום עשר אגורות על כל ניק הנמצא ברשותו. כך נוכל להחזיר לקוהינור את דמי מנוי הזהב ששלמה או לא שלמה (נו בחיי, ארוחה זוגית במקדונלדס עולה יותר), כדי שתוכל לעשות קלוז'ר וללכת מפה בשקט.

איף.

גישה מאד בוגרת (לא).
זה עניין של עקרון שמרגיז אותי, לא עניין אישי.
חלמאות זה לשלם (ולא משנה מי משלם או כמה, משנה מי מקבל ומה הוא עושה עם הכסף הזה!!) ולא לקבל תמורה בסיסית.
בסיסית.
גיבוי אתר יומי.
בסיסי.

לא, גישה מאד בוגרת (לא) זה לצרוח בסימני קריאה ולנפנף בידיים שלא יתנשאו מעלייך ואז להתנשא בעצמך.
כדי להתלונן על עקרון, דבר שהוא לא בסדר צריך לקרות על בסיס קבוע ובתדירות שהיא יותר מחד פעמית. (או אפילו אם כלובי היה נעלם ולא מנסה למצוא פתרון), כלומר, הוא צריך להיות עקרון.
זה באמת לא נעים, אבל העולם הוא לא מקום הוגן ודברים לא נעימים קורים בו לפעמים.

אני מאחלת לך שצרותייך יסתכמו בחודש מידע שנמחק לך מהבלוג.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת אוג' 06, 2011 3:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 6 באוג׳ 2011
ציטה, הבנתי איך לראות את התגובות כשגוגל מציג אותם,
אבל איך מעתיקים אותם חזרה לבלוג?
זתומרת, לא בתור קופיי פייסט תחת הניק שלי, שאני אעתיק תגובות של אחרים ואכתוב אותם כאילו אני מגיב לעצמי.
בלום​(נשלטת)

דיכאון..

בלום​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2011
כואב הלב.. נמחק לי חודש שלם.. ואני לא מצליחה לשחזר שום דבר...
אוף...
עוֹלָם

עוֹלָם • 6 באוג׳ 2011
flashback כתב/ה:
kohinoor כתב/ה:
flashback כתב/ה:
בתור מנויית זהב בעבר ואחת שהגיעה בהווה למסקנה המאד מורכבת, מפתיעה וכלל לא אלמנטרית ש-וול, שיט הפנס, אני מציעה לערוך מגבית. כל אחד מחברי הכלוב יתרום עשר אגורות על כל ניק הנמצא ברשותו. כך נוכל להחזיר לקוהינור את דמי מנוי הזהב ששלמה או לא שלמה (נו בחיי, ארוחה זוגית במקדונלדס עולה יותר), כדי שתוכל לעשות קלוז'ר וללכת מפה בשקט.

איף.

גישה מאד בוגרת (לא).
חלמאות זה לשלם (ולא משנה מי משלם או כמה, משנה מי מקבל ומה הוא עושה עם הכסף הזה!!) ולא לקבל תמורה בסיסית.
בסיסית.
גיבוי אתר יומי.
בסיסי.

לא, גישה מאד בוגרת (לא) זה לצרוח בסימני קריאה ולנפנף בידיים שלא יתנשאו מעלייך ואז להתנשא בעצמך.
כדי להתלונן על עקרון, דבר שהוא לא בסדר צריך לקרות על בסיס קבוע ובתדירות שהיא יותר מחד פעמית. (או אפילו אם כלובי היה נעלם ולא מנסה למצוא פתרון), כלומר, הוא צריך להיות עקרון.

נו, עוד אחת שרואה לנכון לנסות לחנך אותי.

לכו תזדיינו! תולידו ילדים! תחכנו אותם!

(השם ישמור)
מUחדת
מUחדת • 6 באוג׳ 2011
ואני חשבתי שאת בקטע מנטאלי...:/
מיסי​(נשלטת)
מיסי​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2011
השרשור הזה ירד לפסים אישיים ואותי באופן אישי זה דוחה
כל אחת והשנינות המיותרת מאוד בשרשור הזה.
מותר לה לכעוס שנמחקו לה פוסטים אבל התגובות כאן הפכו אישיות
קצת פרופורציות לכולם
פיקציה

פיקציה • 6 באוג׳ 2011
kohinoor כתב/ה:
flashback כתב/ה:
kohinoor כתב/ה:
flashback כתב/ה:

איף.

גישה מאד בוגרת (לא).
בסיסית.
גיבוי אתר יומי.
בסיסי.

(השם ישמור)

אני לא מבינה וכנראה גם לא אבין מהיכן הגיעה אלייך התובנה שמנסים לחנך אותך.
מה שאני כן מבינה וכנראה את לא תביני גם אם יאייתו לך ו/או יסבירו לך עם תנועות ידיים זה שכולם פה, מי בעדינות ומי פחות אבל כולם פה שמים לך מראה מול הפנים. שמים לך מראה כדי שאולי סוף סוף תביני:
את בן אדם טיפש.

תורמת חודש עבורך.
נילי ונילי
נילי ונילי • 6 באוג׳ 2011
עושה עוד ניסיון אחד אחרון לתגובה אוהדת ואמפטית, ואז אתייאש:

קוהינור,

1.
בנושא עיקרון התשלום עבור שירות שאינו ניתן:
את צודקת ברמה העקרונית, אבל ברמה המעשית- הבלוגספירה אינה שירות בתשלום אלא ניתנת בחינם. השירותים אותם את מקבלת בתשלום כמנויית זהב הם: רשימת קשר, עורך הודעות מתקדם, שמירת היסטוריית אדומות, הערות לפרופילים ובטח שכחתי עוד משהו. בלוג, לעומת זאת, הוא שירות שניתן בחינם לכל גולשי האתר, ולכן אני לא רואה מדוע מוצדק לתת פיצוי למנויי זהב בגין מחיקתו ולא לפצות גולשים שאינם מנויים.
מההיכרות שלי עם בעל האתר (וירטואלית בלבד), אני בטוחה שבעוד שני רגעים הוא יכריז על יומיים "שירותי גלישה בחינם" כמו בכל יום עצמאות, ויציע פיצוי לכלל הגולשים, גם אלו שאינם משלמים.

2.
בנושא "זכותי לכעוס":
מי ערער על הזכות הזו שלך?
יקרה, אם תקראי שוב את ההודעה הראשונה שלי אלייך תגלי שאפילו כתוב שם ורוד על גבי מסך כי זכותך לכעוס ולהרגיש אכזבה. אף אחד לא מערער על כך. יכול להיות שחלקנו חושבים שמידת הכעס קצת לא פרופורציונלית, אבל אין ערעור על עצם הכעס. אכן, כשנמחק הבלוג זה מעצבן.

3.
בנושא "גם אנשים שמכירים אותי לא מבינים אותי, אז למה שאנשים זרים יבינו אותי":
אני מבינה מה שאת אומרת, אבל את חייבת לראות איך גם אנשים שניסו לכתוב לך הודעות מבינות ואמפטיות נדחו על ידך במה שנקרא כגסות רוח. אני אישית ניסיתי לכתוב לך הודעה אוהדת בה שיתפתי מניסיוני כמי שעזבה את הכלוב שוב ושוב, וקיבלתי בתגובה "תודה לאל שאני לא אחותך".
איך נבין אותך אם לא תשתפי ולא תפתחי את זה איתנו? זה שאת יורדת על כל מי שמנסה להגיע אלייך רק גורם (לי אישית, בכל אופן) לקחת צעד אחורה ולרצות לרדת עלייך בחזרה. ובעצם בכלל לא התכוונתי לרדת עלייך. רציתי להגיד לך שאני לגמרי מבינה את הבאסה ממחיקת הפוסטים.

4.
הנה, אני אשתף אותך במשהו אישי, בתקווה שתרימי את הכפפה ותשתפי גם את וככה נוכל להבין האחת את השניה יותר:
לי נמחקו שלושה פוסטים מהבלוג. שניים מהם הכילו פלרטוט מענג ושנון עם בחור שאין לי מושג מי הוא ושהייתי מעוניינת להמשיך את הדיאלוג הזה איתו. הניק שלו נמחק מהכלוב בחשד שהוא הניק השלושים ומשהו אלף של מר אקס המסתורי, יצור נאלח שהסתובב פה פעם, וכיוון שגם הפוסטים שלי נמחקו עכשיו לעולם לא אוכל להשוות בין הדקדוק וסימני הפיסוק ולהגיע למסקנה חותכת לגבי זהותם של השניים. לנצח אשאר תוהה האם איבדתי בחור בונבוניירה שהייתי שמחה לצאת איתו לבליינד דייט, או שמא ניצלתי בפעם הרביעית מידיו של מניאק עם אובססיה לקן הציפורים של וונוס בפרווה.
זה נראה לך פעוט בחשיבותו, אבל בשבילי, אובדן של פלרטוט וירטואלי כה מוצלח הוא משמעותי ומבאס. לא ברמה של לפתוח שרשור בפורום, אבל עדיין מבאס.

תורך.
מה איבדת בבלוג? למה זה משמעותי לך כל כך?
flashback{ג"ו}

flashback{ג"ו} • 6 באוג׳ 2011
kohinoor כתב/ה:
flashback כתב/ה:
kohinoor כתב/ה:
flashback כתב/ה:

איף.

גישה מאד בוגרת (לא).
בסיסית.
גיבוי אתר יומי.
בסיסי.

(השם ישמור)

הוא אמנם עסוק כאן בחדר ליד, אבל אני אבקש ממנו למצוא זמן כדי לשמור (?), ואם ירצה גם להזדיין מה טוב.

לא מנסה לחנך אותך (חי נפשי, אני עבודה מספיק אינטנסיבית עבורי), רק לא מבינה למה את עדיין כאן בגישה המכוערת הזו שמסתירה לי את הנוף .
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 6 באוג׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:

4.
הנה, אני אשתף אותך במשהו אישי, בתקווה שתרימי את הכפפה ותשתפי גם את וככה נוכל להבין האחת את השניה יותר:
לי נמחקו שלושה פוסטים מהבלוג. שניים מהם הכילו פלרטוט מענג ושנון עם בחור שאין לי מושג מי הוא ושהייתי מעוניינת להמשיך את הדיאלוג הזה איתו. הניק שלו נמחק מהכלוב בחשד שהוא הניק השלושים ומשהו אלף של מר אקס המסתורי, יצור נאלח שהסתובב פה פעם, וכיוון שגם הפוסטים שלי נמחקו עכשיו לעולם לא אוכל להשוות בין הדקדוק וסימני הפיסוק ולהגיע למסקנה חותכת לגבי זהותם של השניים. לנצח אשאר תוהה האם איבדתי בחור בונבוניירה שהייתי שמחה לצאת איתו לבליינד דייט, או שמא ניצלתי בפעם הרביעית מידיו של מניאק עם אובססיה לקן הציפורים של וונוס בפרווה.
זה נראה לך פעוט בחשיבותו, אבל בשבילי, אובדן של פלרטוט וירטואלי כה מוצלח הוא משמעותי ומבאס. לא ברמה של לפתוח שרשור בפורום, אבל עדיין מבאס.

נילי, הסירי דאגה מליבך... זה שאת ופרלין תוהות אם זה הוא או לא זו ההוכחה הכי מוצקה שזה אכן הוא. icon_smile.gif

כלובי ישר כוח על הטיפול המהיר והעצות המועילות לשחזור.