צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לכל הבנות באשר הן - נשלט מתחזה!

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 2 במרץ 2013
Brave Dwarf • 2 במרץ 2013
the rain song כתב/ה:
http://www.youtube.com/watch?v=rrNVYXkIe9g

עזבי. תראי את האנסת הזאת שרוצה לכריסטמס רק JEWS כי הם Boys with a big schtick
16 שנים הייתי נותן לה. ולזו שאבדה את הנעל בסוף, 20.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z8LmMtScH3g#!
the rain song
the rain song • 2 במרץ 2013
ושוב, לי מפריע שכל התגובות האחרונות לוקחות מהאשה את היכולת לחשוב, להפעיל שכל ישר, לבחור ולהחליט ו - לקחת אחריות על הבחירה שלה.
כל עוד לא מדובר בהפעלת כוח פיזי בו בדרך כלל האדם נכנס למצב של חוסר אונים הרי שכאן לא כך הדבר.
אם אדם זר לחלוטין יסביר לי שהפטריה לא רעילה כלל וכלל אני עדיין אהיה חשדנית.
למה? כי 47 שנות קיומי על האדמה לימדו אותי שלא כל האנשים טובים ונחמדים, ישרים וכנים ורוצים אך ורק בטובתי האישית.
אם פגשתי גבר לפני דקה והוא סיפר לי סיפורי אלף לילה ולילה ובגלל זה הסכמתי לשכב איתו (קטע תמוה בפני עצמו בעיני כי סטוץ חד פעמי נמדד אצלי לפחות על ידי תשוקה רגעית ולא ההסטוריה וההון המשפחתי, אבל נגיד.)
עדיין, היתה לי בחירה.
אני לא אומרת שזה תקין, שזו התנהלות יפה ומכובדת. אני גם לא חושבת שזה צריך להיות שכיח ומקובל.
אבל אם למישהי חשוב נורא לשכב רק עם גברים רווקים ועשירים - שתבדוק את העניין לפני שהיא שוכבת איתם.
למה אתם מתעלמים מהיכולת של האשה להפעיל שיקול דעת?

כשגבר רוצה לשכב איתי רק בגלל החזה הגדול שלי ובסוף הוא מגלה שהייתי עם פוש אפ ומילוי ובעצם החזה שלי קטן?
והבטן השטוחה שלי היא בעצם חגורת בטן מעולה?
השיער המתנפנף שלי הוא תוספות והעיניים הסקסיות שלי הן שילוב של ריסים מלאכותיים עם טונות של מסקרה?
האם עלי לחשוש מפוסט אזהרה?

למי שיש עקרונות בחיים שיקפיד לבחון את העניינים היטב.
בלוסום​(לא בעסק)

ריין -

בלוסום​(לא בעסק) • 2 במרץ 2013
את ההונאות הנשיות שאת מנית אפשר לגלות יחסית מהר
את ההונאות שהוא הונה - הרבה יותר קשה עד בלתי אפשרי לגלות
הוצג שם מצג שוא לגבי מי הוא (נכון שגם בדוגמא ההפוכה שנתת של תוספות וחזיה וכו')
ועל בסיס המצג הזה הוא זכה להשכיב את האשה.

ובכללי בנוגע לנושא:
אין ספק שיש אפקט חזק מאד לרושם ראשוני
במקרה שלי, אני ארצה לשכב יותר עם גבר "מוצלח"
מלבד המשיכה הפיזית יש גם משיכה מנטלית וזאת כי אני כן מחפשת משהו מעבר לפיזי, ולכן אעדיף מישהו עם מכנים משותפים ורקע דומה לשלי - כדי להשאיר פתח ואופציה להמשכיות ולא להתמקד רק בגוף עצמו.
ומה כשהאדם משקר על הרקע הזה?
אצלי לרוב הסובלנות לשקרים היא מועטה ביותר.
כי שקר "רק" על משהו "קטן" - יש סכוי ששיקרו על דברים גדולים הרבה יותר.
stiletto​(אחרת)

אתה תביא ערבויות כלכליות ואני אביא חוות דעת מהמאדם בית הבושת

stiletto​(אחרת) • 2 במרץ 2013
האם לא לכתוב בפרופיל אני שוכבת רק עם גבר מצליח (=כסף ) הוא לא שקר? או שיש שקרים שעוברים במסננת? הוא נהג לא בסדר כי לא הביא את מנהל הבנק שלו מלווה בתדפיס תלת חודשי על מצב חשבון עדכני אבל "לה" מותר להשמיט איזכור של שוכבת רק אם יש לך 6 ספרות בחשבון אחרי הפסיק.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מרץ 02, 2013 10:27 am, סך-הכל נערך פעם אחת
שלגי
שלגי • 2 במרץ 2013
the rain song כתב/ה:
ושוב, לי מפריע שכל התגובות האחרונות לוקחות מהאשה את היכולת לחשוב, להפעיל שכל ישר, לבחור ולהחליט ו - לקחת אחריות על הבחירה שלה.
כל עוד לא מדובר בהפעלת כוח פיזי בו בדרך כלל האדם נכנס למצב של חוסר אונים הרי שכאן לא כך הדבר.
אם אדם זר לחלוטין יסביר לי שהפטריה לא רעילה כלל וכלל אני עדיין אהיה חשדנית.
למה? כי 47 שנות קיומי על האדמה לימדו אותי שלא כל האנשים טובים ונחמדים, ישרים וכנים ורוצים אך ורק בטובתי האישית.
אם פגשתי גבר לפני דקה והוא סיפר לי סיפורי אלף לילה ולילה ובגלל זה הסכמתי לשכב איתו (קטע תמוה בפני עצמו בעיני כי סטוץ חד פעמי נמדד אצלי לפחות על ידי תשוקה רגעית ולא ההסטוריה וההון המשפחתי, אבל נגיד.)
עדיין, היתה לי בחירה.
אני לא אומרת שזה תקין, שזו התנהלות יפה ומכובדת. אני גם לא חושבת שזה צריך להיות שכיח ומקובל.
אבל אם למישהי חשוב נורא לשכב רק עם גברים רווקים ועשירים - שתבדוק את העניין לפני שהיא שוכבת איתם.
למה אתם מתעלמים מהיכולת של האשה להפעיל שיקול דעת?

כשגבר רוצה לשכב איתי רק בגלל החזה הגדול שלי ובסוף הוא מגלה שהייתי עם פוש אפ ומילוי ובעצם החזה שלי קטן?
והבטן השטוחה שלי היא בעצם חגורת בטן מעולה?
השיער המתנפנף שלי הוא תוספות והעיניים הסקסיות שלי הן שילוב של ריסים מלאכותיים עם טונות של מסקרה?
האם עלי לחשוש מפוסט אזהרה?

למי שיש עקרונות בחיים שיקפיד לבחון את העניינים היטב.

את פשוט לא הבנת: ידוע לכל כי גברים אמידים הם גם עמידים (ויש להם גדול) - ועל כך האכזבה העמוקה!

(אני עוד שוקלת צעדי ביחס לריסים המלאכותיים שלך, כולל תביעה אזרחית - טלי קורה וכו')
Brave Dwarf

Re: ריין -

rapunzel כתב/ה:

ובכללי בנוגע לנושא:
מלבד המשיכה הפיזית יש גם משיכה מנטלית וזאת כי אני כן מחפשת משהו מעבר לפיזי, ולכן אעדיף מישהו עם מכנים משותפים ורקע דומה לשלי - כדי להשאיר פתח ואופציה להמשכיות ולא להתמקד רק בגוף עצמו.

גם אני רוצה לשכב עם אשה מוצלחת. והן כולן מוצלחות. חבר שלי התחתן עם רזונת בלונדינית בעלת שיער חלק אך התעורר ליד שמנה בעלת שיער שחור ומתולתל. הם התגרשו לפני מספר חודשים, אני הייתי עד. ראיתי אותה היום. שוב בלונדינית, שוב רזה, שוב שיער חלק. היא מחפשת לה גבר נוסף לידו תוכל התעורר בתור שחרחורת ושמנה. בואי ניתן לה 16 שנים. בואי נאשים אותה באונס. במעשה אלים לו אין מתחרים, מעשה שבבסיסו אינו אומר שהאדם שקרן, אלא מגדיר מעשה הטומן בחובו את התכלית שהפמיניזם מתנגד לה: שהעובדה שאני חזק ממך פיזית, אינה אומרת שיש לי זכות לקחת ממך את עצמך.

ואם נערבב את העיקר האלים הזה עם השקרים, הרי שלא יהיה "אונס" יותר - פעולה אלימה במהלכה גבר אלים לוקח אישה לא כי הוא שקרן אלא כי הוא חזק ממנה וכי הוא רוצה שתדע את זה.

אולי צריך להיות לא שקרן אבל אנס כדי להבין את ההבדל.
.
nomorenomore
nomorenomore • 2 במרץ 2013
בקיצור, תזעקו "אונס" ונסגור את הדיון.

גם ככה הגבר שהתחזה בשביל לזיין (כמו רוב הגברים והנשים שמייפים פרטים) כבר בחזקת פושע שדינו מאסר...
Brave Dwarf
Sparafucile כתב/ה:
בקיצור, תזעקו "אונס" ונסגור את הדיון.

גם ככה הגבר שהתחזה בשביל לזיין (כמו רוב הגברים והנשים שמייפים פרטים) כבר בחזקת פושע שדינו מאסר...

אלא אם הגבר חרדי. כי אז לשיטתך זה מוצדק. היושר שלך עקום לטעמי.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: ריין -

בלוסום​(לא בעסק) • 2 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:

ובכללי בנוגע לנושא:

גם אני רוצה לשכב עם אשה מוצלחת. והן כולן מוצלחות. חבר שלי התחתן עם רזונת בלונדינית בעלת שיער חלק אך התעורר ליד שמנה בעלת שיער שחור ומתולתל. הם התגרשו לפני מספר חודשים, אני הייתי עד. ראיתי אותה היום. שוב בלונדינית, שוב רזה, שוב שיער חלק. היא מחפשת לה גבר נוסף לידו תוכל התעורר בתור שחרחורת ושמנה. בואי ניתן לה 16 שנים. בואי נאשים אותה באונס. במעשה אלים לו אין מתחרים, מעשה שבבסיסו אינו אומר שהאדם שקרן, אלא מגדיר מעשה הטומן בחובו את התכלית שהפמיניזם מתנגד לה: שהעובדה שאני חזק ממך פיזית, אינה אומרת שיש לי זכות לקחת ממך את עצמך.

ואם נערבב את העיקר האלים הזה עם השקרים, הרי שלא יהיה "אונס" יותר - פעולה אלימה במהלכה גבר אלים לוקח אישה לא כי הוא שקרן אלא כי הוא חזק ממנה וכי הוא רוצה שתדע את זה.

אולי צריך להיות לא שקרן אבל אנס כדי להבין את ההבדל.
.

צר לי אך לא הבנתי את דבריך
ממה שכן הבנתי אני יכולה לומר לך שאני מסכימה עם הטענה שאונס אינו רק פעולה של כוחניות פיזית אלא גם השגת דבר הסכמה במרמה. המצב שאותו ריין תארה של שמוש באביזרים מלאכותיים - עליו יש לי שני דברים לומר - האחד שבעיני זה אמנם דבר מרמה, אך דבר מרמה שאפשר בנקל לגלותו,
ודבר שני - הגבול בינו לבין שקרים והונאה בהקשר לרקע שממנו אתה בא ופרטים אישיים על עצמך - הגבול בעיני הוא גבול דק...
אבל שוב, יתכן שלא הבנתי את דבריך ואשמח להסבר.
צ'שייר
צ'שייר • 2 במרץ 2013
הייתי רוצה לנסות ולהרהר בקול רם בקונצפט חדשני ויוצא דופן.
האם מעבר לעניינים נכבדים של חוק ומוסר יתכן כי בן אדם יזדיין ואפילו יהנה מזה בגלל משיכה אינסטנקטיבית ומבלי לגרור לסיטואציה את ההיסטוריה התעסוקתית ,הפרופיל הסוציולוגי או את היותו של האחר בבחינת נכס מניב כלכלי או זוגי בעתיד?
כפי שניתן להנות מארוחה גם ללא ההיסטוריה של הטבח או הערך התזונתי של הסטייק,יכול להיות מרענן מפעם לפעם שלא להתייחס לסקס כאל משוואה רבת משתנים.