בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתינה על העבד

קילינג אינסטינקט​(אחרת)
לפני 9 שנים • 25 ביוני 2015
אולי בהזדמנות אחרת הייתי רוצה להשתין עלייך אלימלך אבל עכשיו דעתך דווקא חשובה לי icon_smile.gif
אלימלך
אלימלך • 25 ביוני 2015
קילינג אינסטינקט כתב/ה:
אולי בהזדמנות אחרת הייתי רוצה להשתין עלייך אלימלך אבל עכשיו דעתך דווקא חשובה לי icon_smile.gif

אני אישית לא רואה באקט הזה שום השפלה, אבל דעתי פחות חשובה,
חשובה יותר היא דעתה של זו שאני עומדכורע מולה.
אלימלך
אלימלך • 25 ביוני 2015
אני, מה אני, אני סתם בן אדם.
סקוטי מחכה לך כבר חודש icon_biggrin.gif
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
איזה חמודאלימלך ! סקוטי קוטר, כל כך הרבה פעמים עליתי לצ'אט והוא אףפעם לא שם, אז מה לעשות שהוא קוטר ? icon_biggrin.gif
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
אבל זה כל כך יפה שהצלחנו לגרש מהפורום הזה את המלט היהיר המלא בגאווה וכל כך טוב שהצלחנו לגרש ממנו את פור גוד החסר ענווה והחסר צניעות, זה וכל כך יפה שאפשר להמשיך לקרוא את תגובותיה הארוכות והמנומקות של חתנית פרס פילץ במתמטיקה וחוקרת האבולציה שהקדישה את חייה למחקר אישיותו הכל כך כובשת של האלפא-מייל.
אני לא יודעת מהי ההגדרה האחרונה בויקפדיה של טרול, אבל בטח שהיא צריכה לכלול את ליידי תמרה
icon_sad.gif
כלובי
כלובי • 25 ביוני 2015
כמה זמן את פה בזהות הנוכחית חודש? וכבר מגרשת מהפורום אנשים?

אה כן, בטח, ליידי תמרה היא הטרול.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
כלובי החמוד (: אבל אתה הרי כבר שעות הרי לא מתקשר ולא יוצר קשרכדי לראות שאני אדם אמיתי אפילו שהשאירו לך את הכתובת והשאירו לך את המספר טלפון. אז על מה אנחנו מדברים ? תסלק אותי מאתר הכלוב /שהקמת. וזהו
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
שכחתי לציין גם שאני לא הולכת לכתוב יותר באתר הכלוב אף פעם יותר; אף פעם ושהכתובת הנוכחית /שלי בשכונת פלורנטין וגם מספר הטלפון שלי תהייה מצויינת בהודעה פרטית שאני אשלח לכלובי עוד מעט. וניפרד עכשיו וחיים טובים לנו
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 25 ביוני 2015
אגב גם אני חשדתי שזה ניק כפול של פור גוד ואם טעיתי אני מתנצלת.
אבל אם את באמת בשר ודם אז את נמצאת פה זמן קצר ורובינו שמכירים את היכולות של מר פור גוד ליצור לעצמו ניקים כפולים ולנהל עם עצמו דיונים לאורך שירשור שלם לא נהיה מופתעים אם זה יסתבר כנכון.

הפגיעה, העלבון והעזיבה מיותרת ולא תורמת לאף אחד.
ושום אם צדקנו ואכן את ניק כפול של פור גוד בטח תוך כמה ימים יתווסף אחד חדש שיגן עליו בלהט רב.

את ליידי תמרה איני מכירה ועדין אני מאד, אפילו ממש ממש מחבבת את דמותה האינטרנטית
ואת המלט מלא הגאווה (אגב מתוך היכרות יש לו גם אלפי סיבות להיות יהיר כראוי לגבר רב קסם שהוא) מאד יהיה קשה לגרש, הוא יותר עמיד למלחמות פורומים.

סיימתי ועכשיו אם לא הייתי מפחדת לכתוב את זה פה בטח הייתי אומרת שמה שחסר לי זה עבדים להשתין עליהם, על אחד הייתי מצווה להרגיש מושפל , את השני הייתי ממלא בגאווה ולשלישי הייתי תוקעת דגל כתום בתחת לסמל טריטוריה.
והייתי רואה מה הכי שווה.