צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבר שלא יורד לאישה

-X-
-X-
לפני שנה • 5 בספט׳ 2022
-X- • 5 בספט׳ 2022
אני הבנתי עם השנים שאני סדיסט אמיתי.
ומהו סדיסט אמיתי? אחד שנהנה מסבל נפשי או פיזי של אדם אחר.
ככל שבתודעה שלי ישתקף יותר שמי שמולי באמת סובלת ככה זה ידליק אותי יותר.
זה עדיין לא אומר שאני בדרגה פתולוגית כי אני יודע לעצור.
ומה ההבדל בין זה לסדיסט "רגיל". סדיסט "רגיל" בדרך כלל יחפש מזוכיסטית. מזוכיסטיות מנוסות ירצו את הכאב שלהן בדרך מסויימת ואם לא יקבלו אותו בצורה הזו, יחפשו סדיסט אחר.
אם זו שמולי פועלת נטו כדי לרצות אותי אפילו שהיא שונאת את מה שאני עושה לה, זה אידאלי מבחינתי. זה גם גורם לי המון תסכול בחיים להבין שזה אחוז קטן מאוד מהאוכלוסייה שהן מנטלייות בצורה כזאת. בקיצור, אני רוצה את החופש שלי להתעלל איך שאני רוצה, עד קצה גבול היכולת.
ומזוכיזם, אצל נשלטת, מבחינתי הוא קודם מנטלי ואחר כך סנסורי.
זו הייתה ההקדמה.

לגבי ירידות לאישה:
כשהייתי צעיר, סביבות גיל 18 ועמוק בארון הבדס"מי, ניסיתי להקצין את ההפך מבדס"מ בחלק מהמערכות יחסים הווניליות שלי.
רציתי באמת לענג נשים כי חשבתי שהמוח שלהן פועל בדומה לשלי והן רוצות עונג כל הזמן. וכן, הרגשתי שזו גם דרך לשלוט בהן כי זה הופך אותן לתלותיות והמניעה מזה מתסכלת.
היום אני חושב אחרת לגמרי. הבנתי שלא כל הנשים אותו הדבר ויש כאלה שאפילו שונאות את זה. לכל אחת הדרך שלה לגמור (אם זה בכלל חשוב לה). הגעתי למסקנה שאני לא יכול להיות עם אשה שמכורה לירידות, היא תכנס לתסכול איתי כי אני אהנה למנוע ממנה את זה.
a מק
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022
a מק • 6 בספט׳ 2022
טלי35 כתב/ה:
אמ;לק

גבר שלא יורד לאישה - לקשור אותו ולשבת לו על הפנים.

בום. מייק דרופ

זה טירגר אותי
a מק
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022

Re: גבר שלא יורד לאישה

a מק • 6 בספט׳ 2022
פותחת מוסך כתב/ה:
או להפך. מופתעת שזה קיים. ועוד בבדסמ.
אשמח לשמוע את דעתכם

התשובה בגוף הניק; פשוט יש כאלה שזה כאילו שהן פתחו שם מוסך.
YourDaddyFromHell​(סדיסט)
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022
YourDaddyFromHell​(סדיסט) • 6 בספט׳ 2022
מפתיע אותי גם
אני למשל אוהב לרדת ברמה לא נורמלית
זה הפטיש הכי חזק אצלי
אני יכול לבנות ולהסתפק מינית רק מלרדת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 6 בספט׳ 2022
KתBO כתב/ה:
אני הבנתי עם השנים שאני סדיסט אמיתי.
ומהו סדיסט אמיתי? אחד שנהנה מסבל נפשי או פיזי של אדם אחר.
ככל שבתודעה שלי ישתקף יותר שמי שמולי באמת סובלת ככה זה ידליק אותי יותר.
זה עדיין לא אומר שאני בדרגה פתולוגית כי אני יודע לעצור.
ומה ההבדל בין זה לסדיסט "רגיל". סדיסט "רגיל" בדרך כלל יחפש מזוכיסטית. מזוכיסטיות מנוסות ירצו את הכאב שלהן בדרך מסויימת ואם לא יקבלו אותו בצורה הזו, יחפשו סדיסט אחר.
אם זו שמולי פועלת נטו כדי לרצות אותי אפילו שהיא שונאת את מה שאני עושה לה, זה אידאלי מבחינתי. זה גם גורם לי המון תסכול בחיים להבין שזה אחוז קטן מאוד מהאוכלוסייה שהן מנטלייות בצורה כזאת. בקיצור, אני רוצה את החופש שלי להתעלל איך שאני רוצה, עד קצה גבול היכולת.
ומזוכיזם, אצל נשלטת, מבחינתי הוא קודם מנטלי ואחר כך סנסורי.
זו הייתה ההקדמה.

לגבי ירידות לאישה:
כשהייתי צעיר, סביבות גיל 18 ועמוק בארון הבדס"מי, ניסיתי להקצין את ההפך מבדס"מ בחלק מהמערכות יחסים הווניליות שלי.
רציתי באמת לענג נשים כי חשבתי שהמוח שלהן פועל בדומה לשלי והן רוצות עונג כל הזמן. וכן, הרגשתי שזו גם דרך לשלוט בהן כי זה הופך אותן לתלותיות והמניעה מזה מתסכלת.
היום אני חושב אחרת לגמרי. הבנתי שלא כל הנשים אותו הדבר ויש כאלה שאפילו שונאות את זה. לכל אחת הדרך שלה לגמור (אם זה בכלל חשוב לה). הגעתי למסקנה שאני לא יכול להיות עם אשה שמכורה לירידות, היא תכנס לתסכול איתי כי אני אהנה למנוע ממנה את זה.

Sorrow made flesh sweet, חחח אמר גדול ממני אם אתה מבין על מה אני מדבר.
היום יש כבר אנשים שיגדירו את עצמם כבדסמים ויגידו לך שאתה לא בסדר, הכול השתנה. המון ונילים הצטרפו, במיוחד מאז 50 גוונים של אפור. תכל'ס ספר גאוני, לא כי הוא טוב במיוחד - להפך, זבל של ספר, הקטע הוא שהוא פשוט פוגע בפנטזיות של כמעט כל אישה. זה לא מפריע לי, אולי קצת מפריע לי שהקקות האלה באות לאתר ואז מטיפות לכולם איך בדסמ צריך להיראות, אבל לא משהו רציני.

מרגיש כמוך אח יקר. בתקופות שאני במעמסה נפשית (כמו עכשיו) אני לא שולט בבת זוגי, אני פשוט עושה איתה סקס ונילי עם כמה שזה משעמם. למה? כי אני יודע שאני תמיד אתמודד עם דיסוננס קוגנטיבי, וככל שארגיש טוב יותר ככה ארגיש רע יותר, וזה תמיד יכביד על הנפש שלי, ככה שבדסמ מבחינתי זה משהו שאני עושה כשהחיים שלי טובים. אני לא אסתפק בלהסתובב עם הנשלטת שלי על 4 כשהיא מחוברת לרצועה ואני לא אסתפק בקצת ספאנקינג בתחת, אני אחפש לקחת אותה לקצה (לקצה שלה כמובן, זה מה שחשוב לי. לפעמים תכל'ס זה יותר מחרמן כשקל להגיע לקצה שלה).

ובנוגע ל-"הגעתי למסקנה שאני לא יכול להיות עם אשה שמכורה לירידות, היא תכנס לתסכול איתי כי אני אהנה למנוע ממנה את זה"
הכי כיף זה לגמול מישהי מהתמכרות icon_smile.gif
הפרפר
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022

קצת מפתיע שאת עדיין נדהמת 😛

הפרפר • 6 בספט׳ 2022
פותחת מוסך כתב/ה:
תודה על התובנות. ברוררר שתיאום ציפיות הכרחי.

אני נדהמת מזה שגבר (בלי קשר ליחסי שליטה) רוצה ומפנטז מה יעשה עם הזין שלו והפה שלי, אבל נרתע שזה מגיע מהכיוון השני.
hackelberry
לפני שנה • 6 בספט׳ 2022
hackelberry • 6 בספט׳ 2022
מה הקשר לבדסם? יש פות מגרה מבחינת מראה וריח וכו ויש פות לא מגרה. ובאותה מידה יש זין מגרה וזין לא מגרה. לא הכל צריך להכניס לפה כי אחרת מישהו/מישהי תעלב. אם מתאים עושים ואם לא מתאים לא עושים. אנשים פה הגזימו עם הניתוח על נרקסיזם ואגואיסטיות כאילו הם מינימום פרויד.. משיכה בסיסית. לפעמים בא לך ולפעמים לא
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 7 בספט׳ 2022
hackelberry כתב/ה:
מה הקשר לבדסם? יש פות מגרה מבחינת מראה וריח וכו ויש פות לא מגרה. ובאותה מידה יש זין מגרה וזין לא מגרה. לא הכל צריך להכניס לפה כי אחרת מישהו/מישהי תעלב. אם מתאים עושים ואם לא מתאים לא עושים. אנשים פה הגזימו עם הניתוח על נרקסיזם ואגואיסטיות כאילו הם מינימום פרויד.. משיכה בסיסית. לפעמים בא לך ולפעמים לא

נכון מאוד.
מה שכן, לוגיקה כדוגמת "לא ירדת לאישה ---> נרקיסיסט" זאת אפילו לא לוגיקה מזעזעת בהשוואה ללוגיקות אחרות שהן די מיינסטרים באתר. רק אתמול מישהו כתב לי שהנשים פה מתעסקות ב-woke בולשיט, ואני חושב שזה מסכם את זה. נשים שמתעסקות ב-woke shit שפותחות בלוג וחושבות שהן דוסטויבסקי + אספסוף של סימפים שמהנהנים על כל שטות של איזו דגנרטית, זה הכלוב אם עוד לא הבנת. אני לא מנסה להרעיל פה מישהו, כן? אני אישית פשוט צוחק על זה, רק מאיר חלקים שאולי לחלק מכאן זה עוד לא ברור. היא נותנת לך שתי אופציות: תהיה נרקיסיסט / אל תהיה נרקיסיסט, היא אפילו לא רואה אופציה של "אתה נגעל" והיא עוד רצינית, לדעתי זה מאוד משעשע.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 7 בספט׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בספט׳ 2022
אתה מודע לזה שיש די הרבה אנשים שמשועשעים מגברים בני 23 שמסבירים לכולם הכול? זה הצד השני והוא לא פחות מגוחך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 7 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 7 בספט׳ 2022
פרלין כתב/ה:
אתה מודע לזה שיש די הרבה אנשים שמשועשעים מגברים בני 23 שמסבירים לכולם הכול? זה הצד השני והוא לא פחות מגוחך.

את לא באמת יודעת בן כמה אני, לא שזה רלוונטי. טענה מביכה ביותר.
ו-"הכול" זה כללי רצח. הסברתי את זה כי אני עדיין רואה אנשים פה עדיין מופתעים כשהם נתקלים בתופעות נפוצות באתר, ומלא פעמים לתת שם לדברים יוצר לך תא במוח שקל לשלוף אותו בכל פעם שאתה נתקל בדבר דומה. קל יותר לבסס ככה מסקנות.
אז למה את מתכוונת ב-"מסבירים לכולם הכול"? אני מסביר משהו כשאני מזהה צורך.
באופן כללי, אני לא חושב שעשיתי פה משהו מיוחד. אני חושב שכל אחד פה אמר את כל העולה על רוחו, וטוב שכך.