אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה...לנשים

מאלף סוררות​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 בספט׳ 2005

חבורת אפסים

מאלף סוררות​(שולט) • 17 בספט׳ 2005
יושבי הכלוב, וואלה באמת הייתי שם אותכם בכלוב.
באיזה זכות אתם נכנסים לבנאדם לוורידים? ועוד באתר הזה?
אולי אני אזכיר לכולם פה איך העירייה ביטלה את המסיבה שרצינו לקיים במבצר אנטיפטרוס כי הקהיליה נחשבת של "סוטים חריגים"

אתם כל כך יהודים, כל כך ישראלים כאלה אפסים, ברגע שמשהו כאן הוא חריג עבורכם אתם מיד מיישמים עליו את אותן תגובות מרושעות ושיפוטיות שאתם עצמכם סובלים מהן.

אני לא מבין את בחור מסוגל לזחול על הרצפה בשביל מלכה וללקק לה ת'תחת. אז מה? בשביל זה אני אכסח אותו כשהוא מפרסם שזה מה שהוא רוצה? אלעיז עליו מילים, אבקר אותו? בפומבי! בשירשור?!? מה אתם דפוקים?

עכשיו לכל אלה שמיד יאמרו שאני איתו, אני לא.
יש לי שני כלבים והאהבה בינינו היא אפלטונית icon_smile.gif
אבל, אני מוצא שההתנהגות של כולכם היא מחפירה.
לא הביקורת עצמה על נטיותיו של האיש, אלא אופן ההשתלחות. כמו חבורת תנים.
רוצים לקיים על זה דיון? פיין, תתחילו שירשור חדש או אפילו תנתקו את הדיון מהמפרסם בשירשור הזה. מה זה עלבונות? ובחורה שאוהבת שמחרבנים לה בפה היא יותר או פחות נורמלית מאריק ידידינו? ...
סמק, אנשים, תרגיעו את עצמכם, ומיד.
תחת השמש​(נשלט)

Re: חבורת אפסים

תחת השמש​(נשלט) • 17 בספט׳ 2005
מאלף סוררות כתב/ה:
אולי אני אזכיר לכולם פה איך העירייה ביטלה את המסיבה שרצינו לקיים במבצר אנטיפטרוס כי הקהיליה נחשבת של "סוטים חריגים"

אתם כל כך יהודים, כל כך ישראלים כאלה אפסים, ברגע שמשהו כאן הוא חריג עבורכם אתם מיד מיישמים עליו את אותן תגובות מרושעות ושיפוטיות שאתם עצמכם סובלים מהן.

אני לא מבין את בחור מסוגל לזחול על הרצפה בשביל מלכה וללקק לה ת'תחת. אז מה? בשביל זה אני אכסח אותו כשהוא מפרסם שזה מה שהוא רוצה? אלעיז עליו מילים, אבקר אותו? בפומבי! בשירשור?!? מה אתם דפוקים?

רוצים לקיים על זה דיון? פיין, תתחילו שירשור חדש או אפילו תנתקו את הדיון מהמפרסם בשירשור הזה. מה זה עלבונות? ובחורה שאוהבת שמחרבנים לה בפה היא יותר או פחות נורמלית מאריק ידידינו? ...

לוחם חופש יקר!!!
ההבדל הוא פשוט- את הנשלט או הנשלטת
אפשר לשאול לדעתם והם יכולים להציב גבולות.
לא בטוח שאת החיות, במקרה זה הכלבים
מישהו שאל....
תחת השמש​(נשלט)

Re: חבורת אפסים

תחת השמש​(נשלט) • 17 בספט׳ 2005
תחת השמש כתב/ה:
מאלף סוררות כתב/ה:

לוחם חופש יקר!!!
ההבדל הוא פשוט- את הנשלט או הנשלטת
אפשר לשאול לדעתם והם יכולים להציב גבולות.
לא בטוח שאת החיות, במקרה זה הכלבים
מישהו שאל....

מעניין אם גם כאן הייתה אומר את אותם
דברים לגבי חופש הסטייה....
ראה קישור בפורום כללי תחת הכותרת "זוועה אמיתית"
שדולי כתבה: http://news.walla.co.il/?w=//780841
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 בספט׳ 2005
ציטוט: גועל נפש. כל מי שנותן לזה יד ולו רק בהסכמה ולא בביצוע - חוטא וצריך להענש.
זוועה!

כן! שמעתי גם שיש כאלה שמצליפים אחד בשני, משתינים ומחרבנים אחד על השני, מנקבים ומה לא! אהה, וגם מזדיינים בתחת לפעמים! הלאה, למוקד! ABOMINATION!
ובכלל, צריך לחנוך איזו משטרת מחשבות, אסור שאנשים יסכימו עם משהו, אפילו לא במחשבה! הבעת דעה זה דבר שאסור שיהיה אפשרי! האלה המחשבה החופשית!

TALK ABOUT לירות לעצמך ברגל.

icon_rolleyes.gif
venus in our blood​(שולטת)

Re: נו אז???

venus in our blood​(שולטת) • 17 בספט׳ 2005
תחת השמש כתב/ה:
אריק כתב:
מה הוחלט בסוף ??
נורמלי או לא ???

_________________________-
הכלב נורמלי- אתה לא!!!!
עכשיו המדענים עובדים על הכדורים שאולי ירגיעו אותך....

"תחת השמש"

רק

בבקשה

תיקח אותם !!!

לטובת הכלב !!!
שוטרת*
שוטרת* • 17 בספט׳ 2005
מקבי כתב/ה:
ציטוט: גועל נפש. כל מי שנותן לזה יד ולו רק בהסכמה ולא בביצוע - חוטא וצריך להענש.
זוועה!

כן! שמעתי גם שיש כאלה שמצליפים אחד בשני, משתינים ומחרבנים אחד על השני, מנקבים ומה לא! אהה, וגם מזדיינים בתחת לפעמים! הלאה, למוקד! ABOMINATION!
ובכלל, צריך לחנוך איזו משטרת מחשבות, אסור שאנשים יסכימו עם משהו, אפילו לא במחשבה! הבעת דעה זה דבר שאסור שיהיה אפשרי! האלה המחשבה החופשית!

TALK ABOUT לירות לעצמך ברגל.

icon_rolleyes.gif

תגיד לי , לא חזרו על זה כבר כמה וכמה פעמים בשירשור הזה? בכוונה אתה בוחר להתעלם מעניין ההסכמה הדו צדדית (דגש על המלה דו)? זה אונס לכל דבר, זו התעללות לכל דבר, ובדבר אחד אני מסכימה איתך. אסור שאנשים יסכימו עם זה, אפילו לא במחשבה !
eric. d​(אחר)
לפני 19 שנים • 18 בספט׳ 2005

מעניין מאוד

eric. d​(אחר) • 18 בספט׳ 2005
למה אתם חושבים שזה נורמלי להשתין ולחרבן אחד על השני ולשתות שתן , ולהצליף עם שוט כאילו זה מירוץ סוסים ..וכו' וכו' שאין סוף לסטיות שלכם פה???

ומה שאני הצעתי זהלא נורמלי מעניין מאוד.. מה שונה אני ממכם הסוטים ?
Tame
Tame • 18 בספט׳ 2005
אתה מתעלל בבעלי חיים ואנחנו לא.

קרא את הלינק הבא:
http://www.pet-abuse.com/pages/animal_cruelty/bestiality.php
Tame
Tame • 18 בספט׳ 2005
ורפאל, רק עכשיו שמתי לב שכתבת לי ולא עניתי לך.

בעיקרון אתה כותב המון ומתוך כבוד אני גם קורא את כל מה שאתה כותב עד הסוף, למרות שאתה משתמש בהמון טריקים של תורת הויכוח (אתה יודע, ביון העתיקה היו נעמדים פילוספים על במות ומוכיחים לקהל בעזרת תרגילי ההיגיון האלה שלמרות שהשמש זורחת בחוץ מדובר בליילה) שאינם תורמים לעניין.

אתה אומר שאני מסווג כל מגע מיני בין אדם וחיה כאונס ואני אומר שלא אמרתי את זה מעולם.

אני אתן לך דוגמה אחרת, הפעם באמת אשתמש בהשאלה:

כשאתה אוכל חטיף כלשהו, במבה או שוקולד והכלב שלך נמצא ליידך ומתחנן במבטו לקבל קצת מהחטיף הטעים. במקרה שאתה מחליט לתת לו לאכול ולהנות מהחטיף (והוא כמובן מקשקש בזנב בהנאה צרופה ואושר) אתה גם פוגע בו באותו זמן כי על אף שהוא נהנה, החטיף הזה הוא בגדר רעל בשבילו והוטרינר שלך אמר שאם הוא יוכל הרבה ממנו יהיו לו בעיות במערכת העיכול.

אז אני לא יודע מה פסיכולוג של כלבים יאמר על מקרה של סקס בין כלב לבן אדם (וכן יש פסיכולוגים של כלבים..) לדעתי הוא יאמר שהדבר מזיק לו אבל אני לא חושב שהנושא אי פעם נחקר בצורה רצינית כך שנסכם בכך ש"לא יודע" זה תשובה הגיונית.
אבל האם תהיה מוכן לקחת את הסיכון שבלתת לכלב שלך מאכל שעלול להזיק לו וליצור לו בעיות בריאותיות אפילו שהוא מבקש ומתחנן ו"מקשקש בזנב"?

השורה התחתונה שלי היא שבעלי חיים לא יודעים מה טוב בשבילהם יותר מבני אדם (וזה מגוכח לחשוב אחרת או לומר לבנאדם שהוא פטרוני כלפי חיה כי הרי בכל זאת מדובר ביכולת אינטלקטואלית שאינה ברת השוואה בכלל לשום דבר מעולם בעלי החיים ואני בכלל לא מאמין שאני צריך להסביר את זה ...)
eric. d​(אחר)
eric. d​(אחר) • 18 בספט׳ 2005
Tame כתב/ה:
אתה מתעלל בבעלי חיים ואנחנו לא.

קרא את הלינק הבא:
http://www.pet-abuse.com/pages/animal_cruelty/bestiality.php

למה אתה חושב שזה התעללות ?..
אני באופן אישי לא עושה כלום עם הכלב אלה ידידה שלי... ובחיים לא חדרתי לכלב ולא לכלבה