צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

שוטרת*
לפני 17 שנים • 22 בדצמ׳ 2006
שוטרת* • 22 בדצמ׳ 2006
אז רגע..
בגיל 18 נהוג להכליל יופי לפי משקל..
באיזה גיל נהוג להכליל גיל לפי השקפה?
ילדה אסור ילדה מותר​(נשלטת)

Re: דבות

דני D כתב/ה:
צריך להבדיל בין שמנות לדבות. יש שמנות יפות וסקסיות. אבל ברגע שאומרים על מישהיא דבה. זה אומר שהיא סתם גוש בשר ללא צורה. לדעתי קיים אצל הגברים קיים פער בין חוש המישוש לראייה. אנחנו אוהבים לגעת ולתפוס ירך מוצקה ומלאה. אבל אוהבים להביט ברגליים רזות וחטובות. וזה כנראה שבכולנו קיים יסוד הומואי. ונשים רזות יותר קרובות לאידיאל גברי נערי ונשים מלאות יותר קרובות לאידיאל נשי. ויסלחו לי השחיפות שביננו.
ברמת העיקרון צריך לחזור ולאפשר לגברים להתחתן עם שתי נשים לפחות. אחת שמנה לזיונים, ואחת רזה בשביל לצאת ולהראות איתה.
icon_lol.gif

וכל מה שנשאר זה להגעל מכל מילה שכתבת כאן.

לפעמים רצוי לחשוב לפני שלוחצים על ה"שלח".
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2006
לוירגיליוס - אני לא בן 18, והתקדמתי לא מעט מאז אותו גיל. מה לעשות אבל שמאור עיניי עוד לא נלקח ממני ואני עדיין צריך משיכה פיזית לאשה ולא מספיק לי 'מה שיש לה בין האוזניים' (אתה בטח מתכוון למאסת הרקמות הספוגית והאפורה-וורדרדה שאצל חלקנו מתפקדת בתור מוח). כך או כך, אני לא רואה קשר ישיר בין הגיל שלי לבין ההשקפות שלי בנושא זה. אני גם לא רואה את זה משתנה בקרוב. ובכלל, דה-לגיטימציה של טיעון כזה או אחר על בסיס נתון שכלל לא קשור לעניין ("אתה צעיר, מה אתה מבין בכלל") היא בריחה זולה מדיון.

והדגשתי שאני לא מדבר בכלל על מה אנשים אוהבים - על הזין שלי. שכל אחד יאהב ויעשה מה שבא לו, כל עוד זה לא פוגע באחרים. אני דיברתי על כך שזה פשוט *לא בריא*, ומעבר לכך, הרסני ביותר לגוף. בני-אדם לא אמורים לאגור שומן בצורה כזאת, אנחנו לא אמורים לאכול כל-כך הרבה, אנחנו לא אמורים לשבת בבית\משרד כל היום.. אלה הכל תוצאות של חברה מודרנית. ראית פעם חקלאי שמן? צייד שמן? סיני שעובד כל היום בשדות האורז או אפריקני שצד אנטילופות, שהיו שמנים?

ואנשים שמנים (שוב, לא מרופדים או מדושנים - שמנים) דחו אותי מאז ומתמיד. לא אהבתי להיות שמן, ועוד הייתי צעיר ללא בעיות לב או בעיות אורתופדיות.. אני מעריך שגבר שמן בן 50 יסבול הרבה יותר מגבר צעיר שמן. קשה ללכת, עייפים כל הזמן, כל פעולה זה מאמץ... ובשביל מה? לאכול עוד ממה שאתה בכל מקרה לא צריך? אז תאכל סופגניה אחת, לא שש. תאכל קצת גלידה, לא מיכל. זה הכל עניין של הרגל.

אז בלי רציונליזציות זולות ובלי תירוצים - יאללה לעבודה.
ורגיליוס
ורגיליוס • 22 בדצמ׳ 2006
icon_smile.gif ההכללה בגיל צעיר, גילאי 18 ו20, היא אחרת.
ההכללה שהוא הציג ודיברתי עליה היא שגברים שמנים ונשים שמנות דוחים אותו וצריכים לקבל בהבנה את הדחיה הזאת כי יש להם בעיות בריאותיות והם צריכים לרזות.
בגיל הזה אין ניסיון ולא שמים לב שהאישה משמינה אחרי לידה ואישה לא צריכה להראות כמו דוגמנית בת 16. היא נשארת סקסית ולא הופכת לדוחה. הבחירות בגיל מבוגר יותר שונות מהבחירות בגיל צעיר.

השאלה המקורית היתה על גברים שנמשכים לנשים מלאות והתאהבו באישה מלאה, שמתאימה להם מבחינה אינטלקטואלית, מבחינת האופי והמשיכה, אבל עוזבים אותה כי הם חוששים שהחברה לא תעריך אותם.
לכן אמרתי שהוא בכלל טעה בהבנת הנקרא. השאלה שהוצגה בפוסט לא ביקשה ממנו המלצות אם לרזות או לא אלא הציגה שאלה אם גברים שהתאהבו ב"שמנות" על פי ההגדרה החברתית לא יבחרו בהן כי הם חושבים שהחברה לא תעריך אותן.
כתבתי שההשקפה הזאת לא נכונה בהרבה מקרים כאשר גברים בטוחים בעצמם ונתתי כדוגמא את עצמי. התאהבתי בסמנכ"לית אחת החברות, מלאה וסקסית ואני לא מרגיש שהחברה מביטה אחרת עלי או עליה בגלל שהיא מלאה יותר אחרי הלידה וגם לפניה. מקבי כתב שמראש השמנים, גברים ונשים, דוחים אותו ולכן לא ענה על נושא השרשור.

יש משמעות לגיל מבחינת בשלות בהחלטות ואם אדם לא מתבגר מבחינת ראית העולם שלו אני חושב שמצבו עגום.
בגיל 18 ו20 יכולים לחשוב ששמנים דוחים, למרות שכאמור זו לא היתה השאלה בפוסט, ונושא השרשור היה אחר. בגיל יותר מבוגר ההשקפה הזאת עצובה יותר.

מבחינת ה"יאללה לעבודה" לי יש זמן פנוי יותר מאשר לסמנכ"לית שמגדלת ילד ואני חושב שכמה ק"ג פחות או יותר הם לא הדבר החשוב ביותר.
אני יכול להרשות לעצמי להיות רזה. לגברים קל יותר להיות רזים מאשר לנשים בגלל מבנה הורמונלי אחר. מבחינת יחס החברה והגבר שמוותר על האישה שהוא אוהב בגלל החשש שלו מיחס החברה, כתבתי שהרוב הוא בעיני המתבונן ורבות מ"הנשים של" וכמה נשים משפיעות הן מלאות וזכות להערכה רבה, אבל כאמור זו בכלל לא היתה השאלה בשרשור והוא טעה בהבנת הנקרא.
בכמה שנים טעיתי? אתה לא חייב לענות אבל אני משער שלא טעיתי בהרבה. icon_wink.gif
icon_smile.gif
שוטרת*
שוטרת* • 22 בדצמ׳ 2006
אני אתחיל בזה שיפה דרך הראיה שלך , ובנושא הזה נראית כלא שטחית ומנוסה. (למרות שאתה מתחיל לעשות קצת עוול לאותה סמנכ"לית בכך שאתה כביכול נותן לה לגיטימציה להיות שמנה כי היא בתפקיד בכיר. היא לא זקוקה להצלחה בתחום א' כדי לכסות על "כישלון" בתחום ב' וכך אתה מציג את זה , ברור לי שבלי כוונה, אבל עדיין , זה אומר לא מעט אם תקרא בין השורות).
וחומד, אתה לא יכול לעשות הכללה גסה ולכתוב בנימה של "יעבור לך" , ואז להכליל בעצמך. או שאולי צריך לכתוב ש"יעבור גם לך"?
דיון יכול להתחיל בנקודה א' ולהגיע לב' . זה לא אמור להוות כזה גורם מפתיע. יש נקודה וממנה מפתחים כל מיני כיוונים.
ומה האובססיה הזו לגבי גיל? אני מניחה שמספיק שאני אהיה בת 40 או משהו ולהיות אחת שלא אוהבת שמנים בשביל לשבור לך את כל התיאוריה הזו?
ורגיליוס
ורגיליוס • 22 בדצמ׳ 2006
שוטרת* כתב/ה:
אני אתחיל בזה שיפה דרך הראיה שלך , ובנושא הזה נראית כלא שטחית ומנוסה. (למרות שאתה מתחיל לעשות קצת עוול לאותה סמנכ"לית בכך שאתה כביכול נותן לה לגיטימציה להיות שמנה כי היא בתפקיד בכיר. היא לא זקוקה להצלחה בתחום א' כדי לכסות על "כישלון" בתחום ב' וכך אתה מציג את זה , ברור לי שבלי כוונה, אבל עדיין , זה אומר לא מעט אם תקרא בין השורות).
וחומד, אתה לא יכול לעשות הכללה גסה ולכתוב בנימה של "יעבור לך" , ואז להכליל בעצמך. או שאולי צריך לכתוב ש"יעבור גם לך"?
דיון יכול להתחיל בנקודה א' ולהגיע לב' . זה לא אמור להוות כזה גורם מפתיע. יש נקודה וממנה מפתחים כל מיני כיוונים.
ומה האובססיה הזו לגבי גיל? אני מניחה שמספיק שאני אהיה בת 40 או משהו ולהיות אחת שלא אוהבת שמנים בשביל לשבור לך את כל התיאוריה הזו?

בקשר למקומות שהשרשור מגיע אליהם אני מניח ש"ללא גבולות" לא התכוונה לפתוח שרשור ארוך בנוסח:"נשים שמנות בכלוב תרזו כבר ומיד" icon_smile.gif כי הנושא הזה וההמלצות האלה נדושות וידועות.
"ללא גבולות" הקפיצה כמה פעמים את השרשור שפתחה וטענה שהפוסט שלה מעניין לא כדי לומר לכל הנשים השמנות בכלוב לרזות מיד אלא כדי לשאול גברים אם הם יוותרו על אישה שהם אוהבים ומעריכים מבחינת האופי, האינטלקט והמשיכה בגלל שהיא מוגדרת "שמנה".
לכן הסטיה של מקבי מנושא השרשור נראתה לי לא לעניין.

בנושא קורלציה בין גיל והשקפות לא תספיק דוגמא אחת כדי לערער תאוריה.
כאשר בודקים קורלציה בודקים מדגם גדול ותמיד ישנם היוצאים מהכלל, שגם להם יש משמעות מבחינת הסברים. הקשר בין גיל והשקפות ידוע בכל המבחנים הפסיכולוגיים ויש גם נתונים מדעיים על בשלות וגיל מנטלי אבל המחקרים האלה עוסקים בד"כ בילדים וצעירים. בגיל המבוגר נתוני הבשלות הם אחרים אבל יש משמעות לגיל.
אם תשימי לב בגילאים שונים לאנשים יש ראית עולם קצת שונה ואי אפשר להתעלם מהעובדה שעם ניסיון החיים ההשקפות קצת משתנות.
מבחינתך אני מניח שגם בגיל 40 לא תחשבי שכל השמנים הם דוחים וכל הבעיה שלהם היא חוסר מוטיבציה ותכתבי פוסט בסגנון הזה. icon_wink.gif
למרות שגם לי חסרות כמה שנים טובות כדי להגיע לגיל 40 יש השקפות שנראות לי קשורות לניסיון ולבשלות.

בקשר למלאה הסקסית שלי כשבחרתי בה על פי האינטלקט, האופי והמשיכה היא עדיין לא קודמה לתפקיד סמנכ"לית והרגשת בין השורות שאני גאה ב"שמנמנה" שלי ומרגיש שותף להצלחה.
אהבתי אותה כשלא היתה סמנכ"לית ולא חשבתי לרגע שיעריכו אותי ואותה פחות.
בסוד אומר שאנחנו מחייכים על אחד מהחברים שלנו שמחליף כל כמה זמן מודל חדש וצעיר של אחת מהדוגמניות ומביא אותה לתצוגה. הוא יודע שאנחנו מחייכים וצוחק יחד איתנו. הוא היה נשוי ויש לו ילדים וכעת לא חושב על מערכת רצינית ומתגאה בחברה בצעצוע החדש שלו.
קיים, אבל פחות נפוץ ממה שמוצג כאן. בפעם האחרונה כבר הביא מודל רציני יותר.
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2006
כמה קשקושים...
קצת סדר בדברים
א כל מי שציין ואין לי כוח לצטט עכשיו כל משפט לגופו שאת זה יעשו אלו שיש להם יותר סבלנות, שנשים שמנות זה פשוט לא בריא ולכן גם לא נהוג בחברה אז שתדע שגם רזה מדי זה מאוד לא בריא.
ב לכל אישה יש עניין של מבנה גוף ומטבוליזם.בנות נולדתן עם מבנה גוף מסויים וצאו מהקטע של דיאטות וסרטי מדידה . פשוט צריך לדעת לאכול נכון.
אני מאלו המניאקיות כן,אלו שהבנות לא מסמפטות שאוכלת מה וכמה שבא לה בלי סוף ולא משמינה אבל אולי גם בגלל שאני צמחונית הולכת הרבה ולא יושבת כל היום במשרד ומנשנשת icon_cool.gif
ג עניין הבחירה בבת זוג היא עניין של טעם אישי. יש לי המון ידידים שיגידו שהם לא אוהבים בחורות רזות ויש כאלו שיאמרו שהם אוהבים רזות. ולמה? עוד לא שמעתי מישהו שאומר שעניין הבחירה בבת זוג היא למען החברים שלו.איזה בולשיט. כולם פשוט כולם טוענים שזה עניין של העדפה אישית. אני לא אוהבת בחורים שמנים.כרס לא עושה לי טוב .פשוט יותר מושך אותי בחור שיש לו מידות נכונות לטעמי icon_rolleyes.gif
כמו שיש בחורות שלא אוהבות בחורים קרחים וכמו שיש בנות שמעדיפות בחור קירח וחושבות שזה סקסי ,כמו שיש בחורות שמעדיפות בחורים בלונדיניים ויש כאלו שאוהבות שחומים.
ומה לעשות אני למשל אוהבת אותם בלונדיניים רזים ונשיים עד כמה שאפשר icon_biggrin.gif

ולגבי המיתוס שהחברה והתקשורת מכתיבים לנו מה נכון ומה לא =מלבד פרק אחד אי שם בשלהי ההיסטוריה שאהבו אמנים נשים שמנות ,והן אלו שכיכבו בכל מקום וגם זה היה עניין אופנתי! לא היו עוד פרקים כאלו.
נשים מדהימות בעיני מלאות ורזות כאחד ,תלוי מה הן משדרות!
ולסיכום: הכל עניין של העדפה
ועכשיו התגובות icon_lol.gif
huan
לפני 17 שנים • 23 בדצמ׳ 2006
huan • 23 בדצמ׳ 2006
בשלות אתה חושב?....כנראה שזו הסיבה שגברים בגיל 30-40-50-60 מפנטזים על לזיין קטינות דקיקות על חזה שופע ולא את הגירסה הנשית של יוקוזונהicon_smile.gif

לגיל אין משמעות פה לחברה לעומת זאת,כפי שציינה הליידי בשחור,יש ועוד איך.....אתה יודע מה אומרים "תאכל את החרא ותאהב את זה" ומרבית האנשים ישמו,מישמים וימשיכו לישם את זה במשך כל חייהם ללא תלות בגיל,במין ובמשקל...ולכן תקופה אחת הם יאהבו מלאות,תקופה אחרת בחורות עם כף רגל שבורה ומעוותת באורך 10 ס"מ וואחרי זה בחורות עם סילסול אייטיז מזעזע ובחורים עם מולט...או האם אמרתי שלתרומה הבריאותית של העניין אין כל אחיזה במציאות?

למען האמת לפני לא הרבה זמן כתבתי מאמר שעוסק בין השאר בכל הקטע הזה של מנגנוני שימור חברתי דוגמת האופנות החולפות ותכתיבי החברה בקשר למושאי התשוקה אבל לעשות קופי פיסט ל7 עמודי וורד נראה לי קצת מוגזם
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 23 בדצמ׳ 2006
huan כתב/ה:
בשלות אתה חושב?....כנראה שזו הסיבה שגברים בגיל 30-40-50-60 מפנטזים על לזיין קטינות דקיקות על חזה שופע ולא את הגירסה הנשית של יוקוזונהicon_smile.gif

לגיל אין משמעות פה לחברה לעומת זאת,כפי שציינה הליידי בשחור,יש ועוד איך.....אתה יודע מה אומרים "תאכל את החרא ותאהב את זה" ומרבית האנשים ישמו,מישמים וימשיכו לישם את זה במשך כל חייהם ללא תלות בגיל,במין ובמשקל...ולכן תקופה אחת הם יאהבו מלאות,תקופה אחרת בחורות עם כף רגל שבורה ומעוותת באורך 10 ס"מ וואחרי זה בחורות עם סילסול אייטיז מזעזע ובחורים עם מולט...או האם אמרתי שלתרומה הבריאותית של העניין אין כל אחיזה במציאות?

למען האמת לפני לא הרבה זמן כתבתי מאמר שעוסק בין השאר בכל הקטע הזה של מנגנוני שימור חברתי דוגמת האופנות החולפות ותכתיבי החברה בקשר למושאי התשוקה אבל לעשות קופי פיסט ל7 עמודי וורד נראה לי קצת מוגזם

*********************************************************************************************************
lady @in black ולא הליידי בשחור,ולא ציינתי שהחברה ותכתיבי האופנה אחראים להעדפות אצל גברים שמניעות אותם אם לבחור באחת כבת זוג פוטנציאלית יותר בזכות המראה שלה, או באחרת.
למעשה שללתי את הרעיון שאדם ובחירתו במציאת בת זוג נעשית על פי תכתיבי אופנה ,וזאת הוכחתי ע"פי ידע אישי שלי ! נא לא לעוות לי את הדברים שכתבתי וציינתי כדי למנוע אי- הבנות אצל אחרים.תודה.
אם באופנה להיות בלונדיני זה מה שנכון ואתה מוכתב ע"פי החברה ,אתה צובע את שיערך בבלונד?אני מקווה עבורך שלא.כי מלבד כמה פתאטיים ואומללים חסרי חיים ובעלי הבחנה רדודה יעשו כך. גם הבדס"מ לא ידוע לי באופן אישי שהוא באופנה...
בכל אופן אני דווקא שללתי את הרעיון וסיכמתי שאנשים נוטים לבחור בנות זוג לפי העדפותיהם האישיות ולא! לא! לא! ע"פי תכתיבי אופנה.
The Shield​(שולט)

Re: דבות

The Shield​(שולט) • 23 בדצמ׳ 2006
ילדה אסור ילדה מותר כתב/ה:
דני D כתב/ה:
צריך להבדיל בין שמנות לדבות. יש שמנות יפות וסקסיות. אבל ברגע שאומרים על מישהיא דבה. זה אומר שהיא סתם גוש בשר ללא צורה. לדעתי קיים אצל הגברים קיים פער בין חוש המישוש לראייה. אנחנו אוהבים לגעת ולתפוס ירך מוצקה ומלאה. אבל אוהבים להביט ברגליים רזות וחטובות. וזה כנראה שבכולנו קיים יסוד הומואי. ונשים רזות יותר קרובות לאידיאל גברי נערי ונשים מלאות יותר קרובות לאידיאל נשי. ויסלחו לי השחיפות שביננו.
ברמת העיקרון צריך לחזור ולאפשר לגברים להתחתן עם שתי נשים לפחות. אחת שמנה לזיונים, ואחת רזה בשביל לצאת ולהראות איתה.
icon_lol.gif

וכל מה שנשאר זה להגעל מכל מילה שכתבת כאן.

לפעמים רצוי לחשוב לפני שלוחצים על ה"שלח".

חבל שלא הבנת למה התכוונתי. הכתיבה היא סאטירית ולועגת למשיכה לנשים רזות. כדאי לחשוב פעמיים לפני שתוקפים ומשמיצים.