בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המפגש שהיה ומסקנותיו (כלובי, קפוץ פנימה)

nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 14 בספט׳ 2006
nerissa​(אחרת) • 14 בספט׳ 2006
אתם הורגים אותי icon_lol.gif

ולמה זה לא תואם את מה שאמרתי?
מישהו ביקש תארים והסמכות?

התואר היחידי שיש לי זה "אמא". וזה כבר תפוס. icon_wink.gif

יש לי הגדרה. זה כן. אני סאבית. יש לי ותק. יש לי רצון. יש לי ניסיון.
זהו.
את זה אני מציעה. לא רוצה ולא מבקשת תואר, תפקיד, טלפון נייד וחופשה בקריביים פעם בשנה.
אני לא מבקשת "מינוי". אני מתנדבת לתרום מזמני ומרצי וכל השאר. (טוב נו - כמעט כל השאר icon_rolleyes.gif )
תום, מלודי - היוזמה תבוא אך ורק ממי שזקוק לעזרה.
הניק שלי יהיה ברשימה. ירצו - יפנו.
אני לא "צדה" אף אחד. אני נענית לפניות אלי.
זו כל מטרת הרשימה.
"לבודד" חלק מ-18647 הניקים הרשומים כאן לכדי רשימה מתומצתת של אנשים המתנדבים לעזור, וזה פתוח לכולם ולא ייקבע על ידי השליטה או על ידי או על ידי מישהו ספציפי.

איך לעשות זאת? הנה הצעה

לרכז רשימת מתנדבים. להיפגש. להכיר. לדעת. לסער מוחות.

תום, מלודי - יש לכם רעיונות נוספים איך אפשר "לזקק" רשימה של מתנדבים?
קדימה.

בואו נשים בצד את האנטי.
הפוסט הועלה לכאן במטרה מסויימת. לחשוף את הנושא לכולם - לא רק לנשים שהגיעו למפגש.
לשמוע מכם עיצות איך להריץ משהו קדימה.

עזבו את המשקולות בצד icon_smile.gif אלוהים יודע שיש מספיק מזה לכל רעיון המועלה כאן.
זה קצה חוט. אולי ביחד אפשר לתפוס אותו וכן לעשות משהו.

במקום לבזבז אנרגיה על לנסות לשכנע אחד את השני על מי צודק יותר, אולי סיעור מוחות פומבי שכזה כן יוביל לרעיון מסויים.. אפילו אחר ושונה מזה שהועלה - אבל רעיון שיוכל לבנות בסיס לעזרה למערך כלשהו שכן יוכל לעזור ולהוות מורה נבוכים ונבוכות
קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 14 בספט׳ 2006

פששששששששש

קליבר​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
השליטה כתב/ה:
תום

רק בשבוע האחרון פנו יותר מעשר נשים בבקשת עזרה בגלל פגיעות שפגעו בהן הקשר בדסמי.

אז לצעוק שטיפסנו על עץ גבוה?... מי אתה שתשפוט?

אמרנו ונחזור ונאמר:
לא מדובר במאבק בין המינים, לא מדובר בשנאת גברים, מדובר בהגנה על סאביות מפני דומים מסוכנים.
כולכם חושבים שרואים בכם דומים מסוכנים? כי אם לא אני לא ממש מבינה את הפאניקה שאחזה בכם.

ולא תום, מי שצועק יותר חזק לא ינצח בדיון הזה. אנחנו לא מחפשות פה מנצחים. אנחנו פשוט מודיעות על הפעולה שבחרנו לנקוט בה כדי להגן על נשים בקהילה הזו.

ואת גם מוסמכת לטפל בהן ? מה עוד יש לך להציע חוץ משנאת גברים ? הרי כל אחד שלא יחייך אליכן , או יעשה בדיוק מה שאתן רוצות יתוייג כמסוכן. וגם עם כל מנגנוני הפעולה שלכן , והחסמבות יהיו דומים מסוכנים באמת ואף אחת/ אחד לא תעצור/ יעצור את זה .
יש דומיות מסוכנות לא פחות , מענין למה אתן לא מציעות לפתוח גם הדרכה לסאבים מתחילים ?( להזכיר לך את הסיפור של הדומית שהוציאה מסאב מסכן מעל 100,000 ש"ח ? )
DOM Perignon​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 בספט׳ 2006

ידידי, רעי, מכרי ואלו שאין לי מושג מי הם.

DOM Perignon​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
השרשור הזה, כמו רבים אחרים הוא ההסבר האולטימאטיבי למה אני לא כותב פה. ובד"כ גם לא קורא.
אלא שבכל המבולקה שבשרשור הזה מצטנע רעיון פשוט, יעיל וקל ליישום. אמר טביאס: "כחלק מתהליך רישום הכינוי בכלוב יופנה כל מי שרוצה להרשם לשניים שלושה מאמרים שיסבירו את העקרונות הראשונים שעל מי שנכנס לעולם הזה לדעת." (הציטוט מהזיכרון).

ויכולים המהדרין להוסיף פופ אפ עם לינקים לעוד פורומים, מאמרים, המלצות וכל מה שמישהו רוצה לדעת.
לא צריך מינויים, לא צריך הסמכות ו/או הסכמות. כולה כמה שינויים קלים... המאמרים כבר כתובים וידועים...

בתור התחלה, בואו נראה אם הדבר הפשוט הזה ייעשה?
godisafemale​(שולטת)

טוב, זו דעתי:

godisafemale​(שולטת) • 15 בספט׳ 2006

1. גבר פגע בך? חייגי 100!

2. אני רוצה פורום משלי. אני אחליט. אני אקבע אני אנווט.
וכמו ש"קלטתי את המערכת".. בסוף לא תשארנה שם סאביות.

3. פורום בתשלום? לא הבנתי... מה?

מזזזזזזזזזזזה השטויות האלה?
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
השליטה כתבה בשירשור אחר המניע את היוזמה:
במפגש שהתקיים אתמול בנושא "ההבדל שבין בדסמ להתעללות" הוחלט להקים מערך של חונכות לסאביות חדשות בקהילה (ובהמשך אם יתעורר ביקוש גם לסאבים ולדומים/יות חדשים/ות).

הסאביות החדשות הן סאביות שמועדות לפגיעה. הדומים המסוכנים מאתרים אותן, מבודדים אותן במהירות משאר הקהילה, ואז מתחילה ההתעללות.

אני קוראת לסאביות ותיקות שמעוניינות לקחת חלק בפרויקט חניכה שכזה להירשם כאן או לפנות אליי בפרטי כדי שנתחיל ליצור רשימה שחברותיה תעבורנה הכשרה מתאימה שתלמד אותן כיצד ללוות סאבית מתחילה בצעדיה הראשונים בעולם הבדסמ.

תסלחו לי, אבל ההתעלמות שלכן, ממה שנאמר פה, והאופן בו אתם פועלות, הוא הוא הכוחני והמתלהם בעיני.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
nerissa כתב/ה:
אתם הורגים אותי icon_lol.gif

ולמה זה לא תואם את מה שאמרתי?
מישהו ביקש תארים והסמכות?

בהחלט כן. לא את, אבל אם תקראי את פתיחת השרשור הזה או את ההודעה שצ'יטה ציטט בעמוד זה ממש, מדובר על מערך חונכות, כלומר תארים יש, והן אמורות לעבור הכשרה, כלומר גם הסמכות יש.

ציטוט:
זו כל מטרת הרשימה.
"לבודד" חלק מ-18647 הניקים הרשומים כאן לכדי רשימה מתומצתת של אנשים המתנדבים לעזור, וזה פתוח לכולם ולא ייקבע על ידי השליטה או על ידי או על ידי מישהו ספציפי.

פתוח לכולם? או רק לסאביות? או רק לסאביות שהגישו מועמדות בפני המארגנות ועברו את הסינון שלהן?

ציטוט:
בואו נשים בצד את האנטי.
הפוסט הועלה לכאן במטרה מסויימת. לחשוף את הנושא לכולם - לא רק לנשים שהגיעו למפגש.
לשמוע מכם עיצות איך להריץ משהו קדימה.

לא, שמיעת עצות היא לא המטרה. המטרה, והדבר נאמר מספר פעמים בשרשור הזה, היא ליידע אותנו על דרך הפעולה שעתידה להנקט. לא להתייעץ ולא לשתף.

בקיצור, איתך נריסה אני לא חושב שיש יותר מדי מחלוקת למישהו כאן. אלא שהדברים שאת אומרת אינם אלו שעליהם נמתחה ביקורת. להיפך, הם תואמים את הביקורת.
teacher​(שולט)

ושוב תרבות האינסטנט מנצחת

teacher​(שולט) • 15 בספט׳ 2006
למה ליצור אמון אמיתי, כשאפשר לעקוף אותו בפרוצדורות, נהלים והכשרות?
למה לעסוק בענייני BDSM מסובכים שמחברים ביננו, כשאפשר לעסוק בענייני התעללות שמפרידים ביננו.

מסתבר שכנראה התעללות זה יותר פופולארי מ-BDSM. לפחות ככה אני מרגיש.
עשיתן מפגש שתכליתו היתה ''..זיהוי מצבי סיכון והתעללות (וההימנעות מהם) ..''
ומהבסיס הצר הזה בניתם הכשרה שלמה לסאבית? לא נראה לי.

אל תנסו לקצר את הדרך על ידי דיבורים זולים על התעללות, ואני קורא לזה דיבורים זולים,
כי מירב הנקודות המהפכניות שהוצגו בפוסט הראשון הן טחונות עד דק במקרה הטוב, ניתנות
להסקה על ידי השכל הישר במקרה הבינוני, ושגויות עד מסוכנות במקרה הגרוע.
ואני אלך ישר לגרוע:
ללמד הגנה עצמית (אינסטנט) עם הטריק השחוק של המפתחות זו בדיחה גסה שמקסימום
תגרום לתחושת ביטחון שקרית שתיענה באלימות אמיתית, אם לא היתה עד כה. הרעיון עצמו,
שבכמה עצות או אפילו תרגילים קטנים ניתן לתת פיתרון אמיתי הוכחה כ ש ג ו י ה.

וכמו עם 'משטרת הכלוב' גם כאן אנו עומדים בפני איזו התגלות של סולידריות שאינה קיימת באמת.
כי יותר משרוצה העגל לינוק רוצה הפרה להניק. וזה בדיוק ההבדל בין מה שנריסה עושה בפועל, לבין הדיבור הזה כאן.
נריסה פשוט עושה. לא שואלת, לא מתארגנת 'קהילתית', אלא פשוט עושה.
אתם רוצים לחנוך?? תשאלו את נריסה, מה היחס בין ענייני התעללות לענייני BDSM בשיחות שלה עם אנשים שרוצים לדעת...
אני הייתי שולח אליה בלי למצמץ. קצת חיים, קצת ניצוץ, קצת סלמנדרה, קצת קישוא icon_eek.gif
אני לא רואה את זה אצלכם בגישה. וזה לא מעורר אמון.
אני לא הייתי ממליץ למישהי לעשות קורס באופנה אצל משמרות הצניעות. זה פשוט לא יעבוד.

לחשוב שזה הדבר הראשון שסאבית צריכה להתקל בו בכניסה לעולם הזה... אחחח.
שכפ"ץ, קורס בהגנה עצמית, חשיבה שבלונית, דיכוי על ידי תבניות מוכנות מראש של התנהגות ותגובות, אוף, זה מזכיר לי משהו...בטח שלא BDSM.

ודבר אחרון בעניין הזה, איך לא, שוב בנושא ההתעללות.
היתה שורה באחת התגובות, שתפסה את עיני:
ציטוט: ''..אם היית משתתפת במפגש אתמול, היית מגלה שכמעט לכל סאבית יש סיפור מזעזע משלה...''

מה זה? סוג של הצהרת הון? זה המטען שאתן באות איתו לחנוך סאביות בתחילת דרכן?
מזכיר לי את החינוך שקיבלה אסטלה ממיס האווישאם ב''תקוות גדולות''. הכל רע, רע, רע.
קצת כמו האשכול הדיכאוני הזה, שאם גם הוא סוג של דוגמה להסברה ולסובלנות שלכן,
אז המצב גרוע משחשבתן.

תזכורת מציאות: לרוב האנשים אין סיפור מזעזע, אלא אם אתם מזדעזעים בקלות.

רוצים לתרום - תכתבו מאמרים, דיעות, תרגמו, דברו על מה כן ולא רק על מה לא,
וכשמישהו שואל אז תענו. ממש פשוט, וזה קורה גם עכשיו. וכשמישהו שואל שאלת תם - אל תכסחו.
תעיפו מבט בפורום אלפוני ותראו בעצמכם כמה כותבים שם חדשים ושואלים, וכמה כותבים שם ותיקים ומלמדים. זה אומר משהו לא?
ותשתחררו קצת.
אתם קוראים לזה משחק BDSMי? אז תתחילו לשחק !

ל -ש - ח - ק !!

teacher
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 15 בספט׳ 2006
[color=orange]מכירים את המשפט "ירצו , יאכלו .
לא ירצו , לא יאכלו ." ?

אז מה הבעיה שיהיה גוף כזה ?
מי שתרצה , תהיה רשימה והיא או הוא יוכלו לפנות הרי אין פה דרישה שסאבים יוכלו להיכנס לכלוב רק לאחר שיחה עם אחת " החונכות " ?
אני בטוחה שישארו מספיק סאביות שלא יפנו ואז גם לדומים שלא מוכנים ל"קחת" סאבית שעברה את השיחה הזו "מבחר"
הרי זה לא שהיו זה לא קורה ?
לכל אחד מהותיקים יש פניות ושאלות מצד אנשים חדשים בלי קשר להגדרת התפקיד שלהם ?
לגבי "כלוב הזכוכית" שאתם מפחדים ליצור , נכון בדס"מ עושים באהבה או לא עושים בכלל אבל יש פה מספיק אנשים שעושים בדס"מ משנאה ומאגו קטן ועלוב ואילו אותם אנשים שמנצלים חדשים
ואני מדברת על שני המינים כי אלי פונים גם סאבים עם סיפורי זוועה על "דומיות" ולגבר הרבה יותר קשה להחשף אחרי שניצלו אותו , למה לא לתת לאותם אנשים מבחר כלים הכוונה : הכוונה בהרשמה למאמרים ורשימת אנשים שמוכנה לענות על שאלות , מה הבעיה ?
אני נגד צרוף של שולטים/ות מסיבות של ניגוד אנטרסים אבל אם סאבית ביוזמתה מתרשמת משולט ופונה עליו לעצה או הכוונה מה טוב ?

צר לי לראות דומים שאני מעריכה ואוהבת מתנגדים בכזו נחרצות , אני עוברת על כל השירשור ולא מוצאת איפה אתם רואים את הק'ץ אולי זה שוב איזה עניין שלגברים ממאדים ונשים מפה ?

לגבי פורום סאביות , ביקשו עכשיו זו החלטה של כלובי .

שתהיה לכולנו שבת שלום .
[/color]
ימית 2000

טיצ'ר

ימית 2000 • 15 בספט׳ 2006
התעללות לא צריכה להיות יותר פופולרית מבדסמ כדי שידברו עליה וינסו להימנע ממנה. ואף אחד לא התיימר להכשיר סאביות באמצעות דיבור על מצבי סיכון; המטרה הייתה - ואיני מבינה מדוע זה לא ברור - לסייע להימנע ממצבי סיכון. כשאין בעיה - אין צורך לטפל בה. ומכיוון שבדסמ אינו בעיה, לא צריך להזהיר מפניו. כן צריך להזהיר מפני מצבים מסוכנים, וזה מה שהן מעוניינות לעשות. אתה לא תזהיר את ילדיך מפני אנשים זרים בגן המשחקים? לא תסביר להם שיש אנשים רעים בעולם ושאסור ללכת איתם אל מאחורי השיחים או לתפוס איתם טרמפ? אז מה? אז אני יכולה לטעון שמהבסיס הצר הזה אתה מכשיר את ילדיך לחיים. אבל אני יודעת שזה רק פרומיל מחייהם ומילדותם. האזהרות האלה אינן נעימות, אף אחד לא רוצה להפחיד ולדכדך, אבל הן הכרחיות, כי הן חלק מהחיים.

ובאשר לסיפורים המזעזעים - כן, יש הרבה. וכבר כתבתי את דעתי על האופנה הזו ועל הבעייתיות בה. הסיפורים האלה מעידים לא כל כך על מה שקורה בקהילה, אלא יותר על מה שלא קורה בה. אנשים פה עושים בדסמ נטול רגש, נטול חמלה, נטול חברות. יש פה הרבה קור וניכור ויחס נצלני ומשפיל כלפי פרטנרים, ובפרט סאביות. הסיפורים המזעזעים מתארים, ברובם, אכזבות גדולות מאנשים שנהגו בסאביות שלהם ללא כל רגש. אני סולדת מהרדיפה אחר דומים שעוד אתמול היו נערצים ונחשקים והיום - משסר חינה של הסאבית מעיניהם - הם פושעים מסוכנים. אבל זה מה שקורה פה. וזו בעיה. וצריך להתעמת איתה. כי מה שקיים - הוא מה שקורה, טיצ'ר, ואי אפשר לעצום עיניים נכוחו. והעובדה שאתה באופן אישי לא סובל מהבעיות האלה אינה הופכת אותן לאזוטריות או בדויות.

טיצ'ר, אין לך בעיה עם זה שנריסה מייעצת לסאביות ומלמדת אותן להימנע מסיכונים, אבל מפריעה לך התארגנות יזומה שעושה את אותו הדבר בדיוק. זה לא קצת מוזר? מה ההבדל? למה תרומה פרוביזורית מקובלת עליך אבל כל דבר מגובש ומסודר יותר ממוטט את עולם הבדסמ כפי שאתה רואה אותו? אין בכך כל היגיון. הרי הים אותו ים והסאביות אותן סאביות.

יכול להיות שאין כאן כל חדש, ושהכל טחון עד דק, אבל זו לא הסיבה לאנטיגוניזם שלכם. מפריעה לכם ההתארגנות שאינה כוללת אתכם, ההסתכלות עליכם כעל "אחר". מעולם לא הייתם האחר, ואתם מגלים עכשיו שזו פוזיציה מאוד לא נעימה. ובכן, אנחנו היינו האחר הזה במשך אלפי שנים. אנחנו סובלות מכך יום יום. ושרדנו. הרי אנחנו כאן. אז אל דאגה, לא יאונה לכם כל רע. אתם רק תצטרכו להתרגל לכך שהשליטה לא תמיד נמצאת בידיים הבלעדיות שלכם.
devotion​(מתחלפת)
devotion​(מתחלפת) • 15 בספט׳ 2006
BODYGUARD כתב/ה:
מייפל כתב/ה:
bodyguard- קראתי את התגובה שלך פעמיים ולא הצלחתי להבין למה בדיוק אתה כל כך מתנגד. מה לדעתך פסול בפרוייקט חונכות? מה רע בללוות מישהי שנכנסת לעולם שהיא לא מכירה ושמסתבר שמלא בסכנות?
התחושה מהקריאה של הדברים שלך הייתה שאתה מרגיש מאוים ממשהו, ולא ברור לי ממה.
אשמח אם תסביר.

אני לא מתנגד לרעיון, מייפל..
אני פשוט לא אוהב אותו,
ומה לעשות, גם לדום יש כאן אישור
להביע דעה ולומר את דברו..
הנקודה שלי שונה לחלוטין
הניסיון להכניס סאביות לחסות של חונכות
על מנת לדאוג להן היא לא משהו שאני מתנגד לו.
זה המקום של מי שבוחר בו.
אני לא אקבל אלי מישהי כזו,
ועדיין לא פוסל את זו שכן תיכנס לשם,
לי זה לא מתאים ואני מקווה שמותר לי להביע זאת..

להרגיש מאויים?
יש לי סיבה? אם כן אשמח לשמוע עליה..

הבעתי את דעתי, גם אם היא לא נוחה לאנשים
תמיד ניתן לאגנר או לדלג מעל מילותיי,
לא חובה בכלל..

עוד מעט נבקש אישור מה"חונכות"
על מנת ליצור קשר עם נשלטת..
אז זה לא מאיים עלי- זה רק משעשע.

הלו תעצור את הסוסות שלך

אני הבנתי ותקנו אותי אם אני טועה שרעיון החונכות אינו מיועד רק לסאביות שהן בתחילת קשר עם בודיגארד. או כל אחד למען האמת
אלא באופן כללי למי שחדשה בתחום, ואינה יודעת עדיין לעשות את כל ההפרדה בין טוב לרע, בין נכון ללא נכון בין מניפולציה זולה ומשומשת שכל נשלטת ותיקה מכירה ותזהה לבין התנהגות של בנאדם שהוא גם שולט.
קראתי איזה 3 תגובות שלך והבנתי שאתה מתנגד בתוקף אבל ביננו? לא ממש אמרת למה.
רק תקפת כל השערה לגבי למה.
אז אני עם כל הכבוד אלייך {ויש ואתה יודע} רוצה לדעת מה הבעיה.
למה אסור לנשלטת שלך להיות חברה של סאבית ותיקה אותה הכירה במסגרת יוזמה יזומה ולא באקראי בצ'ט?
אתה חושב שכל כך קל להכיר גם בנות בעולם הזה ?
ואת הנכונות? לא את אלו שההוא המואר שולח לצוד בשבילו ?

האם אתם חוששים שיהיה מדובר בסאביות קנאיות לאלוהים יודעת מה, שכל פיפס ששולט יגיד
יאמרו- לא זה לא בסדר בטון פולני היסטרי? ככה מצטיירות לכן הנשים בקהילה ?

או שאתם חוששים מנקמנות של סאביות שקשרים נגמרו איתן שישמשו כחונכת.

אז הצעת יעול. לאו דווקא חונכת צמודה.
אלא מספר חברות שיהיה ברור איך לפנות אילהן שיהיו שם לתת מענה כללי וספציפי לכל חדשה.

פרומים סגורים לסאביות.
אכן אינם הרמטים וחובה להתריע על כך.
ועדיין הרוב המוחץ של גברי הקהילה אינם שם. והנושאים הנידונים לפעמים פשוט מעניינים רק נשים והן חשות יותר בנוח להתבטא בפורום שמוגדר כשל נשים גם אם הנושא אינו דיסקרטי ואסור שיצא החוצה.

לגבי שירשור דומים מסוכנים..
אמרתי בפורום אחר וחוזרת
מאז המקרה שלי {ושל עוד 4 נשלטות שנפגו ברמה כזו או אחרת מאותו דום}
שבו הדום ומעשיו כלפי וכלפי האחרות גרם למחלוקת בין נשלטות רבות לגבי היותו מוגדר כ"דום מסוכן" ע"פ הסטנדרטים שנקבעו עד כה לגבי מיהו דום מסוכן.
למיטב הבנתי עד כה רשימות אלו איכלסו באמת אנשים שאנסו שפחות או פגעו בהן פיסית {ללא שפיות או הסכמה או מילת בטחון}. וגם פה לא תמיד היה מדובר באנשים שהורשעו חוקית באונס , כיוון שחלק מהמקרים לא דווחו למשטרה ובחלק מהמקרים שדווחו,לא הייתה הרשעה, למרות זאת, מנהלות הרשימות השונות {כן יש כמה} הכניסו את שמות הדומים הנ"ל ופרטיהם
למען לא תהיה עוד נאנסת שאח"כ תצטרך להסביר לחוקר
"כן נתתי לו לקשור אותי, כן רציתי שהוא יצליף בי, ולא לא הסכמתי שהוא יאנוס אותי"
ולך תסביר להם מילת בטחון...
נורא קל לאמר לנשלטת לכי למשטרה! אבל אם תחשבו על זה לעומק זה בכלל בכלל לא פשוט,
אונס הרבה פעמים קשה להוכיח מאלפי סיבות.
וכן קיימים מקרים הפוכים שבהן בחורות "השתמשו" בתלונה שכזו על מנת סתם לפגוע באדם שקיים עימן מגע מיני בהסכמתן ואפילו הביאו להרשעתו.. כך ששוב.. גם לרשויות קשה לפעמים להכריע במקרים שכאלה על אחת כמה וכמה אם המקרה הוא מקרה בדס"מי..

אז עד כה {למיטב הבנתי} אלו היו הדומים ברשימות השחורות האלה.

לא מאמינה ברשימות האלה יותר .
שישארו מוגדרות כרשימות של אנסים .
אבל שאר הפוגעים והמנוולים למינהם מה שצריך לעשות זה לתת לנשלטות הנפגעות להעלות על הכתב את מה שקרה וכל הוכחה שיש בידהן להתנהגותו, לתת לו להגיב . ולתת לשאר העולם להחליט לבד אם הוא רוצה להיות חבר שלו, ואם הוא מסוכן או לא.
כי כאנס בפועל אין יכולת להרשיע אותו.

ומה לעשות צ'יטה במלחמת המינים רוב המוחץ של הנפגעות הן נשים, אתה מוזמן להציע יוזמה דומה לסאבים חדשים.
סביר שכמו שאר ההבדלים בין נשים לגברים. גם פה לא כדאי קבוצה מעורבת, אלא שכל מין יטפל בבעיותיו הוא.

זו דעתי ולא להצליף בי..

{אני מחזירה..}