צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט כתרוץ להשגת פנטזייה ישנה.

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 28 במרץ 2007

Re: שולט כתרוץ להשגת פנטזיה ישנה

איימי_​(נשלטת) • 28 במרץ 2007
דובדבן כתב/ה:
למה לא בעצם? במה שונים מעשיו ממעשי האחרים? לו ניסח אותם כמו שצריך ודילג על הגיחוך הגלוי הרי היה מצדיק את נוכחותו באתר, ככל אחד אחר. מסקנתי היא שכל רעיון מתקבל או נדחה על הסף בגלל האופן שהוצג. וזה נכון גם לאדם.

יש הרבה במה שאת אומרת.
monk
monk • 28 במרץ 2007
ים_yam כתב/ה:
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
אווווווווווו מגניב!

זה הופך מטלנובלה לגרסה הבדס"מית של הסופרנוז!
סחטיין על הטוויסט!

ואם יהיו פה גם הרבה מכות זה יכול להשתלט גם על המשבצת של E.R

(המאפרת זוממת על שעות נוספות והרבה אפקטים של פציעות icon_twisted.gif )

גב' ימי ים היקרה,
ההפקה מבקשת להפנות את תשומת ליבך לאותתיות הקטנות של חוזה הקבלנות עליו חתמת, לפיו לא ישולמו שעות נוספות בגין פציעות ואפקטים angry3.gif

<הנזיר הופך את ההפקה למעוז נוסף של הקפיטליזם הברוטאלי>

אבוד לך!
מהרגע שהצטרפתי כמאפרת ראשית לסדרה נוספת, אני יכולה להרשם באיגוד ואז עורכי הדין של האיגוד יוכיחו כי החוזה שעליו חתמתי הוא לא חוקי ועליכם לשלם גם שעות נוספות, גם תוספת עבור חומרים מיוחדים לאפקטים וכמובן - הוצאות משפט ותשלום לעו"ד tongue.gif

כמו שציינתי כבר קודם, את לא על תקן של מאפרת ראשית, אלא עצמאית המספקת שרותי איפור בקבלנות ע"פ חוזה עם ההפקה.
כמו כן, ברצוני להפנות אותך לדברים שאמרתי קודם, לפיהם, אנחנו לא בדמוקרטיה ואת תעשי מה שאומרים לך, ביץ'! קאפיש? smoking21.gif (לא באמת מעשן)

רואים שאתה לא בקיא בחוקי האגודה...
גם בתור קבלנית עצמאית אני רשומה תחת הטייטל "מאפרת ראשית" ועל פי כך זכאית לכל המגיע לי עפ"י החוק.
לא כדאי לך להתעסק עם הכרישים באגודה, וגם לא לעשן בחדר הלבשה ואיפור, התלבושות הסינטטיות האלו דליקות כמו נפצים של פורים!

beatstang.gif רק רציתי להראות לך מה קרה לקבלן האחרון שניסה להכניס את ה"אגודה" לעניין....
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 28 במרץ 2007
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
אווווווווווו מגניב!

סחטיין על הטוויסט!

גב' ימי ים היקרה,
ההפקה מבקשת להפנות את תשומת ליבך לאותתיות הקטנות של חוזה הקבלנות עליו חתמת, לפיו לא ישולמו שעות נוספות בגין פציעות ואפקטים angry3.gif

אבוד לך!
מהרגע שהצטרפתי כמאפרת ראשית לסדרה נוספת, אני יכולה להרשם באיגוד ואז עורכי הדין של האיגוד יוכיחו כי החוזה שעליו חתמתי הוא לא חוקי ועליכם לשלם גם שעות נוספות, גם תוספת עבור חומרים מיוחדים לאפקטים וכמובן - הוצאות משפט ותשלום לעו"ד tongue.gif

כמו שציינתי כבר קודם, את לא על תקן של מאפרת ראשית, אלא עצמאית המספקת שרותי איפור בקבלנות ע"פ חוזה עם ההפקה.
כמו כן, ברצוני להפנות אותך לדברים שאמרתי קודם, לפיהם, אנחנו לא בדמוקרטיה ואת תעשי מה שאומרים לך, ביץ'! קאפיש? smoking21.gif (לא באמת מעשן)

גם בתור קבלנית עצמאית אני רשומה תחת הטייטל "מאפרת ראשית" ועל פי כך זכאית לכל המגיע לי עפ"י החוק.
לא כדאי לך להתעסק עם הכרישים באגודה, וגם לא לעשן בחדר הלבשה ואיפור, התלבושות הסינטטיות האלו דליקות כמו נפצים של פורים!

beatstang.gif רק רציתי להראות לך מה קרה לקבלן האחרון שניסה להכניס את ה"אגודה" לעניין....

רק רגע...
בעצם... מה התפקיד שלך בכל ההפקה הזו???
לא זכור לי שמינו אותך להיות המפיק ו/או הבמאי...
איפה אחותה המרשעת של זיקית שתעמיד אותך במקום???
monk
monk • 28 במרץ 2007
ים_yam כתב/ה:
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
monk כתב/ה:
ים_yam כתב/ה:
אווווווווווו מגניב!

סחטיין על הטוויסט!

גב' ימי ים היקרה,

אבוד לך!

רק רגע...
בעצם... מה התפקיד שלך בכל ההפקה הזו???
לא זכור לי שמינו אותך להיות המפיק ו/או הבמאי...
איפה אחותה המרשעת של זיקית שתעמיד אותך במקום???

אני זה שהשתלט על ההפקה מאיים על כולם ובסוף לוקח את כל הכסף.
וזה בוריס, העוזר שלי beatstang.gif
משה, הנהג שלי whip2.gif
ושני המאבטחים שלי ביל וגיל icon_twisted.gif icon_twisted.gif
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
fairy כתב/ה:
אמוץ כתב/ה:
זה היה ברור לה שהגבולות הם אותם גבולות כמו שאני נשלט.
והיא תמיד מזיינת אותי בתחת.לא עשיתי לה כלום ההפך אני לא מסוגל להצליף ולהכאיב,אני קשה לי לשלוט,אך אני אוהב לזיין נשים ומיוחד בתנוחה חדה כזו.ובזמן החדירה לטא לאט והיא לא סבלה הפוך היתחשבתי בה.היא גם אמרה בכלליות שלשלוט באמת אני לא יכול והיא צודקת .אני לא מסוגל להכאיב ובטח שלהשפיל מישהי בצורה כמו שהרוב עושים פה.

אמוץ,
אם אתה אומר שהגבולות היו מוסכמים ביניכם אז זה בסדר, אבל אם זה המצב אז למה היא יצאה פגועה מכל העניין?
ולמה לא תיתן לך לשלוט בה יותר?

אם זה היה מקובל עליה לא היתה אמורה להיווצר לה בעיה עם זה לאחר מכן.

היא יצאה פגועה כי היא היה לה קשה לעכל את הכניעה כי היא שולטת מטיבעה אני מניח שזה הבעייה.
דרך אגב היא זו שפתחה אותי בתחת ראשונה וגרמה לי לאבד בתולים אנאלים.גם אני אחרי הזיון הראשון נפגע לי האגו והרגשתי מושפל אחרי הזיון פחות מימנה אבל עדיין זה לא היה פשוט מבחינתי.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: שולט כתרוץ להשגת פנטזיה ישנה

איימי_ כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:
למה לא בעצם? במה שונים מעשיו ממעשי האחרים? לו ניסח אותם כמו שצריך ודילג על הגיחוך הגלוי הרי היה מצדיק את נוכחותו באתר, ככל אחד אחר. מסקנתי היא שכל רעיון מתקבל או נדחה על הסף בגלל האופן שהוצג. וזה נכון גם לאדם.

יש הרבה במה שאת אומרת.

איימי כיף ליראות שאת פה מממ. icon_lol.gif
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 28 במרץ 2007
אמוץ כתב/ה:

היא יצאה פגועה כי היא היה לה קשה לעכל את הכניעה כי היא שולטת מטיבעה אני מניח שזה הבעייה.

ואתה אומר את זה כי שאלת אותה ?
או כי פשוט כמו תמיד אתה כל כך בטוח שאתה מבין את הכל וכולם יותר טוב מאשר הם עצמם ?

אמוץ כתב/ה:
דרך אגב היא זו שפתחה אותי בתחת ראשונה וגרמה לי לאבד בתולים אנאלים.גם אני אחרי הזיון הראשון נפגע לי האגו והרגשתי מושפל אחרי הזיון פחות מימנה אבל עדיין זה לא היה פשוט מבחינתי.

מה הקשר בכלל ?
אם זה משהו שהיא רצתה סביר להניח שהתגובה שלה הייתה שונה

לא משנה איך תרצה לסובב את זה, עשית משהו בניגוד לרצונה ובלי הסכמתה.
זה שאתה מתרץ את זה בכל מיני סיבות קלושות, לא משנות את המצב.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
פרח גדולה כתב/ה:
אמוץ כתב/ה:

ואתה אומר את זה כי שאלת אותה ?
או כי פשוט כמו תמיד אתה כל כך בטוח שאתה מבין את הכל וכולם יותר טוב מאשר הם עצמם ?

אמוץ כתב/ה:

מה הקשר בכלל ?
אם זה משהו שהיא רצתה סביר להניח שהתגובה שלה הייתה שונה

לא משנה איך תרצה לסובב את זה, עשית משהו בניגוד לרצונה ובלי הסכמתה.
זה שאתה מתרץ את זה בכל מיני סיבות קלושות, לא משנות את המצב.

זה לא היה בניגוד לרצונה כי היא ידעה שהגבולות הם אותם גבולות כמו שהיא שולטת עליי.
אם הייתי אולי עושה סשן שלם ובסוף מזיין אותה בתחת אולי היא הייתה מגיבה שונה.
אך מזה משנה כאשר אני שולט אני קובע מתי לעשות מה ואני החלטי ישר לעבור לזה ללא הטכס הארוך.אמת אני לא מעוניין להשפיל ולהכאיב רק לזיין מאחור זה הכל.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 28 במרץ 2007
אמוץ כתב/ה:

זה לא היה בניגוד לרצונה כי היא ידעה שהגבולות הם אותם גבולות כמו שהיא שולטת עליי.
אם הייתי אולי עושה סשן שלם ובסוף מזיין אותה בתחת אולי היא הייתה מגיבה שונה.
אך מזה משנה כאשר אני שולט אני קובע מתי לעשות מה ואני החלטי ישר לעבור לזה ללא הטכס הארוך.אמת אני לא מעוניין להשפיל ולהכאיב רק לזיין מאחור זה הכל.

אז זהו, שאתה לא ממש שולט
פשוט ניצלת את האמון שלה בך ואת הרצון שלה לחוות משהו אחר

לפחות בעיניי אתה לא שולט בכלום
Here And There​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 29 במרץ 2007
Here And There​(נשלטת) • 29 במרץ 2007
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אם זה היה מקובל עליה לא היתה אמורה להיווצר לה בעיה עם זה לאחר מכן.

כן, כי אנשים תמיד יודעים לתוך מה הם נכנסים, ונשים בכלל תמיד מקבלות החלטות שקולות שהן שלמות איתן אחר-כך. icon_razz.gif

טוב נו, שכחתי שלא כולם מאוזנים ושקולים כמוני. icon_smile.gif

אבל לפי איך שהוא תיאר את המצב זה לא נשמע כאילו הבחורה כעסה עליו בגלל שיקול דעת שגוי שלה, אלא כי הוא גרם לה לעשות משהו שהיא לא היתה עושה במצב/מעמד אחר.