סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורה של השפחה יובל. פרק 1

Brave Dwarf
לפני 17 שנים • 13 ביוני 2007
Brave Dwarf • 13 ביוני 2007
קשירה קשירה. ואוי לו לחזיר שיאמר שלא.
גרניקה, חמדתי, לא מאופיי ולא מצורתי לנהוג כך, אך היה נדמה לי כי אין לה דוגמא כזו האישית.

וואס דער מענטש טוט ויך אליין וואלטן אים קיין צען שונאים ניט געטאן.
את אשר האדם יכול לעשות לעצמו גם אלף אויבים לא יצליחו.
Mass production
לפני 17 שנים • 13 ביוני 2007
Mass production • 13 ביוני 2007
חבוב, תודה על המאמץ. אני בטוח שבחלוף זמן אוכל להתרשם לטובה מכישרון הכתיבה שלך, ואצליח גם להיעלב.

לילה טוב.
Brave Dwarf
לפני 17 שנים • 14 ביוני 2007
Brave Dwarf • 14 ביוני 2007
בבקשה. אבל אל תתאמץ יתר על המידה. כי....
כי זה פשוט לא שלך.
ברנש icon_rolleyes.gif

חכה לבוקר, שם תהיה נפיחה משוחררת, קשת העורף, זאלוטוסיק, מאוחדת בכל אמות התבל, עבודה כלשהי הטוענת למאסטר, חתולה מגזע מוזר אבל פראי למדי, מאסטרים לפי אלף בית ואפילו שומר ראשם ושל המאפיה האיטלקית, וגם בעוז אבנטא נקבית וכל מיני כאלו צבעוניות וצבעוניים שיעמדו לצדך פן חס ושלום האנושיות בלבדה תנער את לוח לבך.

וכפי שאמרתי כאן מכבר, איני זוכר באיזה שרשור צמא דם, לא עם הגמד, אלא עם עצמך, שיהיו לך חלומות פזZZZZ
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
גמד, אתה יודע איפה אתה מסתבך? כשאתה מנסה להיות מצחיק. אם אין לך את זה, אל תנסה. אתה פשוט מדגיש כמה הפוסט של רוזי מצחיק, שנון וחד לעומת אוסף הדליחויות שייצרת לאורך השרשור הזה. אולי זה הדבר היחיד שמצחיק בכתיבה שלך - העובדה שהיא משרתת מטרה הפוכה לזו שכיוונת לה.
walking dead
walking dead • 14 ביוני 2007
Black Lotus כתב/ה:
גמד, אתה יודע איפה אתה מסתבך? כשאתה מנסה להיות מצחיק. אם אין לך את זה, אל תנסה. אתה פשוט מדגיש כמה הפוסט של רוזי מצחיק, שנון וחד לעומת אוסף הדליחויות שייצרת לאורך השרשור הזה. אולי זה הדבר היחיד שמצחיק בכתיבה שלך - העובדה שהיא משרתת מטרה הפוכה לזו שכיוונת לה.

cheer.gif

זו הפסולת שנותרה באשפת החיצים שלך, גמד? נגמרו לך המילים באידיש שהחלטת לעבור לירידות אישיות ומאוד מפוהקות על מי שדעתו שונה משלך...?

אבל על זה הרי אמרו חכמים: רק בשקיעה אנשים קטנים מטילים צל גדול.
Brave Dwarf
free spirit כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:

cheer.gif

זו הפסולת שנותרה באשפת החיצים שלך, גמד? נגמרו לך המילים באידיש שהחלטת לעבור לירידות אישיות ומאוד מפוהקות על מי שדעתו שונה משלך...?

Black Lotus, זאת אינה סאטירה ואפילו לא זאטירה כך שאם לא אהבת, פני אל המקור, הציטוטים מלאים ומדויקים וכולם שלו, את זה אף אחד לא יקח ממנו וגם אני לא ניסיתי.

LOL תודה, נפיחה משוחררת, דבריך הוכיחו למעלה מן המצופה את נקודתי.
walking dead
walking dead • 14 ביוני 2007
התנהגותך והתבטאויותיך התינוקיות מבזות רק אותך, ננס.

אתה מוזמן להמשיך להתפלש בביצה הסרוחה שלך לבד, אני פשוט משתעממת מאוויליותך וחוסר יכולתך לפתח דו-שיח בוגר וענייני ככלל האדם.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
Black Lotus כתב/ה:

cheer.gif

Black Lotus, זאת אינה סאטירה ואפילו לא זאטירה כך שאם לא אהבת, פני אל המקור, הציטוטים מלאים ומדויקים וכולם שלו, את זה אף אחד לא יקח ממנו וגם אני לא ניסיתי.

LOL תודה, נפיחה משוחררת, דבריך הוכיחו למעלה מן המצופה את נקודתי.

הנה, זה שוב קורה icon_rolleyes.gif .
ולא דיברתי דווקא על פוסט הציטוטים ההוא אלא על כלל הפוסטים שלך בשרשור הזה. תתמקד במה שאתה טוב בו. אני לא יודעת מה זה, אבל להצחיק - זה בטוח לא.
Brave Dwarf
שימי לב, לוטוס, שלכל אחד מטיעונים שהבאתי לאורך ההתדיינות המייגעת, צירפתי הסבר. לא נופפתי אף אחד ולא התעלמתי מאף טענה. וגם כאשר הוטחו בפניי האשמות על התנשאות או סתימת פיות (ואיזו טענה מוזרה של העקשנית בנושא שליטה וכאב), לא השבתי להן באותו מטבע אלא המשכתי להסביר בסבלנות.

את לעומת זאת, כאן, הוספת את תגובותיך הבודדות ונטולות התוכן לשרשור זה הטומנות בחובן ניסיון לפוגע בלבד ונראות בערך כך => icon_moon.gif . אז מה אני אגיד לך.... שיהיה לך יום סגול. (-:
מUחדת

איך אומרים בתימנית?

מUחדת • 14 ביוני 2007
אל פעארר אילעב בזוזו.