שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהמתיות .

Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 25 בפבר׳ 2008

Re: גמד ונילי ?

Brave Dwarf • 25 בפבר׳ 2008
IvoryDom כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
יש לך אולי גם תמונה של סוציומט?

"להתנשא יותר מעל אדם מאשר למחול לו על הכל מפני שהוא חלש "

זאלופון, אני מבין שגם בחיי יומיום אתה נוהג לבעוט בראשם של אלו החלשים ממך. לרגע לא טענתי, אגב, שהיא טיפשה. לא כי היא לא, אלא כי להבדיל ממך, כנראה, איני מכיר אותה.

תכף תבקש אתר בדס"מי בלי מכות וירטואליות

בלי השפלות

בלי ירידות אישיות.

סופסוף נהייה מעניין, ליצן הכפר הביא לייצנית חצר להסביר מהו בדס"מ נקי וכיצד יש לנהל
פרוטוקול בדס"מי כהילכתו, ההמונים רוקעים ברגלים וזורקים עגבניות
רק הגמד החליט להיות ונילי. שערוריה

לא ביקשתי ולא אבקש. אני לא האדם הנכון לסמוך עליו שיחולל שינוים או ישאף לעשות כן. אני לא מכיר כאן אף אחד, לא רוקד באף מועדון ולא מרכל בטלפון ומבחינתי כל אחד פה יכול להיות הניק הכפול של כלובי. ומכיוון שכך, אני מתייחס לכל פוסט כמצב נתון, דיעה, אפשרות נוספת ובודק את המניעים של הפותח אותו דרך הפריזמה שלי. במקרה דנן המניעים חיוביים (ללא שום קשר לעובדה שאני לא מסכים עם הביצוע) ולכן התגובות, גם אם הדרך להגשימם לא מי יודע מה מלבבת, מוגזמות.

אפילו בקרב אוסרים וידוא הריגה, ירי בשטח סטרילי או באדם שפורק מנשקו. אני יודע למה וזה מספיק.
זעקה אילמת​(נשלטת)

Re: זה לס פול

זעקה אילמת​(נשלטת) • 25 בפבר׳ 2008
אמוץ כתב/ה:
זיקית כתב/ה:
"לס פול" מה אומר המושג הזה?"

זה לס פול :

http://en.wikipedia.org/wiki/Gibson_Les_Paul

איגנורנטים חסרי כל אנדרסטנדיג שכמותכם!

אה חחח היא התכוונה לגיטרה חשמלית גיבסון לספול .למרות שאין בהכרח מנגנים עליה עצב.

היי אמוץ..
אם אני לא טועה.. לס פול הוא זה שיצר את הגיטרה החשמלית .עד כמה שאני יודעת אף המציא רבות מטכניקות ההקלטה הנהוגות עד היום....
הבטתי בתמונה שלך עם הגיטרה ומפה הקונוטציה שלי.
יום מקסים!!!
זעקה אילמת​(נשלטת)
זעקה אילמת​(נשלטת) • 25 בפבר׳ 2008
Brave Dwarf כתב/ה:
אז היא כתבה הרבה מאוד מילים קשות. בחלקן בלעה אותיות. ספק ממהירות ספק כי חשה מותקפת. ספק כי קראו לה פיפי ספק כי קקי. ספק כי היא שפחתו של שי.

בכנות דבריה איני מטיל ספק. כאב לה לכן סיפרה. האמינה שיהיו כאלו שיבינו, מסתבר שטעתה.

וכמה ניקים מוכרים! בכל פעם שנשפך קצת דם, ואותם זבובים נוצצים משומנים ועטויי נוצות נשרים עטים אל העורק הראשי, אני נזכר באיזה שרשור אחר בו מישהי כתבה לי: "אני אדם מוסרי, אני לא משתתפת בלינצ'ים, אלא אך ורק במשפטי שדה."
LOL.

חייב להסכים עם העובדה שעברית שפה יפה, אך לא מבלי להודות בכך שגם אני חוטא לה פה ושם בשמית מסוג אחר - וואללה, יאללה, כוסומו מג'נונים. ובעיקר - כול כאלב ביז' יומו. או לחילופין - כל הכלבים שאת ימיהם טעמו, לא יניחו לעולם לאחר לעבור את שלו מבלי שיטעם מהמרירות שנותרה בהם.

איך אומרים את זה בצרפתית עתיקה: "העבד כי ימלוך"?

DWARF- הנך נשמע לי אדם בעל קומנסנס רב. באם דעותיך זהות לשלי , אין זה משנה . אלא אופן התגובות.נייס icon_smile.gif.

אמרתי ואמשיך לומר את דעתי (בלועזית , ובכל דרך אחרת).
התגובות פה הוכיחו את צדקת דבריי - הרבה מתושבי הכלוב אכן בהמתים : - ) .
לצד אכילת הפלאפל , הדיבור בקול רם בפון במקומות ציבוריים , הדחיפות בתור והנפנוף מעל מנגל ביום העצמאות - מסתדרים לי יופי התגובות של רוב הנמוכים פה.

לצד ההיפוקריטיות של אנשים ששלחו פה תשובות אנטי , ואל תיבת המסר שלי התנצלות, או נכנסו אלי לפרטי בצ'אט ובדרכם הביעו חרטה , היו גם את ההגונים.
לשם הבהרה - ההגונים הם לא אלו שהביעו דיעה זהה לשלי (היו לא מעט גם כאלו), אלא היו מספיק כוחניים ובטוחים בעצמם לענות לעצם העניין ולא להדבק לקטנות.

עצוב לדעת שאנשים בוחרים להשאר ולדרוך במקום.
אבל - תודה.. תודה על המון חיוכים שהעלתם על פניי בתגובתכם.
91 תגובות ?!!! ג'יזס.. חחחחח
"קיפ איט און קידאוס'".
dragon fly
dragon fly • 25 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
אז היא כתבה הרבה מאוד מילים קשות. בחלקן בלעה אותיות. ספק ממהירות ספק כי חשה מותקפת. ספק כי קראו לה פיפי ספק כי קקי. ספק כי היא שפחתו של שי.

בכנות דבריה איני מטיל ספק. כאב לה לכן סיפרה. האמינה שיהיו כאלו שיבינו, מסתבר שטעתה.

וכמה ניקים מוכרים! בכל פעם שנשפך קצת דם, ואותם זבובים נוצצים משומנים ועטויי נוצות נשרים עטים אל העורק הראשי, אני נזכר באיזה שרשור אחר בו מישהי כתבה לי: "אני אדם מוסרי, אני לא משתתפת בלינצ'ים, אלא אך ורק במשפטי שדה."
LOL.

חייב להסכים עם העובדה שעברית שפה יפה, אך לא מבלי להודות בכך שגם אני חוטא לה פה ושם בשמית מסוג אחר - וואללה, יאללה, כוסומו מג'נונים. ובעיקר - כול כאלב ביז' יומו. או לחילופין - כל הכלבים שאת ימיהם טעמו, לא יניחו לעולם לאחר לעבור את שלו מבלי שיטעם מהמרירות שנותרה בהם.

איך אומרים את זה בצרפתית עתיקה: "העבד כי ימלוך"?

DWARF- הנך נשמע לי אדם בעל קומנסנס רב. באם דעותיך זהות לשלי , אין זה משנה . אלא אופן התגובות.נייס icon_smile.gif.

לצד אכילת הפלאפל , הדיבור בקול רם בפון במקומות ציבוריים , הדחיפות בתור והנפנוף מעל מנגל ביום העצמאות - מסתדרים לי יופי התגובות של רוב הנמוכים פה.

לצד ההיפוקריטיות של אנשים ששלחו פה תשובות אנטי , ואל תיבת המסר שלי התנצלות, או נכנסו אלי לפרטי בצ'אט ובדרכם הביעו חרטה , היו גם את ההגונים.
לשם הבהרה - ההגונים הם לא אלו שהביעו דיעה זהה לשלי (היו לא מעט גם כאלו), אלא היו מספיק כוחניים ובטוחים בעצמם לענות לעצם העניין ולא להדבק לקטנות.

"קיפ איט און קידאוס'".

זעקה, מדינת ישראל נזעקת ונאלמת ושואלת את עצמה איך זלזלת בסמל היהודי "הפלאפל?
דרך אגב ,פלאפל עם טחינה זה אוכל בדסמי? icon_wink.gif icon_lol.gif
משרד החוץ דורש התנצלות פומבית אחרת יפזר לאויר הצח בכלוב ריחות חמין בניחוח בלסמי.
פייה{O}
פייה{O} • 25 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:

זעקה נשמה טובה שכמוך, אני נחשבת בחורה די אינטליגננטית, ואפילו אני לא מצליחה להבין חצי מהמלל שופע האור ואהבת אדם שלך.
תעשי טובה מאמי, תביאי אותה בתרגום (יענו טרנסלציה).

אבל אם באיזשהו אופן זה פוגע לך בסלף אסטים של סופיסטיקייטד שלא ממנגלת (רחמנא ליצלן) ביום העצמאות, אז עזבי.
לא רוצה לבוא לך בדהומניזציה, ובטח לא בבליצקריג.

fishy.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 בפבר׳ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:

"קיפ איט און קידאוס'".

אני שואל שוב: האם שי עורך לך את התגובות, או שאת מגיבה לגמרי בעצמך?
פפריקה
פפריקה • 25 בפבר׳ 2008
שלום לך זעקה הנכבדה,
תרשי לפנות אלייך כאן, כי אני לא מוצאת סיבה ממשית לטרוח ולפנות אלייך בפנייה אישית נרגשת.
אם לנקוט בנימה רצינית מעט, חפה מכל בהמיות ולפני שנעבור לעצם העניין תרשי לי להקדיש לך כמה מילים חמות; מה שלומך יא חתכת ***** ****שלאמשלך האוכלת ב**** שבדיוק אתמול ראיתי אותה בתל ברוך או אולי אחותך... לא חשוב שתיהן מכוערות באותה מידה.

שמעת? הפנמת? אוקי, עכשיו את מוזמנת לשלוח תגובת נגד לתגובה שלי שלא ראויה לשום תגובה ותגרור אחריה עוד תגובה שאת תשעני אחורה ותיספרי את שלל התגובות ותהיי מבסוטית לקבל עוד הודעות על עוד תגובות ותוסיפי תגובה ותקראי לי, איך לא, בהמה.
ולפני שאת רצה למשש את כל איברייך, תמתיני קצת אל תמששי את כולם שלא תאבדי לי ריכוז כי יש לי כאן מסר להעביר לך.
תסכימי איתי שהייתי יכולה לשבת כאן ולכתוב לך עוד הרבה מאוד קללות, או תגובות ציניות, או חלילה לא להסכים איתך והשרשור הזה היה נמשך מעתה ועד זקנה.
בסיכומו של עניין לאף אחד מאיתנו לא היה נגרם נזק ממשי, בדיוק כמו אותו המסר שניסו להבהיר לך באותו יום בצ'אט.
קם אדם ואמר את דברו, דעתו הבלתי מבוססת מדעית, תיאוריה מטופשת שהוא בחר לחלוק בצהרי היום בצ'אט של הכלוב.
את אמרת את דברייך באין מפריע, כמו גם הרבה אנשים אחרים ואף אחד לא קילל ולא התנהג בבהמיות.
האינדוקציה ( תמיד רציתי להגיד את זה) שאת עושה על אנשי הכלוב, היא כנראה מהיכרות אישית לך עם אנשים אחרים.
אבל אין כאן בהמות, את כנראה התבלבלת, יש כאן אנשים עם דיעות.
הציבור היושב בכלוב הוא קצת פחות מטומטם ממה שנדמה לך כבודה, דווקא בחירתם של אלו אנשים להגיב לך בדרך זו אחרת שאולי לא מקובלת עלייך מאפיינת את הסטנדרט הפחות בהמי ואולי יותר פלורליסטי (חכי שנייה לפני שאת רצה לבדוק מה זה פלורליזם בויקיפדיה).
זעקה נכבדה, לו היית קצת יותר מדוייקת וטיפה יותר מהודקת, היית מבינה איפה טעית - את לא נביאה, ואת לא משיחה ולא מושיעה ולא מרביצה תורה ואפילו נראה לי שלא יצא לך להיות כלה.
החל בפוסט עלק אינטיליגנטי ואינטלקטואלי שמכיל את כל המילים הגדולות הללו, שכל קשר בינן לבין הקונטקסט הוא אפילו לא מקרי (אניטה פללי מפגינה יכולות יותר מרשימות בניסוח), פספסת לגמרי את הנקודה שרצית להבהיר - על מה את מלינה? על התנהגות בהמית? של מי? של חברי הצ'אט או החבר הספציפי שחושב שכל הסאביות חוו התעללות מינית? על מיס קניון ששאלה אותך האם להיות השפחה של אדון שי זאת לא סטיה? נו וזאת לא סטיה? או שכולנו כאן בהמות? או שרק אלו שלא הסכמו איתך? או שאין אחוות סאביות? או שלא בא לציון גואל? יש רופא בקהל? אדון שי אמר שהוא הולך ולא הלך, למה? זה המנגל שמפריע לך או מי שמנפנף?

תקישבי רגע חמודה, ותקשיבי טוב כי אנשים כמוך הם בדיוק הדוגמא הקלאסית של הגמל שלא רואה את הדבשת של עצמו. לא טוב לך - להראות לך ת'דלת?
ליד הטקסטים שלך כבר התגובות של הטוקבקיסטים שכותבים - יא סמאלנים אוחלים בתחת- עדיפים יותר!

שלך בקומנסנס,

הפפריקה.
קייסי

המרפאה לנגעי עור וסקינטלציה

קייסי • 25 בפבר׳ 2008
[quote="Brave Dwarf"]יש לך אולי גם תמונה של סוציומט?

http://www.yidaho.myby.co.uk/b3ta/saddam.swf
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 25 בפבר׳ 2008
זאלופון כתב/ה:
זעקה אילמת כתב/ה:

"קיפ איט און קידאוס'".

תגיד, אתה לא יודע מתי לעשות אחורה פנה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 25 בפבר׳ 2008
Malva pusilla כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

תגיד, אתה לא יודע מתי לעשות אחורה פנה.

תהית, אולי, למה אני שואל זאת?
לא, אני בטוח שלא. ראית הזדמנות לתקוף בצדקנות דוחה וניצלת אותה בלי לחשוב, כדרכך.
אני אסביר בכל זאת, עבור האנשים שכן טורחים לחשוב פה ושם (קבוצה שכדאי לך להצטרף אליה, יש לנו עוגיות!).

יש תופעות שהן נדירות. נניח, אנשים שמאליים (במובן של יד דומיננטית, לא של סמולנים אוחלים בתחת). נדירות, אבל בכל זאת רואים אותן פה ושם. כולנו מכירים אנשים שמאליים. אבל מעטים מאתנו מכירים זוגות שבהם גם הגבר וגם האישה שמאליים. הסיכוי הסטטיסטי לזה הוא באמת נמוך.

גם בכתיבה, או ליתר דיוק בטעויות כתיבה, יש תופעות נדירות יחסית.
לדוגמה, אין כל סיבה לעשות רווח (ספייס) גם לפני וגם אחרי סימני פיסוק (עם פסיקים , למשל , זה נראה ככה). לא. צריך לעשות רווח רק אחרי (עם פסיקים, ככה). אבל יש אנשים שבכל זאת עושים רווח גם לפני הפסיק וגם אחריו, גם לפני המרכאות וגם אחריהן וכן הלאה. הרוב לא, יש כאלה שכן.
מי למשל? אדון שי, לדוגמה. מי עוד? זעקה אילמת, למשל. מי עוד (אבל זה כבר לא קשור)? לוחמת הצדק מלווה פוסילה. כל ההוכחות מופיעות בשרשור זה ממש.

טעות אחרת שאנשים עושים היא אנטר אחרי כל משפט. מי שיתבונן היטב במה שכתבתי הרגע ישים לב שכתבתי משפט, סיימתי אותו בנקודה, והמשכתי מיד במשפט נוסף. וואלה! אבל יש כותבים שאחרי הנקודה לוחצים אנטר ומתחילים שורה חדשה. למה? ככה. עובדה שיש.
מי למשל? הקורא הנבון עם העוגיות כבר ינחש: אדון שי וזעקה אילמת.

עכשיו, יש ציניקנים שיגידו: קיים סיכוי סטטיסטי שבמקרה שני בני הזוג הנ"ל עושים את אותן טעויות כתיבה לא כל כך שכיחות, אבל הסיכוי הזה קטן מאד. קטן יותר, למשל, מהסיכוי שאותו אדם כותב בשני הניקים, רק שבאחד מהם הוא שותל מילים לועזיות כדי לבלבל את האויב.
במילים שאפילו לוחמות צדק מסוגלות להבין: ניק כפול לכל דבר ועניין. זו נראית האפשרות הסבירה ביותר, לאור הטעויות הדומות וכמובן המסרים הדומים להפליא.

אלא שיש עוד אפשרות, מלבד הסיכוי הסטטיסטי הקטן שבמקרה שני בני הזוג חולקים סגנון וטעויות כתיבה. יתכן ששי עורך את הודעותיה של שפחתו ושותל בהן את אותן טעויות שעושה הוא. לכן אני שואל. כמובן שתשובה חיובית לשאלה הזו היתה אמינה יותר לפני שכתבתי את כל זה, כך שברור שתשובה שלילית תשאיר חשד כבד לניק כפול, אבל נו מילא.