שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעייתי או מסוכן

אנימה
לפני 16 שנים • 28 באפר׳ 2008
אנימה • 28 באפר׳ 2008
פשוט מאוד:

אם אני אשמע על מישהו ממישהו ששמע ממישהי שהוא לא מכבד מילת ביטחון,
אני אוכל לחשוב שזו סתם שמועה. אבל אם מישהי בפורום תגיד: הייתי בסשן איתו,
צעקתי את מילת הבטחון פעם, פעמיים שלוש והוא לא הפסיק, אז רצוי שאתהה מה קורה עם
אותו האדם.

ועכשיו ודאי תשאל- ואולי היא סתם מתנקמת בו?
סאביות נקמניות, שקרניות פועלות כמו שדומים מסוכנים פועלים באופן טבעי- בעקביות.
הן מיצרות ריבים גם עם אחרות, ואצלן ברזומה ישנם עוד עשרה דומים שהיו איתם בקשרים
וזה תמיד נגמר למרבה הפלא בכך שפגעו בהם.
באופן טבעי גם אם היו לך קשרים לא טובים, טבעי שתעצור ותשאל את עצמך מדוע זה קורה,
ותיקח או לפחות תנסה לקחת אחריות על חלק מהבחירות שלך מהעבר.
אבל אם אתה מתעקש לומר אחרי כל דום וחצי שהיה לך שהוא בן זונה, שהוא עשה וכך
וכך, אלו דברים שצריכים לעורר תמיהה באדם שצריך לעשות את החושבים שלו מול
כל זה.
מצד שני אם אני אשמע מכמה סאביות על אותו אופן התנהגות של אותו האדם,
מה שלא הייתי מצליחה לדעת כי אני לא נפגשת איתן או מדברת איתן בפרטי,
זה גם משהו שצריך לתת את הדעת עליו.

שקרנות, נקמנות זה אופי. זה לא משהו שאתה יכול להחביא אותו ולהוציא אותו
בשעת השין. לכן כתבתי שסאבית צריכה להיות חשופה למידע ואז להחליט.
ברור שכל דבר היא תצטרך לבחון ביחד עם הסאביות או לחוד.
שום דבר לא תורה מסיני. לכן צריך לשקול את הדברים.
אי אפשר להחליט כי ההוא אמר שהחברה של החברה אמרה.
זה בכל מקרה פחות טוב.

איימי- נכון שסאביות מעבירות מידע, אבל זה לא מגיע אל כולן.
בסגור יש סיכוי שהיא תיחשף לאינפורמציה קצת יותר רחבה.
גם מקליקות אחרות : )

יש אנשים שהם חלאות המין האנושי והם מאוד שלמים עם עצמם,
וישנים טוב מאוד בלילה. אז מה? על זה הסאביות צריכות להטיל
את יהבן? הרי אני בטוחה שאור וקריטי ישנים טוב מאוד בלילה.
אותך כסאבית לא צריך לעניין מה הוא חושב על עצמו. אותך צריך
לעניין מה את כסאבית חושבת עליו.

מה זה ללכת למקור ראשון- לא כולן מוכנות להיחשף בפני
כל מי שפונה אליהן.יש מצב שבסגור הן מרגישות יותר נוח
לדבר על הדברים?
עוגיעוגי​(לא בעסק)
עוגיעוגי​(לא בעסק) • 28 באפר׳ 2008
אני כבר לא פה ולא עושה בדס"מ כך שאין לי מה לתרום, אין לי מושג מה זה הקריטי הזה אפילו...

ולגבי המערכת המשפטית, התובעת הכללית של מחוז ת"א, הצליחה להגיד לי לפני שזרקתי עליה כוס מים, שהשופטים הם גוף מאד מיושן ולא יבינו כך שזה בכלל לא רלוונטי אם נאנסתי או לא, היא יודעת שכן, (הבן אדם הודה בעימות המשטרתי!),, אבל השופטים לא יקשיבו לי - אז היא לא מגישה כתב אישום.
הסיבה היחידה שמגישים כתב אישום נגד אור היא כי מדובר בפדופיליה וכשזה מגיע לקטינים פתאום כולם צדיקים, אם עברת את גיל 17 אבוד לך!
אז היו כל מיני הצעות לפנות לתקשורת וכיו"ב ואני בטוחה שיהיו אלו שיעשו מזה סלט וחגיגה, איך זה שאחוז מסויים מהאוכלוסיה, גופו הוא הפקרות באישור המדינה, ואולי זה יזיז דברים אבל שמישהי אחרת תהיה גיבורה, אצלי הכוחות אזלו.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
עוגיעוגי כתב/ה:
אני כבר לא פה ולא עושה בדס"מ כך שאין לי מה לתרום, אין לי מושג מה זה הקריטי הזה אפילו...

ולגבי המערכת המשפטית, התובעת הכללית של מחוז ת"א, הצליחה להגיד לי לפני שזרקתי עליה כוס מים, שהשופטים הם גוף מאד מיושן ולא יבינו כך שזה בכלל לא רלוונטי אם נאנסתי או לא, היא יודעת שכן, (הבן אדם הודה בעימות המשטרתי!),, אבל השופטים לא יקשיבו לי - אז היא לא מגישה כתב אישום.
הסיבה היחידה שמגישים כתב אישום נגד אור היא כי מדובר בפדופיליה וכשזה מגיע לקטינים פתאום כולם צדיקים, אם עברת את גיל 17 אבוד לך!
אז היו כל מיני הצעות לפנות לתקשורת וכיו"ב ואני בטוחה שיהיו אלו שיעשו מזה סלט וחגיגה, איך זה שאחוז מסויים מהאוכלוסיה, גופו הוא הפקרות באישור המדינה, ואולי זה יזיז דברים אבל שמישהי אחרת תהיה גיבורה, אצלי הכוחות אזלו.

אני תוהה אם זאת הסיבה שלא הוגש כתב אישום בנושא אונס הבגירה במקרה של אור...

לא הצלחתי להבין. מה השופטים לא יבינו?

כן, אני יודעת שאצל אור הדבר היחיד שחשבו שיהיה לו סיכוי להחזיק מים הוא עניין הקטינות.

והקורבן לא אחראית להציל את כולן... שתתרכז בלהשתקם בעצמה.
עוגיעוגי​(לא בעסק)
הטיעון הוא שהשופטים הם חבורה של זקנים שמרנים שיחשבו שבדס"מ זו סטייה חמורה ומי שעושה את זה היא מופקרת ומגיע לה, לדעתי זו התחושה שלה, לא נראה לי שכל שופט ושופטת הם פרימיטיבים ניאנדרטליים ולפחות מגיע למי שעברה את זה את הקול לבטא את עצמה.
חוץ מזה היה טיעון נוסף שהמדינה "חוטפת" לאחרונה מכת תביעות ע"י אנשים שהואשמו באונס ויצאו זכאים וזה פשוט עולה למדינה המון כסף אז חבל לקחת את הצ'אנס.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
עוגיעוגי כתב/ה:
הטיעון הוא שהשופטים הם חבורה של זקנים שמרנים שיחשבו שבדס"מ זו סטייה חמורה ומי שעושה את זה היא מופקרת ומגיע לה, לדעתי זו התחושה שלה, לא נראה לי שכל שופט ושופטת הם פרימיטיבים ניאנדרטליים ולפחות מגיע למי שעברה את זה את הקול לבטא את עצמה.
חוץ מזה היה טיעון נוסף שהמדינה "חוטפת" לאחרונה מכת תביעות ע"י אנשים שהואשמו באונס ויצאו זכאים וזה פשוט עולה למדינה המון כסף אז חבל לקחת את הצ'אנס.

זו חוצפה שהזכות למשפט הוגן לנאנסות תלויה בחסדי התובעת הכללית...

לא ניתן היה לעקוף אותה?

ומה זה לעזאזל "מגיע לה"??? יש "מגיע לה" במקרים של אונס? הרי זו האשמת הקורבן קלאסית.

ז ו ע י ל ה ל ה מ נ ע ו ת מ ה ג ש ת כ ת ב א י ש ו ם???
עוגיעוגי​(לא בעסק)
יש אפשרות, למרכז לסיוע יש אגף משפטי והן מטפלות בדברים כאלה אבל אי אפשר לעשות את זה ללא שיתוף פעולה מסיבי של המתלוננת - במקרה שלי כבר לא היו לי יותר כוחות ואני בספק אם למישהי יש את הכוחות האלה, כל התהליך מרגע הגשת התלונה ועד ההחלטה של התביעה הוא ארוך, (כשנה בערך), מתיש ומאד מאד כאוב ולהתחיל הכל מחדש...נגמר לפעמים.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}

Re: כן, יש מסוכנים

TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 28 באפר׳ 2008
טייגרית כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
ולמפחדים מ"נקמת הסאביות" - אולי כדאי לכם גם לבדוק מה בסיום מערכת היחסים גורם לכל אותן סאביות להיות כה נקמניות?

פשוט מאוד, לרוב מדובר באותה סיבה שאותם גברים מחפשים פרטנריות דווקא בכלוב.
קל יותר להשיג זיון מבחורה קיצונית. בחורה שבמהירות הקליק תתמסר לך בקיצוניות ותאפשר לך לבצע בה מעשים קיצוניים, כי היא מאמינה שככה זה צריך להיות.
קשר אינסטנט לרוב יסתיים בנקמנות מצידה, כי כדי להשיג אותה באינסטנט, כדי לפרוק את מנות הטסטוסטרון הגודשות את גופו של הואנילי הקינקי הממוצע בכלוב, הוא ימהר להבטיח הבטחות, או להציג מצגי שווא (לגרום לה להאמין ש... ולא לנפץ לה את הבועה עד שאין בה יותר צורך).
מה שיפה בבחורה קיצונית הוא שהיא נשארת קיצונית גם אחרי שלא בא לך עליה, וזה לחיוב ולשלילה. גם הפרידה ממנה תהיה קיצונית, בדיוק כמו החבירה אליה, והקשר איתה.

הרבה יותר קל לבנות קשר אינסטנט בלי לחשוב מה יקרה כשנצטרך לפרק אותו, מאשר לבנות קשר אמיתי נדבך על גבי נדבך.

אולי סאביות מסויימות לא יצטרכו להיות כל כך נקמניות אם ידאגו לעצמן ולא ימהרו לבנות אשליות על כל גבר שיודע לבטא את המילים "מאסטר", "מילת בטחון" ו-"כלבה!" בלי לגמגם.

מה קיצוני בבחורה כזו מלבד רמת הטימטום?
אז נוצר קשר מהיר והוא לא רוצה להיתחתן איתה למרות שהיא העמידה לו את הזין נורא.
אז מה?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
עוגיעוגי כתב/ה:
יש אפשרות, למרכז לסיוע יש אגף משפטי והן מטפלות בדברים כאלה אבל אי אפשר לעשות את זה ללא שיתוף פעולה מסיבי של המתלוננת - במקרה שלי כבר לא היו לי יותר כוחות ואני בספק אם למישהי יש את הכוחות האלה, כל התהליך מרגע הגשת התלונה ועד ההחלטה של התביעה הוא ארוך, (כשנה בערך), מתיש ומאד מאד כאוב ולהתחיל הכל מחדש...נגמר לפעמים.

בטח. אני מבינה... }}}}{{{{