ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

shuki boy​(נשלט)
לפני 15 שנים • 16 באוק׳ 2008

יופי שוטרת

shuki boy​(נשלט) • 16 באוק׳ 2008
מעניין מאד מה שאת כותבת.

tongue.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 16 באוק׳ 2008
Tom. כתב/ה:
כשאדם פותח עוד כינוי בכלוב, בוודאי שלא מצפים ממנו שיודיע בהודעה אישית
לכל חברי הפורום, דהיינו לכל ה-20 אלף הפעילים והלא פעילים.
(להודיע בבלוג לא יספק אנשים.. מספיק שאחד יטען שהוא לא קורא בבלוגים
ולכן נמנעה ממנו "הזכות" לדעת ואז חוזרים לאותה נקודה של להיעלב)

color]

[color=red]יש עוד אופציות לעשות זאת. אפשר לעדכן בפרופיל, וכמו כן לבקש מכלובי למחוק את הניק הקודם.

כל כך פשוט, אבל משום מה אנשים חושבים שלעשות טרוליזציה ולפרסם פה תחת עשרים אלף ניקים זה בסדר. מבחינתי, כמו שקווינסי אמרה, יש טעם לפגם בריבוי ניקים. בעיני זה מראה על חוסר כנות וחוסר ישירות, ועל צורך של אותו אדם להתחבא מאחורי כמה זהויות.
קטסטרופה{Adonai}

Re: יופי שוטרת

קטסטרופה{Adonai} • 16 באוק׳ 2008
tranny boi כתב/ה:
מעניין מאד מה שאת כותבת.

tongue.gif

מעניין ת'תחת בעיקר.
היא ושכמותה.
נסיך אהוב
נסיך אהוב • 16 באוק׳ 2008
אפשר לקרוא לשירשור הזה

"החזית העממית"
Homelander​(שולט)

Re: אני מוכרח לציין, שהשרשור התארך בחוסר-טעם...

Homelander​(שולט) • 16 באוק׳ 2008
שוטרת* כתב/ה:
כן, הוא התארך. כמו כן, זה בהחלט לא הפתיע אותי, בהינתן העובדה שאני צדיקה ובהמות לא חסר כאן. הכל נלקח בחשבון icon_wink.gif
לגבי התגובה שלך, אני דיי מבינה את רובה, למעט המשפט הבא:
princeOFdream כתב/ה:
ווניל חוצפן שקיבתו חלשה מדי לעמוד בתופעות האיומות שהוא רואה כאן ולמרות זאת הוא עדיין נכנס וקורא, אי-אפשר לחסום אותו רק כי אמר 'זה איכסה'.

כי לתפישתי, אותו ווניל חצוף, נכנס לשטח שתכניו ידועים מראש, ולכן אין לו שום היתר להתלונן. אם כבר התלונן, בטח ובטח שלא יאופשר לו לאותו אורח ,לבזות.

שפחתי הנבונה השיבה לשאלתך הנוכחית בדרך הטובה ביותר:
הרי יש עשרות נושאים שפתחו חברי כלוב בעצמם ואנשים BDSM"ים לפחות בהגדרה (כמו הנושא שהיה לא מזמן על פנטזיית אונס), שחברי כלוב אחרים וגם הם BDSM"ים (לפחות לטענתם) ביזו וגינו ואמרו עליהם- 'זה איכסה'; לא חסרו בנושא פנטזיית האונס תגובות שאמרו שזה דוחה וכו'...
אז בואי ואשאל אותך שאלה כזו: האם גם אותם צריך לחסום או להרחיק?

את מבינה? זו הבעיה, המע' לא יכולה 'להגן' על משתתפיה, אם אנשים רוצים לשמור בקהילות שפתוחות לכל כמו 'הכלוב', על 'כבודם' שנפגע הם צריכים לדעת להסתדר בעצמם...
(רמז- להבין שלא רק מסך מחשב מפריד בין כולנו אלא מרחק של כמה ק"מ וחוסר היכרות עמוקה כלשהי עם הכותבים האחרים ולכן, אין טעם לקחת ללב).
כפי שכתבתי בנ"ל- מגנים אותך, תגני בחזרה; אם יתחילו בהרחקות, ירחיקו לפחות 80% מאוכלוסיית הכלוב (אולי אפילו בצדק) ואז מה icon_question.gif

באשר לביזוי הקילור, אני מסכים במדית-מה עם תום, הקילור להרבה באתר הוא סוג של משחק... בדיוק כפי שלי לדוג' 'קרבות הכבוד' על גבי דפי הפורום זה משחק משעשע ביותר. אנחנו כאן באתר אינטרנט חופשי ו'משוחרר' ומטרתו להסב הנאה לחבריו. אז אני אכן מסכים שמטרתו להסב הנאה לאלו שאכן מזדהים עם תכניו ולא בהכרח לאלה שלא, אבל עדיין- בשביל הנאה, צריך גם 'משחקים' כאלה ואחרים ולכן אי-אפשר לשמור על כל הכלוב אפל וקודר (תראי איזה סוכה עשו ממנו כבר מלפני כמה ימים לדוג'...)

בנוגע לשכפול ניקים... זה כבר נושא בעייתי- הרי אנשים שפותחים אתרים כאלה, מעוניינים לראות בהם מלא אנשים, הם רוצים הזדמנות להכיר אנשים חדשים מתחומם, רוצים שכולם יהנו ויוכלו 'לפגוש' אנשים חדשים, במצב כזה, אי-אפשר לודא שכל מי שנכנס לפה- יש איזה מנהל אתר שמכיר אותו... במצב כזה, אין כל אפשרות להגביל ניקים, אלא אם יוצרים משטרה חשאית שתחקור ותאתר כל מי ששכפל ניק...
ומצד שני, גם הניקים המשוכפלים הם סוג של משחק (כל אחד והמטרה שלו במשחק- כמו אלו שיוצרים ניקים לצורכי-כתיבה, דבר-מה שמהווה שם-עט כזה ומקובל בעצם בכל העולם) ולכן, אני לא חושב שזה שלילי כלל ועיקר.
בלוסום​(לא בעסק)

הנושא שעולה פה מבין השורות בעצם הוא

בלוסום​(לא בעסק) • 16 באוק׳ 2008
סתימת פיות. יש פה, להרגשתי, חוסר התחשבות בכך שיש אנשים שמעשים מסוימים, אבוי ואויה, פשוט לא נראים להם - בעיני יש מקום לתת לאותם אנשים להגיב את הבעיה שיש להם, את הדחיה שיש להם. כי כמו שיש אנשים שנמשכים לדברים מסויימים - יש אנשים שלא, וההרגשה שלי היא שמנסים לטאטא מתחת לשטיח את אלה שמוצאים את עצמם לא מתחברים לחלק מהדברים שאנשים עושים פה.
אין סוג בדס"מ אחד, וכל אחד עושה את הבדס"מ שלו, אבל זה לא סותר בעיני את הזכות שיש לתת לכולם לבטא את עצמם. p.o.d - דיברת על משטרת ניקים? יש פה משטרת תגובות, והיא עובדת חזק מאוד. מוקיעים אנשים שמעיזים להגיד שיש דברים שלא נראים להם, בעיקר אם הדברים האמורים הם קונצנזוס בבדס"מ.

לגבי כפילות ניקים, אני ממש נגד זה. כל אחד מאיתנו, פנים רבות לו. וכך צריך להיות.
אם יש למישהו משהו להגיד, שלא יחליף ניק אלא יעמוד מאחורי מילותיו, עם כל ההיסטוריה של הניק שלו. אם מה שאני רוצה לכתוב גורם לי לרצות לשנות את עורי, זה סימן בעיני שאולי כדאי שאחשוב פעמיים או יותר אם בכלל לכתוב אותו. לא צריך לבטא כל דבר בכל מחיר.
שוטרת*

Re: אני מוכרח לציין, שהשרשור התארך בחוסר-טעם...

שוטרת* • 16 באוק׳ 2008
ציטוט: שפחתי הנבונה השיבה לשאלתך הנוכחית בדרך הטובה ביותר:
הרי יש עשרות נושאים שפתחו חברי כלוב בעצמם ואנשים BDSM"ים לפחות בהגדרה (כמו הנושא שהיה לא מזמן על פנטזיית אונס), שחברי כלוב אחרים וגם הם BDSM"ים (לפחות לטענתם) ביזו וגינו ואמרו עליהם- 'זה איכסה'; לא חסרו בנושא פנטזיית האונס תגובות שאמרו שזה דוחה וכו'...
אז בואי ואשאל אותך שאלה כזו: האם גם אותם צריך לחסום או להרחיק?

אני אענה לך בפשטות ובקצרה. כל עוד ניתן לקיים ויכוח <כי דיונים שנים שאין כאן>, על האם זה בדס"מ או לא - יש לזה מקום כאן לדעתי. כשאין ויכוח, וברור שאין קשר, והדבר היחיד שזה 'משרת' זה ביזוי של הסמל - אין לזה מקום.

יש להרבה אנשים כאן את הכישרון לשטחיות יתר. סתם דוגמא - אם תגיד למישהי שהיא "משעינה את כובד משקלה על נושא איקס", היא מייד תיקח את זה בהיבט הפיזי , ולא תשכיל להבין את הביטוי שעומד מאחורי זה. אותו הדבר לגבי הקילור. ברור לי שאלו "רק" סוגריים מסולסלות, אבל זו הראיה השטחית. אני רגילה לעומקים.

לגבי עניין ניק כפול, אם כבר מתעקשים לדון בזה דווקא כאן, אני חושבת שכל עוד זה נעשה בגלוי - אין בעיה. כל עוד שאנשים יודעים לאן הם נכנסים.
במקרה שלי למשל, עצם העובדה שרבים האנשים שזיהו אותי על פי כתיבתי, מראה שלא ניסיתי להסתיר יותר מדי. למרות זאת, היה ברור לי שיש כאן אנשים שלא ממש ידועים בחדות ההבחנה שלהם (בלשון המעטה <לכן הם גם זקוקים לכל מיני "ירוק/כתום/אדום {אופסס.. הכנסתי עוד נושא כואב ? icon_lol.gif }>), ולכן אף טרחתי לציין בפרופיל שזהו ניק מחודש. כל זאת מעבר לעובדה שבכלל לא יצרתי כל אינטראקציה אישית מול אנשים שמכירים אותי, ואם הם יצרו - אז כבר במשפטים הראשונים, הם קיבלו "עידכון" שמדובר בניק נוסף, ושהם אף מכירים אותי בניק אחר. ואז נשאלה השאלה אם הם עדיין מעוניינים להמשיך. תתפלאו שהתשובה הייתה חיובית?אני לא.

(רמת העדריות כאן ממש עושה חשק ל'על האש'. (: )

אני גם לא ממש מבינה איפה הבעיה עם מה שהציע ה"דולפין". רעיון מעולה לדעתי.
huan
huan • 16 באוק׳ 2008
הבעיה עם מה השציע דולפין הוא שהוא הציע פתרון לבעיה שעל קיומה אין כל הסכמה - ואת מעבר לדיבורים ריקים וסיסמאות לא השכלת לתת תשובה ל"ללמה מדובר בבעיה" וזאת כמובן מעבר לסמיליות כזאת או אחרת (שמקורו ומשמעותו לא ברורים) שיש לקולר בשבילך.

אני מתחיל להרגיש כמו קטו הזקן
שוטרת*
שוטרת* • 16 באוק׳ 2008
יש כל כך הרבה אנשים שמנסים לשכנע אותי לרדת מזה , כי "מי שלא הבין גם לא יבין".
אז לא, אני לא מתכוונת לעצור. אני חייבת לדעת שלפחות ניסיתי.
אז הנה חואן, אני נורא אתאמץ ואצטט לך כמה וכמה תשובות שענו כמה וכמה פעמים על מה שאתה שואל כל כך הרבה, במקום פשוט לקרוא.

ציטוט: זה לא עניין של להתחמק מהבעיה ולחכות שהיא תחלוף. עשינו את זה מספיק שנים כדי להבין שהיא מחמירה. אכפת לי מהמקום בו אני נמצאת, אכפת לי מהדברים בהם אני מאמינה, כואב לי לראות זילזול וזה בדיוק מה שאני רואה כאן.

ציטוט: אפשר שלכל אחד יהיה הבדס"מ שלו. אפשר שיהיו קינקיים והארד קור, אפשר לשחק ואפשר 24/7 , אפשר אפילו לחשוב שה24/7 זה המשחק ושהסשנים למטרות סקס - זה הדבר האמיתי. זה לא האישיו. האישיו, זה כשלוקחים סממן בדס"מי ופשוט לועגים לו ולכל מה שהוא מסמל.

ציטוט: ומה שאני צופה - בעוד כמה שנים, אם לא יהיו עוד אנשים כמוני ששומרים על מה שהשגנו בכמה שנים האחרונות, זה פומביות נטושה ששמורה רק לוונילים , כשההארד קור נאלצים לבנות לעצמם שוב - מקום חדש. כמובן שהמקום המווליין החדש (וואו, אני טובה בהטיות הרבות למלה המזעזעת הזו..<וכן, שוב אני לא צנועה.. שיים און מי>), היה ננטש מחוסר עניין עם הזמן, ככה שגם לכם , וונילים יקרים, יש אינטרס לא להחריב לחלוטין את מה שמלכתחילה משך אתכם הנה.

הבנו את העיקרון או שאמשיך?
shuki boy​(נשלט)

"לפחות ניסיתי?"

shuki boy​(נשלט) • 16 באוק׳ 2008
שוטרת, מה ניסית בדיוק?
פתחת שירשור בכלוב.
זה פאתטי.
וקישקוש.
איך השירשור הזה יעזור להעיף אל כל אלה שמזלזלים בקולרים הוירטואליים?
לא עשית כלום.
אל תעצרי!
אל תרדי מזה!
את צריכה לכתוב עוד היום בקשה לכלובי, קצת גיוס קולות, לעשות טלפונים, לוביינג, אולי לארגן הפגנה מול הבית של כלובי, או לפחות לנסח עצומה, כדי להלחם בתופעה המזעזעת הזו ולהעיף את כל האנשים הבזויים הללו לאלתר.

עלי והצליחי!
האספסוף מאחוריך!!