לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

EXP
EXP
לפני 14 שנים • 2 באוק׳ 2009
EXP • 2 באוק׳ 2009
Mary Jane כתב/ה:
בהזדמנות חגיגית זו אני מעוניינת להתנצל בפניי אלו, אשר תפסו את דבריי כהשתלחות בכל המין הגברי בכלל, ובמין הגברי באתר בפרט. אתם עפרונות מעולים, מעולים, ואני לא שונאת אתכם כללicon_smile.gif

נ.ב. ואני לא לסבית, בהן צדקי icon_smile.gif

מאוחר מדי, את בוצ'ה אכולה בשנאת גברים והכל בגלל שבכיתה ב' יונתן אמר שהוא לא רוצה לשחק איתך קלאס בהפסקה. עד עכשיו את גוררת את זה בהשפלת גברים והתענגות על נשים. אם את לא לסבית תוכיחי, אני מוכן לספק את התמונות להמונים icon_smile.gif
Morticia

Re: חוסר נימוס

Morticia • 2 באוק׳ 2009
עבד מנטלי כתב/ה:
אנדרפוט
הכינוי שלך את מורטישיה יתוש טורדני מגעיל דוחה ואין מקומו במקום כמו הכלוב.
הוא מזכיר לי עליליות דם מזמנים חשוכים יותר ויותר מכל הוא מצביע עליך מאשר עליה.
כולי פליאה שעורך הכלוב לא מגיב על העלבות חוזרות ונשנות מסוג זה.
השנאה היוקדת אליה כנראה מעבירה אותך על דעתך,ווהשפה הכביכול מליצית בה אתה משתמש לא יכולה להסתיר זאת.
תוגובותיך לא ענייניות וחבל.
אני בטוח שתגובתי זו לא תשנה את התנהגותך.אולי היא אף תגרום לך לנקום בי. אך אינני יכול שלא להגיב ולהגן על חבר או חברת הכלוב (אפילו שאינני מכירם אישים) המביעים את דעתם וזוכים לקיטונות של גועל בלתי פוסקים וללא סיבה נראית לעין.

תודה בנאדם
icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 2 באוק׳ 2009
מורטי - האמת היא שהמלט צודק בדבר אחד.

בניגוד אליו, אני מאמין לכן שהדיעה שלכן היא לא סתימת פיות אלא פשוט הרגשה חרא שאתן מרגישות כשמישהו מציע לכן כסף תמורת דריכה על הזין. הרגשה שאין סיבה שתרגישו, במקום להינות בסבבה מאווירה כיפית ומפרגנת.

אבל בשביל שזה באמת לא יסתום פיות - אני שואל בפעם השלישית - איך אמור לפנות מישהו, שהפטיש שלו זה פשוט שינצלו אותו כספית, ולבדוק בנימוס אם מישהי בעניין?

והמלט - אני מצטער אם פגעתי בך בנימה האישית, ובכלל לא התכוונתי. אני גם מבין שאתה רגיש בנושא, כי מורטי יכולה להיות מאוד בוטה לעיתים, בדברים שחשובים לה. אבל באופן אישי אפילו יותר - שים לב שגם אני בתחילת השרשור לא הבנתי מה הבעייה. לאחר שברנר בעיקר הבהירה לי בהודעה את שאט הנפש שההתנהגות הזו יכולה לעורר, נראה לי יותר חכם והגיוני להגיד "וואלה, אם זה באמת מגעיל כלכך, אז עדיף שזה לא יהיה". מאשר להתנפל ולהגיד "אוי, צדקניות כאלו..."
אנדרפוט
אנדרפוט • 2 באוק׳ 2009
עבד אינטימי - אין לי בעיה עם הביקורת שלך, אני גם חושב שהביטוי הזה הוא פוגעני ומגעיל אחרת לא הייתי משתמש בו כנגדה. ייתכן ואם היה עורך הודעות בכלוב אז הוא היה כבר מזמן מעיף מפה את מורטישה ולאו דווקא מצנזר אותי. אם תשקיע קצת בקונפליקט הזה ותלך אחורה לבדוק את אלפי ההודעות של הכותבת עליה אתה מגונן תוכל להיווכח שאין המדובר פה בי באופון אישי, היא אינה מהססת להתקוטט ולריב עם כולם, או לפחות כמעט כולם. 80% מהדיונים בהם היא משתתפת הופכים לפיכסה ביכסה, כך שאולי את הרפש והטינופת היא מביאה איתה עוד המבית.

אבל קשה לי להסביר עובדות שכאלו לאדם שמשוכנע שכל אישה באשר היא אישה ראויה לכבוד מיידי ולא משנה מה היא עושה ואיך היא מתנהגת. בעולם שבו מרגול היא מלכה מורטישה היא צדיקה.

ולגביך פוג - מורטישה בוטה משום שהיא מהדברים הללו חשובים לה? נשמע לי תירוץ די עלוב בשביל התנהגות כל כך מבישה ונטולת כבוד אנושי בסיסי. גם אני בוטה כלפיה משום שאכפת לי מהפורום. אין לי בעיה לנהוג בכפפות לבנות ונימוס ארופאי עם הנשים פה, או גם עם הגברים, אבל מדי פעם כשיש צורך להגן על המולדת אז מורידים את הכפפות. מי שמגן על חלאה עשוי לעשות זאת מתוך תמימות מסויימת, בעיני זה חוסר אחריות אבל אין לי בעיה איתך. לא איתך ולא עם עבד אינטימי אלא רק עם מורטישה שהיא מפגע ציבורי וזיהום אוויר שממנו אפשר להתעלם אבל עדיין משתעלים.
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 2 באוק׳ 2009
Mary Jane כתב/ה:
אני בכלל לא מעוניינת בגברים, ובטח לא מעוניינת שכל עלובי החיים, אשר לא שפר עליהם גורלם המיני, יתגודדו כעלוקות על מפתני הוירטואלי, או יוציאו לעברי לשון מלוכלכלת כמו שלך..

אפשר לשאול למה או למי את התכוונת בכך שכתבת " עלובי החיים אשר לא שפר עליהם גורלם המיני" ?
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 2 באוק׳ 2009
nurit כתב/ה:
ברגע שאתה משלם למישהי ,הכוח ,הוא למעשה בידיים שלך.
.

לא בהכרח נכון ולא בכל מצב, יש כאן כאלו שגם רוצות כסף ללא שום דבר בתמורה לפחות עד שיחליטו אחרת, אולי יש כאלו עבדים שזה עושה להם את זה כי זה כביכול אקט משפיל לכשעצמו, יש דברים שגם אני לא מצליח להבין ולכן עפ"י הביקוש יש גם ההצע והפוך.
סתם דוגמא קטנה, יש כאן מישהי לא אציין מי למרות שיש עוד דומות לה, שרוצה גם סכום נאה של כסף אפילו יותר ממה שמלכה בתשלום מקצועית ומנוסה לוקחת למשך שעת סשן וללא תמורה, להפך עוד דרישות חוץ מהכסף, נקיון ביתה ושליחויות, אין עבד מין, אין גמירה, אין ערום, אין מגע, שום דבר אחר, כלומר : שלם 500 שקל עבור הזכות לנקות את הבית של המלכה.
ואין לה שום בעיה עם זה, כי יש כנראה ביקוש גם לזה, אז למה שהיא לא תספק את ההצע, עדיף מאשר לגבות סכום כסף דומה או נמוך יותר ועוד צריך להתאמץ קלות בסשן ולתת לעבד מה שהוא אוהב.
הצד השני

חחחחחחחחחחחחח

הצד השני • 2 באוק׳ 2009
איזה פורום הזוי...
נוריתE

Re: מה שבא לכם, אבל היא צדקה בהתחלה

נוריתE • 2 באוק׳ 2009
fog כתב/ה:
ברנר כתב/ה:
אני לא חושבת שמישהו מהגברים המגיבים פה מסוגל להבין איך זה מרגיש.

אני אספר לכם: זה מרגיש חרא.

כיון שלא הייתי מעודי אשה, ואף אחד לא ירצה לעולם לשלם לי תמורת שירותי המיניים, אני נוטה להסכים לגמרי עם מורטישיה, ברנר וכל השאר שהתופעה מעוררת בהן גועל. אנחנו צריכים להבין את זה, ולקרוא לכל גברי הכלוב באשר הן:

תפסיקו עם זה!

אבל אני חוזר לשאלתי המקורית: נניח שיש גבר שבאמת זה הפטיש שלו. שינצלו אותו כספית. והוא מדבר עם אשה בכלוב. איך הוא צריך להעלות את הנושא? כי שוב, יכול להיות שגם האשה בעיניין.. והאתר הזה, מטרתו הוא להגשים את הפנטזיות הפרועות שבראש.
איך ראוי לפנות לאישה בנושא זה?

מי שיש לו "את זה" שילך לאינטרנט לכל מנוע חיפוש ישים BDSM או סאדו וימצא שמונה אתרים של סטודיואים או מלכות בתשלום. אוווווווווווווו וזה כבר תלוי אם כלובי יאשר אומסכים לקונספט, שישים מודעה ספציפית באחד הלוחות. אוווווווו שיכנס לשרשור שפה בדבר "פורום מלכות בתשלום" וימשיךמשמה.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ובנים,בלי לפרט שמות כי אין לי כוח אחד אחד, לכשתבינו שלא,לא "כל אישה היא זונה " ולא, לא "כל אחת מחפשת כסף" וגם לא,"כל אחת יש לה את המחיר שלה" אז אולי תלמדו לכבד, ותחשבו על אמא שלכם או אחותכם או הבת דודה, לפני שאתם מתחילים לדבר בצורה כזאת.