אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כוכב נולד 8

Beta Male
לפני 14 שנים • 13 ביוני 2010
Beta Male • 13 ביוני 2010
מה זה זה? אתם מזהמים את השרשור הקדוש בדיבורים על הישרדות ר"ל? ועוד בלי אשכור לישבן המרינאי המפואר? מצטער,זה דבר שלא ראיתי ולא אראה. מילא הייתם מאזכרים מעט את האח הגדול ירום הודו,בלדסקס על היחסים בין אלין לאלירז,בין ארז ואסי עזר ובין מנחם בן כפרעליו והפריות משנות ה-60 אני מומחה לא קטן

ובכן בינתיים אני מודה שאני מתאהב ביצירת האומנות של אלוהינו המתקראת מיוחדת. גם כ"נ,גם כדורגל ובהבנה לא קטנה (חסר לך שגיגלת,את תשברי את ליבי הדואב גם כך) וגם חומרים אחרים. אמנם מסיבות כלשהו עולים לי לפעמים פלאשבקים לאבי רצון אבל אני אתגבר עליהם,אני בטוח
ביום רביעי אני חוזר לכוכב נולד,התגברתי על לכתה של קרינה טרם עת
walking dead
walking dead • 13 ביוני 2010
icon_redface.gif
אכן נתפסתי בקלקלתי. הגיע הזמן להודות באמת הכואבת: אני, שם פרטי פרי שם משפחה ספיריט, מכורה לתוכניות ריאליטי. אל תשפטו אותי, בבקשה! אינני אדם רע מטבעי, כמו כל אדם אחד גם אני מחפשת רק בידור זול ומרושע שייתן לי אפשרות לשמוח לאידם של מתמודדים חסרי ישע! זהו חלק מתהליך ההתמודדות שלי עם היותי נפגעת חרדה מקסאמים (*כאן מגיעה מוסיקה מרגשת עם אזעקת "צבע אדום" חלושה ברקע*), עם העובדה שהיותי דרומית לא מפותחת אילצה אותי להילחם כל חיי בכדי להגיע למעמד מכובד זה. דרכי לא הייתה סוגה בשושנים, אחות יקרה. הו לא! (*כאן תגיע מצגת מרגשת של תמונות מהווי עיירות הפיתוח בדרום, בתיבול צילומי גמלים פה ושם*) ובכלל, מה אני, הבת של צביקה פיק? אפילו לא המאומצת של צדי צרפתי. סניף-סניף-עוד-קצת-דמעות-רחמים-עצמיים.

וחוצמזה, איך אפשר שלא ללעוג למתמודדים החדשים (המסווגים כמעריצים) בהישרדות? עם התקרבנותה העלובה של אריאלה-כולם-שונאים-אותי-כי-אני-מבוגרת-לא-לא-אין-לזה-קשר-להיותי-טיפשה-וחסרת-כל-כישור-חברתי-או-אסטרטגי, כיצד נוכל להישאר אדישים למול גיא-מרוב-שאני-אסטרטג-דגול-עשיתי-את-הטעות-הכי-בסיסית-במשחק? האם מקס (שפקס) המנהיג-הבלתי-מעורער-אבל-מתעלף-אחרי-דקה-על-האי לא מספיק מעניין? האם אושר-אני-כזו-צפונבונית-ששיו-אין-כמוני-מעניין-מה-הקשר-של-אבא-להפקה באמת לא מספקת את הסחורה? אה, והתחת של מרינה (בשביל ליטל פט) כמובן, שמדבר בעד הבעלים שלו.

על אף הכוונה הטובה, לצערי הסבלנות שלי למשחקי כדורגל פוקעת שנייה לאחר שריקת הפתיחה ועל כן גם לצורך המטרה המכובדת שהיא להרשים גברים לא אוכל לעמוד בזה. בברכת מי ייתן וארגנטינה תיקח, פ'.
Beta Male
Beta Male • 13 ביוני 2010
טוב נו,גם אני אתוודה פה
עד האח הגדול וגם זה באמצע העונה הראשונה לא ראיתי שום ריאליטי. לא רצים לדירה,לא מרזים למליון (קילו?) ולא שום דבר אחר שלא היה מתוסרט ומתוזמן עד לפרט האחרון. מלבד כמובן כדורגל אלא שלאחר העונה האחרונה והאליפות בדקה ה-92 של הטובים אני לא בטוח שגם זה לא מתוסרט בקפידה ע"י הבורא ישתבח
אולי פה ושם איזה גמר כ"נ אחרי שכל המדינה דיברה על זה (ג'קו כזה נתן בראש בגמר ההוא) אבל לא יותר. ואז נתפסתי על הבובליל.ואז מנחם בן . ואליני. ונהייתי גייז או משהו דומה עד שעכשיו התחלתי לראות אפילו את האודישנים של הכוכב
יהי זכרי ברוך
זיקית

טוב,

זיקית • 13 ביוני 2010
יש לי רק דבר אחד להגיד. או שקר כלשהוא.

אני שמה בצד את כל השיפוט החסר הגיון, ואת הבחירות הבנאליות (חוץ מהבאסטיונר המקסים ששיחק אותה).

אבל פאק מי, מה זה ה"סטיילינג" הזה? כל אאוטפיחס עולה על משנהו במחרודותו!

מחרוד, מחרוד, מחרוד.

והמקיאז' של דנה, אוחצ', מה נסגר? לא חבל להחביא את הוודג' עם כ"כ הרבה טיח? לס איז מור!

ווי נואו שיש לך שיער ארוך ויפה, למה שורול מפלסטיק למה?!

וצדי, מה עם איזה תספורת ותגלחת? ישישים בגילך צריכים להיות הכי מטופחים שאפשר. זה המעוז האחרון. כמו שנעליים לנשים שמנות, ככה טיפוח לוייז'ות, גם אם מגיע סחתיין על המושקוף החביבות.

טוב, מספיק לדבר בקוקיצית.

מיוחג'ת, מתי הפרק הבא?
בלוסום​(לא בעסק)

Re: טוב,

בלוסום​(לא בעסק) • 13 ביוני 2010
זיקית כתב/ה:

אני שמה בצד את כל השיפוט החסר הגיון, ואת הבחירות הבנאליות (חוץ מהבאסטיונר המקסים ששיחק אותה).

מחרוד, מחרוד, מחרוד.

והמקיאז' של דנה, אוחצ', מה נסגר? לא חבל להחביא את הוודג' עם כ"כ הרבה טיח? לס איז מור!

וצדי, מה עם איזה תספורת ותגלחת? ישישים בגילך צריכים להיות הכי מטופחים שאפשר. זה המעוז האחרון. כמו שנעליים לנשים שמנות, ככה טיפוח לוייז'ות, גם אם מגיע סחתיין על המושקוף החביבות.

מיוחג'ת, מתי הפרק הבא?

icon_rolleyes.gif או בעברית?...
flashback{ג"ו}

flashback{ג"ו} • 13 ביוני 2010
זיקית כתב/ה:

מחרוד, מחרוד, מחרוד.

מיוחג'ת, מתי הפרק הבא?

אוי בובי, כמה הולם אותך חיננית icon_smile.gif

ומיוחדת, מרפרשת גם אני בתקווה.
זיקית

זיקית • 13 ביוני 2010
'מינרווה' כתב/ה:
זיקית כתב/ה:

"תפח רוחי, מה הוא שילוב התלבושות והאביזרים הלז? כל שילוב עולה על משנהו במחרידותו!

מחרוד, מחרוד, מחרוד.

"מחריד, מחריד, מחריד."

"והאיפור של דנה, אחות, מה נסגר? לא חבל להחביא את הפנים עם כל כל הרבה טיח? פחות הוא יותר!"

"אנחנו יודעות שיש לך שיער ארוך ויפה, למה תסרוקת (פריזורה, כך קראו לזה פעם בשנות ה 70) מלפסטיק, למה?"

(וייז'ה - הומו מזדקן. מושקוף = משקפיים..)

(קוקיצה - הומו צעיר, לרוב נשי)

מיוחג'ת, מתי הפרק הבא?

icon_rolleyes.gif או בעברית?...
זיקית

זיקית • 13 ביוני 2010
אני חלודה, נו. ברחה לי ההודעה הקודמת.

רוב הביטויים שגורים בקהילת הלהט"ב, חלקם בשימוש (הומצא?) ע"י "חיננית" (בלוגר ובעל מדור "ביקורת" על סלבז והאאוטפיחסים המחרודיים שלהם) כפי שהיטבה לזהות גב' ג'אברווקי.
מUחדת

על שוזט, קטסטרוף ושמיכות הסקביאס של דנה תנוחי.

מUחדת • 13 ביוני 2010
וואו. זיקל'ה. לזה לא ציפיתי. זה לא רק מחמיא שאת פה, זה כבר חתיכת קומפלימנט!
ועוד בפינת החננית הבדס"מית הראשונה לציון. כל כך מדוייק.
תועפות המוס, שמלות הכלה של מזרחי+הגרב האדומה (פריספיריט, זה היה גאוני)
והכל יוז מן הל. תני לי בוודג', סיסטר.
זה לא שאין לי מה להגיד. אני אפילו חייבת משפט מונדיאל.
את המשפט הבא אתן חייבות להגיד עם חיוך יודע דבר, כזה שרק לנשות הטייסים
או הכדורגלנים מותר לחייך.
עשי זאת כך-

בשיחה שתתנהל מחר על משחקן של אלג'יריה-סלובניה את תחרחרי בבוז ותגידי בידענות מלרית:
"מעניין כמה כסף קיבל שאושי (השוער האלג'יראי). ומזל שסוף סוף נבחרת אפריקנית כובשת, באמת..(היא לא כבשה, סבבה? אבל את מבינה בכדורגל ובעיקר בהומור חדרי הלבשה)"

**
ואני מרגישה שמשדלים אותי פה. להתמכר עוד ועוד לטראש מן הל!
"אדום" לא יעזור כאן, הא?
יכולות לקשור אותי בים ולשכוח ממני במקום?
זה הזמן לעשות לשרשור הזה קישור בדס"מי
עבור הקורא המסור תשוקה-אדנותית-בועלת.
השרשור כולו הוא חלק מסשן מנטאלי ארוך. העוסקים במלאכה החליטו לוותר מראש על השפיות והבטיחות אך מבצעים את האקט בהסכמה.

המציגים אינם כוכבים נולדים ולא בני משפחה מדרגה ראשונה של טמירה ירדני.
יתכן שהפרקטולוג של מרינה-תחת -השרדותי דווקא כן נמצא כאן,
אבל תצטרכו לשאול את ליטל-פט מטיני.
Bent
לפני 14 שנים • 15 ביוני 2010

שיעורי בית

Bent • 15 ביוני 2010
מה שאת גורמת לי לעשות.

אין לי מושג מה סיפורי הרקע.

אבל אחרי צפייה בתכנית שישי האחרונה:

דיאנה מהרוסים (RUSSIANS? כי היא לגמרי "למות עליה"), צריכה לזכות, הכשרון היחידי הגדול שם בתשיעה / שמינייה הלא סודית.

איתה לגמר צריכים להגיע לסבית המחמד (ההיא עם הקול של גבר ומראה לא לגמרי ברור).

והפיצוץ החלקי מהפיצוציה איך שלא קוראים להוד זקנותו בתכנית.

כשרון חלקי יש גם להיא שגורמת לי חשוב על לצבוט לה את הלחיים, תהל.

מה שיקרה, זה שהילד היפה עם התלתלים יגיע לגמר ללא שום קשר לכשרון ואיתו גם המסלסלת האתנית (שקול מהשמיים יש לה אבל תזמון של רובוטריק חלוד בשירה בעברית זה מחמאה עבורה).

זהו.

עד כאן,

הזקן הנרגן מהחבובות.