סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם כל פרסום הוא פרסום טוב?

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 14 שנים • 7 ביוני 2010

Re: והכלבה ש ל י אומרת

זאלופון כתב/ה:
amanda1 כתב/ה:
(הביולוגית, הביולוגית! icon_biggrin.gif ), שלהיות כלבה זו מחמאה גדולה גדולה, והגיע הזמן להפסיק להשתמש בכינוי הזה כעלבון. אם כולם היו כלבים- נאמנים, יודעים לאהוב ולהראות את זה, יודעים להנות מהדברים הפשוטים שבחיים, העולם היה נראה הרבה יותר טוב icon_exclaim.gif

בחיי, תמצאו עלבון אחר. אולי מקק? icon_wink.gif

אני בכלל בעד לעזוב את החיות בשקט. במקום זה אני מציע להחליף אותן במדינות. רוצה להגיד לשפחה שלך שהיא תככנית מניפולטיבית ומנוולת? פשוט קרא לה "טורקיה". בא לך לרמוז שהיא גסה ומטומטמת? נסה "ישראל". החלטת לשחק מלוכלך ולבשר לה שהיא מוזנחת, לא נראית מי יודע מה ובכלל לא מפותחת באופן כללי? "עזה" ישרת אותך טוב יותר מכל חיה שהיא. נסו ותהנו ובלי פוליטיקה בכלוב.

(ואגב, "מיקרונזיה" הוא הכינוי המושלם למישהי ששכבה איתך פעם אבל תכל'ס אתם לא ממש מכירים ואתה לא מתכוון להתקשר אי פעם)

rffl.gif

אבל זה לא יעבוד. בני אדם לנצח ישתמשו בהשוואה לחיות כעלבון. כאילו שזה לא ברור מאליו שבמובנים רבים הן עולות עלינו עשרות מונים... dog.gif
שלגי

שלגי • 7 ביוני 2010
זאלופון כתב/ה:
amanda1 כתב/ה:
(הביולוגית, הביולוגית! icon_biggrin.gif ), שלהיות כלבה זו מחמאה גדולה גדולה, והגיע הזמן להפסיק להשתמש בכינוי הזה כעלבון. אם כולם היו כלבים- נאמנים, יודעים לאהוב ולהראות את זה, יודעים להנות מהדברים הפשוטים שבחיים, העולם היה נראה הרבה יותר טוב icon_exclaim.gif

בחיי, תמצאו עלבון אחר. אולי מקק? icon_wink.gif

אני בכלל בעד לעזוב את החיות בשקט. במקום זה אני מציע להחליף אותן במדינות. רוצה להגיד לשפחה שלך שהיא תככנית מניפולטיבית ומנוולת? פשוט קרא לה "טורקיה". בא לך לרמוז שהיא גסה ומטומטמת? נסה "ישראל". החלטת לשחק מלוכלך ולבשר לה שהיא מוזנחת, לא נראית מי יודע מה ובכלל לא מפותחת באופן כללי? "עזה" ישרת אותך טוב יותר מכל חיה שהיא. נסו ותהנו ובלי פוליטיקה בכלוב.

(ואגב, "מיקרונזיה" הוא הכינוי המושלם למישהי ששכבה איתך פעם אבל תכל'ס אתם לא ממש מכירים ואתה לא מתכוון להתקשר אי פעם)

מיקרונזיה זה פשוט מופלא, לגמרי.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

זאלופון כתב/ה:
הכל גדול, אבל זה התעלה על כולם.
מUחדת

הרחבת הערך "מיקרונזיה"

מUחדת • 7 ביוני 2010
זאלופון כתב/ה:

ובכל זאת היא התאהבה בטירוף ותענה לכל הזמנה לסיבוב נוסף.
Needles And Pins​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 8 ביוני 2010
Needles And Pins​(לא בעסק) • 8 ביוני 2010
לא קראתי את כל השרשור,

אבל -

אם לא נפרסם דברים שכאלה בפורומים, אז איפה כן?

וחוצמזה, ראבק, קצת כבוד לתחושות / רגשות של בן אדם.

ליידי - טקסט משובח עד אין קץ. שלא תעיזי להפסיק.

שימותו הקנאים. (וזה כולל גם את כל הלא מפרגנים. אין לכם משהו טוב להגיד? פשוט תסתמו את הפה ג'ורה שלכם. ככה כולם מרוויחים.)
nerissa​(אחרת)
לפני 14 שנים • 8 ביוני 2010
nerissa​(אחרת) • 8 ביוני 2010
אני חייבת להגיד תודה עמוקה למנרווה.

אילולא התגובה שלה לחניבעל - הוא לא היה פותח את הפוסט.
אילולא היה פותח את הפוסט - לא היה יוצא לי לקרוא את הקטע המדהים של כלבת משה רבינו AKA ליידיבאג icon_wink.gif

מישהי כתבה לך שם, ליידי, שזה זרק אותה חמש שנים לאחור. הנוסטלגיה שלי הרבה יותר רחוקה, אבל לא פחות מתוקה.

תודה icon_smile.gif