שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אבא-עבד" סיפור שליטה של בת באביה

הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 18 ביולי 2010
הדורבנים​(נשלט) • 18 ביולי 2010
Morticia כתב/ה:
ריר ופוג, התגובות שלכם מלמדות אותי שאתם לא כל כך מבינים את מה שאני כתבתי.

זה גילוי עריות שמגעיל את חלקנו
לא ממש משנה בין מי למי, כל עוד יש קרבת דם בין המשתתפים

ופוג לשאלתך, אותה הצטדקות שאתה מציע לא תשנה את הגעלותי מגילוי עריות, לא

האם להסיק מכך שבחרת להגיב לי שאתה מודע לעובדה שהצהרתך עליי כצדקנית רק כי סייגתי את פתרונך ככזה זה הרבה בולשיט?

icon_lol.gif

כמובן, לכן היה החיוך בסוף. icon_smile.gif

וברצינות, כי בכל בדיחה הרי יש אמת: אני חושב לפרסם ולהריץ פה את "חוק פוג", (כמו חוק גודווין, נגד איזכור השואה בפורומים).

כל מי שמזכיר את ארבעת האותיות צ.ד.ק.נ. בהטייה כלפי דיעה אחרת בפורום, יש לחסום אותו מיידית ולא להתייחס אל דבריו.
(בשלב זה אמנע מלהציע לברר את כתובת האיי פי שלו ולפנצ'ר לו את הטוסטוס. נראה איך זה יתפוס בגירסה היותר מינורית)
והפעם ההודעה הזאת היא כן בסדר לוגית, כי זה לא כלפי שום הודעה.

Morticia כתב/ה:

מרגיש לי סופר מטומטם להתווכח עם אנשים שמנסים לשכנע אותי שפנטזיות על גילוי עריות זה הכי בסדר בעולם כי פה זה אתר של סוטים אבל כאלה שאף פעם לא באמת מתכוונים...

תכל"ס, ניסחת בדיוק את מה שאני חושב, אבל בדיוק (שוב, אולי אני תמים). לכן נסכים שלא להסכים בזה, כהרגלנו.

ובת ישראל (אני חייב, קחי את זה באהבה) כתבת שאת כבר ארבע שנים פה, ואף פעם לא האמנת שתיגעלי מהאתר הזה.
אני מאמין לך שאת פה ארבע שנים, אבל אין שום סיכוי שבעולם שאיי פעם אאמין למשפט הזה icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 ביולי 2010
בת ישראל כתב/ה:
שבוחרים כאילו "לא להבין"

מה שמפריע לי בכל העסק הזה הוא שיש הבדל בין השטות שפורסמה כאן לבין מהות האתר.
[...]

נופך של כאלו דברים צריך להיות שלילי נקודה!

.
כל השאלות המטומטמות האלו של אם היה מדובר באמא ובנה או בצעירים ומבוגרת, וואלה ממש לא רלוונטי. לא קשור לכלום.
זה שאני החלטתי לא ללכת כמו אהבלה אחרי העדר ולכתוב לפסיכופט הזה שבחים על הסיפור ה"כל כך סוחף שלו"
[..]

אני חייבת להוסיף שביומיים האחרונים דעתי על האתר הזה הוכתמה.
.

ואני מסתובב מוכתם מזה שנים. ניסיתי להבהיר את עצמי עם קליה ולפעמים עם אמוניה, אפילו לא בחלתי בויסקי ופוליסיד.

את כרגע קבעת מהי מהות האתר ואפילו מהי שטות. (אני לא יודע לגבי שטויות, אבל כאחד שמהווה חלק מהאתר יש לי שאלה: "התייעצת עם כלובי לגבי מהותו?") נופך של מה ולמה "צריך"? אותה שאלה ממקודם. התייעצת? כי אם כן, אז לא אפריע לכם (לך ולכלובי) ואלך. וכן, אני מסכים אתך. כל השאלות שפוגעות בול הן מטומטמות בהחלט. החכמות מציירות ציורי נשיקה וסותמות פיות.

פסיכופט? את מכירה את פולו? מנין לך החוצפה הזו לקרוא לו בשמות גנאי. את יודעת מיהו? האם אי פעם הבטת בעיניו? בשבילך פולו לא יותר מניק כפי שאת עבורו.

האם ציינתי שגם אני מסתובב מוכתם? וממשיך ונכתם בכל פעם שאני פוגש מישהי כמוך.

(פולו, אני מתנצל, אבל לא יכולתי להתאפק)
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 ביולי 2010
Morticia כתב/ה:

מרגיש לי סופר מטומטם להתווכח עם אנשים שמנסים לשכנע אותי שפנטזיות על גילוי עריות זה הכי בסדר בעולם כי פה זה אתר של סוטים אבל כאלה שאף פעם לא באמת מתכוונים...

מורטי. למען האמת, אני למשל, אבא לשני בנים ולשתי בנות ומצפה לתאומים בחורף הקרוב, ניסיתי לשכנע שמותר לפנטז. גם בקול רם. בלבל אותי הפינטוז הזה של פולו. כאב, הוא הביך אותי, כאהוב ואוהב הזכיר לי שאני קורא "מיידלע" לאהבת חיי ה- בת 19 בלבד ומזדקר כאשר לובשת לגופה את התלבושת, עושה קוקיות ולועסת מסטיק מתוך פרינציפ. ומאבד את עשתונותיי כשלא מכינה שעורי בית.

לעומתה, את בנותיי אקשור לכיסא עד שתהיינה בנות ארבעים ובכניסה לבית אימן אציב טנק בסימן מיליון. אין לך שמץ של מושג כיצד התרעמה עלי הגדולה כאשר בכיתה א' שלה איימתי על בן כיתתה. אבל רבאק מה הייתי צריך לעשות? הייתה לו תספורת עם ריבועים בראש, קראו לו דודי והוא שלח לה ציור עם נשיקה.
Morticia
Morticia • 18 ביולי 2010
אה רגע באמת?

מותר לפנטז?

כי אני בכל התגובות שלי כתבתי שאסור!

icon_eek.gif

(ופוגי, את החוקים שלך תרשום בפורום צייתניות icon_wink.gif)

וואלה, אנשים, עם כל הכבוד למעוף היצירתי שלכם בכל הנוגע להבנת הנקרא ובלי שום קשר לאיכות הסיפורית של פולו, גילוי עריות פשוט לא עושה לי את זה - בשום צורה

באמת סליחה
Lola'{Partial}
Lola'{Partial} • 18 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
בת ישראל כתב/ה:
שבוחרים כאילו "לא להבין"

[...]

.
כל השאלות המטומטמות האלו של אם היה מדובר באמא ובנה או בצעירים ומבוגרת, וואלה ממש לא רלוונטי. לא קשור לכלום.
זה שאני החלטתי לא ללכת כמו אהבלה אחרי העדר ולכתוב לפסיכופט הזה שבחים על הסיפור ה"כל כך סוחף שלו"
[..]

.

ואני מסתובב מוכתם מזה שנים. ניסיתי להבהיר את עצמי עם קליה ולפעמים עם אמוניה, אפילו לא בחלתי בויסקי ופוליסיד.

את כרגע קבעת מהי מהות האתר ואפילו מהי שטות. (אני לא יודע לגבי שטויות, אבל כאחד שמהווה חלק מהאתר יש לי שאלה: "התייעצת עם כלובי לגבי מהותו?") נופך של מה ולמה "צריך"? אותה שאלה ממקודם. התייעצת? כי אם כן, אז לא אפריע לכם (לך ולכלובי) ואלך. וכן, אני מסכים אתך. כל השאלות שפוגעות בול הן מטומטמות בהחלט. החכמות מציירות ציורי נשיקה וסותמות פיות.

פסיכופט? את מכירה את פולו? מנין לך החוצפה הזו לקרוא לו בשמות גנאי. את יודעת מיהו? האם אי פעם הבטת בעיניו? בשבילך פולו לא יותר מניק כפי שאת עבורו.

אני לא צריכה להכיר אותו.
אני צריכה לקרוא את מה שהוא כותב בשביל להבין עם איזה סוג של אדם אני מדברת.
ואם אתה מרגיש מוכתם מאנשים כמוני אז הידד!!!!

תענוג!
זו בכלל לא פונקציה כיוון שמבחינתי אנשים כמוכם איבדו צלם אנוש.
Lola'{Partial}
Lola'{Partial} • 18 ביולי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
בת ישראל כתב/ה:
שבוחרים כאילו "לא להבין"

[...]

.
[..]

.

אני לא צריכה להכיר אותו.
אני צריכה לקרוא את מה שהוא כותב בשביל להבין עם איזה סוג של אדם אני מדברת.
ואם אתה מרגיש מוכתם מאנשים כמוני אז הידד!!!!

תענוג!
זו בכלל לא פונקציה כיוון שמבחינתי אנשים כמוכם איבדו צלם אנוש.
זאת​(שולטת)

פולו,

זאת​(שולטת) • 18 ביולי 2010
אז אני כן קראתי את הסיפור. מתחילתו ועד סופו. ולמען האמת, עוד ביומ-יומיים הראשונים שהוא פורסם כאן. גם אני לא מוצאת שגילויי עריות הוא חלק מהרפרטואר שלי, לא בפנטזיה ובטח לא במציאות. גם אני לא חושבת שצריך לעודד מישהו לעשות כך.
אלא ש... !!!
היכולת של פולו, לגרום לקורא להזדהות עם הדמויות שלו (כישרון יוצא דופן לחיוב)
הדרך שבה מתוארים הדברים ותפיסת הרגש
הטוויסט בסופו של הסיפור
ההקפדה על הפרטים הקטנים (דמויות בגירות, הסכמה)
מעבר ליכולת כתיבה באמת יוצאות דופן (זורמת, מעניינת, מחייכת וכו')...

לא נותר לי אלא לבקש אותך, אנא, המשך לפרסם
אתה FUCKING מעולה !!
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 18 ביולי 2010
קראתי את הסיפור עכשיו (אבל לא את התגובות, מודה), לראשונה, ועולים לי בראש כמה דברים:
א. קודם כל, ובלי קשר לתוכן עצמו, הסיפור כתוב יפה. הטוויסט שבסוף קצת היה שטחי (הייתי, ככותב, טורח גם לסגור מעגל עם האב), אז זו כבר הערה קטנונית, ובכל זאת מדובר בסיפור קצר.
ב. הנושא הוא מאוד בעייתי, אבל אני אוהב שכותבים על נושאים שכאלה, כל עוד אין בהם עידוד למשהו אסור חוקית או מוסרית.
ג. כשלעצמי, כאב, אני לא רואה את עצמי בחיים מסוגל להתגרות מהבת שלי, פשוט זה לא בכיוון של שום דבר, אפילו לא קצה-קצהו-של-קצה, כך שבלתי אפשרי מבחינתי להזדהות עם הגיבורים בסיפור. וכאן הערונת, כשכותבים על נושא בעייתי, כדאי מאוד לתאר את הגיבור כמישהו שנזדהה איתו, או לפחות נרחם עליו, אחרת הקוראים ייתקשו להתחבר לסיפור.
ד. הדבר היחיד שהפריע לי בעלילה היה המסקנה של הבת, שהאב חושק בה מינית. היא ישר הסיקה את זה ואפילו שאלה את האב ממתי זה כך.
אם אני במקומה, הייתי חושב שהאב הוא נשלט וחובב בדס"מ וכך התגלגל לאתר שלה במקרה, וכשגילה שמדובר בביתו, הציץ בתמונות מסקרנות ורצון ללמוד על ביתו, ולא מתוך תשוקה אליה, לא תשוקה להישלט על ידה, וודאי שלא תשוקה מינית כלפיה, כאובייקט מיני.
לכן היה לי מוזר שהיא ישר רצה וכתבה לו מייל בעניין, בלי להעלות אפשרויות אחרות (שהן יותר סבירות).
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 18 ביולי 2010
אני לא אוהב את הסיפור דווקא בגלל הטוויסט. קצת קשה לי להסביר את זה, אבל השילוב הזה של פרובוקציה לשם פרובוקציה, וכיסוי הערווה ע"י טוויסט כאילו מחוכם... לא הכוס תה שלי.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 ביולי 2010
צ'ארנוחה כתב/ה:
אני לא אוהב את הסיפור דווקא בגלל הטוויסט. קצת קשה לי להסביר את זה, אבל השילוב הזה של פרובוקציה לשם פרובוקציה, וכיסוי הערווה ע"י טוויסט כאילו מחוכם... לא הכוס תה שלי.

אולי סוף סוף תסבירו לי מה הייתה הפרופוקציה?

גם אני לא אוהב כלכך סיפורים על גילוי עריות, דרך אגב.
ובאופן כללי לסיפורים של פולו - איכשהו יוצא לי שהם הזויים מדי בשבילי. קשה לי להתחבר אליהם, למרות שהם כתובים שוטף ומושקע. זה לא כלכך האקסטרימיות, כי אם הסיטואציות והאווירה מסביב. למשל - זה שבאווירה של מלכים ורוזנים הוא נוקב בשמות ישראליים, וכו'.
(אני מקווה שזה לא יעשה לך טרו אוף מלכתוב)