אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי מאבק.

Cauchy{Venus Blue}
לפני 13 שנים • 5 באוג׳ 2010
Cauchy{Venus Blue} • 5 באוג׳ 2010
הדברים שאמרת לגבי הצורך במדינת ישראל, והקשר בין ישראל לבין שואה נוספת הם דעה ולא עובדה. אין נתונים ולמעשה אין אפילו תאוריה מבוססת שמתיימרת לחזות התפתחות של שואה נוספת, או להסביר כיצד בדיוק קרתה הראשונה. ייתכן ומדינת ישראל מקרבת את השואה הבאה בצעדי ענק (רובינו מרוכזים בטווח של שתי פצצות).

בהקשר לגירוש הילדים הספציפים, אני מסכים שהרבה משתמשים בדמגוגיה ובאמוציה בשביל להסביר למה לא לגרש אותם, מבלי להבין עד הסוף מדוע מגרשים אותם כלל (הגיוני לגרש משפחה שהסתננה למדינה שלך בניגוד לחוק). מבחינתי יכול להיות שכל אחד מה400 מוצדק, אין לי מושג.

התלונה האישית שלי היא שאני לא סומך על השר האמון על הבעייה הזו מכיוון שהפגין את גזענותו ובורותו ברבים. (למשל בהצהרות של חברי מפלגתו שאין צורך למגן בתים מפני רעידות אדמה כי עדיף לחוקק חוקים נגד יחסים הומוסקסואלים *כאמצעי מניעה לרעידות אדמה*. לאלי ישי היו הצהרות דומות).

PussyeL כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
פוסיאל,
זה לא עניין של זיכרון זה עניין של דעה.

לכל עבריין יש את הסיבות שלו. ספציפית גם למסתננים האסיייתיים שמחפשים לעצמם חיים טובים יותר. או שחוק זה חוק או שתירוץ זה תירוץ. אי אפשר להגיד החוק זה רק לגבי אחרים, הבעיות שלי *באמת* חשובות. כי המשפט הנכון הוא- הבעיות שלי באמת חשובות *לי*.

PussyeL כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
פוסיאל, המדינה לא מנסה למגר את תופעת העובדים הזרים, להפך היא מעודדת אותה. המדינה רוצה לבלום את תופעת השוהים הבלתי חוקיים והמסתננים.

הצביעות פה היא של האנשים ששולחים אותנו בגיל בית ספר לעתלית לראות איזה רעים היו הבריטים שניסו לאכוף את החוק, ואיזה גדולים אנחנו שהצלחנו להעפיל למדינה בניגוד לחוק. אחר כך מתפלאים כשאנחנו רוצים ליישם את מה שלימדו אותנו...

אני מצטרף לתהייה של במוח לגבי הורי הילדים האלה.

PussyeL כתב/ה:
יולי צודקת,

בואו לא נשכח שעובדים זרים ופליטים הם בסופו של דבר זה נגע בעולם כולו, ברור שהם עושים עבודות שרוב האנשים היו מעדיפים לשבת בבית ולא לעשות, אבל יש חוקים במדינה...ובעולם.

ובמקרה הזה, זה לא תלוי רק במדינה אלא במשטרת ההגירה העולמית שנמצאת בתקופת מיגור תופעת העובדים הזרים...בעולם ולכן גם ישראל נכנסה בעניין בפול גז.

ובלי שום קשר, סחטיין על כל מי שהיה בהפגנה ובאמת אכפת לו..אבל אתם באמת חושבים ש-זה- מה שישאיר אותם בארץ? כמה הפגנות יש להחזרת גלעד שליט?!

זה מעורר מודעות לעניין שאין לנו סיי לגביו...

אני לא יודעת אם מישהו זוכר, נראה שלא...
המדינה הוקמה כבית לעם היהודי(כי היינו צריכים אותו, נורא..)
ואומנם זה משנה לשנה זה נראה פחות..

חשוב להבין, שאם הבית הזה לא יהיה שלנו,
השואה בהחלט עלולה לחזור על עצמה.

ישראל לא יכולה להרשות לעצמה קיבוץ גלויות כמו בארה"ב,

אף אחד לא עושה את זה מרוע או גזענות..

לא,פה אתה טועה, זה ממש לא עניין של דעה...
דעה אפשר לבסס כשיש נתונים נכונים ומלאים, אני לא מאמינה שלכל משתתפי הפוסט פה יש את הנתונים האלו,
הרוב נובע מתוך אמוציות, כי מדובר בילדים וילדים זה נושא רגיש
אבל אם נשים את עניין הילדים רגע בצד, נבין שיש המון סיבות שהן לגטימיות בכל העולם ואף הכרחיות אצלנו בישראל אפילו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 5 באוג׳ 2010
Cauchy כתב/ה:

לפיכך, לא ברור לי למה לגרש עובדים זרים עדיף מאשר לגרש את כל החרדים.

לא נוח לי עם השאלה הזאת שלך והיא עומדת לי כנגד השאלה מדוע לא לגרש את כל נכי צה"ל ואת האלמנות (ימבה כסף, נשבע לך) כולל זו משלשום שיש לה אומנם שתי בנות בוגרות אבל גם ילד בן 15 עליו היא תקבל סכום מכובד מאוד, במקום את העובדים הזרים. מה הנכים האלו כבר עוזרים לנו ופי כמה נשותיהם מוכות הגורל.

ופן תאמר: אבל הם כן "פיתחו את הכלכלה" או "הגנו על המדינה" או כד' (ומה אם הם דתיים?) וזאת, להבדיל מדוסים שאפילו קיבלו דחייה של שירות במסגרת של הסדר (אגב, אתה יודע מי הגיש לנו מים כשהיינו חוזרים משהטח בלבנון השניה (בהנחה שמישהו אכן חזר משם)? חבדנ"יקים. ומי הסתובב ברחובות כאשר כולם ישבו במקלטים וחילק בין מקלט למקלט טיטולים, סימילאק, לחם וכד'? - הסדרניקים מישיבת הסדר של הרב דרורי בק' שמונה). אז פן תאמר זאת, אשאל למה לא לגרש את המוגבלים מלידה.

לא נוח לי עם השאלה שלך. אני פורש מהדיון. האם להשיב או לאו אם תמצא על מה - לבחירתך.

אחזור ואומר את מה שאמרתי קודם. הידיעה שנשאיר את העובדים הזרים בתנאים בהם הם חיים כרגע, אינה משקיטה את שנתי. עמכם הסליחה.
Cauchy{Venus Blue}
אל תכניס מילים לפי. אמרתי שאני לא בעד גירוש אף אחד. הם אלה שמעמידים כל הזמן את השאלה מי מותר לקבל ומי אסור, מי יהודי באמת ומי לא. אני רק אומר שאם נפנה את השאלה כלפיהם הם יפסידו.

אני מכיר את הטענה שחבדניקים משמחים חיילים, אבל עם כל הכבוד מנקה בחברת הייטק הוא לא מתכנת. לשמח חיילים זה לא לשרת במלחמה. אם הם לא היו משרתים מסיבה כלשהי לא הייתה לי בעייה, אבל הם לא משרתים בלי סיבה. אני למדתי *וגם* שירתתי.

אני ממש ממש לא אנטי דת.

Brave Dwarf כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

לפיכך, לא ברור לי למה לגרש עובדים זרים עדיף מאשר לגרש את כל החרדים.

לא נוח לי עם השאלה הזאת שלך והיא עומדת לי כנגד השאלה מדוע לא לגרש את כל נכי צה"ל ואת האלמנות (ימבה כסף, נשבע לך) כולל זו משלשום שיש לה אומנם שתי בנות בוגרות אבל גם ילד בן 15 עליו היא תקבל סכום מכובד מאוד, במקום את העובדים הזרים. מה הנכים האלו כבר עוזרים לנו ופי כמה נשותיהם מוכות הגורל.

ופן תאמר: אבל הם כן "פיתחו את הכלכלה" או "הגנו על המדינה" או כד' (ומה אם הם דתיים?) וזאת, להבדיל מדוסים שאפילו קיבלו דחייה של שירות במסגרת של הסדר (אגב, אתה יודע מי הגיש לנו מים כשהיינו חוזרים משהטח בלבנון השניה (בהנחה שמישהו אכן חזר משם)? חבדנ"יקים. ומי הסתובב ברחובות כאשר כולם ישבו במקלטים וחילק בין מקלט למקלט טיטולים, סימילאק, לחם וכד'? - הסדרניקים מישיבת הסדר של הרב דרורי בק' שמונה). אז פן תאמר זאת, אשאל למה לא לגרש את המוגבלים מלידה.

לא נוח לי עם השאלה שלך. אני פורש מהדיון. האם להשיב או לאו אם תמצא על מה - לבחירתך.

אחזור ואומר את מה שאמרתי קודם. הידיעה שנשאיר את העובדים הזרים בתנאים בהם הם חיים כרגע, אינה משקיטה את שנתי. עמכם הסליחה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 5 באוג׳ 2010
הציטוט הזה שלך ולא שלי. כך שלא הכנסתי לך דבר לאף מקום (אני יודע שזה נשמע גס אבל לא זו הכוונה). מדוע חבדנ"יקים לא משרתים? לא חושב שזה השרשור הנכון. אבל לידיעתך חלקם כן. אם תרצה לדעת מדוע רק חלקם, תקרא מעט ותבין למה אין להם ייצוג בכנסת, מאילו הטבות אזרחיות הם נהנים ותופתע.

והעובדה שמישהו משרת באיחור של שלוש שנים בזמן שאותי דחסו בגיל 18 לטנק, ומישהו אחר מרוויח יותר ממני, מעניינת את הפירסינג שבחור הפיפי שלי. אני חי את חיי, מרוויח כמיטב יכולתי, מפרנס בכבוד ותורם מכל הלב. אני מאושר.

את ההשואה ערכת אתה. אני אמרתי שקיימת בארץ אכלוסיה הזקוקה לעזרה והמדינה לא מסוגלת לעזור לה. אכלוסיה זו חיה באותם תנאים בהם חיים ויחיו העובדים הזרים. מה שאומר שאין ביכולתנו להבטיח להם דבר (לו יכולנו היינו מגשימים את הבטחותינו לאוכלוסיה הקיימת מכבר). ומה לעשות שאני לא מבדיל בין עובד זר מגורש לבין זה שחי במקום בו ילד שלו צריך לדלג מעל קונדומים משומשים בכניסה לביתו בדרכו לבית הספר, להקיף שני מסוממים וסרסור ולשוב למלונה ברחוב י"ל פרץ בת"א בה חיים חוץ ממנו עוד שלוש משפחות. בקיצור כבר כתבתי את זה נו.
Homelander​(שולט)

Re: דים.

Homelander​(שולט) • 5 באוג׳ 2010
זונת סושי כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
מצחיק לראות איך חבורה של בורים אווילים וחסרי-ערכים מתיימרים כל-פעם מחדש להתווכח על פוליטיקה; מישהו מכם, המטומטמים שמנסים להתווכח בעזרת מילים כמו נגע ונגוע, קרא משהו ממה שהוא כתב כאן?

ראשית, קטסטרופה, מה צצת אה? עד עכשיו היה לנו שקט ממך
והגרוע מכך, מה אתה מדבר על אפסים? אתה ושכמותך הם הרי העלוקות הכי גרועות שקיימות במדינה הזו?
תחזור לכוס-המרה שלך ולהוצאת-הספרים הכושלת, תנסה להביט על החיים המבוזבזים שלך יום אחד כתהיה מפוקח לשם-שינוי ואז אולי תראה כמה בזבוז הזמן שאתה קורא לו החיים, לא תרם תרומה מהותית לאף-אחד ברחבי-העולם הזה, שלא לדבר עליך עצמך. אתה הרי חתיכת מוקיון גרוע במיוחד בתפקידו ובעצם סוג חדש של תפיל על שניים. צא לי מהפריים

שנית, רפאל, האמת, תפסתי ממך בחור נבון, אבל כשאתה רואה אנשים שלא מסכימים איתך ואתה מייד מכנה אותם בכינויי-גנאי, זה ממש אחד הדברים היותר ילדותיים שאתה יכול לעשות; ואני עדיין מנסה להאמין שאתה מעבר לזה...

שלישית, זונת סושי, מתי כבר תתבגרי?

רביעית, לא, אני ממש לא מתכוון להגיב לגופפו של דיון, עושה רושם שלהתדיין איתכם על פוליטיקה זה ממש מתחת לרמה שלי, אני מקווה שתשכילו במקום להכנס למגננות הדביליות שלכם שאני כבר רואה אותן באות עוד רגע; תסתכלו על עצמכם ותבדקו אם אתם יודעים מה זה דיון, או שאתם סתם פה כדי לזרוק יציאות ארסיות וחסרות כל טעם וחשיבות.

(ראובן, מתורבת ו- Cauchy, כדי שלא תפלו למלכדות ותעלבו לי כמו שאר החוטאים בחטא הדפיקות פה, אתם יודעים שעמכם אני מוכן להתדיין בפורומים נורמאליים בכל-יום)

תשמע, תקרא, מה שזה לא יהיה.
אני תוהה מאין לך ה"ידע" הרב הזה עלי, ידע שאפילו אני לא יודע עליו והייתי שמח שתסביר לי איך אתה "יודע" כל כך הרבה דברים עלי מבלי שראית/ניפגשת איתי ולו רק פעם אחת במהלך שנות חייך העלובים.
הייתי שמח אבל לצערי זה בלתי אפשרי שכן העברית שלך היא בלתי מובנת בעליל.
או שהמצאת עברית משלך או שפרשת/גורשת מבית הספר בכיתה ג' אבל זו בהחלט לא העברית הבסיסית שאני מכיר ואני מתנצל מראש אם יתחוור לי שאתה דיסלקט מוצהר או עולה חדש אבל אני מעריך שאתה סתם אדם מוגבל במשאבים מנטליים מינימליים.
אפילו האחיינית שלי, בת השבע, יועת שכותבים "טפיל" ולא "תפיל".
צא ולמד טיפטיפה עברית תקנית לפני שאתה מטיף לאנשים כאן על "טימטומם" וכיו"ב (יודע מזה כיו"ב כלל?) ואם לא מצאת אולפן קרוב לביתך אני מוכן להקים קרן התרמה שתסייע לך לזכות במורה פרטית לעברית בסיסית.
בקיצור, עד אז, אל תפיל את המוגבלות שלך על אחרים. כן, הפעם זה "תפיל".

בקשר להיא שסלקטורית בדנג'ן, סושי משהו, אין לי אלא להצר שהבעלים בחרו כסלקטורית אדם גזען, חשוך ואטום שכן אלה התכונות האחרונות שסלקטור במועדון כזה או אחר יכול להתפאר בהם.
אני מבטיח אישית שהענין יטופל וישונה במהרה.

ובקשר לכולכם, אלה שמדברים על מדיניות הגירה תרשמו לכם:
אני לא זוכר אם זו מדינת ההגירה הראשונה אי פעם בהסטוריה אבל אם יש מדינת שהתקבצו בה מהגרים במליונים וחברו למעט שגרו כאן אז זו ישראל.
אלא מה, הם היו יהודים והמהגרים הנוכחים הם לא.
הם סתם כושים בזויים שבזה הרגע ירדו מהמערות.

אל תקשקשו, זו גזענות נטו איך שלא תהפכו את זה.

בודיגארד. הלוחם הדגול. הפתעת אותי.
אתה, שלוחם בשצף קצף להגן על אותם ילדים והאמת, אם לא הייתי מכיר אותך מעט ואת דעותיך החשוכות בענייני דת/גזע/מין הייתי מזיל דמעה אחת או שתיים מהודעותיך המרגשות אבל כאחד שמכיר אותך, אתה גזען לא פחות מהזונה ההיא שאוהבת סושי, עושה לעצמך הנחות ומתייפייף בגלל שאתה לא יודע דבר אחד:
חלק מכריע מאותם ילדים הם מוסלמים וכידוע אתה חושב שהמוסלמים הם אנשים נחותים מאיתנו, בעלי הדם הכחול, היהודים.

בקיצור, אל תבלבלו את האשך היחידי שנותר לי, רובכם הייתם ונותרתם אנשים גזענים וכל מה שנותר לכם הוא להודות בזה ולהוריד את הראש שאתם עוברים לידי שכן אני בז בוז עמוק ליצורים כמוכם שבטעות הסתננו ו/או היגרו אלינו, אל קהילת בני האדם.
בשמחה הייתי מגרש את כולכם.

1.מצחיק שאתה מדבר על עברית תיקנית כאשר:
קטה,סימני פיסוק.סימני פיסוק,קטה.
מה שאפילו יותר משעשע ,זה שבחרת דווקא להדבק לקטע הזה ולא באמת הכחשת דבר ממה שהוא אומר.
הלאה.
2.אין בדיוק אני אדם גזען וחשוך? כי אני חושבת שהצורה בה אתה בוחר להתנסח מכוערת?
כי העניין הזה של להגיב לגופו של אדם ולא עניין בזוי בעייני?
(מה שהכי אירוני זו העובדה שאני בכלל הבהרתי בדיון הזה לא פעם,באיזה עמדה אני דוגלת,שלבושתי היא בכלל אותה אחת שלו).

1. ברור שהוא לא יכחיש כי הכל אמת לאמיתה- והוא היחיד שמסרב להשלים עם העובדה הפשוטה שהוא חיה כ"כ קטנה, עם עולם וחיים עוד-יותר קטנים; שניתן להכניס את כולו לקופסת-גפרורים קטנטנה והיא תהיה כ"כ קלילה, שיעשו מה שהיה צריך לעשות מזמן ויבעטו אותה לאיזה פח-זבל כי יחשבו שהיא ריקה.
א-ב-ל
הוא הרי צריך להיתפס כאדם אמין בזמן שהוא בא לאנשים הנכונים כדי לשנות את העובדה שאת סלקטורית בדאנג'ן- אז אסןור שיתפס עם שקרים ברזומה שלו.
2. את אדם חשוך וגזען, כי פשוט לא הסכמת עם נציג האו"מ הנאור פה; מר בלשן השפות קטה, זוכה פרס-נובל לזיוני-שכל.
Cauchy{Venus Blue}
אוקיי אתה צודק, לא הכנסת לי מילים לפה, אלא הוצאת דברים מהקשרם icon_smile.gif שורה אחרי כן הסברתי את עצמי.

אני לא טוען שאתה קורא סתם לגירוש שלהם, אני כן טוען שאלי ישי קורא לגירוש שלהם כי הוא גזען, וזה מגוחך בעיני. למעשה בכלל לא התווכחתי עם הטיעונים שהצגת בהקשר ל400 ילדים, התווכחתי עם מקבי על נושאים תיאורתיים יותר.

אני במקרה כן קראתי ויודע קצת על חבדניקים, אבל אני מסכים שזה לא קשור פה.

אותי מעניין שהמדינה שלי נלחמת באקדמיה במקום לקדם אותה - זה עוד אחד מהדברים שהוא בניגוד לטובתי האישית. למשל יש איסור בצבא ללמוד באקדמיה גם בזמנך החופשי והפנוי. מגוחך...

Brave Dwarf כתב/ה:
הציטוט הזה שלך ולא שלי. כך שלא הכנסתי לך דבר לאף מקום (אני יודע שזה נשמע גס אבל לא זו הכוונה). מדוע חבדנ"יקים לא משרתים? לא חושב שזה השרשור הנכון. אבל לידיעתך חלקם כן. אם תרצה לדעת מדוע רק חלקם, תקרא מעט ותבין למה אין להם ייצוג בכנסת, מאילו הטבות אזרחיות הם נהנים ותופתע.

והעובדה שמישהו משרת באיחור של שלוש שנים בזמן שאותי דחסו בגיל 18 לטנק, ומישהו אחר מרוויח יותר ממני, מעניינת את הפירסינג שבחור הפיפי שלי. אני חי את חיי, מרוויח כמיטב יכולתי, מפרנס בכבוד ותורם מכל הלב. אני מאושר.

את ההשואה ערכת אתה. אני אמרתי שקיימת בארץ אכלוסיה הזקוקה לעזרה והמדינה לא מסוגלת לעזור לה. אכלוסיה זו חיה באותם תנאים בהם חיים ויחיו העובדים הזרים. מה שאומר שאין ביכולתנו להבטיח להם דבר (לו יכולנו היינו מגשימים את הבטחותינו לאוכלוסיה הקיימת מכבר). ומה לעשות שאני לא מבדיל בין עובד זר מגורש לבין זה שחי במקום בו ילד שלו צריך לדלג מעל קונדומים משומשים בכניסה לביתו בדרכו לבית הספר, להקיף שני מסוממים וסרסור ולשוב למלונה ברחוב י"ל פרץ בת"א בה חיים חוץ ממנו עוד שלוש משפחות. בקיצור כבר כתבתי את זה נו.
קטסטרופה{Adonai}

קטסטרופה{Adonai} • 5 באוג׳ 2010
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:

בקשר להיא שסלקטורית בדנג'ן, סושי משהו, אין לי אלא להצר שהבעלים בחרו כסלקטורית אדם גזען, חשוך ואטום שכן אלה התכונות האחרונות שסלקטור במועדון כזה או אחר יכול להתפאר בהם.
אני מבטיח אישית שהענין יטופל וישונה במהרה.

מבלי להיכנס בכלל לדיון לגופו של עניין (וכן, אם זה מעניין אתכם, אז אני חושב שאוי לה למדינת ישראל אם מה שמאיים עליה אלה 400 הילדים המסכנים האלה), אעיר רק לגבי המשפט שמופיע בציטוט: זונת סושי הייתה ותישאר הסלקטורית של הדאנג'ן, ובכל מקרה עתידה כסלקטורית לא ייקבע על סמך דעות או הערות שכתבה במהלך דיון כזה או אחר בפורום באינטרנט.

יש רק שני אנשים שמוסמכים לדבר בשם מועדון הדאנג'ן, וקטסטרופה יודע היטב שהוא רחוק מלהיות אחד מהם. ועכשיו גם אתם יודעים.

לא התיימרתי מר לסע"ע לדבר בשם המועדון אלא בשמי שלי ושלי בלבד.
אם אתה לא הבנת עדיין שאנשים כמותה לא יכולים להיות סלקטורים בשום מועדון/בר/בית קפה אז או שהציצים שלה מסנוורים אותך או שהגיל שלה מוציא אותך מדעתך או שאתה סתם מתאבד שיעי שלא למד לקח מהכשלון האחרון שלו במועדון הקודם.
התכוונתי שאני אעשה כל מה שאני אוכל (מי כמוך יודע שאני יכול) כדי למגר את התופעה הזו של מתן תואר סלקטור לאדם כמותה ולא בגלל התגובה הדי עילגת שלה אלא בגלל מה שהיא באמת.
יש חוק נגד סלקציה בשל גזע מין ודת במדינה הזו, תתפלאו, מן הסתם היא כבר תפיל את עצמה שכן פיל תמיד יהיה פיל, חמור יישאר חמור ומה לעשות? גזען ימות גזען.

אני מאוד מקווה שאעבור סלקציה אצלה הלילה שכן אני שחום והיא עוד עשויה לחשוב שאני פועל זר.
לא נורא, אני אביא איתי תעודת זהות...

הלאה,
אמן החושים.
אני חייב לציין שאתה ענק, פשוט ענק המילה ואשף המשפט ואם היו לך קוקיות הייתי אפילו עשוי להתחרמן מהשפה העשירה, העברית המדוייקת והתוכן העמוק שלך.
לא רק לסע"ע מתחרמן מכוסיות.
אין ספק, אתה מודל לחיקוי לכל אחד שיבחר במקצוע ליצן החצר ויתפרנס מזה בכבוד במסיבות ימי הולדת של פעוטות.
יישר כח איש חביב.

בודיגארד.
חן חן על ההודעה הפרטית הדי מתוחכמת שלך אבל לא הבנתי למה כתבת 100 שורות בזמן שיכולת להסביר את עצמך בעשר מקסימום.

מה שאני יכול לגלות לך זה שאתה צודק מצד אחד, הילדים האלה שמועמדים לגירוש אמנם לא צועקים חמס ואיטבח אל יהוד אבל כמותם התנהגו גם עשרות תינוקות וילדים שנטבחו במבצע המפואר האחרון של צבא הכיבוש לישראל להלן, מבצע עופרת יצוקה.
עד כמה שזכור לי ותקן אותי אם אני טועה, אתה תמכת תמיכה מובהקת ונטולת פשרות ב"מבצע" הרצח הנ"ל אז אל תתייפייף לי עם "הגנה" על ילדים חפים מפשע כי המוסר הכפול שלך יתפוצץ לך בפרצוף והאמן לי, זה לא כזה נעים והכי חמור, זה קורע מסכות.
שוסי
שוסי • 5 באוג׳ 2010
קטה,מה לא ברור ב"אני נגד הגירוש לא פחות ממך" ?אתה בכלל טורח לקרוא את שאני כותבת?

ואל תדאג חמוד,אותך אני אפילו אכניס בלי דרס קוד.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 5 באוג׳ 2010
אתה פשוט אבוד מר קטסטרופה.

רפואה שלמה.
Homelander​(שולט)

Homelander​(שולט) • 5 באוג׳ 2010
קטסטרופה כתב/ה:

לא התיימרתי מר לסע"ע לדבר בשם המועדון אלא בשמי שלי ושלי בלבד.
אם אתה לא הבנת עדיין שאנשים כמותה לא יכולים להיות סלקטורים בשום מועדון/בר/בית קפה אז או שהציצים שלה מסנוורים אותך או שהגיל שלה מוציא אותך מדעתך או שאתה סתם מתאבד שיעי שלא למד לקח מהכשלון האחרון שלו במועדון הקודם.
התכוונתי שאני אעשה כל מה שאני אוכל (מי כמוך יודע שאני יכול) כדי למגר את התופעה הזו של מתן תואר סלקטור לאדם כמותה ולא בגלל התגובה הדי עילגת שלה אלא בגלל מה שהיא באמת.
יש חוק נגד סלקציה בשל גזע מין ודת במדינה הזו, תתפלאו, מן הסתם היא כבר תפיל את עצמה שכן פיל תמיד יהיה פיל, חמור יישאר חמור ומה לעשות? גזען ימות גזען.

אני מאוד מקווה שאעבור סלקציה אצלה הלילה שכן אני שחום והיא עוד עשויה לחשוב שאני פועל זר.
לא נורא, אני אביא איתי תעודת זהות...

הלאה,
אמן החושים.
אני חייב לציין שאתה ענק, פשוט ענק המילה ואשף המשפט ואם היו לך קוקיות הייתי אפילו עשוי להתחרמן מהשפה העשירה, העברית המדוייקת והתוכן העמוק שלך.
לא רק לסע"ע מתחרמן מכוסיות.
אין ספק, אתה מודל לחיקוי לכל אחד שיבחר במקצוע ליצן החצר ויתפרנס מזה בכבוד במסיבות ימי הולדת של פעוטות.
יישר כח איש חביב.

בודיגארד.
חן חן על ההודעה הפרטית הדי מתוחכמת שלך אבל לא הבנתי למה כתבת 100 שורות בזמן שיכולת להסביר את עצמך בעשר מקסימום.

מה שאני יכול לגלות לך זה שאתה צודק מצד אחד, הילדים האלה שמועמדים לגירוש אמנם לא צועקים חמס ואיטבח אל יהוד אבל כמותם התנהגו גם עשרות תינוקות וילדים שנטבחו במבצע המפואר האחרון של צבא הכיבוש לישראל להלן, מבצע עופרת יצוקה.
עד כמה שזכור לי ותקן אותי אם אני טועה, אתה תמכת תמיכה מובהקת ונטולת פשרות ב"מבצע" הרצח הנ"ל אז אל תתייפייף לי עם "הגנה" על ילדים חפים מפשע כי המוסר הכפול שלך יתפוצץ לך בפרצוף והאמן לי, זה לא כזה נעים והכי חמור, זה קורע מסכות.

אתה שופע מקוריות ויצירתיות כתמיד...
לא פלא שלא יצא ממך שום-דבר בכל שנות-חייך חסרות-המשמעות.