אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם להתערב?

קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 14 שנים • 23 באוג׳ 2010
קיפופיף​(מתחלפת) • 23 באוג׳ 2010
tebayes כתב/ה:
האמת שלא,
כי הוא לא איים, הוא אמר מה הוא יעשה במקרה ומישהו ירים עליו יד פיזית.
זה נכלל אצלי בהגנה עצמית בדיוק כמו שאת אמרת.

לא סיכמנו שסיימנו עם הסמנטיקה המטופשת הזאת?
אין לי אפילו כח להסביר לך כמה היא מטופשת.
אפשר כמובן להתווכח לשם הויכוח ואם זה מה שעושה לך את זה-תהנה.
אישית-מעדיפה דיונים פרודוקטיבים, מין סטייה כזאת.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
מקבי כתב/ה:
אחרי שתמכתי נמרצות ועם סייגים מעטים (נזק פיזי קריטי ומיידי) באי-התערבות, אני רוצה לומר עוד משהו.

מישהו פה נתן את דעתו על כך שמדובר, בסך-הכל, בסיטואציה ציבורית, חברתית ופומבית? אדם או זוג שלקחו על עצמם לבצע אקט אינטימי בפרהסיה, צריכים גם לקחת אחריות ולהבין שעשויות להיות הפרעות, בין אם זה "תביא לה יותר חזק!", "נראה לי שאתה קצת מגזים" או סתם מישהו שבא, מפליץ והולך. אני לא אומר שזה נאה, בסדר או מתורבת, אבל גם להרביץ למישהו קשור כשאנשים אחרים מסתכלים זה לא בדיוק ההגדרה של תרבות גבוהה.

אז בלי תלונות על אף-אחד מאלה. לא נאה לכם? הישארו בבית, לשם כבר אי-אפשר להיכנס ללא רשותכם או צו מבית-המשפט.

אני חושבת שכל מי שעושה סשן פומבי מבין שהוא לא יכול לשלוט במשתנים המתערבים, אבל, וזה אבל גדול, סשן הוא עדיין עניין אינטימי (כפי שכתבת בעצמך). הוא דורש ריכוז ואת השקעת כל תשומת הלב בנשלט, כדי למנוע מצב שבו אתה מפספס מצוקה בשל הניסיונות להדוף מעל רגליה של הסאבית את עדת מלקקי המגפיים מחד ואת עדת "תן לי סיבוב עליה" מאידך.

עשויות להיות הפרעות, אבל הפרעות גם יכולות לגרום לסשן לגווע. בתקופה שבה היינו עושים סשנים בדנג'ן, היו פעמים שממש התקשתי לחזור לעניינים אחרי הערות של הצופים. גם בתור שולט לא נעים לעצור כל שתי דקות את הסשן רק כי מישהו שואל האם אפשר להצטרף או בכדי להעיף את האחד שהחליט ליטול יוזמה.

בכדי שיתקיימו סשנים פומביים צריך לכבד את המרחב הפרטי גם בתוך המרחב הפומבי, ובאמת מכיוון שלרבים מאיתנו כבר לא נאה לשמוע התערבויות כמות הסשנים הפומביים שאינם בתשלום במסיבות פחתה משמעותית, ושוב הבריונות נצחה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 23 באוג׳ 2010
מפתיע איך אחרי כל הדיון הזה עדיין מתקיימים סשנם במרחבים "ציבוריים" רובם נטולי הפרעה והשולטים והנשלטים מצליחים להנות .
הגבולות שאתתם מדברים עליהם מאד דקים, ומראש לפחות אצלינו כשמתחיל סשן ברחבה המרכזית מיד אחד מאנשי הצוות נעמד ליד.בחדרים הפנימיים אנחנו מסתובבים, כמו כן אצל אייר שאייר או לל"ג עומדים ליד בבמה ובכניסה לחדר "האינטימי" תמיד יש די אמ.
רוב האנשים שדברו פה היו די אמים בעברם או כמעט ולא מגיעים למסיבות כך בשהוויכוח הזה די עקר.
ההפרעות העיקריות והצורך העיקרי בדי אמים הוא הפרעות מבחוץ.

ואם כבר בדי אמים עסקינן אני רוצה להוסיף ביטוי חדש לדיון:
די אמ - dungeon master
יש גם די אמיות נשים ואנחנו רחוקות מלהיות מאסטר...
אני בעד D Q !!!
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 23 באוג׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
ואם כבר בדי אמים עסקינן אני רוצה להוסיף ביטוי חדש לדיון:
די אמ - dungeon master
יש גם די אמיות נשים ואנחנו רחוקות מלהיות מאסטר...
אני בעד D Q !!!

התואר דאנג'ן מאסטר מתאים יותר לתפקיד הקריין במשחק מבוכים ודרקונים.
DM מסצנת הBDSM זה דאנג'ן מוניטור. מתאים לזכר ולנקבה, דום וסאב, בטי ובום icon_smile.gif
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 23 באוג׳ 2010

הדיון הזה מזכיר לי את האמירה המפורסמת

"יש את אלו שיודעים לעשות ויש את אלו שיודעים לבקר"

ובדרך כלל זה לא ממשיק

קיפופיף​(מתחלפת)

תתפלא

קיפופיף​(מתחלפת) • 23 באוג׳ 2010
אני באה ממקצוע שהביקורת התמידית היא חלק בלתי נפרד מהעשייה.
מי שבקורת מפחידה אותו ומסתתר מאחורי "אני יודע מה שאני עושה" (ולפעמים גם "רק אני יודע"...) וגורמת לו להגיב בתוקפנות ,הוא המדאיג ביותר.
שוסי
שוסי • 23 באוג׳ 2010
[quote="עבודת מאסטר"]1) אם אני עושה סשן פומבי, זה לא לשם הנאת הציבור. אני לא שליח הציבור.
את, כציבור, מתפקדת כתפאורה עבורי.

2)
אוויר לנשימה כתב/ה:

נ.ב
מאחלת לך לנסות "לקפל" משהיא כמוני. האחרוןן שניסה- עדיין בשיקום.

לא תודה. בוצ'ות מפחידות אותי.
3) בפעם הבאה שאראה בחור מצליף בבחורה עם גרזן, אני מניח שאעצור אותו. אבל אם הולכים לכיוון הזה אז כל הדיון עקר. השאלה היתה האם מתערבים בזמן סשן, לא בזמן ניסיון לרצח.[/q
uote]
אותי אגב,שובינסטים זחוחים ומסריחים מחשיבות עצמית דוחים.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 23 באוג׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
tebayes כתב/ה:
האמת שלא,
כי הוא לא איים, הוא אמר מה הוא יעשה במקרה ומישהו ירים עליו יד פיזית.
זה נכלל אצלי בהגנה עצמית בדיוק כמו שאת אמרת.

לא סיכמנו שסיימנו עם הסמנטיקה המטופשת הזאת?
אין לי אפילו כח להסביר לך כמה היא מטופשת.
אפשר כמובן להתווכח לשם הויכוח ואם זה מה שעושה לך את זה-תהנה.
אישית-מעדיפה דיונים פרודוקטיבים, מין סטייה כזאת.

אני אוהב את זה כשאנשים פותרים סמנטיקה כמטופשת כאשר הסמנטיקה הזו שכל צד לוקח כמובן מאליו שהפרשנות שלו אליה היא כמובן הנכונה, היא ההבדל האמיתי בין הדעות המנוגדות.
Bent

Re: תתפלא

Bent • 23 באוג׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
אני באה ממקצוע שהביקורת התמידית היא חלק בלתי נפרד מהעשייה.
מי שבקורת מפחידה אותו ומסתתר מאחורי "אני יודע מה שאני עושה" (ולפעמים גם "רק אני יודע"...) וגורמת לו להגיב בתוקפנות ,הוא המדאיג ביותר.

את יודעת, שמתי לב שככל אצבע המגיבים פה בחוזקה על הרעיון הם ממכובדי המכובדים שאני מעריך ומוקיר, אלא שלמדו ומתעקשים בכנראה לא מעט צדק, שהם יודעים.

לבודי, ע.מ. , ועוד שאר המגיבים, יש זכות לדרוש ולקבל כבוד. ואני מאמין שללא מביקורת הם מתרעמים, הפסקת סשן היא לא ביקורת, היא התערבות בוטה ביחסים בין זוג.

עם אחרי סשן יבוא אל מי מהם איש ויאיר את עיניהם לטעות, הם יודו לו. אבל כמו בסשן בבית, סשן מול קהל הוא רק בין שניים. ה DM (ועבור בטי הDQ) נמצא שם כדי לכסות את ישבן המקום הציבורי, כדי לשמור על המקום מהשולטים/ות המתחילים, בכדי לודא ככול האפשר שיש מבוגר אחראי בשטח.

הקהל חייב לזכור שחולקים איתו אינטמיות מהסוג הכי אמיתי והוא זכה, ולהשאר בדיוק מה שהוא קהל.