שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Mind body and soul

Mary Jane
לפני 13 שנים • 26 באוג׳ 2011

Re: מסקנות לא הכרחיות

Mary Jane • 26 באוג׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
["][b]
[quote

ומינין המסקנה כי לכל נשוי/נשואה מחכים בבית?

לא התכוונתי 'יושבים ומחכים' ליטרלית, אבל ניסיון חמוד מצדך ; )

בסופו של דבר אם משקרים בעניינים כאלו לאדם עימו מנהלים חיי נישואין, גם אם אותו אדם לא בדיוק יושב ומחכה לך, לא צריך מילים גבוהות כדי להסביר מה לא בסדר בזה.
וכן, אני יודעת, מוסר, אמת והבטחות עבר הם דברים כה גמישים, כה נזילים, כל כך סובייקטיביים ותלויים בנסיבות icon_smile.gif

גם את חמודה (לפחות עד שתתחתני ותתלבטי האם לחכות בבית לבעלך או לשקר לו בצורה סוביקטיבית ותלויה בנסיבות) icon_smile.gif

אצלי הבעיה הפוכה: אני מעודדת אותו לעשות סקס עם אחרות, אפשרי גם מול עיניי, אבל הוא מתעקש לשבת בבית ולעשות דברים תרבותיים, לקרוא, לעשן, להכין ארוחות ערב ולפטפט. ניסיתי להביא בנות לבית, אך פרט לפעמים ספורות הוא התעלם ובסוף נאלצתי לשכב איתן בעצמי. אולי יש לך פתרון עבורי? מה אתה אומר, חתונה תעזור ?
MasterKey​(שולט)

MasterKey​(שולט) • 26 באוג׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
["][b]
[quote

ומינין המסקנה כי לכל נשוי/נשואה מחכים בבית?

לא התכוונתי 'יושבים ומחכים' ליטרלית, אבל ניסיון חמוד מצדך ; )

בסופו של דבר אם משקרים בעניינים כאלו לאדם עימו מנהלים חיי נישואין, גם אם אותו אדם לא בדיוק יושב ומחכה לך, לא צריך מילים גבוהות כדי להסביר מה לא בסדר בזה.
וכן, אני יודעת, מוסר, אמת והבטחות עבר הם דברים כה גמישים, כה נזילים, כל כך סובייקטיביים ותלויים בנסיבות icon_smile.gif

גם את חמודה (לפחות עד שתתחתני ותתלבטי האם לחכות בבית לבעלך או לשקר לו בצורה סוביקטיבית ותלויה בנסיבות) icon_smile.gif

אצלי הבעיה הפוכה: אני מעודדת אותו לעשות סקס עם אחרות, אפשרי גם מול עיניי, אבל הוא מתעקש לשבת בבית ולעשות דברים תרבותיים, לקרוא, לעשן, להכין ארוחות ערב ולפטפט. ניסיתי להביא בנות לבית, אך פרט לפעמים ספורות הוא התעלם ובסוף נאלצתי לשכב איתן בעצמי. אולי יש לך פתרון עבורי? מה אתה אומר, חתונה תעזור ?

אם לא תתחתני - תחיי כל חייך בחסך ריגשי חמור. יש המכנים זאת "אי מימוש פנטזיית השמלה הלבנה"
אם תתחתני ולא תבגדי בבעלך - תמותי משעמום.
אם תתחתני ותבגדי בבעלך - ייכתבו על אהובך הנשוי כל מיני דברי שיטנה ע"י כל מיני שופטות כאן באתר.
אם תתגרשי - בסופו של דבר - תדעי כי התחתנת פעם אחת יותר מידי.

עדיין זכות הבחירה בידייך icon_smile.gif
MasterKey​(שולט)

Re: אופציות

גברים כתב/ה:
MasterKey כתב/ה:
alter e כתב/ה:
לי זה בכלל לא משנה שהוא בוגד .. תמיד יהיו בוגדים ושקרנים ... נורמלי ... גם כולנו גדולים ... מי שזה טוב לה שתהנה

אבל כשאחד כזה מזיין את השכל שעה על כמה הוא אוהב לקחת ולקחת ואז גם מוסיף "שכל אחד מקבל את מה שהוא רוצה" וזה לא חייב להיות הדדי בלי שהוא מזכיר את זה שאת הדברים הבסיסים הוא לא נותן .. לא בגלל שהוא שולט ובדסם וזה לא עושה לו את זה - אלא בגלל שהוא נשוי והוא מפחד מאשתו ... כמה פשוט ככה נפוץ ...

אין נשלטת שלא רוצה להתקשר לשולט שלה... יש כאלו שמתפשרות ולא מתקשרות ... ויש כאלו שמשכנעות את עצמן שזה חלק מתפקידן כנשלטות לאלהתקשר כי ככה הוא אמר

אני גם לא שופטת אותו או את הבחורות שבוחרות להיות איתו ולתת את ה-mind body and soul (נושא השרשור) פשוט זה כזה זיון שכל שישר קפצתי וגם השלושה ימי רגיעה מיצירת הניק ועד שאפשר לכתוב הודעה לא קיררו אותי ... כזה זיון שכל לא שמעתי הרבה זמן

MasterKey כתב/ה:

כמה נשים בוגדות בבעליהן בכפר הקטן והתמים שלנו?

לפותרות נכונה (ומהר) - תינתן האפשרות לבחור באמת (כמובן שלהן).

חידה חמודה אני מהמרת שהתשובה היא שלוש אחרת היינו שומעים יריות בלילות הקודמים... חחח אני מקווה שהכפר הקטן שלנו חושב בצורה לוגית לפחות כמוני וגם יודע לזהות מתי מישהו מזיין את השכל icon_smile.gif

להמר זה פתרון נחמד אבל לא הכרחי (אולי כן בקהילתינו הקדושה) במקרה הזה.
יש לחידה פיתרון לוגי חד משמעי כמו לכל הדברים בחיים icon_smile.gif

השירשור הזה הוא על זיוני גוף, שכל ונפש. אז בואי נמשיך בזיוני השכל:
קבלי את פרס האמת העירומה (על המאמץ בלבד כמובן - כי פיתרון לא נתת - רק הימור).

מישהו/י יכול לתת פיתרון? אנא, בבקשה, פליז - תנו לי תיקווה קטנה כי יש פה גם אנשים חושבים...

אני לגמרי עם אלטר (בעסקי החידות, לא בעסקי הזיונים השכליים) (:

אם היתה בוגדת אחת בלבד הרי שבעלה היה יודע מיד שזו אישתו שכן הוא לא יודע על שום בוגדת (וראש הכפר הודיע שיש לפחות אחת). במקרה כזה היינו שומעים יריות בערה הראשון.
אם היו שתי בוגדות, אז בערב הראשון לא היינו שומעים יריות מכיוון ששני הבעלים מכירים כל אחד בוגדת אחת (זו שהיא לא אישתו), אבל אחרי שהם רואים שבערב הראשון אין יריות הם יבינו שיש שתי בוגדות, אחת שהן מכירים והשניה שהם מכירים טוב יותר (:
וכך הלאה. על כל ערב שעובר ללא יריות, ברור שיש עוד אחת.

האמת שכבר יש לי את האמת שלי ואני לא באמת זקוק להתחלק בה או להחליף אותה באמת של מישהו אחר, אני יכול לבחור פרס אחר ?

הנה צדיק אחד בסדום!!!

גם מזיין גוף, שכל, ונשמה - וגם חושב.

באיזה פרס תחפצו - גברים?
תמונה כפרית

מזווית קצת אחרת

תמונה כפרית • 26 באוג׳ 2011
אני עוקבת אחר השרשור הזה מאז נפתח.
סקרנית הן לגבי השאלות, והן לגבי ההתפתחויות שאליהן נזרק.
אני אוהבת את הרעיון של לתת את עצמי, את כולי
body, mind & soul
זה מקום שלא ניתן להגיע אליו כלאחר יד
קל להתפתות ולהגיע אליו מהר.
אבל בעיני הצעדים האיטיים המדודים, ובעיקר הבדיקה התקופתית שאכן אני מול האדם הנכון
לתת לו כך את כולי, היא הדרך הנכונה לפחות עבורי.
דן צחק עלי פעם ואמר שאני בודקת כל הזמן את הבריכה בלי לשים לב שאני כבר מזמן מזמן,
אי שם בתוך המים העמוקים.
למקום הזה לא ניתן להגיע לבד, אי אפשר שרק צד אחד יהיה שם בתוך המים העמוקים הללו,
של זוגיות כזו. הוא שם יחד איתי, שקוע ומשקיע במערכת הזו כמוני, אוחז את ידי,
ותומך בי כשמרגיש לפעמים פתאם כאילו הקרקע, נשמטת תחת כף רגלי.

מצאתי את עצמי חלק ממשפחה חמה תומכת ואוהבת.
ואני יודעת שאם אני צריכה משהו מתישהו הוא במקרה הכי גרוע במרחק שיחת טלפון אחת
בכל שעה שהיא. הוא שם בשבילי עם חיוך, חיבוק, מילה טובה, עצה או מעשה.

ובמקרה שלי, לא רק הוא. כפי שאמרתי, מצאתי לי משפחה חמה, ואכן כך הוא.
וכאן בעיני טמון יופי נדיר,אינטראקציה שיש בה הרמוניה.
מה שבהחלט מגביר עבורי את היכולת לתת מעצמי ואת עצמי,
כי אני מרגישה במקום טוב ובטוח עבורי מכל הבחינות.

בעיני אבני הדרך הן כנות ופתיחות, העלאת המוקשים לפני השטח וטיפול בהן בעדינות וזהירות.

אבני נגף כגון שקרים מניפולציות וחצי אמיתות פוגמים בקשר ובתקשורת וכמו חומצה מעכלים ומאכלים את הקשר.

נכון שלפעמים להיות בקשר עם אדם נשוי זה לחלוטין לא אידאלי, אבל עבורי, בשבילי, זה טוב לי
כי אני עטופה באהבה ודאגה כפולה ומשלימה, ובעיקר מן סוג של הדדיות מופלאה, לא כזו שמתחשבנת, אלא נותנת את מה שצריך מתי שצריך למי שצריך..
בעיני זהו המקום שמגיעים כשנותנים ומקבלים
body, mind & soul
Mary Jane

Mary Jane • 26 באוג׳ 2011
[quote="MasterKey"][]
MasterKey כתב/ה:
["]
אם לא תתחתני - תחיי כל חייך בחסך ריגשי חמור. יש המכנים זאת "אי מימוש פנטזיית השמלה הלבנה"
אם תתחתני ותבגדי בבעלך - ייכתבו על אהובך הנשוי כל מיני דברי שיטנה ע"י כל מיני שופטות כאן באתר.

שמע, תודה על העצות, אבל נראה לי שלא ממש קראת מה הבעיה שלי. ליתר דיוק, יש לי הרגשה שאתה סתם רוצה לדחוף כאן אג'נדת בגידות ! -
ועוד לבחורה שחיה במערכת יחסים פתוחה, כמה מושחת אתה יכול להיות! ; )
נוריתE

Re: לא מתאפקת...

נוריתE • 26 באוג׳ 2011
מישלי כתב/ה:

נורית,
לפעמים הם יאהבו... גם עם מה שיש שם, ולמרות מה שיש שם, ואולי אפילו את כל מה שיש שם.

זו אהבה ללא תנאים. והיא קיימת.

וגם: הנני כאן (וממש לא אלטרואיסטית).
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
.

אני אגיד לך משהו
או בכלל
למי שזה עלול אולי,לעניין אותו..

אני תמיד אישית,ולא משליכה אל ולא על אף אחת כאן
הרגשתי שלתת זה
heart body&soul
לב גוף ונשמה
ולא שבאה פה להתווכח עם איימי ובטח שלא לסתור אותה ולא כלום כאלו.
איכשהו בהתמסרות המלאה הזאת שהזכרת ה אהבה ללא תנאים
אז הmind ה -רציו, לא "משחק"תפקיד בכלל כמעט.
השכל הישר "הולך לשיון"לרוב בתנאים כאלו.
ובכלל כ כלל
אותי,מפחידים כאלו שרוצים להכנס לי למוח ונסות לתפוס שמה חזקה
MasterKey​(שולט)

[quote="Mary Jane"]
MasterKey כתב/ה:
[]
MasterKey כתב/ה:
["]

שמע, תודה על העצות, אבל נראה לי שלא ממש קראת מה הבעיה שלי. ליתר דיוק, יש לי הרגשה שאתה סתם רוצה לדחוף כאן אג'נדת בגידות ! -
ועוד לבחורה שחיה במערכת יחסים פתוחה, כמה מושחת אתה יכול להיות! ; )

את ממש מעליבה אותי.
קראתי היטב את שכתבת והתרשמתי עמוקות, שאת ממש מזלזלת בבן הזוג שלך. הפירסום כאן, על כך שאת משכיבה בנות "מחוסר ברירה", הרבה יותר חשוב לך מכל דבר אחר ובכלל זה גם מבן הזוג שלך.

כמו כן קריירה עתידית של שופטת ממש "תפורה עליך" ובעיקר לגבי אנשים ונושאים, שאינך מבינה בהם דבר.

MASTERKEY - מלך מלכי המושחתים.
המלט
המלט • 26 באוג׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
אז... למי יש יותר גדול?

*לי*, duh
MasterKey​(שולט)
המלט כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אז... למי יש יותר גדול?

*לי*, duh

לא בטוח.

יכול להיות שלדמבו (הפיל המעופף) יש קצת יותר גדול...